Článek

Rozchod! Shopaholic Nicol je po čtyřech letech vztahu opět sama. Jaký byl důvod konce?

 
Moderátorka a internetová osobnost Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol (31) oznámila rozchod. S nyní již bývalým partnerem Kubou tvořili pár čtyři roky, ale kvůli rozdílným názorům se nakonec rozešli. Nikol se s novinkou podělila na sociálních sítích.
10.08.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)
Podobné články

Shopaholic Nicol oznámila rozchod s režisérem po čtyřletém vztahu

 
Nikola Čechová (31), známá na sociálních sítích jako Shopaholic Nicol, a její partner, režisér Jakub Mahdal (31), se po čtyřletém vztahu rozešli. Moderátorka to oznámila v příspěvku na sociálních sítích.
11.08.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Shopaholic Nicol konečně našla lásku! Po dlouhé době vypadá opět šťastně vedle známého hudebníka

 
Youtuberka, moderátorka a nově i zpěvačka Shopaholic Nicol nedávno prozradila a ukázala svého partnera. Čerstvě zamilovaná a rozzářená je z mladíka jménem Jakub Mahdal, který je kytaristou v české skupině SEBASTIAN.
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Nečekaný odchod: Milan Peroutka a Shopaholic Nicol končí ve Snídani s Novou

 
Po dvou letech dosnídali. Moderátorská dvojice Milan Peroutka  (31) a Nikol Čechová, známá jako youtuberka Shopaholic Nicol oznámili konec na obrazovkách. Ranní relaci na televizi Nova uváděli od jara 2019. Rozloučit se s televizními diváky však nestihli.
19.08.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (297 článků)

Blogeři roku 2016: Shopaholic Nicol došla slova, Kovy má nápadnici a Lou se málem přizabila

 
Česká blogerská a youtubová scéna už zná své největší hvězdy pro rok 2016. Mezi Life blogerkami bodovala Česká Miss World Natálie Kotková a cenu si odnesl i muž, který s dost břitkým humorem píše Deníček moderního fotra. Úspěch měl i blog Kateřiny Králové Svět podle Kačky. Nejlepší beauty blogerka Lou se natáhla na pódiu a velký potlesk měl i vítězný bloger Kovy. Shopaholic Nicol pak při převzetí letošní ceny moc nevěděla, co říct. Došlo i na pomocné „bla, bla, bla…“ Blesk.cz přenášel slavnostní večer živě, podívejte se na ukázky.
23.11.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Kotková (45 článků) , Nikola Čechová (44 článků) , Lou Lou (59 článků) , Lou Lou (57 článků)

Shopaholic Nicol: Je ošemetné hned řešit své vztahy na sociálních sítích

 
Patří mezi nejlépe vydělávající youtubery u nás, je jednou z hvězd nového filmu Nejsledovanější a sociálními sítěmi žije. Nikola Čechová (27), vystupující pod přezdívkou Shopaholic Nicol, však přiznala, že se jí nelíbí, jak někteří lidé hned řeší své vztahy na internetu.
14.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Moderátorskou dvojici Snídaně s Novou diváci na začátku kritizovali. Už je to lepší, musím to zaklepat, říká Shopaholic Nicol

 
Nikola Čechová, známá jako youtuberka Shopaholic Nicol, už je na televizní obrazovce jako doma. Se zpěvákem Milanem Peroutkou  (29) jsou ostřílenou moderátorskou dvojicí ve Snídani s Novou. „Baví mě to čím dál víc, protože už to i diváci přijímají daleko líp,“ svěřila se nám Nikola.
23.01.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (297 článků) , Nikola Čechová (44 článků)

Milan Peroutka a Shopaholic Nicol: Nadávky od diváků bolely, teď už to neřešíme

 
Jemu se smáli, že vypadá jako Dáša z Mostu!, jí zase, že je spíš kluk než žena. Urážek, které se snesly na Milana Peroutku (29) a Shopaholic Nicol (30) ze Snídaně s Novou, bylo mnohem víc. Na okázalém Plese v Rudolfinu eXtra.cz svěřili, jaké pocity v nich nepěkné komentáře vyvolávaly.
02.03.2020 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (297 článků)

Neskutečná proměna youtuberky Shopaholic Nicol! Co jí pomohlo zbavit se kil navíc?

 
Nikola Čechová (30), sympatická moderátorka Snídaně s Novou, se odhodlala „vystoupit ze své komfortní zóny“ a ukázat svým příznivcům dvě fotky, které dělí pět kilogramů. Právě tolik se totiž youtuberce Shopaholic Nicol podařilo úspěšně shodit. A je to změna opravdu neskutečná!
10.08.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Moderátorka Novy Shopaholic Nicol má koronavirus: Nemoc ji vyždímala, nic necítí

 
Moderátorka Novy Nikola Čechová, spíše známá jako blogerka Shopaholic Nicol, přiznala, že byla pozitivně testována na koronavirus. Nikola pociťuje klasické příznaky zákeřného viru a navíc nemá absolutně žádnou energii.
15.10.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Úžasná proměna Shopaholic Nicol: Krásná youtuberka zhubla a celá jen září

 
Když je člověk spokojený sám se sebou, hned se mu žije lépe. Důkazem je také youtuberka a influencerka Shopaholic Nicol, která na svých sociálních sítích sdílela fotku, kde ukazuje, jaké výsledky má rozvržení stravy, cvičení a lásky k sobě samé. U příspěvku se vyjádřila také k tomu, jaké to je mít špatný den.
13.02.2021 11:55 |

podobné články

Influencerka Shopaholic Nicol: Svůj boj vyhrála a konečně je šťastná!

 
Ač se může zdát, že slavné tváře mají na růžích ustláno, ne vždy tomu tak skutečně je. Své o tom ví i moderátorka Snídaně s Novou a influencerka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol (31), která dlouhou dobu bojovala se svým sebevědomím.
02.04.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Shopaholic Nicol je zamilovaná až po uši: Kubovi poslala vzkaz plný něhy

 
Youtuberka, blogerka, influencerka a moderátorka Nikola Čechová (31) alias Shopaholic Nicol je až po uši zamilovaná do svého partnera a dává to celému světu jasně najevo. Kameramanovi a režisérovi Jakubu Mahdalovi vyznala lásku na sociálních sítích. 
23.05.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků) , Jakub Kuba (55 článků)

Náhrada za Shopaholic Nicol a Peroutku: Snídaně s Novou přivítá tyto charismatické herce

 
Poté, co Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol (31) a Milan Peroutka (31) oznámili odchod ze Snídaně s Novou, musela televize hledat náhradní moderátory. Budou jimi herci Ondřej Havel (26) a Johan Mádr (27), kteří se na obrazovkách budou pravidelně objevovat od pondělí 6. září.
03.09.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (297 článků) , Ondřej Havel (89 článků) , Johan Mádr (14 článků)

Masakr emocí: Shopaholic Nicol promluvila o rozchodu a ukázala nové bydlení

 
Influencerka a moderátorka Shopaholic Nicol (31), vlastním jménem Nikola Čechová, se na sociálních sítích pochlubila novým bydlením na pražské Letné. Tam se přestěhovala po rozchodu, o kterém také na Instagramu otevřeně promluvila.
06.09.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Hvězda Novy přiznala rozchod po 4 letech vztahu: Je nám to oběma líto, svěřila

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je single. Moderátorka Snídaně s Novou a youtuberka přiznala, že se po čtyřletém vztahu rozešla s přítelem Jakubem. "Ano, rozešli jsme se. Už je to delší dobu, jen jsme to neventilovali ven," řekla Super.cz Nikola.
10.08.2021 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (44 článků)

Nicol Lenertová nechce zpátky do televize. Víme proč!

 
Před 10 lety čekala svého prvního potomka. Prvorozenému synovi Nicol Lenertové (41) Jardovi tak bude 15. března 10 let, mladšímu Dominikovi je 7. „O návratu do televize nesním,“ řekla Nicol otevřeně.
03.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicol Lenertová (42 článků)

Václav obviněný ze zneužívání 14leté Nicol v Kambodži: První společné foto

 
Případ Čecha zatčeného v Kambodži kvůli zneužívání nezletilé dívenky otřásl Českem. Václav P. (46) podle přátel ovšem dívenku, které říkají Nicol (14), v žádném případě nezneužíval. Dívce i její matce, které obě trpí AIDS, pomáhal zlepšit kvalitu života. Na sociálních sítích se objevila první fotka Václava, zvaného Wendi, s malou Nicol.
10.11.2017 11:25 |

podobné články

Robinsonka Nicol měla malá a povislá ňadra: Po plastice je z ní krásná šťabajzna

 
Robinsonka Nicol Gremplewska (25) nebyla vůbec spokojená se svou velikostí poprsí. O plastické operaci uvažovala už delší dobu, ale odhodlala se k ní až nyní. Ze svých jedniček si nechala vymodelovat na klinice Medico Beauty pořádné čtyřky. Konečně je nyní spokojená a sebevědomá, jak si vždy přála být. Podívejte se na unikátní fotky, které zachycují každičký krok Nicol k jejím vysněným prsům.
14.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Beauty Beauty (69 článků)

Robinsonka Nicol nebyla vždy žhavou blondýnkou: V černých vlasech připomínala vybledlou voskovou figurínu

 
Nicol Gremplewska (25) je zatím nejvýraznější tváří druhé série dobrodružné reality show Robinsonův ostrov. Ze soutěže o dva miliony korun Nicol známe jako křehkou blondýnku, která si musela své místo v kmeni vybojovat. Jenomže byly doby, kdy půvabná Robinsonka vypadala úplně jinak. A je dobře, že svoji vizáž nakonec změnila.
26.03.2018 21:00 |

podobné články