Článek

Rok od rodinné tragédie Radka Kuchaře z Perníkové věže!

 
Už je to rok, co přišel o život. Rudolf (†59), otec herce a podnikatele Radka Kuchaře (37), se loni koncem března zřítil nedaleko Modravy se svým soukromým vrtulníkem. Tragédii zavinilo špatné počasí. Syn Radek teď natočil na počest táty klip.
17.04.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)
Podobné články

Herec z Ulice havaroval s vrtulníkem: Synové zázrakem vyvázli bez zranění

 
Má doma krásnou ženu a roztomilá dvojčata. Teď se však životy všech členů rodiny herce Radka Kuchaře ocitly v bezprostředním ohrožení. Při letu vrtulníkem, který měl defekt. A tak bylo rázem pro herce z Perníkové věže či Ulice zásadní otázkou: Jak se dostat na zem a ochránit svou rodinu?
02.05.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)

Rada Jihomoravského kraje schválila Akční plán rodinné politiky na letošní rok

 
Akční plán rodinné politiky Jihomoravského kraje (JMK) na rok 2017 vytyčuje klíčové aktivity, které vycházejí ze schválené Koncepce rodinné politiky Jihomoravského kraje na období 2015–2019. Každá rodina by měla mít možnost svobodně realizovat své vlastní životní strategie v naplňování rodičovských i profesních plánů a posilovat svoji vnitřní stabilitu. Podpora vědomí hodnoty rodiny a vlastní zodpovědnosti za její funkčnost u mladé generace, předcházení krizovým situacím v rodinách, tvorba prorodinného klima, podpora svobodného rozhodování rodin v oblastech míry profesního zapojení rodičů a způsobu péče o děti a další závislé členy rodiny – takové jsou hlavní cíle rodinné politiky Jihomoravského kraje. Akční plán rodinné politiky JMK pro letošní rok byl schválen Radou Jihomoravského kraje ve čtvrtek 2. února 2017.
03.02.2017 19:15 |

podobné články

Drsný boj s rakovinou: Manželka kuchaře Emanuela Ridiho je po operaci. Ňadro jí zůstalo

 
Manželka populárního kuchaře Emanuela Ridiho, která již šest měsíců statečně bojuje s rakovinou prsu, je po operaci. Jana Ridi měla za sebou šest chemoterapií a bohužel musela podstoupit také operaci. Manželka kuchaře totiž neměla v ňadru jen jeden nádor, ale hned několik zhoubných. Ve čtvrtek absolvovala operaci na jedné klinice v Brně.
06.02.2012 09:45 |

podobné články

Tragédie v Klatovech: Žena skočila z Černé věže!

 
Doslova lidská tragedie se odehrála v poklidném odpoledni v centru Klatov na náměstí Míru. Osmadvacetiletá žena zřejmě dobrovolně ukončila svůj život skokem z Černé věže!
22.05.2014 19:50 |

podobné články

Na Šumavě se zřítil vrtulník: V troskách zahynul otec herce Kuchaře

 
Nepřízeň počasí, mlha a déšť, zřejmě poslala k zemi na Šumavě nedaleko Filipovy Hutě u Modravy soukromý vrtulník. Pilot Rudolf  Kuchař (+59) na místě zemřel. Podle informací Blesku šlo o otce herce Radka Kuchaře (36).
30.03.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)

Radek Kuchař z Perníkové věže se oženil: Dětská hvězda má na cestě dvojčata

 
Radek Kuchař (31), dětská filmová hvězda a herec, který si zahrál po boku Bruce Willise ve filmu Hartova válka, do toho v pátek praštil. Vzal si Báru (21), vnučku kontroverzního podnikatele Lubomíra Soudka. „Původně jsme měli termín svatby na 17. září, ale skončil jsem kvůli slepému střevu na operačním sále,“ prozradil Blesku novomanžel. Na prstýncích tak má vyrytá obě data, zářijové i říjnové.
29.10.2010 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (319 článků) , Radek Kuchař (13 článků)

Radek Kuchař z Perníkové věže se oženil: Z vězení do chomoutu!

 
Hvězda filmu Perníková věž Radek Kuchař (31), jehož hlas znají mnozí diváci z dabingu, se oženil! Včera si na zámku Le Chateau St. Havel v Praze-Krči vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni, s níž čeká dvojčata...
30.10.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)

Kuchař z Perníkové věže má dvojčátka!

 
Bývalá dětská filmová hvězda Radek Kuchař (31) je novopečený tatínek. A rovnou dvojnásobný! Herec, který si zahrál po boku Bruce Willise ve filmu Hartova válka, bude mít plné ruce práce. Synové Radek a Rudolf už dali mamince Báře pěkně zabrat. V pražské podolské porodnici rodila dlouhých patnáct hodin.
01.02.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (319 článků) , Radek Kuchař (13 článků)

Hvězda Perníkové věže havarovala s vrtulníkem! Na palubě byly děti

 
U obce Sulice nedaleko Prahy dnes odpoledne havaroval malý vrtulník se čtyřmi cestujícími. Portálu TN.cz se podařilo zjistit, že stroj pilotoval Radek Kuchař, který zazářil ve filmu Perníková věž.
01.05.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)

Strašlivá tragédie: Manželka kuchaře Emanuela Ridiho má rakovinu prsu

 
Nádherná žena italského kuchaře, televizní hvězdy Emanuela Ridiho (37) bojuje s rakovinou. Půvabné Janě Ridi lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Za sebou má již dvě chemoterapie a bohužel přišla už o vlasy. Jana je velká bojovnice. Snaží se si vážnost nemoci nepřipouštět.
13.10.2011 07:20 |

podobné články

Malkovich: Přijel v pyžamu, prý veze módu

 
Už stálý festivalový návštěvník, americký herec John Malkovich (57) ve středu dorazil na filmový festival do Karlových Varů. Místo kinematografie však tentokrát s sebou veze módu. Ani letos nezklamal. Přijel v sáčku připomínající pyžamo, se somradlem, ovinutý šálkou z fáčoviny. Prý sem veze módu. Na přehlídce tu představí kolekci, kterou budou předvádět známí herci.
06.07.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: John Malkovich (118 článků)

Za týden začne oprava Novomlýnské vodárenské věže

 
Za týden začne oprava střechy a pláště pražské Novomlýnské vodárenské věže u Štefánikova mostu. Opravy budou stát téměř 20 milionů, většinu pokryje dotace z evropských fondů. Informovalo o tom dnes Muzeum hlavního města Prahy, které pražské věže spravuje. Veřejnosti chce věž otevřít na podzim příštího roku nebo na jaře 2017. Sídlit v ní bude expozice hasičů.
08.04.2015 16:45 |

podobné články

ŘLP: Projekt nové řídicí věže na Letišti Leoše Janáčka Ostrava slavnostně dokončen

 
Slavnostní inaugurací dnes státní podnik Řízení letového provozu České republiky oficiálně zahájil provoz nového provozního střediska a letištní řídící věže (TWR Ostrava). ŘLP ČR, s. p., tímto projektem završil svůj program obnovy regionálních letišť s ohledem na fakt, že nové provozní střediska a řídící věže byly v minulých patnácti letech vybudovány a úspěšně uvedeny do provozu na letištích v Brně a Karlových Varech.
11.06.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Janáček (95 článků)

Otec populárního herce zemřel ve vrtulníku: Zřítil se na Šumavě a naplnil rodinné prokletí!

 
V šumavských lesích nedaleko Filipovy Hutě došlo k letecké havárii. Zřítil se zde vrtulník, jeho pilotem byl Rudolf Kuchař (†59), ten na místě zemřel. Podle informací Blesku šlo o tatínka herce Radka Kuchaře (36).
30.03.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kuchař (13 článků)

Tragédie Kocurové! Tady byla ještě šťastná. Pak přišla o dítě fotbalisty Rosického

 
Po devíti letech vztahu se letos na jaře konečně rozhodli: Pořídíme si miminko a vezmeme se! Radka Kocurová (30) otěhotněla a s Tomášem Rosickým (31) se těšili na rodinu. Sny se ale rozplynuly koncem minulého týdne, kdy Radka v pátém měsíci potratila. Blesku se podařilo získat fotku ze zpravodajství TV Nova, na které je Radka ještě šťastná a rýsuje se ji roztomilé bříško.
04.10.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kocurová (89 článků) , Tomáš Rosický (575 článků)

TRAGÉDIE! Turista skočil ze šikmé věže v Pise! ZEMŘEL!

 
Jednadvacetiletý turista z Nizozemska spáchal v pátek sebevraždu skokem ze světoznámé šikmé věže v italské Pise. Událost se stala pár dní po skončení několikaletých oprav italské památky, uvádí agentura AFP.
29.04.2011 18:15 |

podobné články

Tragédie na festivalu: Žena po pádu z věže zemřela. Spáchala sebevraždu?

 
Němka, která v neděli přišla o život po pádu z třicetimetrové věže v kempinkovém areálu na festivalu v dánském městě Roskilde, pravděpodobně spáchala sebevraždu.
04.07.2011 13:45 |

podobné články

Krutý příběh z Olomouce: Anička (17) skočila z věže, v den pohřbu se její bratr Petr (21) oběsil

 
V Olomouci se stala tragédie, na kterou budou místní ještě dlouho vzpomínat. Skokem z věže se rozhodla skoncovat se životem teprve sedmnáctiletá studentka Anička. Pár dní na to se oběsil i její o čtyři roky starší bratr Petr. Nikdo v okolí nechápe, co mladé sourozence k sebevraždě přivedlo.
21.05.2013 07:00 |

podobné články

Obrovská tragédie otřásla Olomoucí: Anička se zabila skokem z věže, její bratr se v den pohřbu oběsil!

 
Ve čtvrtek 9. května krátce po poledni skončila skokem z věže kostela svatého Mořice v Olomouci svůj život teprve sedmnáctiletá Anna V. O týden později, krátce po jejím pohřbu, se pro smrt rozhodl i její bratr, jednadvacetiletý Petr V.
21.05.2013 12:00 |

podobné články