Roman Kreuziger. Skutečně si zaslouží kritiku?

Český cyklista dokončil svoje druhé Giro d´Italia na 15. místě se ztrátou necelých dvacet minut na vítězného Rydera Hesjedala. Co fanouškům i kritikům Kreuzigera uplynulé tři týdny řekly?
28.05.2012 06:05 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků)

Cyklista Kreuziger se oženil, svatbu měl na hradě v Itálii

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger si v pátek nedaleko svého současného domova u italského jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu. Obřad v italštině se konal ve městečku Torri del Benaco. Další články k tématu: Kreuziger bude jezdit s Contadorem, jde do týmu Saxo Bank-Tinkoff Bank Totální hovadina, brání se Kreuziger nařčením, že nebojoval za Čechy Zklamaný Kreuziger. V paměti zůstávají jen medaile, řekl cyklista
07.10.2012 20:20 |

Kreuziger v prvním pyrenejském testu ztratil a vypadl z desítky

Český cyklista Roman Kreuziger znovu na Tour de France vypadl z elitní desítky. První pyrenejskou etapu vyhrál po úniku Francouz Christophe Riblon, Kreuziger ji dokončil na 28. místě se ztrátou tří minut. V průběžném pořadí se před něj dostali týmový kolega z Liquigasu Ivan Basso i vítěz sobotní etapy Alexander Vinokurov a odsunuli jej na 12. příčku.
19.07.2010 08:30 |

Kreuziger dojel v 11. etapě Gira šestý, celkově je sedmý

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil šesté místo ve středeční 11. etapě Gira d'Italia s cílem na kopci a celkově zůstal na sedmé pozici. Pro vítězství si po 142 kilometrech dojel Francouz John Gadret, Kreuziger dojel těsně za lídrem závodu Contadorem.
18.05.2011 18:40 |

Kreuziger dál válí. Ve slavném španělském závodu vybojoval třetí místo

Necelý týden po skončení Tour de France dojel cyklista Roman Kreuziger třetí ve svém oblíbeném závodu Clásica San Sebastián. Nejvýznamnější španělský jednorázový podnik vyhrál Francouz Tony Gallopin, kterému se v závěru povedlo ujet ze skupiny uprchlíků. Kreuziger ve spurtu o druhé místo prohrál s domácím Alejandrem Valverdem.
27.07.2013 19:00 |

Cyklista Kreuziger neuspěl s odvoláním a dál nesmí závodit

Cyklista Roman Kreuziger dál nesmí závodit. Sportovní arbitrážní soud (CAS) dnes zamítl jeho odvolání proti zastavení činnosti, které nařídila mezinárodní cyklistická federace UCI kvůli nedořešenému případu s jeho biologickým pasem. CAS to oznámil na svém webu. Kreuziger tak po Tour de France přijde i o zamýšlený start na Vueltě, která začne v sobotu.
20.08.2014 19:00 |

Veřím, že vše dopadne dobře, řekl Kreuziger po prvním slyšení v dopingové kauze

Cyklista Roman Kreuziger po prvním slyšení před Rozhodčí komisí ČOV stále věří v dobrý konec celé kauzy. Uvedl to při odchodu ze šestihodinového jednání s ČOV, kterého se účastnil se svým advokátem Janem Šťovíčkem. Kreuziger čelí podezření z dopingu.
11.09.2014 20:01 |

Cyklista Roman Kreuziger oslaví 25. narozeniny

Před 25 lety, 6. května 1986, se narodil současný nejlepší český silniční cyklista Roman Kreuziger. Rodák z Moravské Třebové jezdí profesionálně od roku 2006, nyní za elitní stáj Astana.
05.05.2011 09:20 |

Zraněný Roman Kreuziger na Tour de France: Trpěl jako zvíře!

Skřípal zuby bolestí, po pátečních pádech levou ruku téměř nemohl používat. Jakmile ji položil na řídítka svého kola, trpěl jako zvíře. Ale 8. etapu slavné Tour de France Roman Kreuziger (25) hrdinsky dojel.
10.07.2011 12:10 |

Roman Kreuziger: Oženil se na hradě! Nejlepší český cyklista si vzal snoubenku Michaelu!

Nejlepší český cyklista na silnici Roman Kreuziger (26) se v Itálii oženil. V pátek si nedaleko svého domova ve městečku Torri del Benaco u jezera Lago di Garda vzal snoubenku Michaelu.
08.10.2012 12:15 |

Roman Kreuziger po odstoupení z Vuelty zpochybnil start na MS

Český cyklista Roman Kreuziger v sobotu odstoupil kvůli nemoci z probíhající Vuelty a vzhledem k zdravotním potížím zvažuje, jestli bude koncem září startovat na mistrovství světa ve Florencii. Sedmadvacetiletý jezdec se rozhodne v nejbližších dnech po konzultaci s vedením stáje Saxo-Tinkoff.
08.09.2013 12:45 |

Cítím se připravený, tvrdí Kreuziger. Levou ruku ale pořád zdobí dlaha

Český cyklista Roman Kreuziger se stále pilně připravuje na start na nadcházejícím mistrovství světa, i když dosud nemá úplnou jistotu, že se v Kodani skutečně představí. Jeho levou ruku stále zdobí dlaha pomáhající zhojení zlomeniny člunkové kosti, kterou utrpěl při pádu na Tour de France.
14.09.2011 17:10 |

Fantastický souboj českých cyklistů. Kreuziger vede podnik Kolem Romandie před Raboněm

Český cyklista Roman Kreuziger vyhrál dnešní předposlední etapu a před nedělním finále se dostal do čela celkového pořadí.
02.05.2009 18:00 |

Cyklista Kreuziger senzačně triumfoval v závodě Kolem Romandie

Momentálně nejlepší Čech v profesionálním pelotonu Roman Kreuziger vyhrál tři dny před svými 23. narozeninami závod Kolem Romandie, jenž je zařazen do nejvyšší kategorie ProTour.
03.05.2009 15:35 |

Kreuziger skončil druhý v prologu Kolem Švýcarska

Český cyklista Roman Kreuziger zahájil obhajobu celkového vítězství v závodu Kolem Švýcarska druhým místem v prologu.
13.06.2009 19:00 |

Kreuziger klesl v závodu Kolem Švýcarska z druhé na osmou příčku

Český cyklista Roman Kreuziger z Liquigasu přišel ve čtvrté etapě závodu Kolem Švýcarska o druhé místo v průběžném pořadí a klesl na osmou pozici.
16.06.2009 20:55 |

Kreuziger byl v těžké etapě vidět a posunul se v celkovém pořadí

Ve středeční 5. etapě tradičního závodu Okolo Švýcarska sice zvítězil domácí jezdec Michael Albasini, ale neztratil se v ní ani obhájce celkového prvenství Roman Kreuziger.
17.06.2009 19:40 |

Kreuziger útočil na etapové vítězství, které mu vyfouknul Kirchen

V sedmé etapě prestižního závodu Kolem Švýcarska obsadil český cyklista Roman Kreuziger druhé místo. Dva dny před koncem závodu patří obhájci vítězství čtvrté místo.
19.06.2009 20:30 |

Kreuziger znovu útočil a snížil náskok vedoucího Valjavce

Český cyklista Roman Kreuziger nevzdává boj o obhajobu triumfu v závodě Kolem Švýcarska. Podobně jako v pátek hýřil aktivitou a snížil náskok na lídra celkového pořadí Slovince Valjavce na 28 sekund.
20.06.2009 18:35 |

Kolem Švýcarska: Cyklista Kreuziger vítězství neobhájil, skončil bronzový

Vynikajícího úspěchu dosáhl český cyklista Roman Kreuziger, když v závodě Kolem Švýcarska obsadil třetí příčku a poslal tak svou vizitku všem soupeřům, kterží se s ním poměří na nadcházející Tour de France.
21.06.2009 18:20 |