Článek

Rozvedený vítěz SuperStar Lukáš Adamec: Po odchodu manželky konečně nová láska!

 
Vítěz druhého ročníku Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec (33) už není sám. Z loňského rozvodu s manželkou, která i s dětmi utekla co nejdál od něj, se zmátořil a našel si novou lásku. Kdo je jeho nová přítelkyně?
20.05.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)
Podobné články

Kam zmizela SuperStar Lukáš Adamec? Je zpět u své kapely

 
Málokdo si dnes vzpomene, kdo se stal poslední Česko Slovenskou SuperStar. Ti, co si aspoň trochu soutěž vybavují, by zřejmě řekli jméno Gabriela Gunčíková. Blond rockerka ale skončila druhá, jenže na rozdíl od vítěze se z očí veřejnosti neztratila. Lukáš Adamec to ale neřeší, hudbou se živí i bez pozornosti médií. Další články k tématu: Party po SuperStar: porotci k jednomu stolu nezasedli, Adamec šeptal Myslel jsem, že na mě ušili boudu, říká vítěz SuperStar Lukáš Adamec
18.06.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1198 článků) , Veronika Stýblová (68 článků) , Sabina Křováková (112 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (452 článků)

Romantika na šlapadle: Takhle SuperStar Lukáš Adamec brázdí Vltavu se svojí láskou

 
Vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec  (24) se konečně zase objevil v Praze. Super.cz jej zastihl na romantické vyjížďce na šlapadle po Vltavě, kam vytáhl svoji novou lásku. S Petrou Schallerovou se seznámil během soutěže a láska jim kvete. "Je to moje múza," rozplýval se Lukáš.
28.07.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

SUPERSTAR! Vítěz Lukáš ADAMEC SE NAŠEL! VÍME, KDE JE!

 
Vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec se ztratil. Ráno měl být hostem ranní show na rádiu Evropa 2, ale tam nedorazil. Ve Snídani s Novou byla Gábina Gunčíková, která skončila na druhém místě, také sama. Lukáš se po několika hodinách ozval. Prostě jenom vyspával po vydařené párty.
06.06.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Superstar Lukáš Adamec boural opilý! Nadýchal 1,42 promile

 
Poslední vítěz Česko Slovenské Superstar Lukáš Adamec (24) má velký problém. Včera ve slovenských Košicích boural a následná dechová zkouška odhalila přítomnost alkoholu! Adamec se svojí „oktávkou“ nedal přednost a v plné rychlosti do něj napálilo druhé auto.
07.08.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

SuperStar Lukáš Adamec je podruhé otcem! Porod málem nestihl

 
Vítěz druhého ročníku Česko Slovenské Superstar Lukáš Adamec (29) se včera večer stal podruhé otcem! Ale porod málem nestihl. Zatímco jeho žena Miriam už byla na porodním sále, Lukáš hrál v muzikálu Jesus Christ Superstar.
17.10.2016 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ: Vítěz Superstar LUKÁŠ ADAMEC prozradil, co dělal v NOCI!

 
Hostem VIDEO ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl odpoledne vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec.
06.06.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

SUPERSTAR! GRANDFINÁLE UŽ DNES! Adamec nebo Gunčíková?

 
Vítěz pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar vzejde z dnešního finále, které se koná v pražské Incheba Areně. O přízeň diváků budou ve společném projektu televize Nova a slovenské Markízy bojovat česká zpěvačka Gabriela Gunčíková a slovenský finalista Lukáš Adamec. Vítěz obdrží prémii 100.000 eur (zhruba 2,4 milionu korun).
05.06.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

SuperStar Gunčíkovou potopil profesor, teď ho pozve na své vystoupení

 
Osmnáctiletá Gabriela Gunčíková, která bodovala v SuperStar, srovná účty s profesorem hudební výchovy. Za to, že ji klasifikoval v prvním ročníku dvojkou, ho nyní pozve na jeho nejoblíbenější muzikál. Totiž na Kleopatru, v níž získala hlavní roli. Další články k tématu: Gabriela Gunčíková chystá desku a zvažuje nabídku na roli v muzikálu SuperStar je zapomenuta, přichází Voice. Nova už se o pořad přihlásila Myslel jsem, že na mě ušili boudu, říká vítěz SuperStar Lukáš Adamec Česko a Slovensko má druhou SuperStar, rockera z Košic Lukáše Adamce
06.11.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

Vítěz SuperStar Adamec: Šílený strach o výhru 2,5 miliónu korun, "Nedostanu nic," říká

 
„Podle mě mi nikdy peníze nedojdou na bankovní účet a pokud ano, tak to bude za hodně dlouho," strachuje se vítěz Česko Slovenské SuperStar Lukáš Adamec  (24) (24). V soutěži vyhrál 100 tisíc eur, v přepočtu dva a půl miliónu korun.
08.06.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Vítěz SuperStar Adamec neukočíroval svůj vůz a měl autonehodu

 
Vítěz poslední řady Československé SuperStar Lukáš Adamec měl dnes ráno autonehodu. Nezvládl řízení a na tramvajových pásech narazil do druhého vozu.
06.08.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Vítěz SuperStar Adamec do basy nepůjde: Víme, jaký jiný trest dostane za řízení pod vlivem

 
Vítěz Česko-Slovenské SuperStar Lukáš Adamec  (25) , který v srpnu způsobil pod vlivem alkoholu autonehodu , při níž se lehce zranily dvě ženy, do vězení nepůjde.
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Myslel jsem, že na mě ušili boudu, říká vítěz SuperStar Lukáš Adamec

 
Čtyřiadvacetiletý rodák ze slovenských Košic Lukáš Adamec je novou Česko Slovenskou SuperStar. V prvních vteřinách, kdy ve velkém finále zaznělo jeho jméno, myslel, že se stal terčem humoru moderátora Leoše Mareše. Vítězství, které mu zajistilo i finanční výhru ve výši dvou a půl milionu korun, nevěřil ani po zhasnutí poslední kamery.
06.06.2011 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3151 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

SuperStar vyhrál Lukáš Adamec!: Je to domluvený vítěz?

 
Byl to šok. Nedělní finále pěvecké show Česko Slovenská SuperStar vyhrál Slovák Lukáš Adamec, který porazil favorizovanou Gábinu Gunčíkovou.
14.06.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Lukáš Adamec ze SuperStar: Řídil opilý, ale zase může za volant! Poučil se?

 
Před rokem řídil opilý, ale opět může za volant. Vítěz SuperStar Lukáš Adamec se dnes dočkal příznivého soudního verdiktu.
31.07.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

SuperStar Lukáš Adamec: Jeho starší bratr má Downův syndrom. Nikoho nepoznává

 
Superfinalista soutěže Česko Slovenská SuperStar Lukáš Adamec (24) prozradil své největší soukromé tajemství. Jeho starší bratr Matěj je totiž postižený Downovým syndromem a navíc také autismem. "Vůbec na mě nebo na kohokoliv z rodiny nereaguje. Je to moje rodina, můj bratr, o kterého se chci nějakým způsobem postarat," tvrdí Lukáš.
01.06.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adamec (110 článků)

Novou SuperStar je Lukáš Adamec! Vyhrál 100 000 eur! Část věnuje Gunčíkové

 
Novou Česko Slovenskou SuperStar se stal Lukáš Adamec. V Grandfinále porazil Gabrielu Gunčíkovou. Lukáš zvítězil i přes to, že byl podle poroty outsiderem.
05.06.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

Vítězem Česko Slovenské SuperStar je Lukáš Adamec. Výhru oplakal

 
Vítězem druhé řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar se proti všem očekáváním stal a výhru sto tisíc euro a jistotu nahrání desky získal slovenský pohodář Lukáš Adamec  (24) z Košic. Porazil tak krásku Gabrielu Gunčíkovou  (17) , kterou přitom tipovali na vítězku všichni čtyři porotci, ale i většina Čechů. Slováci se ale semkli a dotlačili svého favorita Lukáše na první místo. Super.cz sledoval Grandfinále SuperStar v on-line přenosu.
05.06.2011 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků) , Lukáš Adamec (110 článků)

OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se

 
Soutěž SuperStar dostává nový rozměr. TV Nova zveřejnila fotografie vily, kterou budou už brzy obývat nejlepší z nejlepších, tedy finalisté z Česka a Slovenska. Dosud hudební show se tak změní v opravdovou reality show. Další články k tématu: Prima chystá show Máme rádi Česko, patrně ji pošle proti SuperStar VIDEO: Martucciho přítelkyni Feureislovou drsně vyrazili ze SuperStar Jarní Nova slibuje SuperStar ve vile a pokračování Gymplu Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník AUDIO: Nová řada Superstar už má objev. Napsal píseň do upoutávky
05.03.2013 01:05 |

podobné články