Článek

Roman je duševně nemocný, hájí moderátorovo skandální chování Ondráčkova manželka. Pro rodinu je to těžké, přiznává

 
Roman Ondráček způsobil pořádný skandál. Moderátor rádia a někdejší člen hudebního dua Těžkej Pokondr musel být v pondělí vyveden ze křtu nového alba Michala Davida. Nečekaně totiž zaútočil na manželku hitmakera, došlo i k menší fyzické potyčce. Jak nyní sdělila redakci eXtra.cz Ondráčkova manželka, Roman trpí závažným duševním onemocněním. 
21.11.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1654 článků) , Roman Ondráček (60 článků)
Podobné články

Ondráčková kašle na tradice, šaty jí vybrali ženich se svědkem

 
Moderátorka a herečka Marta Ondráčková řekne už příští týden ano svému snoubenci Jakubu Dřímalovi, ale na tradice si nepotrpí. Zavrhli je hned při zkoušce šatů, kam dorazil i ženich. Smůly v manželství se ovšem nebojí. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu Ondráčková ze Snídaně ukázala přítele, pak dostala auto od jiného muže Dva kilometry plavání denně, říká o dovolené Ondráčková ze Snídaně
20.07.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Romantické líbánky: vdaná Marta Ondráčková slavila svatbu v Řecku

 
Novomanželé Marta Ondráčková a Jakub Dřímal prožili líbánky v Řecku. Za cíl si vybrali Krétu, kde podle svých slov objevovali především utajované pláže. Na stejném ostrově nyní pobývají i novomanželé Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka. Další články k tématu: Ondráčková kašle na tradice, šaty jí vybrali ženich se svědkem LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu Ondráčková ze Snídaně ukázala přítele, pak dostala auto od jiného muže
11.08.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1212 článků) , Marta Ondráčková (114 článků) , Vlaďka Erbová (1017 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu

 
Třicetiletá moderátorka Marta Ondráčková brzy řekne ano svému o osm let mladšímu partnerovi Jakubovi Dřímalovi. Přiznala to v Lásce pod lupou. Pro iDNES.cz oba zapózovali téměř nazí a ve stejných otázkách, na které ovšem odpovídal každý zvlášť, zjišťovali, jak moc se znají. Další články k tématu: Ondráčková ze Snídaně ukázala přítele, pak dostala auto od jiného muže Dva kilometry plavání denně, říká o dovolené Ondráčková ze Snídaně
17.06.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Ondráčková ze Snídaně ukázala přítele, pak dostala auto od jiného muže

 
Moderátorka Snídaně s Novou Marta Ondráčková se vůbec poprvé ukázala po boku partnera a muzikanta Jakuba Dřímala, se kterým randí už půl roku. To vše jen den předtím, než dostala darem nové auto od zcela jiného muže. Další články k tématu: Dva kilometry plavání denně, říká o dovolené Ondráčková ze Snídaně Ondráčková jako řecká královna: sváděl ji rohatý svalnatec
24.02.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Roman už se odborně léčí, potřebuje klid, informovala Ondráčkova manželka

 
Po pondělním incidentu na křtu desky Michala Davida (63) skončil Roman Ondráček (57) v péči lékařů na psychiatrickém oddělení jedné z pražských nemocnic. Jeho manželka Nina Ondráčková pro iDNES.cz zprávu potvrdila. „Roman už se odborně léčí. Nepotvrdím kde, potřebuje klid,“ napsala.
22.11.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1654 článků) , Roman Ondráček (60 článků)

Moderátorka Ondráčková zkolabovala, odvezli ji

 
Moderátorka Marta Ondráčková (27) zkolabovala! Na úterní charitativní akci Barování, která se konal v Lucerně, se moderátorce Snídaně s Novou udělalo špatně a omdlela. Na vině byl nejspíše špatný vzduch ve vydýchaném sále pražské Lucerny. "Bylo tam dusno a navíc trpím na nízký tlak, takže jsem najednou omdlela, vůbec jsem o sobě nevěděla. Nyní už je mi dobře," řekla Blesk.cz Marta Ondráčková.
20.04.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Dva kilometry plavání denně, říká o dovolené Ondráčková ze Snídaně

 
Moderátorka a herečka Marta Ondráčková, kterou diváci znají ze Snídaně s Novou, prožila vysněnou dovolenou v Řecku. Za cíl si vybrala známý ostrov Lesbos, kam jako tradičně vzala i svoji maminku. Další články k tématu: Ondráčková jako řecká královna: sváděl ji rohatý svalnatec České Do naha!: fotbalové pařby svlékly Ondráčkovou i Noska
23.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Ondráčková ze Snídaně na Nově se po devíti měsících zasnoubila, víme, kdy bude svatba!

 
Moderátorka Snídaně s Novou "Marta Ondráčková":http://www.extra.cz/tema/ondrackova (30) se zasnoubila. S partnerem Jakubem Dřímalem, frontmanem kapely One Life, už plánují svatbu!
06.05.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Trapná móda celebrit? Moderátorka Ondráčková se po svatbě jmenuje Marta Dřímal!

 
Můj život, moje příjmení. To si zřejmě řekla Marta Ondráčková (30) před statbou s muzikantem Jakubem Dřímalem (22). Ondráčková - stejně jako řada známých žen - si totiž zvolila mamželovo jméno v nepřechýleném tvaru. Krásná moderátorka ze Snídaně s Novou se vám teď ohlásí jako Marta Dřímal.
26.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Češi se bojí agresivity duševně nemocných. Předsudky komplikují péči

 
Česko nemá ucelený systém péče o duševně nemocné lidi. Také služeb, které např. pomáhají duševně nemocným začleňovat se do běžného života, je nedostatek. Ve čtvrtek o tom informovali zástupci institucí, které pomáhají duševně nemocným a jejich rodinám. Zároveň také byla zahájena kampaň, která má přispět k bourání mýtů o psychicky nemocných lidech. 
17.09.2015 18:15 |

podobné články

ÚPLATNÝ SOUDCE NAGY nebude OBŽALOVÁN! Je stále duševně nemocný!

 
Mladoboleslavský soudce Pavel Nagy, který musel skončit ve funkci, protože ho kamera zachytila při braní úplatků, nakonec zřejmě potrestán nebude. Prý je stále duševně nemocný. Pro bývalého soudce je to dobrá zpráva. Nelze ho totiž obžalovat.
06.09.2011 21:15 |

podobné články

Neviděli jste ho? Duševně nemocný Jiří (71) odešel z nemocnice v Kroměříži

 
Policie pátrá po jednasedmdesátiletém Jiřím Strnadovi. Duševně nemocný muž v pondělí odešel z nemocnice v Kroměříži, kde ho čekalo vyšetření. Senior je podle policie dezorientovaný, o pomoc při jeho hledání žádá veřejnost.
23.11.2021 10:40 |

podobné články

Přiznání Ladislava Freje: Vyčítal synovi, že je psychicky nemocný! A Galatíková zuřila...

 
Dnes je Ladislav Frej (71) příkladným otcem, dědečkem i partnerem. Vždycky tomu tak ale nebylo! Ač svou rodinu miloval nadevše, zálety a hádky byly u nich doma na denním pořádku. Frejovy děti - dnes už také herci Kristýna (41) a Ladislav (35) - i jeho čtvrtá manželka Věra Galatíková (†69) poznaly, jak tvrdý dokáže na své nejbližší být. Nejvíce ale jeho drsné výpady odnášel duševně nemocný syn.
11.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Galatíková (76 článků) , Ladislav Frej (254 článků)

Ondráček vyváděl na křtu Michala Davida. Je nemocný, brání ho manželka

 
Roman Ondráček (57) z exdua Těžkej Pokondr způsobil velké pozdvižení na pondělním křtu nové desky Michala Davida (63). Podle muzikanta se v jednu chvíli dokonce rozmáchl, že dá pěstí jeho manželce Marcele Davidové (62). Okamžitě poté ho z pražské vinárny vyvedla ochranka. „Manžel trpí závažným duševním onemocněním, které aktuálně řešíme,“ reagovala iDNES.cz Ondráčkova manželka Nina.
04.12.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1962 článků) , Angelina Jolie (2311 článků)

Marta Ondráčková: Šťastně vdaná a NESNESITELNÁ LEHKOST BYTÍ

 
Blogerka a moderátorka Marta Ondráčková (35) přináší pro čtenáře a hlavně pro čtenářky eXtra.cz svůj blog. Podívejte se na první díl.
07.03.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

Prohlédněte si 10 hrůzostrašných fotky zařízení pro duševně choré v Indonésii! Žijí hůř než zvířata

 
Mentálně postižení mají ve většině zemí lékařské a sociální zázemí. Ne tak v Indonésii, kde se k "duševně nemocným lidem":http://www.extra.cz/tezce-nemocny-pracovnik-zoo-mel-jedine-prani-a-to-rozloucit-se-se-zviraty-o-ktera-se-cely-zivot-staral-podivejte-se-s-jakou-laskou-mu-dava-sbohem-zirafa chovají hůř jak ke zvířatům. Žijí v řetězech a o "nějakých lidských právech":http://www.extra.cz/miss-universe-jak-jste-ji-jeste-nevideli-venezuelska-kraska-se-nechala-vyfotit-s-roubikem-v-ustech-a-krvi-potrisnenymi-tvaremi nemůže být vůbec řeč.
11.09.2014 17:01 |

podobné články

Nemocný Babišův syn a skrytá kamera: zásadní souvislosti od šéfa spolku na ochranu duševně nemocných

 
ROZHOVOR Natočení psychicky nemocného syna Andreje Babiše skrytou kamerou a zveřejnění nahrávky je z hlediska novinářů „profesním selháním“, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Josef Závišek, předseda Občanského sdružení pomoci duševně nemocným ČR. Schizofrenie podle Záviška nemocné ochromuje a bere jim schopnost bránit se a hájit svá práva. Byl skutečně velký úspěch, že mladý Babiš coby pacient zasažený touto nemocí vůbec k někomu získal důvěru, poznamenává Závišek na konto Petra Protopopova, který Babiše juniora, odvezl na výlet na Ruskem kontrolovaný Krym.
08.12.2018 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26065 článků)

Marta Ondráčková: Tajná svatba jen pro 15 lidí!

 
Jen hrstka vyvolených dnes bude přihlížet velkému dni Marty Ondráčkové. Moderátorka Snídaně s Novou Marta Ondráčková (30) a Jakub Dřímal (22) si dnes řeknou své sladké ANO. Věrnost a doživotní podporu si slíbí v kostele na Vysočině.
25.07.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)

„Vánočky“ se dočkala na Vánoce: Marta Ondráčková na Štědrý den porodila holčičku

 
Už když otěhotněla a dozvěděla se termín porodu a pohlaví miminka, měla moderátorka a herečka Marta Dřímal Ondráčková pro svoji budoucí dceru pracovní jméno. Říkala jí Vánočka. A pojmenování to bylo, jak se ukázalo, skutečně trefné.
25.12.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (114 článků)