Článek

Rošťanda Iva s vtípkem!

 
Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis: "VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME!"
26.03.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Nádherná Iva Kubelková po operaci očí: Koukněte, jak jí to sluší

 
Modelka a moderátorka Iva Kubelková  (34) podstoupila na konci minulého týdne operaci očí. Při dnes již zcela banálním zákroku se Iva zbavila rázem svých dioptrií. Informoval o tom deník Aha! Iva nikdy nenosila brýle. A tak nikdo netušil, že má docela velké problémy se zrakem.
02.08.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (560 článků)

Jste to, co jíte: Iva (102 kg) se už zase vejde do svého oblečení!

 
Další účastnice pořadu Jste to, co jíte, Iva (27) přibrala za poslední dva roky 15 kilo, tudíž se dostala na úctyhodných 102 kg a 121 cm v pase! Slečna Iva tvrdí, že za nárůst váhy může bezlepková dieta, kterou jí lékaři naordinovali kvůli celiakii. Ale je to tak doopravdy? A jak je na tom Iva po skončení pořadu?
27.04.2012 12:15 |

podobné články

Iva Kubelková poprvé ukázala fotku ze svého soukromí! Doma nosí tepláky a vytírá podlahu!

 
Modelka "Iva Kubelková":http://www.extra.cz/tema/iva-kubelkova (35) se před lety zamilovala do podnikatele, kterého pro média přejmenovala a představuje ho jako Ladislava Doležala. Jejich soukromý život ale zůstal v režimu "přísně tajné", a občas se stalo, že někdo z jejího okolí prozradil informace o tom, že například modelka a její partner žijí ve vile s bývalou milenkou Doležala, která s ním má také dítě. Iva má zatím se svým "Ladislavem" dvě dcery, Karolínu a Natálku, které do společnosti vodí minimálně.
31.03.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (560 článků)

Iva Pazderková: Biologické hodiny mi mlátí hlasitě do hlavy

 
Herečka a moderátorka Iva Pazderková je šťastně zadaná a věří, že bude mít i druhou svatbu. Prozradila také, že se jí zmocňuje silná touha po dítěti. Další články k tématu: Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně VIDEO: Pazderková si roli moderátorky užívá, nevadí jí mučit soutěžící MÓDNÍ POLICIE: Žilková si spletla Lvy s matějskou, oslnila Pazderková Soužití s vámi musí být dřina, vyslechne si Pazderková od Krause MÓDNÍ POLICIE: Bradavky jsou in, Pazderková je toho důkazem Iva Pazderková: Nápad, že Je třeba zabít Davida, mi přišel vtipný
21.06.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (279 článků) , David Kraus (300 článků)

Rodinné Vary Ivy Janžurové: Vnuk byl s námi v baru i na projekcích

 
Herečka Iva Janžurová je ve svých dvaasedmdesáti letech opět ve skvělé kondici. Může za to i její páté vnouče, čtyřměsíční syn její dcery Theodory Antonín Hugo, s nímž herečka přijela do Karlových Varů. Festival je tak hodně rodinný. Další články k tématu: Neměla jsem se vůbec narodit, říká poprvé Iva Janžurová GLOSA: Sbohem, zůstávám, pohrává si Janžurová v jarní komedii Není mi moc dobře, trápí mě zdraví, říká Iva Janžurová Odcházející prezident Klaus se loučil jazzem. Dorazil Bém i Janžurová Ať vznikne hnutí proti předčasné vánoční výzdobě, volá Iva Janžurová VARY POD LUPOU: Nejděsivější účet? Včerejší, smějí se Morávková a Malásek
03.07.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (466 článků)

Alkohol už k Blbé blondýně nepotřebuju, říká Iva Pazderková

 
Třiatřicetiletá herečka Iva Pazderková nepopírá, že v době, kdy začínala s Blbou blondýnou, nevyšla na jeviště, dokud se neposilnila alkoholem. Dnes už prý dokáže trému zvládat lépe. Až na veřejné akce, které její jinak extrovertní povahu naprosto zadupou. Další články k tématu: Iva Pazderková: Biologické hodiny mi mlátí hlasitě do hlavy VIDEO: V klipu se sešla zpěvačka Nová s herečkami Pazderkovou a Hřebíčkovou Iva Pazderková: Odchod Töpfera z našeho divadla jsem vnímala pozitivně
15.08.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (279 článků)

Rošťanda Štoudková se obalila do minišatů

 
Krátkých šatů není nikdy dost. Zvlášť když vymetáte večírky tak často jako naše krásky. Jeden z modelů předvedla i známá pařmenka Michalea Štoudková a módní redaktorka Markéta H. přidala komentáře.
08.04.2009 17:59 |

podobné články

Lucie: A je ze mě rošťanda!

 
Ke změně vizáže se tentokrát odhodlala studentka Lucie Zitová (18) z Prahy. Je zatím naší nejmladší čtenářkou, kterou si vlasová stylistka a vizážistka vzaly do parády. Prohlédněte si kompletní proměnu se Šípem…
27.08.2010 02:50 |

podobné články

Cyrano v Brně odhazuje širák s grácií

 
Z posledních čtyř, pěti českých Cyranů z Bergeracu nejvíc Petr Halberstadt v brněnském Národním divadle je hoden postavy a ducha rytíře toho jména. Na jeviště slavnou hru Edmonda Rostanda vypravil Zdeněk Plachý.
19.04.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Halberstadt (3 články)

Dívka dne: Ela, věčně zlobivá rošťanda!

 
Líbí se vám dnešní dívka dne?
21.02.2012 09:20 |

podobné články

Dívka dne, Lucie, zrzavá rošťanda

 
Líbí se vám dnešní dívka dne?
03.05.2012 01:30 |

podobné články

Sexuální rošťanda Paulina Gretzky: Kérka 99 pro tátu!

 
Že by ta holka šla do sebe? A takhle originálně? Dcera nejlepšího hokejisty všech dob Paulina Gretzky (23) si nechala vytetovat na podbřišek slavné číslo 99, jež nosil její táta Wayne (51). Proč? Prý aby si ho udobřila.
04.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Paulina Gretzky (20 článků) , Wayne Gretzky (23 článků)

Dívka dne, Lucie, sexy rošťanda

 
Líbí se vám dnešní dívka dne?
25.09.2012 01:30 |

podobné články

VIDEO Malá rošťanda Růženka (2): Největší fanynka Jardy Jágra! Díky Aha! má vzpomínku na celý život...

 
Je silný na puku, famózní technik, skvělý střelec. K tomu má přes metrák, těžko ho povalíte k zemi. No, Jaromír Jágr (40) nemá moc slabin. Ale přece jedna, je mlsoun. Pro tatranku šel by světa kraj. A když se mu na podnosu přinese bábovka, roztaje jako sněhová koule v pekle. A na tuhle slabost kápla mladá rodina z městyse Zápy.
22.10.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2683 článků)

Cudná Emma a rošťanda Ewa oblékly stejné šaty, pod které si nemohly vzít podprsenku: Které to sluší víc?

 
Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Tohle pravidlo platí dvojnásob v oblékání. Když Ewa Farna  (19) a Emma Smetana oblékly naprosto stejné šaty z loňské podzimní kolekce Mango, tak vypadaly ve výsledku každá úplně jinak.
27.02.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1186 článků) , Emma Smetana (490 článků)

Svede vás k hříšným představám: Princezna českých diskoték poodhalila ve zlatých mini tajemství klína

 
To je ale rošťanda! Nekorunovaná princezna české diskotékové scény Markéta Jakšlová, která je nedílnou součástí hudebního dua Verona, v sobotu opět předvedla, že dokáže během několika minut rozvášnit dav téměř až k nepříčetnosti.
03.04.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Jakšlová (39 článků)

Léto s Donie: Mlask, pusa koňskému kámošovi!

 
Pěkná rošťanda je tahle psí holčička Donie, je to poťouchlík a věčný pokušitel. Už jsme zase za ní, naší letní kamarádkou. Doma v Úholičkách se už rozkoukala, dvorek je jí malý, na zahradě je pánem, tak se hrne na první velké výlety. Ničeho se nebojí, má kuráž a odvahu. Inu, ještě nedostala přes nos.
15.07.2013 05:10 |

podobné články

Kristelová zapřáhla dceru: Ve třech letech si vydělává modelingem!

 
Vánoce se blíží a na dárky pro ty nejbližší není peněz nikdy dost. Moderátorka Kateřina Kristelová (34) našla způsob, jak si před svátky přivydělat. Svou tříletou dcerku Claudii zasvětila do světa modelingu. Blonďatá rošťanda tak má za sebou první přehlídku.
11.12.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (849 článků)

To je ale rošťanda! Takhle rozkošná paní volala na policii, protože chtěla souložit s policistou

 
Je jí 58 let, před třemi lety jí zemřel "manžel":http://www.extra.cz/tema/manzel, který také pracoval u "policie":http://www.extra.cz/tema/policie, a tak má na ochránce zákona asi takovou malou fixaci. Maria Montenez-Colon proto zavolala na "tísňovou linku":http://www.extra.cz/tema/tisnova-linka, když chtěla, aby jí byl navrácen automobil. Který sice její manžel před svou smrtí přepsal na synovce, takže s tím policie nemůže nic dělat, ale stejně to zkusila. "Policista":http://www.extra.cz/tema/policista tedy přišel, upozornil ji, že nemůže nic dělat a že zneužívání tísňové linky je trestné.
28.02.2014 11:10 |

podobné články