Článek

Roky běží, ale hvězda sedmdesátek vypadá pořád stejně. Image nezměnila už víc jak 50 let

 
Sice na sklonku loňského roku oslavila sedmdesáté narozeniny, ale když se na Milušku Voborníkovou zadíváte, nejde nevidět semaforské děvče, které když se od konce šedesátých, a především v sedmdesátých letech objevilo na pódiu, muži lapali po dechu...
01.02.2020 09:20 |

podobné články

Podobné články

Zpívá přes dvacet let, a ještě nezměnila image: Takhle dnes vypadá divoška, kvůli které Hůlka kradl tulipány

 
Tahle temperamentní dáma je v českém šoubyznysu přes dvacet let, a za celou dobu snad ani jednou výrazně nezměnila image. Řeč je o zpěvačce Lence Nové, která se do povědomí poprvé výrazně zapsala v půlce devadesátých let jako členka skupiny Laura a její tygři s hitovkou Vyklátíme modly.
22.07.2015 05:30 |

podobné články

Vůbec se nezměnila: Hvězda Pojišťovny štěstí a matka čtyř dětí vypadá ve 41 letech fantasticky. Budete zírat!

 
Herečka Alena Antalová  (41) , hvězda seriálu Pojišťovna štěstí, se od dob své seriálové Aničky vůbec nezměnila. Deset let po natáčení vypadá stále úžasně, a to je maminkou již čtyř dětí.
17.04.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Antalová (55 článků)

ČSÚ: Celková důvěra v ekonomiku se meziměsíčně téměř nezměnila

 
Celková důvěra v domácí ekonomiku se v září téměř nezměnila. Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu) oproti srpnu velmi mírně vzrostl o 0,2 bodu. Indikátor důvěry podnikatelů se meziměsíčně také velmi mírně zvýšil o 0,2 bodu. Mezi podnikateli se důvěra zvýšila ve stavebnictví; v obchodě se zvýšila nepatrně; v průmyslu a ve vybraných odvětvích služeb se nezměnila. Indikátor důvěry spotřebitelů se meziměsíčně velmi mírně snížil o 0,3 bodu. Ve srovnání s hodnotami v září 2014 jsou souhrnný indikátor důvěry, indikátor důvěry podnikatelů a indikátor důvěry spotřebitelů vyšší.
27.09.2015 10:56 |

podobné články

S přibývajícím věkem je pořád více sexy: Alice Bendová se za 20 let vůbec nezměnila

 
Alice Bendová (46) patří k našim nejvíce sexy herečkám, které téměř nestárnou. Maminka dvou dětí, která se pyšní dokonalou postavou, dnes slaví neuvěřitelné 46. narozeniny. Alice, která vypadá velmi mladistvě, se od začátku své kariéry příliš nezměnila. Její osobní život ale nebyl vždy spokojený...
01.11.2019 17:35 |

podobné články

Návrat dvacetiletí: Nejobdivovanější hvězda sedmdesátek se po návratu z blázince vrací k herectví

 
To je ale comeback, který potěší! Největší ženská herecká hvězda sedmdesátých let Regina Rázlová (66) se po sedmnácti letech od role paní Zubaté v Koljovi poprvé k radosti svých fanoušků vrací před kameru. Žena, která si zažila nouzi, policejní vyšetřování kvůli podnikání, roční pobyt ve vazbě i psychiatrickou léčebnu, kde byla s roztroušenou sklerózou, se rozhodla dokázat, že v ní stále ještě něco je.
08.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (153 článků)

Nejmenší česká herečka: Janoušková oslaví 85 let, přesto se vůbec nezměnila

 
Při pohledu na nejmenší českou herečku Aťku Janouškovou by málokdo hádal, že v březnu oslaví 85. narozeniny. Svůj vzhled totiž nezměnila od mládí a posledních padesát let vypadá stále stejně. Dokonce jí nepřibylo ani moc vrásek.
30.01.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Aťka Janoušková (30 článků)

Poznali byste v této babičce krásku ze sedmdesátek? Miluška Voborníková bojuje s časem a chudobou

 
Dřív se jí říkalo popová princezna , mužská část národa jí ležela u nohou a vidlemi přehrabovala i nabídky k účinkování. Dnes je Milušce Voborníkové čtyřiašedesát, o kšeft ne a ne zavadit, a také čas zakryl její původní krásu. Podívejte se, jak dnes někdejší půvabná hvězda vypadá!
05.08.2014 14:00 |

podobné články

Šmrncovní Chantal Poullain vytasila ženské zbraně: Do výstřihu jí obdivně zírala i hvězda sedmdesátek

 
Herečka Chantal Poullain (57) opět oslnila svým neutuchajícím šarmem, kterým i tři roky před dovršením šedesátky okouzluje všechny muže v okolí. A nejenom je!
19.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (243 článků)

Pamatujete si na Stiflerovu mámu? Od legendárních Prciček se tahle milfka vůbec nezměnila!

 
Kdo by zapomněl na tuhle legendární milfku! V roli Stiflerovy mámy byla nezapomenutelná! Navíc to vypadá, že se od přelomu tisíciletí skoro nezměnila!
31.07.2017 07:05 |

podobné články

Celková důvěra v ekonomiku se meziměsíčně nezměnila

 
Celková důvěra v domácí ekonomiku se v dubnu nezměnila. Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu) zůstal v meziměsíčním srovnání na stejné hodnotě. Indikátor důvěry podnikatelů se v porovnání s březnem velmi mírně zvýšil o 0,3 bodu. Mezi podnikateli se důvěra zvýšila ve stavebnictví a v obchodě, ve vybraných odvětvích služeb se zvýšila mírně a v průmyslu se mírně snížila. Indikátor důvěry spotřebitelů se snížil o 1,3 bodu. Ve srovnání s hodnotami v dubnu 2014 jsou souhrnný indikátor důvěry, indikátor důvěry podnikatelů a indikátor důvěry spotřebitelů vyšší. Údaje vyplývají z konjunkturálního průzkumu Českého statistického úřadu.
26.04.2015 09:56 |

podobné články

Poslední průzkum: Podpora ANO a ČSSD se od září nezměnila. Komunisté si pohoršili

 
Volby do sněmovny by v říjnu stejně jako v předchozích měsících vyhrálo podle modelu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) hnutí ANO před ČSSD, jejich podpora ze strany voličů se přitom nezměnila. Naproti tomu třetí komunisté si od září pohoršili, a dostali se tak na úroveň z počátku letošního roku. Vyplynulo to z aktuálního průzkumu, jehož výsledky CVVM dnes poskytlo ČTK.
22.10.2015 16:31 |

podobné články

Důvěra podnikatelů v ekonomiku se téměř nezměnila, spotřebitelé vstoupili do nového roku optimisticky

 
Celková důvěra v domácí ekonomiku se v lednu téměř nezměnila. Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený v bazickém indexu, oproti prosinci velmi mírně vzrostl o 0,1 bodu na hodnotu 99,2. Indikátor důvěry podnikatelů se meziměsíčně velmi mírně snížil o 0,1 bodu na hodnotu 97,0, naopak indikátor důvěry spotřebitelů se zvýšil o 1,3 bodu na hodnotu 110,0. Ve srovnání s lednem 2016 jsou souhrnný indikátor důvěry a indikátor důvěry podnikatelů vyšší, zatímco indikátor důvěry spotřebitelů zůstává na stejné úrovni.
25.01.2017 09:10 |

podobné články

Takhle dnes vypadá idol osmdesátek: Zpěvačce Tanje se blíží padesátka a vypadá skvěle

 
Zpěvačka Tanja Kauerová (47) byla idolem osmdesátých let. Vypadá pořád fantasticky a vrací se na koncertní pódia. Super.cz půvabnou brunetku potkal v jednom pražském klubu a zjistil, že se interpretka hitu Nad hlavou létá rokenrol vůbec nezměnila.
21.07.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tanja Kauerová - Pařízková (2 články)

Chcete si objednat na oslavu narozenin vítězku SuperStar Sabinu Křovákovou? Přijede za pivo!

 
Vítězka poslední řady SuperStar Sabina Křováková  (21) je pořád ta ztřeštěná holka, která v soutěži uchvátila televizní diváky. Sama říká, že se vůbec nezměnila. "Mám trošku víc možností, práce je víc, ale jsem pořád ta stejná ztřeštěná Sabina," říká.
09.12.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Křováková (111 článků)

Hvězda 80. let v Praze: Koukněte, jak teď vypadá zpěvačka Sandra

 
Hity Maria Magdalena nebo Hirošima jsou v jejím podání nezapomenutelné a pořád ještě vystupuje. Zpěvačka Sandra, která byla ikonou 80. let, dorazila na jeden den do Prahy, aby svým vystoupením zahájila provoz nového klubu v centru Starého Města. A ani se moc nezměnila, i když pel mládí pochopitelně dávno opadal a nahradily ho šminky.
08.01.2014 12:20 |

podobné články

Hvězda filmu Lola běží o život porodila dceru, 4 měsíce ji tajila!

 
Hvězda filmu Lola běží o život Franka Potente (37) se stala poprvé maminkou. Dcera Polly se jí narodila před čtyřmi měsíci, herečka to až do pondělí před médii tajila!
16.08.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Franka Potente (2 články)

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1060 článků) , Cristiano Ronaldo (488 článků) , Megan Fox (303 článků) , Megan Fox (302 článků)

Judas Priest a Whitesnake chystají dvojkoncert v O2 Aréně

 
Dvě legendy rockových "sedmdesátek" hlásí návrat ve velkém stylu. Skupiny Judas Priest a Whitesnake chtějí v pražské O2 Aréně 28. června 2011 odehrát společný dvojkoncert.
16.12.2010 16:35 |

podobné články

Courtney Cox s rozmazaným líčením. Co se stalo?

 
Stalo se něco vážného nebo se Courtney Cox (47) snaží prorazit jako rockerka sedmdesátek? Naštěstí nic z toho. Líčení podobné muzikantovi Alice Cooperovi (63) vzniklo jen kvůli natáčení úspěšného seriálu Cougar Town (Město žen).
31.01.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Cooper (31 článků) , Courtney Cox (20 článků)