Článek

Rozděleni při porodu: Přítel Kobzanové je podobný krasavci Ashtonu Kutcherovi

 
Dianě Kobzanové  (31) se podařil parádní kauf. Nejenže je její přítel boháč s pohádkovými příjmy v NHL, ale pokud se oholí po vítězství ve Stanleyově poháru, tak bude zřejmé, že je docela pohledný. Díky účesu, výrazným lícním kostem a vysoké postavě je úspěšný hokejový útočník nápadně podobný hollywoodskému krasavci Ashtonu Kutcherovi  (35) .
28.06.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Diana Kobzanová (559 článků)
Podobné články

Diana Kobzanová randí s Michaelem Frolíkem, dvojníkem Ashtona Kutchera!

 
Jednatřicetiletá modelka se zakoukala do hokejisty Michaela Frolíka, který je podobný Ashtonu Kutcherovi.
26.06.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Michael Frolík (179 článků) , Diana Kobzanová (559 článků)

Nechci, aby Ashton koukal, jak rodím, říká Mila Kunisová

 
Herečka Mila Kunisová (30) dlouho své těhotenství tajila, ale nyní pořád mluví o blížícím se porodu. Neprozradila sice termín, ale rozhodně chce rodit přirozeně. Také nesnáší, když muži říkají "jsme těhotní", a nechce svému snoubenci Ashtonu Kutcherovi (36) způsobit trauma.
17.06.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků)

Nejkrásnější dítě je na světě: Mila Kunis porodila Ashtonu Kutcherovi dcerku!

 
Mila Kunis a Ashton Kutcher nechtěli znát pohlaví svého dítěte, dokud se nenarodí. Od úterý 30. září vědí, že je to holčička. Jednatřicetiletá herečka ji přivedla na svět přirozeně a u porodu asistoval o pět let starší otec Ashton.
02.10.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Hádka Gavriely a Kobzanové: Diana nadává jako dlaždič! Poslouchejte!

 
Divoká slovní přestřelka Martiny Gavriely (31) a Diany Kobzanové (28) ve známém pražském baru má pokračování. Potom, co jsme uveřejnili zprávu o drsném vyjadřování moderátorky Kobzanové, jsme se dozvěděli další podrobnosti, které její pověsti na kvalitě nepřidají.
14.06.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (559 článků)

Sex po porodu – znáte nejdůležitější pravidla?

 
Dlouho očekávaný uzlíček štěstí už máte konečně u sebe a stejně jako si zvykáte na nové povinnosti a starosti, přichází mezi vámi a partnerem i řeč na sex po porodu. Mnoho čerstvých maminek má s touto manželskou povinností tak trochu problémy. Přeci jen se jejich tělo během dlouhých devíti měsíců značně změnilo a co si budeme nalhávat – sexuální aktivita během tohoto období ženy u mnoha párů značně poklesne. Sex po porodu má svá určitá pravidla, kterých je třeba se držet, aby vaše opětovné znovuzrození sexuchtivé ženy, která dokáže vyslyšet své potřeby a která se nestydí za své tělo. Pojďte si je společně s námi představit! Pravidlo první: Předehra Sex po porodu má jednu nevýhodu: dítě spící ve vedlejší místnosti. Nejedna maminka si prostě neumí představit, že by se s manželem či přítelem v jedné místnosti snažila navodit tu správnou atmosféru, zatímco by miminko plakalo ve vedlejší místnosti. Proč tedy na předehře nezapracovat přes den? Jedna SMS zpráva či příjemně naladěný email a půjde to samo! Pravidlo druhé: Plán Sex po porodu nezná slovo jako „nahodilost“ nebo „náhoda“. Jestliže si chcete společně užít pár příjemných chvilek, pak si to budete chtě nechte muset naplánovat. Ano, na jednu stranu je to zvláštní dávat si erotiku na plán dne, ale jestliže budete spoléhat jen na souhru náhod a budete doufat, že během dne dostanete příležitost jen tak, pak váš sexuální život bude stejně vyhaslý, jako během těhotenství. Pravidlo třetí: Forma sexu Jestliže jste během těhotenství ztratila veškerou chuť na sex, nezlobte se sama na sebe. Hormony dokážou hotové divy. Podobné je to i s ženskou lubrikací, která po porodu není taková, jaká bývala dříve. Sex po porodu proto může být nepříjemný, ovšem vy se rozhodně nemusíte omezovat pouze na klasiku. Nežli se situace uklidní, užívejte si navzájem orálního sexu, který bude pro... Čtěte více Příspěvek Sex po porodu – znáte nejdůležitější pravidla? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.12.2015 22:06 |

podobné články

Ashtonu Kutcherovi chybí prý k naprosté dokonalosti jen jeho vlastní klon

 
V současně době je technologie klonování lidí stále tabu. Kdyby ale tato možnost byla, jistě by ji využili především ti jedinci, kteří jsou moc pro své okolí i v jednom vydání. Mezi klonování chtivé jedince patří i Ashton Kutcher, jenž věří, že je naprosto dokonalým a dokonalejším by mohl být už jen tehdy, kdyby byl na světě dvakrát.
24.08.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků)

Charlieho Sheena nahradí v seriálu Dva a půl chlapa Ashton Kutcher

 
Dveře do seriálu Dva a půl chlapa se před hercem Charliem Sheenem tento týden definitivně zavřely. Jeho roli totiž producenti dali Ashtonu Kutcherovi, s nímž si prý na natáčení oblíbeného pořadu už plácli. Zatím není jasné, kolik třiatřicetiletý herec za roli dostane, ale Sheena producenti ke konci platili tak, že byl nejvíce vydělávající hvězdou televizní zábavy.
13.05.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Charlie Sheen (456 článků)

Demi Moore už nemá prsa, zhubla je

 
Herečka Demi Moore (48) je posedlá dietami. Asi se snaží udržet si štíhlou linii kvůli mladému manželovi Ashtonu Kutcherovi (33), jenže to přehání. Kvůli hubnutí už nemá své pověstné křivky a šaty na ní nehezky visí.
09.06.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (444 článků)

Osmačtyřicetiletá Demi Moore poslala na internet svoji fotku z koupelny, kde je nahoře bez

 
Herečka Demi Moore rozhodně ani s padesátkou na krku netrpí nedostatkem sebevědomí. Na osmačtyřicet sice vypadá stále výborně, ale posílání snímků focených v zrcadle v plavkách či dokonce i bez nich na Twitter, jsou obvyklé spíš u mnohem mladších dívek. Demi je nespíš mladistvá nejen tělem, ale i duchem i díky svému příteli Ashtonu Kutcherovi, jemuž je 33 let.
11.09.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (444 článků)

Demi Moore došla s Ashtonem Kutcherem trpělivost, zažádala o rozvod

 
Herečka Demi Moore  (49) nedokázala odpustit nevěru svému o patnáct let mladšímu manželovi Ashtonu Kutcherovi (33) a požádala o rozvod. Učinila tak definitivní přítrž spekulacím o stavu jejich věkově nerovného manželství.
19.11.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (444 článků)

Ashton Kutcher se chystá do vesmíru, už si koupil lístek

 
Americkému herci Ashtonu Kutcherovi (34) už je Země malá. Zřejmě proto se rozhodl koupit si letenku až za hranice atmosférym, a stát se tak vesmírným turistou. Je tak přesně pětistým člověkem, který se rozhodl se společností Virgin Galactic britského miliardáře Richarda Bransona vydat do kosmu.
20.03.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Richard Branson (94 článků)

Další rána pro Demi Moore? U Ashtona Kutchera strávila noc Rihanna, máme foto!

 
Ani čas strávený léčbou v rukou odborníků zatím nedokázal u Demi Moore  (49) zmírnit žal po jejím manželovi Ashtonu Kutcherovi  (34) . Podle posledních zpráv jí na něm stále záleží a dokonce by jej chtěla zpátky . Jeho nový vztah se scénáristou Lorene Scafariou si prý nepřipouští. Nechá ji však v klidu i to, že u Kutchera v jeho luxusním domě v Hollywoodu strávila noc jedna z nejsvůdnějších žen poslední doby Rihanna  (24) ? Ta byla spatřena, jak jeho dům opouští v ranních hodinách a přítomnost paparazzi ji evidentně nemile zaskočila.
22.03.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (444 článků) , Rihanna (884 článků) , Lorene Scafaria (3 články)

Herec Ashton Kutcher: Komando SWAT v jeho vile! »Lupiči!« znělo na nouzové lince! Zatčeni byli ale jen tři opraváři...

 
Má roli svých snů, novou lásku, peníze i slávu. A přesto se Ashtonu Kutcherovi (34) všichni smějí. V jeho obří a superluxusní vile v Los Angeles totiž zasahovalo po zuby ozbrojené komando SWAT, které ale místo nebezbečně vyzbrojených lupičů zadrželo tři k smrti vyděšené opraváře! A herec marně vysvětluje, že za ty policejní manévry nemůže...
05.10.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků)

Nejlépe placeným americkým televizním hercem je Ashton Kutcher

 
Herci Ashtonu Kutcherovi  (34) se v poslední době velmi daří. Nejenže vede spokojený vztah s krásnou herečkou Milou Kunis, ale byl také magazínem Forbes zvolen nejlépe placeným televizním hercem.
18.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Nejočekávanější miminko roku je na světě: Ze slavného hereckého páru jsou před svatbou rodiče

 
Těhotenství Mily Kunis  (31) patřilo k nejostřeji sledovaným událostem letošního roku. Krásná herečka porodila holčičku Ashtonu Kutcherovi, s nímž chystá svatbu.
02.10.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Ashton Kutcher a Mila Kunisová mají holčičku

 
Hercům Ashtonu Kutcherovi (36) a Mile Kunisové (31) se v úterý narodilo jejich první dítě. Je to holčička. Jméno zatím neprozradili.
02.10.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků)

Už jsou svoji? Ashton Kutcher a Mila Kunis se možná tajně vzali!

 
Herci Ashtonu Kutcherovi  (36) se podařilo rozvířit spekulace o jeho sňatku s Milou Kunis  (31) . Snoubenci sice přivedli na svět prvního říjnového dne dceru Wyatt Isabelle, ale o plánování svatby dlouhodobě mlží. Nyní je možné, že se jednomu z nejsledovanějších hollywoodských párů podařilo vše perfektně utajit a vzít se bez pozornosti médií.
02.01.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Kdyby s ní šel na rande, mohla žít: Ashtonu Kutcherovi psychopat zavraždil dívku!

 
I když je šťastně zamilovaný do sexbomby Mily Kunis (31) a společně se radují z čtyřměsíční dcerky Wyatt Isabelle, bude se muset hollywoodský fešák Ashton Kutcher (36) vrátit do temné minulosti. U soudu totiž bude svědčit proti údajnému vrahovi, který brutálně zavraždil jeho někdejší lásku.
23.01.2015 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Utajená svatba roku: Mila Kunis a Ashton Kutcher jsou manželé!

 
Zatím se o Mile Kunis a Ashtonu Kutcherovi mluvilo jako o snoubencích. Jenže. Ačkoli si toho nikdo nevšiml, hollywoodští herci se už stihli vzít. Podařilo se jim svatbu utajit skutečně dokonale a zřejmě by to tajili nadále, kdyby Mila nepřišla do talk show Jamese Cordena. O víkendu tam potvrdila, že je za bývalého manžela Demi Moore provdaná. Na důkaz ukázala i snubní prsten.
24.03.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (572 článků) , Ashton Kutcher (444 článků) , Mila Kunis (229 článků) , James Corden (25 článků)