Článek

Roman Šebrle fotil pro Playboy: Žhavé snímky s krásnou blondýnkou, jeho partnerka to ale není

 
Moderátor a sportovec Roman Šebrle (47) a návrhářka Kristýna Černá dokázali něco, co se ještě nikomu jinému nepovedlo. Tato dvojice se totiž ukáže na titulní stránce pánského časopisu Playboy, což je úplně poprvé, kdy na obálce pózuje muž se ženou.Informace redakce eXtra.cz dostala z tiskové zprávy, kterou má k dispozici.
16.11.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)
Podobné články

VIDEO: Podívejte se, jak desetibojař Šebrle hraje sám sebe v Ordinaci

 
Úspěšný desetibojař Roman Šebrle si vyzkoušel práci herců. V populární Ordinaci v růžové zahradě 2 se brzy představí jako VIP pacient. Po boku herečky a kamarádky Báry Štěpánové si zahraje sám sebe. Další články k tématu: Babičku Pawlowskou přepadly mateřské pudy, Šebrleho noc v hotelu VIDEO: Šebrle v nové kampani uspokojí fanynky vypracovaným tělem Šebrle má na kontě další vítězství: je opravdovým mužem Šebrle: před hazardem ho zachránilo nevhodné oblečení
20.09.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tyra Banks (59 článků) , Heidi Klum (620 článků) , Roman Šebrle (435 článků) , Bára Štěpánová (200 článků) , Simona Krainová (2241 článků)

Roman Šebrle ukázal novou partnerku. Vášnivé polibky s krásnou blondýnkou v Toskánsku

 
Roman Šebrle už není sám. Jeho manželství s matkou jeho dvou dětí ještě není sice oficiálně ukončeno, on už má ale novou lásku. Exkluzivně ji sice přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz na Prima party před několika týdny, až nyní ale na svém Instagramu zveřejnil první společnou fotografii. A to pořádně vášnivou.
28.08.2022 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Vášnivá líbačka: Šebrle v baru dováděl s velice povědomou blondýnkou

 
Sotva Roman Šebrle (47) přiznal, že jeho vztah s manželkou Evou (45) je v troskách, řádil ve Špindlerově Mlýně s jinou ženou. Pár dní předtím přitom z horského střediska psal na sociální sítě, zda s ním alespoň někdo půjde na panáka. Na ocet očividně nezůstal. Jak zachytil fotograf deníku Blesk, bývalý famózní atlet se vášnivě líbal s vnadnou blondýnkou. Ta je mimochodem až nápadně podobná té, se kterou minulý rok v létě pařil na filmovém festivalu v Karlových Varech.
03.01.2022 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Roman Šebrle ve Varech bez manželky: Řádil s krásnou blondýnkou!

 
Ženatý moderátor zpravodajství na Primě Roman Šebrle (46) si zopakoval svou minulost a roztočil to ve Varech. Středeční večer strávil v baru blízko Thermalu ve společnosti kamarádů a půvabné blondýnky v klobouku.
26.08.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Nešťastný Roman Šebrle prosí o společnost. Zve lidi přes Instagram na panáka

 
Letošní rok byl náročný nejen pro nás smrtelníky, ale i pro mnohé z řad českých celebrit. Ani bývalý olympionik a televizní moderátor Roman Šebrle (47) se tomu nevyhnul a nemá za sebou zrovna nejpříjemnější konec roku. Manželka si podle informací eXtra.cz našla mladšího a dala svému muži po dlouhých jednadvaceti letech manželství pod stromeček rozvodové papíry. Šebrle nyní prostřednictvím Instagramu hledá společnost, se kterou by strávil závěr roku.
30.12.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Krasavec Roman Šebrle poprvé promluvil o drsné kritice jeho moderování: Vrátil úder své učitelce mluvy!

 
Roman Šebrle  (39) se stává kvůli svému moderátorskému výkonu ve zprávách na Primě terčem kritiky. Neustále se omílá, že na práci moderátora nemá a v tomto oboru dobrý nikdy nebude. Co na to říká sám Šebrle?
04.10.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Roman Šebrle bez kalhot na ulici! Polonahého tátu fotil syn

 
Moderátor hlavního zpravodajství na Primě Roman Šebrle (42) má pěkně děravou hlavu. Nejenom že zapomněl vyndat popelnici před vrata, ale i kalhoty! A tak v trenýrkách běhal po ulici.
12.02.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Romane, to není tvoje žena! Šebrle zapařil s neznámou blondýnkou!

 
Vypadá to, že si ženatý moderátor hlavních zpráv na Primě občas nedokáže pomoct. Roman Šebrle (46) totiž jeden z karlovarských večerů trávil nejen ve společnosti kamarádů, ale také půvabné blondýnky.
27.08.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Šebrle se v Götzisu zranil, ale v Kladně chce startovat

 
Český desetibojař Roman Šebrle si v Götzisu při rozcvičování před první disciplínou druhého dne, během na 110 metrů překážek, přivodil lehké svalové zranění a z tradičního mítinku v rakouském Götzisu odstoupil. Neměla by ale být ohrožena jeho účast na blížícím se mítinku v Kladně. "Chci dál trénovat," řekl Šebrle.
30.05.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Nečekaný konec Perkausové ve zprávách! Šebrle na dlažbě?!

 
Sexy moderátorka Eva Perkausová (25) končí ve Velkých zprávách TV Prima. Co bude s usměvavou blondýnkou a s jejím slavným kolegou? Skončí Roman Šebrle na dlažbě?
14.03.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků) , Eva Perkausová (622 článků)

Šebrle se kvalifikoval na mistrovství Evropy, Klučinová na olympiádu

 
Roman Šebrle ani Adam Sebastian Helcelet nesplnili na atletickém TNT-Fortuna Meetingu v Kladně ostrý limit pro účast na olymijských hrách 8200 bodů, mohou se o něj pokusit na mistrovství Evropy v Helsinkách. Šebrle skončil v Kladně druhý, Helcelet čtvrtý, vítězem se stal Kazach Dmitrij Karpov.
10.06.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků) , Dmitrij Karpov (2 články)

Zklamaný Šebrle: Věřil jsem, že to vyjde. Bohužel

 
Roman Šebrle čekal do poslední chvíle, doufal, věřil, chtěl se rozloučit se svou poslední olympiádou se ctí. Bojoval a chtěl právě v Londýně dokončit svůj padesátý desetiboj nad 8000 bodů. Jenže tělo bylo proti. Ještě před skokem do dálky byl Šebrle kvůli bolavé patě donucen své poslední olympijské snažení ukončit. Kariéru si ale ještě o rok prodlouží.
08.08.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Zprávař Šebrle (41): Po tragédii rande se ženou!

 
Prostřednictvím televizní obrazovky se Roman Šebrle téměř každý večer usmívá na tisícovky žen, které by daly cokoliv za to, aby s ním mohly společně strávit příjemné chvíle. Šebrle sice rozdává úsměvy, ale lásku opětuje jen své ženě Evě (39). I přesto, že jejich vztah vznikal za tragických okolností.
05.06.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Desetibojař Šebrle nebude startovat na mistrovství Evropy

 
Desetibojař Roman Šebrle nebude startovat na mistrovství Evropy v Barceloně. Světový rekordman má další zdravotní problémy, rozhodl se proto nežádat český svaz o udělení divoké karty. Účastnický limit Šebrle nesplnil, protože nedokončil žádný ze svých dvou letošních startů v desetiboji.
16.07.2010 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků)

Slavné páry na premiéře Žižky: Roman Šebrle poprvé na veřejnosti ukázal novou partnerku

 
Dnes proběhla slavnostní premiéra filmu Jan Žižka. Na akci se sešlo hodně českých celebrit a redakce eXtra.cz byla u toho. Na veřejnosti se ukázaly slavné páry českého showbyznysu, jako například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem, režisér filmu Petr Jákl s manželkou nebo třeba zápasník Lukáš Krpálek s krásnou Evou. Poprvé na veřejnosti se také ukázal sportovec Roman Šebrle se svou novou přítelkyní.
05.09.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků) , Petr Jákl (250 článků) , Agáta Hanychová (3389 článků) , Jan Žižka (159 článků) , Lukáš Krpálek (105 článků)

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (33 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové: Hluboké výstřihy, průsvitné modely i žhavé králičí kostýmky na Playboy party

 
Playboy byl vždy známkou žhavých žen v sexy králičích kostýmcích. A jinak tomu nebylo ani na party Playboy Secret Lounge, kam dorazilo plno osobností. Jak se hvězdy i playmate na tuto akci oblékly? Redakce eXtra.cz byla na místě a zmapovala povedené i ty méně povedené outfity celebrit!
14.10.2022 17:55 |

podobné články

Roman Šebrle a jeho krásná blondýnka poprvé promluvili o vztahu: Začátky byly spíše formální, říkají

 
Bývalý vrcholový sportovec a moderátor Roman Šebrle ukázal veřejnosti svou novou přítelkyni Lenku Kovaříkovou. Kráčeli společně bok po boku na premiéře filmu Jan Žižka. Redakci eXtra.cz se podařilo s dvojicí udělat rozhovor. Roman prozradil, čím ho Lenka okouzlila i to, jakou ve filmu hrál roli. Lenka sdělila první informace o jejich začátcích. 
06.09.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (435 článků) , Jan Žižka (159 článků)