Článek

Rodina z Jílového zůstala po požáru domu bez střechy nad hlavou: Město vyhlásilo sbírku

 
Závada zářivkového svítidla způsobila jedné rodině z Jílového u Hodkovic nad Mohelkou velké trápení. V jejím domě začalo po zkratu hořet, plameny naprosto zničily velkou část střechy, a tak se rodina náhle ocitla v těžké situaci. Naštěstí se může spolehnout na pomoc sousedů. Ti začali okamžitě pomáhat s úklidem a likvidací škod a také vyhlásili veřejnou sbírku.
09.09.2020 18:30 |

podobné články

Podobné články

Tříčlenná rodina přišla při tragickém požáru o střechu nad hlavou: Na opravu nemá peníze!

 
O střechu nad hlavou přišla rodina Klustových ze Dvora Králové nad Labem. Daniel Klust se se svou manželkou a dcerkou Danielkou přestěhoval do rodného domu u Brna. Spolu s nimi tam žil i Danielův děda. Dům si zrekonstruovali, ovšem začátkem ledna přišla tragédie. V domě vypukl požár a oni přišli o střechu nad hlavou. Rozhodli se proto obrátit na širokou veřejnost o pomoc a založili veřejnou sbírku. Výtěžek půjde na opravu domu a pak také na věci pro malou Danielku.
22.02.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (269 článků) , Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (470 článků) , Daniel Daniel (470 článků)

Smutné Vánoce Katčiny rodiny: Vyhořel jim dům v Rychvaldě, pomocnou ruku podalo město

 
Smutný konec roku si prožila rodina z Rychvaldu. Krátce po Vánocích vyhořel jejich dům a oni tak skončili bez střechy nad hlavou. Osud rodiny ovšem nebyl lhostejný jejich sousedům ani dalším obyvatelům z okolí a rozhodli se jim pomoci. Město nakonec vyhlásilo veřejnou sbírku v jejich prospěch.
09.01.2018 18:25 |

podobné články

Sdružení místních samospráv vyhlásilo celostátní sbírku na pomoc zadlužené obci Prameny

 
Sdružení místních samospráv ČR vyhlásilo celostátní solidární sbírku na pomoc nejzadluženější obci v České republice, obci Prameny. Cílem sbírky je pomoci malé vesnici v Karlovarském kraji, která se dostala do neřešitelné situace kvůli krachu projektu na výstavbu stáčírny minerální vody, již více než deset let postupně dluh splácí, nicméně nemá šanci jej zvládnout sama. Záštitu nad sbírkou převzal předseda sněmovny Radek Vondráček.
22.08.2018 20:40 |

podobné články

Zdevastované Vanuatu vyhlásilo stav nouze, dorazila první letecká pomoc

 
Souostroví Vanuatu, které zasáhla ničivá bouře Pam, vyhlásilo stav nouze. Desetitisíce lidí jsou bez střechy nad hlavou, počet obětí kvůli nefunkčnímu telekomunikačnímu spojení mezi ostrovy, není možné zjistit. Na místo dnes dorazily první zásilky humanitární pomoci.
15.03.2015 11:10 |

podobné články

Tragédie před Vánoci: Matka samoživitelka s trojčaty přišla při požáru o střechu nad hlavou! Obec pro ni pořádá sbírku

 
Hasiči zasahovali ve čtvrtek na Výšehořích na Šumpersku. Mamince samoživitelce s trojčaty shořela před Vánoci střecha nad hlavou! Škoda přesáhla dokonce částku 1,5 milionu korun. Obec se rozhodla, že pro maminku, která se ocitla v tíživé životní situaci, uspořádá sbírku.
24.11.2018 13:20 |

podobné články

Autobus u Jílového zachvátily v horku plameny, hasili je i kolemjedoucí řidiči

 
Velkou duchapřítomnost prokázal řidič linkového autobusu, když mu začalo hořet v sobotu vozidlo s cestujícími u Jílového u Prahy. Všechny lidi dostal včas a bezpečně z vozidla a poté začal s plameny bojovat hasicím přístrojem.
09.08.2015 15:55 |

podobné články

Muž po pádu ze čtyřmetrové skály u Jílového skončil v nemocnici

 
Hasiči a záchranáři v sobotu nedaleko Jílového u Prahy vyjížděli k muži, který spadl ze čtyřmetrové skály. Skončil se středně těžkým poraněním v nemocnici, vyplynulo z informací hasičů a záchranné služby.
06.02.2016 15:10 |

podobné články

Dva policisté v Jílovém u Prahy spáchali sebevraždu: Co je dovedlo k zoufalému kroku?

 
Vyšetřování úmrtí policisty z Jílového u Prahy je u konce. Muž spáchal loni v říjnu sebevraždu. S případem, který se odehrál o rok dříve, kdy se zastřelil jiný policista z Jílového, to údajně nesouvisí.
16.02.2017 14:40 |

podobné články

Tragédie u Jílového: Opilec (20) za volantem smetl auto, druhý řidič zemřel

 
Tragicky skončila dopravní nehoda, k níž došlo odpoledne u Jílového u Prahy. Opilý řidič (20) tu nejspíš smetl v protisměru jiné auto a zabil muže, který druhý vůz řídil.
29.07.2018 20:05 |

podobné články

Při srážce aut u Jílového u Prahy se zranilo 5 lidí a dítě. Zasahovat musel vrtulník

 
U Jílového u Prahy se na Štědrý den dopoledne srazila dvě osobní auta. Při nehodě se zranilo sedm lidí. Mezi poraněnými je dítě, které muselo být okamžitě vrtulníkem převezeno do nemocnice v Krči.
24.12.2018 11:55 |

podobné články

Vánoční strom pro Prahu vybrán! „Staromák“ má ozdobit smrk z Jílového, osud trhů je ale nejistý

 
Vyrostl nedaleko Jílového u Prahy na soukromém pozemku, před Vánoci by měl ozdobit Staroměstské náměstí. Každoroční hledání vánočního stromu pro Prahu je u konce, jako favorit letos vzešel z tipů veřejnosti 19metrový smrk ztepilý ze Středočeského kraje. Slavnostně rozsvítit by se na trzích měl 28. listopadu, zda k jeho vztyčení ale vůbec dojde, je vzhledem ke koronavirové pandemii zatím nejisté.
09.10.2020 13:45 |

podobné články

Seniora (†82) u Jílového u Prahy zabil v lese padající strom: Nedaleko káceli dřevorubci

 
V pátek ráno zemřel u Jílového u Prahy 82letý muž, který šel na procházku do přírody u obce Pohoří. Seniora zavalil padající strom. V té době v lese pracovali dělníci, kteří káceli stromy. Případem se zabývají kriminalisté.
20.11.2020 15:10 |

podobné články

Blesk udeřil do domu, střecha lehla popelem! Rodina zůstala na ulici

 
Bez střechy nad hlavou skončila čtyřčlenná rodina. Do jejich domu v Chocomyšli na Domažlicku udeřil blesk a střecha stavení téměř celá lehla popelem. Obec rodičům se dvěma dětmi dočasně poskytla náhradní ubytování. Zatím není jasné, zda bude domek pro rodinu i nadále obyvatelný.
11.04.2017 09:50 |

podobné články

Hasiče zaměstnal ve Vraném nad Vltavou požár kůlny

 
Ve Vraném nad Vltavou na Praze západ došlo v pondělí odpoledne k požáru dřevěné kůlny u rodinného domu. Na místo zamířily jednotky hasičů z Jílového u Prahy, Zvole a ze Skochovic. Na místo dorazila také hlídka OO PČR Jílové u Prahy a vyšetřovatel HZS z oddělení zjišťování příčin požárů z Benešova.
02.09.2014 03:05 |

podobné články

Šestičlenné rodině z Poličky vzal požár střechu nad hlavou: Obec pro ně vypsala sbírku

 
Mladou rodinu se čtyřmi dětmi z Poličky na Svitavsku mezi svátky postihl požár a zničil jim střechu nad hlavou. Lidé situaci nenechali jen tak a na rodinu začali vybírat peníze. Především pak samotné město Polička, které sbírku zřídilo a rovnou do ní vložilo sto tisíc.
14.01.2019 19:00 |

podobné články

BYLA TO VRAŽDA! Při požáru rodinného domu objevili MRTVOLU!

 
Mrtvolu muže zatím neznámé totožnosti objevili hasiči při dohašování požáru dvoupatrového rodinného domu v obci Radlík poblíž Jílového u Prahy. Informace agentury Mediafax potvrdil mluvčí policie Praha - venkov Zdeněk Chalupa.
13.05.2011 02:15 |

podobné články

PRŮŠVIH: Češi jsou v Chorvatsku bez střechy nad hlavou! I když zaplatili...

 
Zvláštní česká policejní jednotka v Chorvatsku řeší letos první velký případ. Sedmnáct českých turistů se ocitlo v nesnázích. I s malými dětmi zůstali bez střechy nad hlavou. Ubytování si objednali přes agenturu v Česku a zaplatili zálohu. Když ale do Chorvatska dorazili, majitel apartmánů pro ně neměl místo.
06.07.2011 20:40 |

podobné články

Ukrajinci vyhlásili veřejnou sbírku na pomoc obětem nepokojů

 
Ukrajinská iniciativa v ČR (UICR) vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc lidem postiženým v souvislosti s protesty na Ukrajině. Od středy, kdy sbírku pražský magistrát povolil, se na účtu sešlo 60 000 korun. ČTK to dnes řekl Bohdan Rajčinec z UICR. Peníze chce organizace použít na přímou pomoc konkrétnímu člověku nebo na nákup léků či zajištění převozu zraněných lidí do nemocnic. Veřejnou sbírku vypsala i Charita ČR. Při nepokojích zahynuly desítky lidí, stovky byly zraněny. 
20.02.2014 11:50 |

podobné články

Kraj vyhlásil sbírku pro rodiny obětí bohumínské tragédie

 
Vedení Moravskoslezského kraje vyhlásilo sbírku na pomoc rodinám obětí a zraněným ze sobotního tragického požáru v Bohumíně na Karvinsku. Samotný kraj do sbírky vloží 100 tisíc korun za tragicky zemřelou osobu a 50 tisíc korun za zraněného.
10.08.2020 15:40 |

podobné články