Článek

Romský klan terorizoval i naši vesnici, tvrdí starosta Zhoře

 
Karel Starý vzpomíná na klan rodiny Matušových jen ve zlém. Kdysi totiž gang doslova terorizoval jeho obec Zhoř, kde je starostou. Poté se členové klanu přestěhovali do sousedních Strýčkovic, kde jeden z jejich členů napadl živnostníka.
28.03.2014 09:45 |

podobné články

Podobné články

Romský klan terorizuje celou vesnici: Bílý svi*ě, podpálíme vám barák!

 
Bojí se vycházet ven, i když mají policejní ochranu. Oknem jim létají kameny a dlažební kostky a na ulici slyší jen nadávky. Obyvatelé malé vesničky na Domažlicku si prožívají hotové peklo, do vesnice se jim totiž nastěhoval agresivní romský klan.
21.03.2014 15:30 |

podobné články

VIDEO: Romský klan v Havířově se nebojí ani policie! Šarvátku zachytila kamera

 
Velmi rušný pondělní večer zažilo sídliště Zadky v Havířově. Početný romský klan se tam rozhodl zabránit policii, aby odvezla dva její členy a na policisty se členové rodiny doslova sesypali. Do ulice, jejíž obyvatelé už ze strachu sepisují proti nepřizpůsobivým petici, se nakonec musely sjet všechny policejní hlídky z okolí.
14.08.2013 15:05 |

podobné články

Mladík terorizoval vesnici sněhovými koulemi, teď má zákaz čímkoli házet

 
Posledních šest měsíců obyvatele britské vesnice Copthorne terorizoval 17letý uličník, který po nich a jejich domech házel sněhové koule. Jako vůdce gangu však stanul před soudem a za své chování si vysloužil trest.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Kocour Shiny terorizoval zvířata i lidi: Zkrotil ho až cvokař!

 
Terorizoval britskou vesnici Little Treviscoe tak ďábelsky, že pár lidí skončilo v nemocnici.
08.12.2013 05:15 |

podobné články

Klan Paroubků: Proklatě složité vztahy!

 
Ve Spojených státech mají klan Kennedyových, který vygeneroval jednoho prezidenta a spoustu tragických osudů. I proto se občas mluví o prokletí. Českým ekvivalentem je teď »klan Paroubků«, v němž dochází k obrovským roztržkám i změnám.
27.02.2017 13:30 |

podobné články

Soud: Majitel domu terorizoval nájemníky!

 
Karlovarský penzista Oldřich Kolečko se domáhá půl milionu korun včetně úroků od majitele domu, ve kterém Kolečkovi žili jako podnájemníci několik let. Důchodce tvrdí, že je majitel terorizoval. O kauze včera začal rozhodovat plzeňský soud.
01.10.2009 07:40 |

podobné články

Vesnici terorizoval GIGANTICKÝ POTKAN! Měřil metr a vážil 5 kilo

 
Potkan desetkrát větší, než je běžné, kradl lidem jídlo, pobíhal po vesnici a viděli ho, jak z rybníka vylovil tříkilovou rybu a celou ji spolkl. Vesničané ho nakonec společnými silami obklíčili a umlátili.
03.10.2013 10:10 |

podobné články

Christina Aguilera chce po 12 letech vidět svého otce, který ji terorizoval a bil její matku

 
Zpěvačka Christina Aguilera  (31) viděla svého otce naposledy v roce 1999, ale nyní naznačila, že by se s ním v budoucnu chtěla znovu setkat. Aguilera kdysi prozradila, že ji její otec Fausto terorizoval psychicky i fyzicky a bil její matku Shelly. Zpěvačka se však již zdá být s minulostí smířená a nejspíš by stála o obnovení jejich vztahu.
09.02.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (303 článků)

Senior terorizoval manželku: Policie na surovce nastražila past...a sklapla!!

 
Půl roku bil a terorizoval svoji ženu senior (62) z Uherského Hradiště. Vše tajila, dokud ji nevyhodil ze společného bytu.
11.06.2014 10:00 |

podobné články

Agresivní tyran (35) terorizoval své rodiče: Bil je a kopal! Báli se chodit i na záchod!

 
Případ muže (35), který brutálně terorizoval své rodiče, vyšetřují policisté z Veselí nad Moravou. Agresor se vyřádil zejména na vlastním otci, kterého pohlavkoval, bouchal do zad, a dokonce i nakopl silou do žeber.
20.03.2017 13:25 |

podobné články

Joker s mečem terorizoval lidi ve Virginii, skončil za mřížemi

 
Maskovaný jako největší nemesis komiksového Batmana se procházel ulicemi s mečem v rukách a terorizoval občany města Winchester v americkém státu Virginia. Vystrašení lidé na něj ale zavolali policii a muž v masce Jokera skončil za mřížemi.
26.03.2017 15:35 |

podobné články

Opilý a zkrvavený Rus terorizoval spolucestující v letadle: Ti ho nakonec sami zpacifikovali

 
Co člověku vážně dokáže zkazit začátek dovolené, je jednoznačně nevychovaný spolucestující v letadle. Extrémní případ si zažili lidé cestující z Moskvy do Turecka - opilý a zkrvavený Rus terorizoval své okolí natolik, že ho nakonec museli zpacifikovat ostatní cestující.
05.07.2017 09:45 |

podobné články

„Bála jsem se, že mě zabije.“ Žena, kterou terorizoval střelec z redakce USA, promluvila

 
Žena, kterou terorizoval střelec z redakce novin Capital Gazette ve městě Annapolis v americkém státě Maryland Jarrod Ramos (38), se rozhodla promluvit o svém děsivém zážitku. Ramos minulý týden zabil 5 zaměstnanců redakce. Svůj cíl si vybral záměrně, byli to právě novináři Capital Gazette, kdo ve svém článku odhalil, že na internetu ženu stalkuje. Její příběh přinesl deník Guardian.
03.07.2018 19:35 |

podobné články

Havaroval kamion s vepři: Hasiči je náhaněli v polích

 
V úterý ráno se nedaleko Zhoře na Jihlavsku utrhla krajnice vozovky pod kamionem převážejícím 209 prasat. Kamion plný zvířat převrátil na bok do pole.
23.03.2010 11:20 |

podobné články

Budete chtít být jejich kladivem: Na kterém českém hradu mají takhle sexy kovářky?

 
Jsou půvabné a přičichly k černému řemeslu. Kamila Staníková (17) ze Zhoře na Jihlavsku a Barbora Rácova (21) z Dule na Trenčínsku předváděly s chlapy umění kování na hradě Buchlově.
12.07.2015 12:15 |

podobné články

Velký požár pole na Tachovsku: Hasiči nechali zastavit dopravu od dálnice do Zhoře

 
Dopravu od dálnice až k obci Zhoř na Tachovsku nechali kvůli rozsáhlému požáru pole zastavit hasiči. Oheň se blížil k lesu a bylo nutné zabezpečit po místních silnicích dopravu vody.
31.07.2017 13:00 |

podobné články

Romský holokaust v Česku: Nemalujme si historii na růžovo

 
Téma tábora v Letech, který byl za druhé světové války součástí "konečného řešení cikánské otázky", opět vzbuzuje vášně. Ty rozdmýchal předseda SPD Tomio Okamura společně s poslancem hnutí Miloslavem Roznerem vyjádřeními, které podle mnohých zlehčují romský holokaust. Proč se tak často nad táborem v Letech mává rukou jen jako nad pracovním táborem? Mají Češi problém smířit se s temnější částí naší historie?
13.02.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2095 článků)

Kurdové dobyli strategickou vesnici u Irbílu

 
Kurdští bojovníci dobyli strategickou vesnici Sultán Andalláh ležící na severu Iráku u města Irbíl. Při bojích o vesnici, kterou měli dosud pod kontrolou ozbrojenci z Islámského státu, padli nejméně tři Kurdové.
02.01.2015 15:12 |

podobné články

V ruské vesnici se převrhl kamion s vodkou: Obyvatelé už týden slaví, vyslaní policisté se zatím nevrátili na centrálu

 
V zapadlé ruské vesnici Maloje Perekopnoje, která leží na řece Volze tisíc kilometrů jihovýchodně od Moskvy, se stala událost, která spíše připomíná scénář z nějakého filmu. Na druhou stranu se tam zase alespoň něco děje. Před týdnem ve vesnici havaroval kamion, který vezl 20 000 lahví vodky. A oslavy místních stále ještě neskončily.
24.10.2015 12:11 |

podobné články