Článek

Rozesmátý Babiš: Dostal dotaz v TV. Takový podivný

 
Předseda vlády se chystá na cestu do Vídně, kam odlétá na pozvání Sebastiana Kurze. Ale ještě před tím se rozhodl promluvit k národu. Vyjádřil se i k otázce plošného nošení roušek v celé zemi. Zalitoval, jak se chová Česká televize a na konci se zasmál.
09.09.2020 12:30 |

podobné články

Podobné články

Babiš dostal na síti dotaz na obnovení Československa. Slíbil, že se lidé skutečně dozvědí, co se tu po roce 1989 stalo

 
Mělo by se zpátky spojit Česko a Slovensko? Takový dotaz dostal premiér Andrej Babiš od svého mladého fanouška prostřednictvím mobilní aplikace Pojď do mě, kde mu kdokoli může nahrát zhruba minutové video se svým dotazem. Premiérovi se otázka natolik zalíbila, že ji už společně se svou reakcí zveřejnil na sociální síti Facebook.
11.10.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20892 článků)

Je to jinak a on s ní spal? Do redakce došel podivný mail o Dianě (19) a sexuálním obtěžování

 
Od začátku bylo jasné, že tohle bude hodně zamotaný příběh. Obtěžoval Martin S. svou studentku? Nebo si to dívka celé vymyslela, aby se řediteli střední školy pomstila? A nebo to bylo ještě jinak a máme tu podivný milostný mnohoúhelník? Do redakce eXtra.cz dorazil podivný mail.
13.10.2015 09:11 |

podobné články

Podivný úkaz na obloze: Je to brána do jiné dimenze?

 
Na internetu se objevilo video, které vědcům nedá spát. Je na něm totiž vidět velmi podivný úkaz na obloze. A vznikají tak konspirační teorie, co by to asi tak mohlo být. Někteří si myslí, že jde o bránu do jiné dimenze. Podivný vír z mraků se objevil na obloze u urychlovače částic CERN nedaleko Ženevy.
12.01.2016 18:56 |

podobné články

Babiš vybuchl kvůli koalicím s komunisty: Velký přehled povolebních „sňatků“ ANO

 
Když dostal premiér a šéf ANO Andrej Babiš dotaz na formující se koalice svého hnutí, vybuchl. A hned si stěžoval, že mu novináři vkládají slova do úst. Nezamlouval se mu dotaz na koalice ANO s KSČM v Tachově či Karviné. Je to prý zodpovědnost místních organizací a Babiš má dost starostí s celostátní politikou, která je jiná než komunální, upozornil. Jak se ANO zatím v koalicích daří? Neúspěchy v Praze a Brně nejsou jediné, v řadě případů však své pozice uhájilo.
01.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20892 článků)

Takový podivný australský Sting

 
Co čekat od desky, na které je napsáno Gotye? Rakouský houslový projekt nebo nějakou ulanbátarskou world-music? Nejlepší je od nových desek nečekat nic, a pak mohou příjemně překvapit. Jako tenhle podivný týpek Gotye z Austrálie.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Sting (89 článků)

Neměli by si Sobotka se Zaorálkem hodit mašli? Bojujete za mír? obdržel dotaz poslanec ČSSD. A odpověděl

 
Není jiné varianty, jak zabezpečit bezpečnost naší země, než členství v NATO, uvedl poslanec ČSSD Antonín Seďa v reakci na dotaz čtenáře, který měl pocit, že NATO a EU je řízené „americkým šílencem“. Odpověděl také na dotaz, zda by si premiér Sobotka a ministr zahraničí Zaorálek „neměli hodit mašli“, když se jim nepodařilo překazit vjezd ruských motorkářů ze skupiny Noční vlci na české území.
07.05.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Hlasovali pro kvóty, a teď proti nim brojí. Telička se na dotaz čtenářky pustil do koaličních partnerů

 
Čtenářka ParlamentníchListů.cz poslala přes jeho profil dotaz na europoslance Pavla Teličku (ANO) ohledně povinných kvót Evropské unie. Zajímalo ji, jestli jsou tyto kvóty dopředu dané, nebo jestli je ještě můžou změnit vlády členských států. Dotaz také padl na časové úskalí i na to, jaký názor zastává sám europoslanec.
15.05.2015 14:36 |

podobné články

Má tři ledviny, po transplantaci dostal infarkt, ale cítí se skvěle

 
Zeptáte-li se Jiřího Hudíka (67) na zdravotní stav, rozesmátý odpoví, že je zdravý jak řípa. Vše, čím si prošel, bylo v pohodě a rodina je též zdravá. Takto odpovídá muž, kterému praskl vřed, a při krevních testech lékaři zjistili zhoršenou funkci ledvin.
09.06.2015 18:11 |

podobné články

Už mají odvoleno: Nachytaný žokej Váňa, Klaus s Livií i Kalousek s maminkou

 
Řada známých osobností a samozřejmě i politiků stihla odvolit již během prvního volebního dne. Svůj hlas do urny již vhodili žokej Váňa, nachytaný nedávno imitátorem Jablonským. Ale také politici - mezi prvními Hašek, Okamura, Babiš, rozesmátý exprezident Klaus s manželkou Livií a také Miroslav Kalousek, který do volební místnosti doprovodil svou maminku.
25.10.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7294 článků) , Miroslav Váňa (41 článků)

Grebeníček dostal jednoduchý dotaz. A spustil kanonádu, kterou ,,pokropil" posledních 25 let

 
Čtenář ParlamentníchListů.cz napsal poslanci a bývalému předsedovi KSČM Miroslavu Grebeníčkovi na jeho profil dotaz, ve kterém zalitoval, že je KSČM „málo průbojná“. Zajímalo jej, zda se to někdy změní. A dostal obsáhlou odpověď.
12.03.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (193 článků)

Babiš: Cícer skončí v čele Finančního analytického útvaru, nahradí do Kazda

 
Ředitel Finančního analytického útvaru ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v České televizi. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Ředitel Finančního analytického útvaru (FAÚ) ministerstva financí Milan Cícer ve funkci končí, ministr financí Andrej Babiš (ANO) již má jeho nástupce. Měl by jím být Libor Kazda, bývalý vedoucí plzeňské expozitury protikorupční policie. Cícer podle Babiše odchází na vlastní žádost, z rodinných důvodů požádal o přeložení do Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Babiš to dnes řekl v Otázkách Václava Moravce České televize. Uvedl také, že by měla být obnovena finanční policie. Kazda dnes na dotaz ČTK textovou zprávou sdělil, že zatím nechce žádné skutečnosti komentovat. 
02.02.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20892 článků)

Podivný úkaz na Sicílii: digitální hodiny se samy přeřizují dopředu

 
Italská Sicílie řeší podivnou záhadu. Lidem v celé oblasti se v uplynulém týdnu samovolně přeřídily dopředu digitální hodiny, a to o celých 15 minut. Podivný úkaz způsobil mezi lidmi velký rozruch, vysvětlení je však zatím stále nejasné.
14.06.2011 11:55 |

podobné články

DNEŠNÍ TISK: Zbraně přes internet a podivný obchod Českých drah

 
Drtivá většina lidí si přeje dožít doma, na internetu jednoduše seženete zbraně a České dráhy chystají podivný obchod. I to se dočtete v dnešním tisku.
08.10.2011 09:00 |

podobné články

Klaus proti Nečasovi? Trošku podivný způsob, řekl Klaus k hledání podpory vlády

 
Způsob, jak premiér Petr Nečas ustupuje ze svých dřívějších požadavků, přijde prezidentovi Václavu Klausovi "trošku podivný". Klaus se tak pozastavil nad neustálými ústupky Nečase ve věci skladby vládní většiny, jež má podpořit kabinet po rozpadu Věcí veřejných.
25.04.2012 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10209 článků) , Petr Nečas (9351 článků) , Václav Troška (30 článků)

Za podivný obřad ve sv. Vítu byl vojenský velitel Hradu vyhozen i z armády

 
Vojenský velitel Pražského hradu Karel Niederhafner skončil ve funkci kvůli tomu, že před časem umožnil podivný obřad v Chrámu sv. Víta. Informaci Lidových novin potvrdil mluvčí prezidenta Radim Ochvat. Niederhafner kvůli aféře bude propuštěn i z armády.
14.09.2012 17:40 |

podobné články

VRAŽDA PETRY: Podivný vzkaz Jakuba, který se na vraždu díval. Mohl smrti zabránit?

 
Jakub Doležal, který přihlížel bestiální vraždě patnáctileté Petry z Jihlavy, možná tuší, co je důvodem strašného činu. Zhruba před týdnem vypustil do světa přes sociální síť podivný vzkaz, ve kterém naznačuje, že se stalo něco zvláštního.
30.03.2013 14:30 |

podobné články

Válka s byrokracií: Obrana ruší podivný úřad za miliony, ale nic tím neušetří

 
Směšné a zbytečné úřady, rozumem nepochopitelné zákony. Proti tomu už přes dva roky bojuje parta studentů, která se poznala na stáži v Poslanecké sněmovně. Nyní zažili jedno vítězství. Resort obrany zruší podivný Vojenský vlečkový úřad. Ale udělá to tak, aby se „vlk nažral a koza zůstala celá“.
29.07.2013 18:45 |

podobné články

Podivný nález na Vinohradech! U školy ležela bedna plná LIDSKÝCH LEBEK

 
Podivný nález překvapil dnes ráno ředitele základní školy v pražských Vinohradech. U kontejneru objevil dřevěnou bednu, ve které byly lidské lebky. „Zastaralá a silně zaprášená bedna obsahovala 15 kusů lidských lebek s evidenčními čísly,“ řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.
05.09.2013 12:25 |

podobné články

ZÁHADNÉ TĚLESO rozzářilo noční oblohu jako ve dne! Vědci zjištují, co to vůbec bylo! VIDEO

 
Podivný úkaz na obloze vyděsil obyvatele kanadského státu Alberta. Po nebi se tam přehnal obrovský svítící objekt, který ozářil zemi jako ve dne a pak zhasl a narazil do Země. Podivný úkaz natočila kamera na palubní desce policejního auta.
29.09.2013 15:25 |

podobné články