Článek

Rozlučka Sobotkových ministrů: Poslední fotečka a sbohem

 
I když v posledních letech někteří ministři Sobotkovy vlády spolu komunikovali výhradně přes média, závěrečná schůze vláda proběhla ve smířlivé atmosféře. Přeci jen, čtyři roky jsou čtyři roky!
07.12.2017 08:50 |

podobné články

Podobné články

Tragická rozlučka se svobodou: Svědek ženicha nepřežil hloupý žert!

 
Rozlučka se svobodou by měla být poslední party před vstupem do manželství. Jenže tihle mladíci na ni jen tak nezapomenou. Hloupý žert nepřežil svědek ženicha!
23.12.2016 20:00 |

podobné články

Káles (Svobodní): Rozlučka se svobodou

 
Ještě před pár lety by to možné nebylo. Nejvyšší ústavní činitel navrhne znárodnit firmu a nikoho to nevzrušuje. Ministr financí obchází zákony a zneužívá veřejné peníze a nikoho to nevzrušuje. Vláda navrhuje omezit naše svobody a nerespektuje soukromé vlastnictví a nikoho to nevzrušuje. Takto vypadá rozlučka se svobodou.
23.04.2016 13:25 |

podobné články

„Běžte pryč, kreténi komunistický!“ Rozlučka se Schapirem se zvrhla, když dorazila Jana Volfová. Začal křik

 
Na Karlově mostě proběhla rozlučka s končícím americkým velvyslancem v Praze Andrewem Schapirem. Nastupující americký prezident Donald Trump si přeje vyměnit velvyslance co nejrychleji. Schapiro má tedy před sebou posledních pár dní. Z Prahy ho vyprovází mráz, sníh a asi padesát aktivistů, jimž se ovšem do cesty postavila Jana Volfová, která před časem působila v Bloku proti islámu s Martinem Konvičkou.
14.01.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4014 článků)

Rozlučka se svobodou se změnila v horor: Ženu (29) nejspíš znásilnil prodavač občerstvení

 
Rozlučka se svobodou se změnila v noc hrůzy! Devětadvacetiletou ženu v noci z pátku na sobotu znásilnili na Hracholuské přehradě. Policie podezírá prodavače občerstvení.
13.08.2017 16:55 |

podobné články

Pátý syn Jurečky a rodinná pouta Sobotkových ministrů: Kolik má kdo dětí?

 
Ministrovi zemědělství Marianu Jurečkovi (KDU-ČSL) se v pátek narodil pátý potomek. Opět je to chlapec, dostal jméno Jonáš a ministr se jeho fotkou pochlubil na Facebooku. Zároveň se dostal na špičku pomyslného žebříčku ministrů Sobotkova kabinetu v přepočtu na vlastní potomky. Kolik mají jednotliví ministři dětí a kdo je spolu s Jurečkou nejaktivnějším otcem? Nejvíce dětí mají dále Jan Mládek, Martin Stropnický či Andrej Babiš.
16.02.2016 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13516 článků) , Martin Stropnický (1692 článků) , Jan Mládek (669 článků)

Sobotka dnes naposledy řídil vládu. Ministři bilancovali, party nechystají

 
Poslední zasedání vlády v demisi ve středu trvalo zhruba hodinu. Premiér v demisi Bohuslav Sobotka (ČSSD) v závěru poděkoval ministrům za jejich práci pro Českou republiku a pro její občany, následně si přítomní členové vlády udělali společnou fotografii. Sobotka novinářům řekl, že po čtyřech letech intenzivní práce se těší na určité zklidnění, rád nebude vzpomínat především na výměny ministrů. Žádná rozlučka je nečeká, Sobotka v úterý řekl, že ji nechystá, protože řada ministrů se bude potkávat dál, i když někteří budou v opozici.
06.12.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků)

Tamaro, raději nekoukej! Takhle lačné fanynky líbají tvého miláčka Kluse

 
Zpěvák Tomáš Klus  (26) patří v současnosti k největším idolům nejen mladé generace. Skromný chlapec původem z Třince nemá o přízeň fanynek nouzi. Přesvědčit vás o tom může koneckonců i všeříkající fotečka, na které se Tomáš nechal zvěčnit se svými obdivovatelkami. Ještě navíc si inkriminovanou fotku zcela dobrovolně vystavil na svou sociální síť.
06.10.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (812 článků)

Pouhá fotečka pro Tomáše? Olympijská vítězka Samková špásovala s expřítelem Lucky Vondráčkové

 
Sportovci Eva Samková  (21) a Tomáš Verner se potkali na zahájení sezony v Zoo Praha, spojené s křtem čtyř gepardích mláďat, a bylo veselo. Už jsme měli možnost poznat, že kde se energická Eva ukáže, tam je jí v tom nejlepším slova smyslu plno, a pražská zoologická zahrada nebyla výjimkou.
30.03.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1139 článků) , Tomáš Verner (97 článků) , Eva Samková (87 článků)

Chovanec, Herman... Časopis pátral v minulosti Sobotkových budoucích ministrů

 
Prezident Miloš Zeman dal ve svém pátečním vystoupení najevo ne úplnou spokojenost se všemi ministerskými kandidáty, které do vlády navrhuje šéf sociální demokracie a budoucí premiér Bohuslav Sobotka. Podle analýzy časopisu Týden byl prezident mírnější, než by si vznikající kabinet zasloužil. Určité riziko prý představují především někteří z nominantů.
13.01.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků) , Miloš Zeman (21137 článků)

Komentátor varuje před Zemanem: Počkejte, co nastane, až začnou ministři dělat chyby

 
Prezident Miloš Zeman rozhodně případným jmenováním Sobotkových ministrů nesloží zbraně a dá se očekávat, že ministry i samotného premiéra s gustem klepne přes prsty při první chybě. Společně se svými přáteli v ČSSD prý bude nepochybně dále všemi prostředky bojovat proti premiérovi a dočkáme se ještě ledasčeho. Tak soudí komentátor Petr Nováček, který se rozepsal v MF Dnes.
14.01.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21137 článků)

Zemanovo odmítnutí Sobotkových ministrů: Posudek byl napsán za dvacet minut

 
Ředitel Ústavu státu a práva Akademie věd Jan Bárta v rozhovoru pro MF Dnes vysvětlil, jak vzniklo stanovisko, jímž se zaklíná prezident Miloš Zeman, když tvrdí, že má právo mluvit do personálního složení vznikající vlády. Nejen prezident, ale i další politici se o Bártova stanoviska opírají. Šéf ústavu se nedomnívá, že by si prezident objednal jeho názor jen pro podporu svého stanoviska.
22.01.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21137 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Bílá labuť letí do Bruselu: Babišovu ministryni vybrali jako eurokomisařku!

 
Věra Jourová při jmenování Sobotkovy vlády celá zářila, nešlo ji přehlédnout. Ze svého šatníku tehdy vytáhla bílé šaty. Jenže tahle "bílá labuť" patrně skončí jako první ze Sobotkových ministrů, což se příliš nečekalo! Nejde ale o to, že by vyhořela. Koalice se totiž shodla na tom, že právě ona by se měla stát novou českou eurokomisařkou.
21.07.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Jourová (411 článků)

Komentátor: Senátní volby mohou rozhodnout o konci některých Sobotkových ministrů

 
Nadcházející volby do třetiny Senátu budou jistým bodem zvratu, i když to tak podle mediální pozornosti nevypadá, píše na komentářové stránce pátečních Lidových novin Martin Zvěřina. A nemyslí tím jen ČSSD, která obhajuje 23 senátních křesel a která sama by za úspěch považovala zisk pouhých devíti křesel.
10.10.2014 10:51 |

podobné články

Rozlučka s Věrou Čáslavskou (†74) v Národním divadle: Sbohem od muže, kterého Věra očistila od spolupráce s STB!

 
Zdálo se to jako ironie osudu. Na rozloučení s Věrou Čáslavskou (†74) promlouval muž, který byl na seznamu důvěrníků StB. Jenže byla to právě legendární gymnastka, která kdysi pomohla jméno komentátora Štěpána Škorpila (71) očistit.
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (215 článků)

Poslední rozloučení s německým knížetem Richardem (†82): Sbohem mu dala evropská šlechta!

 
Evropská šlechta se zahalila do černého. V Německu proběhlo poslední rozloučení s knížetem Richardem (†82), hlavou rodu Sayn-Wittgenstein-Berleburg, který minulý týden zemřel. Pohřbu se zúčastnilo kolem 400 hostů. A poslední sbohem mu přijela dát i řada zástupců mezinárodní aristokracie.
22.03.2017 18:40 |

podobné články

Sobotka bude naposledy řídit vládu. Žádná rozlučka se ale nechystá

 
První a současně také poslední schůze v demisi čeká dnes vládu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Schvalovat bude mimo jiné mandát pro předsedu vlády na evropský summit, který se uskuteční příští čtvrtek a pátek. Sobotka v úterý novinářům řekl, že nechystá ve Strakově akademii žádnou rozlučku, řada ministrů se podle něj bude ve Sněmovně dál potkávat, i když někteří budou v opozici.
06.12.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9491 článků)

Ministr Zaorálek předal předsednictví ve Výboru ministrů Rady Evropy Dánsku

 
Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek se 15. listopadu 2017 zúčastnil zasedání Výboru delegátů ministrů Rady Evropy ve Štrasburku. Ministr zde oficiálně ukončil půlroční předsednictví České republiky ve Výboru ministrů Rady Evropy a předal je Dánsku. Česká republika zastávala předsednictví ve Výboru ministrů Rady Evropy od 19. května 2017.
17.11.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2428 článků)

Exploze v gumárně: Obětem řekli poslední sbohem

 
Obětem pondělního výbuchu nádrže s párou v kotelně gumárny v Rudníku na Trutnovsku dali v pátek poslední sbohem jejich blízcí i spolupracovníci. Při explozi zemřela Martina J. (†32) a Petr P. (†37).
09.01.2010 05:20 |

podobné články

Nová DVD: Vražedná hra, Bídníci, Jack Reacher: Poslední výstřel a Sbohem, královno

 
Thriller Vražedná hra navazuje na filmovou sérii, kterou odstartovaly snímky Jako pavouk a Sběratel polibků. Třemi Oscary je ověnčena filmová adaptace muzikálu Bídníci. Do filmového thrilleru Jack Reacher: Poslední výstřel vstoupil bývalý vojenský vyšetřovatel Jack ze stránek bestselleru Leeho Childa. Historické drama Sbohem, královno vypráví o prvních dnech Velké francouzské revoluce.
07.05.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jack Lee (3 články)