Článek

„Rozhněvaná“ poslankyně terčem posměchu. Hájila tátu 11 dětí, který opsal diplomku

 
Slovenskem hýbe skandál opsané diplomové práce předsedy parlamentu Borise Kollára (Jsme rodina). Otec 11 dětí s 10 ženami své místo opustit nechce a „vyhrožuje“ premiérovi Igoru Matovičovi odchodem z vlády. A zdá se, že taktika zabrala. Poslankyně Matovičova hnutí OLaNO Romana Tabák, někdejší tenistka, přicházela na jednání s Kollárem kritická a chtěla vysvětlení. Po setkání však hýřila úsměvy a tvrdila, že vše je v pořádku. Za obrat a svérázné vysvětlení se však stala na Slovensku terčem posměchu.
04.07.2020 20:25 |

podobné články

Podobné články

Skandál v Plzni: Ředitel věznice opsal diplomku, ale potrestán nebude!

 
Skandál. Exředitel plzeňské věznice Petr Folk opsal diplomku podřízeného. Čekalo se, jaký flastr za podvod dostane. Jenže ouha… Exředitel potrestán nebude, a proto mu také zůstane jeho tučná renta.
23.05.2014 07:10 |

podobné články

Skandál v Plzni na Borech: Další průšvih ředitele věznice! Opsal diplomku! Ukradl i dřevo?

 
Opsat diplomku podřízeného je malér. Ředitel věznice v Plzni na Borech Petr Folk ale má další průšvih. Kvůli podezření z machinací se dřevem ho nyní vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIPS).
22.01.2014 18:25 |

podobné články

Zplodil 11 dětí, diplomku opsal. Šéf slovenského parlamentu Kollár skryje svůj titul

 
Předseda slovenské koaliční strany Sme rodina Boris Kollár opsal velkou část své diplomové práce. Po tom, co se kauza v úterý provalila, vyzvalo ho několik politiků napříč politickým spektrem, aby odstoupil z funkce předsedy parlamentu. V pátek na tiskové konferenci oznámil, že to nemá v plánu a pouze nebude používat titul magistr v době svého působení v politice.
26.06.2020 11:40 |

podobné články

Vysoká škola potvrdila, že poslanec ČSSD opsal diplomku

 
Poslanec ČSSD Miroslav Svoboda skutečně opsal diplomovou práci. Potvrdila to Vysoká škola finanční a správní, kde poslanec získal titul inženýra.
10.06.2011 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (170 článků)

Ředitel plzeňské věznice opsal diplomku od svého podřízeného. Doslova!

 
Má napravovat delikventy a sám má máslo na hlavě. Podvodníky drží pod zámkem a přitom sám podvádí. Ředitel plzeňské věznice Petr Folk totiž opsal svou diplomovou práci od svého podřízeného Richarda Routa, kterého pak z funkce vyhodil.
20.01.2014 18:15 |

podobné články

Opsal šéf věznice diplomku? Je úplně stejná jako práce podřízeného!

 
Ředitel plzeňské věznice Petr Folk je podezřelý, že svou diplomovou práci opsal od někdejšího podřízeného. Zabývá se tím Generální inspekce bezpečnostních sborů i Univerzita Jana Amose Komenského (UJAK), kde Folk v roce 2009 práci odevzdal.
21.01.2014 11:45 |

podobné články

Herečka Angelina Jolie je terčem posměchu kvůli své pravé noze. Takhle ji parodují na internetu

 
Všemi obdivovaná Angelina Jolie  (36) si pěkně zavařila. Nejenže pro mnohé už kvůli nezdravě vyhlížející postavě přestává býti sexidolem, teď se dokonce stala terčem posměchu kvůli svému pózování na Oscarech. Během něho totiž několikrát vystrčila svou pravou nohu a zaujala postoj, na který jen tak nezapomene. Internetoví nadšenci jej totiž stačili zparodovat rovnou v několika verzích.
01.03.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2227 článků)

FOTO To je poprvé: Václav Klaus terčem posměchu za své oblečení

 
Exprezident Václav Klaus se dostal do středu zájmu, o který by možná ani nestál. Tentokrát je totiž terčem posměchu za své oblečení.
02.08.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10363 článků)

Vrah z Vrútek byl na Spojené škole terčem posměchu: Nožem neútočil poprvé

 
Na útok, ke kterému došlo ve čtvrtek na Spojené škole ve městě Vrútky, nikdo jen tak nezapomene. Útočníkem byl dvaadvacetiletý Ivan, který byl bývalým žákem školy. V dobách, kdy navštěvoval školu, byl častým terčem posměchu. Spolužáci se mu často posmívali za rozštěp rtu. Nebylo to ale poprvé, co Ivan útočil nožem. K podobnému incidentu došlo už před rokem.
12.06.2020 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1860 článků)

Autorka Padesáti odstínů šedi je terčem posměchu na Twitteru

 
Po celém světě má milióny fanoušků, její knihy se staly absolutními bestsellery. Přesto se stala britská autorka erotické trilogie Padesát odstínů šedi terčem posměchu. Na Twitteru chtěla odpovídat na otázky fanoušků, dočkala se však vlny výsměchu a ironie.
08.07.2015 11:56 |

podobné články

Etzler terčem posměchu: POTUPA před celým národem!

 
Dřív platil za svůdce žen, dnes je terčem posměchu. Do Miroslava Etzlera (52) se kvůli kilům nepouštějí jen fanoušci, ale i kolegové z branže. Své si teď musel vyslechnout od porotců show Tvoje tvář má známý hlas.
24.09.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (434 článků)

Bývalý náměstek Radka Johna opsal diplomku. Titul mu sebrali, na ministerstvu ale zůstává

 
Policejní akademie zrušila vysokoškolský diplom Františku Vaverovi. Muži, který stále zastává vysoký post na Ministerstvu vnitra a o kterém se hovořilo i v souvislosti s funkcí superúředníka. iDnes.cz má k dispozici usnesení, z něhož vyplývá, že diplomovou práci Vavery lze označit za plagiát a jeho jednání za nejhrubší případ porušení publikační etiky.
25.10.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2467 článků)

Další podvody? Poslanec Svoboda (ČSSD) prý OPSAL DIPLOMKU!

 
Dlouhé pasáže téměř doslova opsaných statí ekonomických expertů nebo vládních materiálů obsahuje diplomová práce poslance ČSSD Miroslava Svobody. V pondělí na to upozornil server Aktuálně.cz s tím, že Svoboda svoji práci obhájil na Vysoké škole finanční a správní (VŠFS) v Praze.
23.05.2011 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (170 článků)

Poslanec Svoboda diplomku opsal, potvrdila škola

 
Řady politiků, kteří získali neoprávněně svůj vysokoškolský titul, se opět rozšířily.
10.06.2011 21:40 |

podobné články

Opsal diplomku, ale premiérem zůstane. Matoviče po 18hodinovém jednání Slováci podrželi

 
Slovenská opozice neuspěla s pokusem odvolat premiéra Igora Matoviče kvůli jeho plagiátorské kauze. Po debatě, která trvala s přestávkami téměř osmnáct hodin, předsedu vlády v pátek ráno při hlasování podpořilo 78 ze 125 přítomných poslanců. Pro jeho odvolání jich hlasovalo 47, informoval server Denníku N. Výsledek hlasování se čekal, vládní strany mají v parlamentu pohodlnou většinu.
24.07.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (186 článků)

Děkan opsal článek. Ve funkci zůstává, skutečný autor odejde

 
Děkan, který článek opsal, ve funkci zůstává. Odejít musí jeho spolupracovník a autor původního článku.
29.09.2009 09:10 |

podobné články

Šéf strážníků v Plzni, který opsal bakalářku, rezignoval

 
Velitel městské policie v Plzni Luděk Hosman rezignoval na funkci, z níž byl dočasně odvolán, protože opsal svoji bakalářskou práci.
03.11.2009 15:05 |

podobné články

Vyšetřovatel z kauzy Opencard opsal do obvinění práci syna podezřelého

 
V kauze Opencard se objevil další skandál. Tentokrát na straně policie. Vyšetřovatel, který je podepsaný pod trestním stíháním, je totiž podezřelý, že přímo do textu obvinění opsal práci studenta práv. Paradoxně jde o syna jednoho z obviněných radních. Ten tak vlastně nechtěně pomohl k obvinění svého otce.
11.04.2013 18:35 |

podobné články

Zeman se přidal k hospodskému pokřikování, lituje Přemysl Sobotka. Prezident by měl mít nadhled, kvůli tomuto jsme terčem posměchu

 
ROZHOVOR Pozemní operace jsou vždy riskantní, ale bombardováním území neovládneme. Unie se s kvótami zachovala nefér a odhodila závoj demokracie a rovnosti. Prezident z nás dělá terč posměchu. EET výběr daní nevyřeší. ODS ožívá. Senátu dám příští rok sbohem, řekl PL první místopředseda Senátu Přemysl Sobotka.
20.12.2015 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků)