Článek

ROZHOVOR: "Na českých farmách antibiotika umíme objevit. Polákům nezávidím."

 
Polští novináři odhalili skandální zneužívání antibiotik na polských farmách. Maso takových zvířat může u lidí vyvolávat rakovinu. Dostalo se i k nám? Co na polský skandál české úřady? Rozhovor na toto téma poskytl TN.cz mluvčí Státní veterinární správy Josef Duben.
25.06.2013 14:45 |

podobné články

Podobné články

Jsou opravdu tak hloupé, že neumí samy mluvit? Rozhovor s MISS by byl asi porod

 
Chtěli jsme udělat rozhovor s Miss. Takový rozhovor, který ostatní média nemají. Chtěli jsme upřímný rozhovor plný překvapivých zjištění, ne jen slyšet trapné plytké fráze, které jsme slyšeli už stokrát. Jenže udělat rozhovor s Miss? To není jen tak!
05.04.2016 13:45 |

podobné články

Bakalův časopis zkrátil rozhovor s Babišem. A ten to tak nenechal

 
Ministr financí a lídr hnutí ANO Andrej Babiš dal rozhovor časopisu Ekonom. Ten mu ho poslal zpět k autorizaci a následně ho vydal. Potud by bylo vše v pořádku. Nicméně redakce Ekonomu si „dovolila" zmíněný rozhovor zkrátit. A to se Andreji Babišovi pranic nelíbilo. Na svém blogu tak vše napravil a zmíněný rozhovor zveřejnil celý. Poděluje se v něm mimo jiné o zkušenosti z politiky.
18.07.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15367 článků)

Paroubek: Reflex už neútočí, proto jsem mu dal rozhovor

 
Týdeník Reflex se změnil. Když na mne neútočí, proč jim nedat rozhovor? Tak reagoval Jiří Paroubek na dotaz ParlamentníchListů.cz, proč dal nyní tomuto týdeníku rozhovor, když ještě nedávno byl proti němu zaujatý.
16.09.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3586 článků)

Ctirad Mašín věděl, že umírá. Do Česka ale nechtěl

 
Politolog Tomáš Šmíd byl posledním, kdo dělal rozhovor se Ctiradem Mašínem. Setkání se domlouvalo přes bratra Josefa a během uplynulého měsíce proběhly hned dvě schůzky. Výsledkem je rozhovor o životním příběhu Mašína pro ÚSTR a také rozhovor, který vyjde v Lidových novinách.
14.08.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Šmíd (12 článků) , Josef Mašín (101 článků)

Nedokončený rozhovor Tachecí s Krausem podruhé. O lži a volbě ČSSD

 
Barbora Tachecí si s Janem Krausem na začátku rozhovoru slíbili, že k sobě budou loajální, neboť jsou z jedné „televizní stáje“. Vše se ale zvrtlo, jak už prozradila MF Dnes v úterý v avízu na rozhovor, když Tachecí obvinila Krause z toho, že volil ČSSD. Krause toto nařčení rozčílilo natolik, že rozhovor nedokončil a odešel.
02.11.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1036 článků)

Táňa Kuchařová: Přítele miluju, ale rodinu neplánuju

 
ROZHOVOR: Dělat rozhovor s Taťánou Kuchařovou (23) je oříšek. To víte. Vítězka titulu Nejkrásnější žena světa 2006. Stále nemá čas. I pět let po svém triumfu je neustále žádaná a nedávno dokonce točila videoklip se zahraniční pěveckou a hereckou hvězdou Justinem Timberlakem. Na rozhovor prostřednictvím e-mailu si ale nakonec čas udělala. I když odpovídala často velmi vyhýbavě, přesto jsme se dozvěděli alespoň to, zda se hodlá věnovat herectví a jestli plánuje s přítelem rodinu.
12.12.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (261 článků) , Taťána Kuchařová (920 článků)

Chatovali jste s hvězdnou reportérkou Markétou: Lucka Vondráčková je nudná, ale milá

 
Není téměř české celebrity, kterou by hvězdná reportérka Markéta nezískala pro rozhovor před kameru Blesk.cz. Někdy pohodový rozhovor, jindy křížový výslech. Která celebrita je na odpovědi největší prkno a jaký byl Markétin nejujetější rozhovor? Ptali jste se na chatu!
25.03.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1451 článků)

Tak trochu jiný rozhovor s ministryní Hanákovou. Tachecí čelila trápení

 
Ministryně Alena Hanáková si během přibližně šestnácti měsíců svého působení připsala několik „zářezů“ v podobě dnes již zlidovělých výroků, vzbuzujících pobavení. Proto na rozhovor s Barborou Tachecí šéfka jejího sekretariátu přinesla vlastní diktafon, aby výroky ministryně nemohly být zkresleny. Tachecí tedy přepsala rozhovor slovo od slova - a výsledek rozhodně stojí za to.
15.04.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Ištvan v tisku: Nagyová není stíhána za zneužití pravomoci, ale za organizátorství

 
Obsáhlý rozhovor s vrchním státním zástupcem Ivo Ištvanem přinášejí páteční Hospodářské noviny. Atmosféru, ve které rozhovor probíhal, list naznačil slovy: „Po celou dobu se pečlivě soustřeďuje, hlídá si každé slovo. Pokud se rozhovor na milimetr odchýlí od 'dikce dané trestním řádem', hrozí, že nebude pokračovat.“ Napětí na vrchním státním zástupci je prý patrné i na jeho mimice i na rukou, uvedl deník, aniž by tyto okolnosti blíže specifikoval.
13.06.2014 11:06 |

podobné články

Otevřený rozhovor s Lo Hrůzovou: O nenávisti k matce, drogách a mrtvém příteli!

 
Najít a domluvit rozhovor s Lo Hrůzovou (24), vítězkou Hlasu Česko Slovenska, nebylo vůbec snadné. Dva dny nezvedala telefony, pak nám oznámila, že nemá peníze na to, aby mohla přijet do Prahy na rozhovor. Nadšeně tedy přijala naši nabídku, že jí jízdenku koupíme. Kupodivu přijela přesně tak, jak jsem se domluvili. Sice byla zmatená, dorazila v tenké košilce bez podprsenky, ale přijela včas.
27.06.2014 12:50 |

podobné články

Babiš: Ekonom vydal jiný rozhovor, než jsem autorizoval

 
Přesto, že jsme dostali k autorizaci rozhovor do časopisu Ekonom (vyšel 17. července), časopis nakonec vydal vlastní verzi. Níže je tedy rozhovor tak, jak jsme ho do týdeníku poslali už v pátek 11. července. Zejména závěr vyšel v časopisu úplně jinak. Asi se nevešel kvůli reklamě…
18.07.2014 21:10 |

podobné články

Svěrák mladší dal na Lvech rozhovor a větší esenci arogance, hlupáctví a snobství jste nikdy neviděli

 
Svěrák mladší byl supervizorem večera předávání Českých lvů a pro server iDnes dal v rubrice Kultura kratičký rozhovor o třech odpovědích, z něhož se nám udělalo zle. Tak jsme si bez svolení rozhovor vypůjčili a jdeme vám k tomu něco říct. Jemu taky.
22.02.2015 12:56 |

podobné články

Proč pečete tak špatný chleba, pane Babiši? tázal se Pečinka v rozhovoru, ve kterém ministr financí odhalil plán na vládu nad Českem

 
Rozhovor Reflexu s Andrejem Babišem prý původně vůbec neměl být rozhovor. Však také ministr financí několikrát prohlásil, že tomuto časopisu rozhovor nedá. Jeho tým však vymyslel novou strategii „neformálního povídání u kávy“, na které přišla pozvánka i redaktoru Bohumilu Pečinkovi. Když pak nad kávou vytáhl diktafon, Babiš prý s interview celkem ochotně souhlasil, zatímco jeho mluvčí se pokoušela redaktora ukřižovat pohledem.
02.04.2015 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15367 článků)

Andrej Babiš poprvé odhalil plán, jak by rád vládnul Česku

 
Rozhovor Reflexu s Andrejem Babišem prý původně vůbec neměl být rozhovor. Však také ministr financí několikrát prohlásil, že tomuto časopisu rozhovor nedá. Jeho tým však vymyslel novou strategii „neformálního povídání u kávy“, na které přišla pozvánka i redaktoru Bohumilu Pečinkovi. Když pak nad kávou vytáhl diktafon, Babiš prý s interview celkem ochotně souhlasil, zatímco jeho mluvčí se pokoušela redaktora ukřižovat pohledem.
02.04.2015 08:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15367 článků)

Primátor v akci: To přeci nejde, aby házeli výkaly na sousedy. Kdo ničí byty, toho prostě vystěhujeme. Sexuální život v jedenácti. Je mi jedno, kdo je Cikán a kdo ne

 
ROZHOVOR Problémy s nepřizpůsobivými samozřejmě neřeší jen české obce a města. Podstatně intenzivněji to zažívají i na Slovensku, které trápí vysoká nezaměstnanost, s níž se jednotlivá sídla „perou“, jak se dá. Město Partizánske má pro nás, Čechy, navíc mimořádný spojovací moment – osobu Tomáše Bati a jeho rodiny. O rozhovor proto ParlamentníListy.cz požádaly o rozhovor primátora Jozefa Božíka, který byl dříve členem ĹS- HZDS a nyní je nezávislý.
24.06.2015 10:31 |

podobné články

Ultimátum ruského politika médiím: Uznejte Krym jako součást Ruska, pak dostanete rozhovor

 
Ruská služba BBC požádala politika ze Sevastopolu o rozhovor, ale místo toho dostala odpověď, která ji šokovala. Neomalený zastupitel vzkázal, že rozhovor bude, až Británie uzná Krymský poloostrov jako součást Ruska.
13.08.2015 18:55 |

podobné články

Stanislav Gross už leží v hrobě, ale Kalousek na něj něco zásadního prozradil

 
Mladá fronta Dnes požádala o rozhovor Miroslava Kalouska. Ten byl překvapen, přesto však k němu svolil. Poté však už noviny rozhovor nezveřejnily a Kalousek na stránkách TOP 09 tvrdí, že za tím stojí Andrej Babiš a jeho „tvrdá cenzura“. A tak rozhovor, který pro někoho nemusí být zcela příjemný, zveřejnil sám.
23.09.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15367 článků) , Stanislav Gross (726 článků) , Miroslav Kalousek (6659 článků)

Rozhovor s nejkrásnější ženou Slovenska – Martinou Stetiarovou

 
Martina je nejenže krásná, ale i velmi úspěšná žena. Většina jí možná bude znát, jako exfarmářku. Je to však navíc i modelka, vítězka soutěže World Bikini Model 2014 a účinkující televizních programů v Itálii. Kráska ze Slovenska se dostává na titulní stránky mnoha prestižních časopisů kosmickou rychlostí. Proto bude její jméno mezi muži pravděpodobně povědomější. Rozhodli jsme se, že ani ženy nemohou zůstat pozadu, proto přinášíme svým čtenářkám zajímavý rozhovor. Martino ptát se na to, co se vám nejvíce líbí na mužích, by bylo nejen zdlouhavé, ale možná i příliš osobní. Vezmu to tedy z opačného konce. Co se vám na mužích zásadně nelíbí? Určitě netoleruji přehnané sebevědomí u muže, taktéž dětinskost v situacích, které vyžadují postoj zralého muže. Avšak charismatičtí muži s nohama pevně na zemi, kteří si na nic nehrají, jsou pro mě magnetem. Zkuste si představit, že na vás čeká báječně prožitý večer. Jak by měl takový večer vypadat? Patříte k romantičkám nebo drsnějším dámám? Já jsem absolutní antiromantik, takže večeře při svíčkách nebo společné pozorování západu slunce to nebude. Báječně prožitý večer pro mě znamená být s někým, s kým je mi opravdu dobře, máme si donekonečna o čem povídat, užívat kopec legrace a ještě, když to skutečně jiskří. V tu chvíli je to opravdu TOP. Kdyby se váš partner rozhodl, že vám uvaří večeři století, co by to mělo být? Existuje nějaké jídlo, které preferujete? Máte raději klasiku či exotiku? Mám ráda jak klasiku, tak exotiku, hlavně ať je to dobře uvařené, to ráda ocením. Ale když jsem dlouho v zahraničí, potěšilo by mě asi více něco typického ze slovenské či české kuchyně. Kdybyste mohla okamžitě sbalit kufr a vyrazit na dovolenou ve dvou, kam by to bylo? Je nějaké magické místečko, které vás přitahuje? Jsem velmi temperamentní, takže na Ibizu jednoznačně, je to crazy ostrov, jako na míru ušitý pro mě. Až jednou ukončím... Čtěte více Příspěvek Rozhovor s nejkrásnější ženou Slovenska – Martinou Stetiarovou pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (116 článků)

Schwarzenberg přednášel německy na Rakouském gymnáziu v Praze: Česká hysterie kolem uprchlíků. Stydím se za svou zemi!

 
REPORTÁŽ Ve čtvrtek večer se na Rakouském gymnáziu v Praze uskutečnil rozhovor s poslancem a bývalým ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem (TOP 09). Rozhovor proběhl v německém jazyce a byl veden doktorem Vladimírem Handlem z Katedry německých a rakouských studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Hlavním tématem byl především vývoj česko-rakouských vztahů ve 20. století. Krátce se pak debata dotkla i některých současných témat, například uprchlické krize. Rozhovor se uskutečnil pod čestnou záštitou rakouského ministra zahraničí Sebastiana Kurze, který se ale rozhovoru neúčastnil.
13.11.2015 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3781 článků)