Článek

„Rozsypaná“ auta i zraněné děti: Úterní nehody komplikovaly dopravu na Pražském okruhu

 
Pražský okruh v úterý odpoledne zablokovala kolize dopravního automobilu s nákladním vozem. Při ní utrpěly zranění čtyři osoby, mezi kterými byly tři děti. Krátce po incidentu se začaly tvořit velké kolony. Dále se srazily dva kamiony, z nichž jeden převážel nová auta. Ta skončila rozeseta po celé vozovce.
10.07.2018 18:35 |

podobné články

Podobné články

Kolony na Pražském okruhu: Omezení u Slivence brzdí dopravu, u Černého Mostu se srazily náklaďáky

 
Nehoda tří náklaďáků, k níž došlo ve čtvrtek po desáté hodině dopoledne, zkomplikovala dopravu na Pražském okruhu. Auta se srazila v přibližně v úrovni Černého Mostu, u nájezdu z dálnice D11 na Štěrboholskou spojku ve směru do centra. Kvůli vyšetřování nehody byla silnice zhruba hodinu uzavřena a doprava na Pražském okruhu kolabovala. Odpoledne se kolony tvoří u Slivence, kde je kvůli pracím na silnici uzavřený pravý jízdní pruh.
12.07.2018 10:50 |

podobné články

Dopravu na Pražském okruhu zkomplikovala série nehod 11 aut

 
Dopravu na Pražském okruhu dnes zhruba na čtyři hodiny zkomplikovala série nehod dohromady 11 aut u Lochkovského tunelu. Jedna z nehod si vyžádala lehké zranění. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Na řadě míst Česka dnes působí problémy ledovka. Zda i havárie na okruhu souvisí s počasím, zatím podle policie není jasné, podle silničářů se ale na okruhu ledovka objevila.
01.12.2014 16:40 |

podobné články

Bouřky komplikovaly dopravu a zastavovaly vlaky

 
Větrná smršť, bouře a kroupy, které se ve čtvrtek přehnaly nad Českem, komplikovaly dopravu a na několika místech republiky zastavily vlaky.
11.06.2009 19:15 |

podobné články

Provoz na Pražském okruhu zpomalily dvě nehody

 
AKTUALIZOVÁNO. Dopravu na Pražském okruhu dnes ráno zpomalily dvě nehody. Na 19. kilometru ve směru na dálnici D5 se kolem 07:00 srazilo osobní auto, dodávka a nákladní vůz . Zhruba 45 minut poté se na 18,5 kilometru v opačném směru srazila dvě osobní auta s dodávkou. Před místy nehod se vytvořily kolony, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
14.08.2012 10:25 |

podobné články

Kolony na Pražském okruhu: Dopravu komplikuje vážná nehoda u Třebonic směrem na letiště, dva zranění

 
Dopravu na Pražském okruhu ve středu ráno zcela zastavila dopravní nehoda. V oblasti Třebonic směrem k pražskému leteišti se střetl kamion s dodávkou, hasiči museli vyprostit dva zraněné. Dálnice byla přibližně hodinu zcela uzavřena, v místě jsou kolony.
22.08.2018 07:50 |

podobné články

Dopravu na Pražském okruhu u dálnice D11 komplikovala nehoda

 
Dopravu na Pražském okruhu na trase Satalice - Běchovice dnes brzy ráno komplikovala nehoda kamionu a dvou osobních aut, z kterých po kolizi unikal olej. Směr na Jižní spojku byl kvůli odstraňování následků nehody ve 4:30 uzavřen, v opačném směru byl průjezdný jen pravý jízdní pruh. Zhruba o dvě hodiny později už mohli řidiči místem projíždět zcela bez omezení. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.
10.07.2014 05:20 |

podobné články

Řidič vezl nová auta, při brzdění jedno spadlo. Na Pražském okruhu se zdržíte až dvě hodiny

 
Kuriózní dopravní nehoda se stala v pondělí odpoledne na Pražském okruhu v Praze. Řidič tahačem vezl zcela nová auta, když však začal brzdit, jedno z nich spadlo na jiný kamion a skončilo na střeše. K události došlo poblíž Ořechu. Podle informací Aktu.cz se kvůli této události na okruhu ve směru na letiště tvoří kolony, zdržení se tu odhaduje až na 120 minut.
25.09.2017 15:25 |

podobné články

Nehoda tří aut zkomplikovala dopravu na Pražském okruhu

 
Na Pražském okruhu před sjezdem na Chrášťany se dnes ráno srazila tři auta a před místem nehody se ve směru na Ruzyni vytvořily několikakilometrové kolony. Kolem 10:45 byly havarované vozy odtaženy a místo by mělo být opět průjezdné, řekla ČTK policejní mluvčí Iveta Martínková.
05.02.2015 11:15 |

podobné články

Nehody zastavily na hodiny dopravu na nové části pražského okruhu

 
Téměř čtyři hodiny ve středu blokovaly provoz v nové části pražského okruhu v Cholupickém tunelu dvě nehody. Nejprve po 10:00 zastavila provoz v tunelu nehoda pěti kamionů a následně v poledne další kolize osobního auta s nákladním.
29.09.2010 20:20 |

podobné články

Silné noční bouřky lámaly stromy a komplikovaly dopravu

 
Pás silných bouřek, který v noci postupoval od jihozápadu k severovýchodu Čech, na mnoha místech ztížil dopravu. Spadlé stromy a sesuv zeminy omezily provoz na asi šesti železničních tratích. Hodinu byla kvůli padlému stromu neprůjezdná na 14. kilometru rychlostní silnice R10 ve směru na Prahu. Pád stromu také zastavil provoz na jedné pražské tramvajové trati. Oproti bouřkám v neděli a noci na pondělí, které zastavily přes 20 tratí, teď počasí ovlivnilo dopravu mnohem méně. 
07.08.2013 08:05 |

podobné články

Na dálnici D11 u Prahy i na okruhu hořela auta. Provoz byl na obou místech omezen

 
Dopravu v Praze a nejbližším okolí na Velikonoční pondělí komplikovaly požáry aut. Bez potíží se proto neobešla dálnice D11 a Pražský okruh. Naštěstí se nikdo nezranil, provoz se na místech už podařilo obnovit.
02.04.2018 19:55 |

podobné články

Dopravu na Pražském okruhu komplikují dvě nehody: Pro těžce zraněného přiletěl vrtulník

 
Krátce po půl desáté došlo na Radotínském mostě ke srážce kamionu a osobního automobilu. Nehoda částečně uzavřela Cholupický tunel a řidičům zkomplikovala cestu do práce nebo na sever Čech. O hodinu později se na Pražském okruhu opět bouralo. Tentokrát do sebe vrazily dva kamiony. Těžce zraněného řidiče odvezl vrtulník.
06.09.2016 11:05 |

podobné články

Kamion narazil do montážní buňky! Na Pražském okruhu se tvořily

 
Dopravu na Pražském okruhu ve směru na Ruzyň komplikovala dnes dopoledne nehoda na 15. kilometru. Kamion narazil do stavební buňky a střetl se s osobním autem, uvedla policie. Místo nehody bylo přibližně tři hodiny průjezdné jen jedním jízdním pruhem. Podle Ředitelství silnic a dálnic byl provoz v obou pruzích obnoven krátce po 11:00.
10.10.2018 08:50 |

podobné články

Nehoda dvou aut dopoledne komplikovala dopravu na Pražském okruhu. Tvořily se zde dlouhé kolony

 
Řidiči, pozor, na Pražském okruhu došlo k dopravní nehodě. Na sjezdu na dálnici D5 v pondělí 19. listopadu havarovalo nákladní a osobní auto. Místo nehody bylo téměř hodinu neprůjezdné.
19.11.2018 12:50 |

podobné články

Nehody u Barrandovského mostu komplikovaly dopravu v Praze

 
AKTUALIZOVÁNO: Ranní dopravní špičku v Praze v pondělí zkomplikovaly nehody v ulici K Barrandovu, kolize způsobily dopravní kolaps na vytíženém Barrandovském mostě. Nyní je již lokalita průjezdná!
27.07.2009 08:55 |

podobné články

KOLAPS na Pražském okruhu způsobily dvě dopravní nehody

 
V malé vzdálenosti od sebe se v pátek dopoledne staly dvě dopravní nehody na Pražském okruhu, provoz se zastavil. Informace poskytl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
17.12.2010 13:05 |

podobné články

Děsivé nehody v okolí Prahy kvůli počasí: Hasiči mají napilno na Barrandově a Pražském okruhu

 
Před pátou hodinou ranní museli zasahovat hasiči a záchranka u vážné nehody autobusu a kamionu na Pražském okruhu u Třebonic. Řidiče autobusu zasahující složky vyprostily a zdravotníci jej transportovali do nemocnice. Podobná nehoda se poté stala před devátou hodinou na Barrandově, kde nezvládl řízení řidič kamionu převážející osobní vozidla. Některá z nich vyletěla i do protisměru.
17.03.2018 08:20 |

podobné články

Na Pražském okruhu zahynul při nehodě čtyř aut člověk

 
U tunelu na Pražském okruhu nedaleko Radotínského mostu dnes ráno při nehodě čtyř aut zahynul jeden člověk a tři další utrpěli zranění. Rozsáhlá nehoda dvou kamionů a dvou osobních vozidel na zhruba dvě hodiny zastavila provoz na pražském okruhu v obou směrech. Následky havárie se nepodařilo zcela odstranit ani během odpoledne a ještě po 16:00 hodině byl ve směru na dálnici D1 provoz veden jedním jízdním pruhem, uvedla v tiskové zprávě policie.
07.08.2014 07:10 |

podobné články

Závada na elektroinstalaci uzavřela pro auta Lochkovský tunel

 
Na pražském dálničním okruhu byl dnes hodinu a půl uzavřen kvůli závadě na elektroinstalaci Lochkovský tunel. Auta jím neprojela ani v jednom směru, dopravu na okruhu řídili policisté. Kolem poledne byla závada odstraněna a provoz v tunelu byl obnoven. Informovalo ČTK Národní dopravní informační centrum.
16.06.2015 11:25 |

podobné články