Článek

Rozjeďte párty se Standou Hložkem!

 
Je tu další pátek a s ním tradiční karaoke. Tentokráte to můžete rozjet se Standou Hložkem a Petrem Kotvaldem a jejich hitem V pohodě. Dále máme v dnešní nabídce zpěvačku Loonu a kapely Queen, The Corrs a Talking Heads. Troufnete si na některou ze skladeb?
16.09.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)
Podobné články

Kotvald s Hložkem zazpívali po letech exkluzivně Holky z naší školky

 
Hvězdy osmdesátých let Petr Kotvald a Stanislav Hložek se vrací na scénu. Kotvald s Hložkem v úterý odpovídali na všemožné otázky čtenářů Novinek a nikterak se neostýchali. Na závěr zazpívali jeden z jejich starých hitů. Navzájem si opláceli různé schválnosti v odpovědích a dali jasně najevo, že se chtějí v příštím roce vrátit na pódia se vší slávou.
13.10.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Chat s Kotvaldem a Hložkem

 
Chatujte s legendární pěveckou dvojicí Petrem Kotvaldem (50) a Stanislavem Hložkem (55). Autoři hitů jako jsou Holky z naší školky, Dajána nebo Sandokan se chystají po 25 letech opět zazpívat na koncertě v Lucerně. Před tím si našli čas na čtenáře Blesk.cz a přijali pozvání na chat, který bude v úterý od 14 hodin. Už nyní se jich můžete ptát na vše, co vás zajímá.
08.11.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Sexy sestra Hadašové po rozchodu s Hložkem: Muže roku vyměnila za hokejku!

 
Není jen mladší sestrou krásné Miss Lucie Hadašové (32), ale sama oplývá půvaby, blond vlasy i sexy postavičkou. Není divu, že Kateřina Hadašová (25) už po rozchodu s expartnerem Matyášem Hložkem (24) není sama! Komu nyní patří její srdce?
29.11.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Hadašová (255 článků)

Kotvald a Hložek lákají nové fanynky na svůdné kroucení zadkem

 
Zpěvák Petr Kotvald (50) brzy vystoupí spolu se svým dávným kolegou Standou Hložkem (55) na turné jménem Holky z naší školky. Nejspíš se tak znovu pokusí předvést show jako za mladých časů. Na své fanynky tak prý hodlají zakroutit svým pozadím, k čemuž často docházelo právě za jejich mladých let!
08.11.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Trio s Hankou a Standou je možná něčí zbožné přání, říká Petr Kotvald

 
Zpěvák Petr Kotvald (57) zavzpomínal na období, kdy vystupoval společně se zpěvačkou Hanou Zagorovou (70) a Stanislavem Hložkem (62). Byť nepopírá, že měla tato doba něco do sebe, znovu by se už do podobného projektu nepouštěl.
26.02.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Hana Zagorová (446 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Kauza Hložkova zbitého klávesisty: Odsoudili hvězdu Vyprávěj! Jenže...Bylo vše jinak?

 
Odsouzeným v případu napadeného muzikanta Pavla Březiny (47), který hrává se Standou Hložkem (64) či Michalem Davidem (58), je podle zjištění deníku Aha! herec Oldřich Hajlich (26)! Ten se však odvolal, protože podle něj se celý incident odehrál jinak, než to klávesista soudu vylíčil...
01.12.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1444 článků) , Stanislav Hložek (103 článků) , Oldřich Hajlich (4 články)

Válka o Hložkova zbitého klávesistu: Odsoudili hvězdu seriálů Vyprávěj nebo Gympl Hajlicha!

 
Odsouzeným v případu napadeného muzikanta Pavla Březiny (47), který hrává se Standou Hložkem či Michalem Davidem, je herec Oldřich Hajlich (26)! Ten se však odvolal, protože podle něj se celý incident odehrál jinak, než Březina soudu vylíčil…
01.12.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1444 článků) , Stanislav Hložek (103 článků) , Oldřich Hajlich (4 články)

Lamač srdcí Petr Kotvald po 40 letech: Zavadily by o něj holky z naší školky ještě pohledem?

 
Normalizační lamač dívčích srdcí Petr Kotvald (60) skotačil po delší době na večírku. Jeho největší hit se Standou Hložkem (65) Holky z naší školky rozpumpoval každou diskotéku. Jenomže od těch časů uplynulo bezmála 40 let. Dokázal by ještě rozpumpovat Danielu, Michaelu s Romanetou?
17.02.2020 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Nepořádná Lenka z Výměny manželek: Měli jsme se Standou trojčátka, ale dvě děti zemřely!

 
Vyučená kuchařka Lenka (24) patří mezi dosud nejzajímavější účastníky nové řady reality show Výměna manželek. Po natáčení se rozešla s podpantoflákem Standou a začala na něj kydat kýble špíny. Prozradila ale také obrovskou bolest svého života.
19.09.2013 05:05 |

podobné články

5 věcí, které na silvestrovské párty nesmí chybět

 
Co podle vás nesmí chybět na silvestrovské párty? Je to hromada dobrého jídla? Nebo naopak nekonečné množství alkoholu, který poteče proudem? Nebo byste se na silvestrovské párty nedokázali obejít bez partičky stejně naladěných lidí, s nimiž si poslední den v roce užijete na maximum? Jestliže budete zítra pořádat párty na oslavu posledního dne v roce, pak si určitě chcete dát záležet, aby vše proběhlo tak, jak by proběhnout mělo a chcete se stát perfektními hostiteli. Proto vám v dnešním článku poradíme, co nesmí chybět na silvestrovské párty, o které se bude mluvit ještě dlouho poté! 5 věcí, které musíte mít na silvestrovské párty! Níže najdete stručný seznam věcí, které podle nás na silvestrovském večírku rozhodně nesmí chybět
30.12.2017 09:50 |

podobné články

Rozjeďte léto a prázdniny jedinečnou plážovou Axe Instinct party!

 
Zveme vás na slavnostní zahájení projektu Axe Instinct Beach Point Tour pro léto 2009, které proběhne ve čtvrtek 2. 7. '09 od 15:00 na Smíchovské pláži (Hořejší nábřeží, Praha 5-Smíchov)!
26.06.2009 14:00 |

podobné články

Rozjeďte to s Olympicem a připravte se na večerní párty!

 
Zazpívejte si hity od legendární české kapely Olympic! Zvládnete to lépe než frontman a zpěvák Olympicu Petr Janda? Zkuste to s dnešními karaoke!
06.05.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (716 článků) , Petr Janda (716 článků) , Petr Janda (258 článků)

Rozjeďte párty se skupinou Guns N' Roses

 
Je tu další pátek a s ním tradiční karaoke. Tentokráte to můžete rozjet se skupinou Guns N' Roses. Troufnete si na některou ze skladeb?
10.02.2017 17:25 |

podobné články

Muka Dariny: Rychtář se vrátil domů a začal pitku! Vyřvávala Iveta

 
Vdovec Josef Rychtář (56) se přestěhoval zpátky ke své exmanželce Darině. A to bylo třeba oslavit. Spolu se zvukařem Standou přinesli proviant, láhev metaxy a piva a udělali si zahradní party. Na celé Říčany tak v pondělí večer vyřvávala hudba - pánové a jejich společnost poslouchali písničky od Ivety. Sousedé z toho zrovna dvakrát nadšení nebyli.
25.08.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1361 článků)

COMEBACK Kotvalda s Hložkem. Uspějí i teď? ANKETA

 
Fanoušci Petra Kotvalda a Stanislava Hložka jsou na nohou. Legendy pop music 80. let připravují několik společných koncertů.
08.02.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Padesátileté "Holky z naší školky" šílely v Lucerně z Kotvalda s Hložkem

 
Ve vyprodaném Velkém sále pražské Lucerny si pěvecké duo Petr Kotvald a Stanislav Hložek připomnělo dobu z poloviny 80. let minulého století.
13.11.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Kdo by to byl do nich řekl? Machálková s Hložkem se zapletli s obávanými policejními passaty

 
Standa Hložek a Leona Machálková  (46) poznají na vlastní kůži, jak to vypadá uvnitř policejních passatů, kterých se obává nejeden silniční pirát. Oblíbení zpěváci se ale nemají čeho bát! Do nejrychlejších policejních vozů totiž nenasednou jako zločinci, ale v rámci akce, kterou pořádají pro děti.
27.07.2013 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (463 článků) , Stanislav Hložek (103 článků)

Páteční karaoke v duchu 80. let

 
V dnešním karaoke se vraťte v čase do let 80tých a zazpívejte si hity od velikánů jako je ABBA, Smokie či Blondie. Můžete se také na chvíli stát Petrem Kotvaldem či Stanislavem Hložkem, idoly dívek tehdejší doby. V neposlední řadě můžete jed dál s Petrou Janů a Petrem Jandou.
08.04.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (98 článků) , Petra Janů (445 článků) , Petr Janda (716 článků) , Stanislav Hložek (103 článků) , Petr Janda (716 článků) , Petr Janda (258 článků)

Badinková jako Zagorka: Poznáte, kdo jí bude dělat Kotvalda s Hložkem?

 
Osmička soutěžících se v sobotu večer představí již v devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas. Michaela Badinková  (39) se tentokrát bude muset poprat s těžkou proměnou. Pod šikovnýma rukama maskérů se z ní totiž bude muset stát Hana Zagorová  (72) .
26.10.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (446 článků) , Michaela Badinková (133 článků)