Článek

Rozner (SPD): Nechci zabrušovat do detailů, abych z toho pak nemusel složitě vybrušovat

 
Projev na 58. schůzi Poslanecké sněmovny dne 17. 9. 2020 k podpoře soukromých subjektů v živé kultuře
17.09.2020 15:40 |

podobné články

Podobné články

Babišův pindík, Zemanova sv*ně a Sobotkovo ojeb*ní: Top politické výroky roku 2017

 
„Sorry jako,“ reagoval Andrej Babiš (ANO) a dodal, že již stáhl kalhoty, ale pindíka ukazovat nebude. „Důkladně ojebal český stát,“ pustil se do Babiše Bohuslav Sobotka (ČSSD). „Je to sv*ně,“ říkal prezident Miloš Zeman o svém kritikovi, který mluvil o jeho údajné rakovině. „Nebudu do toho zabrušovat, abych nemusel vybrušovat, přidal další hlášku, která již takřka zlidověla, poslanec od okamurovců Miloslav Rozner (SPD). I v roce 2017 politici někdy pořádně zaperlili.
29.12.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21024 článků) , Bohuslav Sobotka (9553 článků) , Miloš Zeman (24967 článků)

Okamura dál šéfuje SPD, Rozner „dobrousil“. A Zeman zdravil jen z dálky

 
Tomio Okamura povede hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) další tři roky. Na volební konferenci v sobotu v Praze obhájil svou pozici a poděkoval za silný mandát, dostal 150 ze 152 hlasů. Místopředsedou hnutí zůstává poslanec Radim Fiala a řadovými členy předsednictva delegáti zvolili poslance Radka Rozvorala, Jaroslava Holíka a nově Radovana Vícha. Končí naopak Miloslav Rozner, který proslul výrokem o tom, jak nechce do ničeho „zabrušovat“. Prezident Miloš Zeman poslal na konferenci jen videozdravici.
14.07.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (322 článků) , Radim Fiala (322 článků) , Tomio Okamura (2474 článků)

Komunista Ondráček pohořel. Zato Miroslav Rozner z SPD může slavit

 
Poslanec SPD Tomia Okamury Miloslav Rozner může slavit. Stal se předsedou komise pro kontrolu Národního bezpečnostního úřadu. Zato komunistovi Zdeňku Ondráčkovi zbyly jen oči pro pláč.
15.12.2017 13:00 |

podobné články

Komunista Ondráček pohořel. Zato Miloslav Rozner z SPD může slavit

 
Poslanec SPD Tomia Okamury Miloslav Rozner může slavit. Stal se předsedou komise pro kontrolu Národního bezpečnostního úřadu. Zato komunistovi Zdeňku Ondráčkovi zbyly jen oči pro pláč.
15.12.2017 13:35 |

podobné články

Jan Ziegler: Brusič Rozner z SPD uráží své voliče

 
Strana přímé demokracie se chlubí, že je tady pro lidi a oni to s nimi myslí upřímně. Houby s octem. Proslulý televizní komik, který rád zabrušuje, tedy Miloslav Rozner, její jihočeský lídr, si z lidí dělá legraci.
01.06.2018 09:45 |

podobné články

Přímá demokracie podle Okamury: Cenzuruje, přifukuje svaly a jeho lidé musí mlčet

 
KOMENTÁŘ - V nové sestavě poslanecké sněmovny asi není nikdo ukřičenější než Tomio Okamura, když dojde na debatu o demokracii, svobodě projevu a cenzuře. On sám tyto výrazy ve svých videích nadužívá a pasuje se tak do role jakéhosi BOHA svobody slova a volnosti názorů. Jenže když pak sám okusí realitu, stává se z „přímého demokrata“ cenzor, šiřitel upravených fotek z Photoshopu a jeho vlastní poslanci raději davově mlčí, aby náhodou zase do něčeho „nemuseli zabrušovat.“ SPD by se mohla nově přejmenovat klidně na Stranu Potlačené demokracie.
16.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

„Schwarzenbergův“ kavárník na ČT. Dojatý, že přišli lidi. Ale pak začal láteřit na vládu. Stojí za to

 
Včera se otevřely interiéry kaváren i restaurací. Včetně Kavárny Mlýnská, která patří bývalému spolupracovníkovi Karla Schwarzenberga Martinu Kotasovi. Ten byl dojat. „Dorazili sousedi už odpoledne, byla tady taková sváteční atmosféra,“ pravil. Ale z nařízení vlády radost nemá. Některá jsou prý nesplnitelná a zbytečná. „Já si myslím, že po mně nemůže stát chtít, abych dělal policajta a hlídal, že když se někdo zvedne od stolu, že si nandá roušku. Já tu nejsem od toho, abych dělal drába, já jsem tu od toho, abych se o ty lidi postaral,“ prohlásil kavárník. Tvrdí, že otevírací doba 6–23 hodin ho limituje jako člověka a stát mu nemá co přikazovat, kdy má jít spát.
26.05.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3981 článků)

Masakr Okamurovy SPD: Ze strany zní silná slova. Migrace, ČT a vážná výzva lidem

 
Komunální volby mají mnoho vítězů, pro hnutí SPD ale měly v řadě případů hořký konec. Jde zejména o krajská města, kde kandidátky okamurovců oscilovaly okolo pěti procent. V několika případech se SPD do zastupitelstva nedostala jen o desítky hlasů – například v Plzni a v Karlových Varech. Přitom v loňských parlamentních volbách dosahovala strana v krajských městech daleko lepších výsledků. Propad je v některých případech opravdu dramatický. Poslanci za SPD, kteří se pro ParlamentníListy.cz k výsledkům vyjádřili, ale výsledek nepovažují za špatný. Nižší čísla jsou údajně důsledkem specifik komunálních voleb. Nosná témata SPD budou prý rezonovat až v eurovolbách, které budou příští rok. Voliči si v nich budou muset vybrat mezi Prahou a Bruselem, jak řekl kandidát SPD na starostu na Praze 10 Jan Čížek. Pro hnutí je problematický i vztah s médii, namátkou jmenujme Českou televizi a nejčtenější deník Blesk.
09.10.2018 04:55 |

podobné články

Pirát Ferjenčík se před vtipnými kamarády zastal Roznera z SPD: Je to hodný člověk, pracovitý a poctivý

 
Poslanec Miloslav Rozner (SPD) je častým terčem posměšků kvůli některým ze svých nepovedených mediálních výroků, které pocházejí z doby závěru kampaně před volbami do Sněmovny v minulém roce. Poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti) už se na to nemohl dál dívat a na svém facebooku se ho zastal.
01.02.2018 23:10 |

podobné články

Od podivného „zabrušování“ po „pseudokoncentrák“. Co vypouští okamurovci z úst?

 
Mladí sociální demokraté podali trestní oznámení na poslance hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Miloslava Roznera. Svými výroky, ve kterých označil někdejší koncentrační tábor pro Romy v Letech u Písku za „neexistující pseudokoncentrák“, se podle nich dopustil popírání či zpochybňování genocidy. Členové SPD obecně rádi věci komentují, aniž by se zatěžovali fakty. Přečtětě si, s čím už vyrukoval Tomio Okamura, Radek Koten, Miroslav Rozner nebo Jiří Kobza.
06.02.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků) , Jiří Svoboda (464 článků) , Jiří Svoboda (464 článků) , Miroslav Svoboda (46 článků) , Miroslav Svoboda (169 článků)

Za výroky o táboře v Letech padají trestní oznámení. Klaus ho zpochybňoval už před lety

 
Česko-romské sdružení Konexe podalo trestní oznámení na předsedu SPD Tomia Okamuru kvůli jeho výrokům o koncentračním táboru pro Romy v Letech u Písku a trestnímu oznámení za své výroky čelí i poslanec SDP Miloslav Rozner. Kontroverzní výroky na adresu romského koncentračního tábora v Letech nejsou ale doménou pouze členů hnutí SPD. Už před lety tábor zpochybňovali Václav Klaus, Miloš Zeman nebo Andrej Babiš.
11.02.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10228 článků) , Andrej Babiš (21024 článků) , Miloš Zeman (24967 článků)

Rozvoral (SPD): Sněmovnu vzorně navštěvují poslanci z SPD a hlasují nejvíce jednotně!

 
Téměř stoprocentní účast na hlasování Poslanecké sněmovny mají dva poslanci hnutí Svoboda a přímá demokracie Radek Rozvoral a Miloslav Rozner.
09.12.2018 09:30 |

podobné články

Okamurovo ultimátum: Babiši, chceš peníze? Tak těmhle seber! Krok, kterým si znepřátelí vlivné hráče

 
Předseda SPD Tomio Okamura si před jednáním Sněmovny stoupl k mikrofonu a spustil kanonádu. Popsal, za jakých podmínek on a jeho kolegové podpoří prohloubení schodku státního rozpočtu o dalších 100 miliard. Znovu se obul do nepřizpůsobivých i do tzv. politických neziskovek i EU, která prý znovu ukázala, jak je neschopná. Po delším čase před novináře předstoupil také poslanec SPD Miroslav Rozner a vyjádřil se k trestnímu stíhání jeho kolegyně Karly Maříkové za její výroky o invazních druzích rostlin a migrantech.
21.04.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2474 článků)

Odvolání Šarapatky navrhnu já, říká poslanec SPD. Vynáší zákulisní info

 
ROZHOVOR Může člen Rady ČT svobodně vyjadřovat názory nebo ne? Někteří radní prý porušili zákon a měli by skončit. Možná k tomu prý dojde, říká pro ParlamentníListy.cz poslanec SPD a člen volebního výboru sněmovny Miloslav Rozner. Mluví též o některých poslancích ANO a pravicové opozice.
16.06.2020 11:25 |

podobné články

Odvolání Šarapatky: není všemu konec, poslanec SPD má nové informace

 
ROZHOVOR Může člen Rady ČT svobodně vyjadřovat názory nebo ne? Někteří radní prý porušili zákon a měli by skončit. Možná k tomu prý dojde, říká pro ParlamentníListy.cz poslanec SPD a člen volebního výboru sněmovny Miloslav Rozner. Mluví též o některých poslancích ANO a pravicové opozice.
16.06.2020 12:55 |

podobné články

Vy jste toho pomatence a zoufalce vybavili propagačními materiály... Kvůli „českému teroristovi“ se u SPD strhla drsná přestřelka

 
Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury se na své facebookové stránce vyjádřila k útoku důchodce Jaromíra Baldy, který měl blízko k SPD a který se snažil vzbudit odpor vůči migrantům například tím, že pokácel stromy v okolí železničních tratí, do kterých pak narazily vlaky s cestujícími. „Jeho jednání je odsouzeníhodné. Nikdy nebyl naším členem,“ píše ve svém vyjádření SPD, což vyvolalo ostrou kritiku a okamžitě se na sociální síti začaly objevovat důkazy o tom, že Balda měl k SPD velice blízko.
10.01.2019 21:10 |

podobné články

„Nechci zacházet do politických detailů, abych se nestal politizujícím generálem.“ Pavel se od Moravce posmíval Zemanovi, pak došlo na srážku s Kavanem kvůli Rusku

 
Moderátor Václava Moravec v neděli v poledne přivítal v žižkovské věži generála Petra Pavla, bývalého předsedu Valného shromáždění OSN a exministra zahraničí Jana Kavana a ředitele Ústavu mezinárodních vztahů Petra Kratochvíla. Pánové debatovali o požadavku prezidenta USA Donalda Trumpa na zvýšení výdajů na obranu. Kavan se Trumpovi vysmál. Moravec chtěl vědět, zda si Česko zadělává v Alianci na problém. Pavel mu odpověděl a v jeho reakci zazněla i narážka na prezidenta Zemana.
20.05.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5648 článků) , Jan Kavan (131 článků) , Václav Moravec (626 článků) , Petr Pavel (722 článků)

Šafrovo forum: Babiš se schovává v Singapuru, aby se nemusel účastnit akcí k Palachovu výročí

 
Zahraniční cesty vysoce postavených politiků bývají plánovány celé měsíce dopředu. Na jednu z nich v neděli odjel i český premiér Andrej Babiš. Navštíví Singapur či Indii. Server Pavla Šafra Forum24.cz dospěl k závěru, že si Babiš nechal naplánovat cestu na půlku ledna naprosto schválně, aby se nemusel účastnit akcí k uctění památky Jana Palacha a nemusel čelit demonstrantům.
14.01.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21024 článků)

Udělám vše, abych nemusel rezignovat, řekl nový ministr spravedlnosti Pelikán

 
Prezident Miloš Zeman jmenoval ve čtvrtek novým ministrem spravedlnosti Roberta Pelikána. Ve funkci nahradil Helenu Válkovou (ANO), které dosud dělal prvního náměstka. Zeman si ve jmenovacím projevu rýpl do chaotické situace kolem odstoupení Válkové z funkce. Pelikán prohlásil, že udělá vše, aby nemusel rezignovat.
12.03.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24967 článků)