Článek

Rodina Terezy Hlůškové nevěří v její propuštění z vězení: Pašeračka nereaguje na dopis

 
Tereza Hlůšková (24) se má nejspíše brzy vrátit domů z pákistánského vězení. Tam si odpykává téměř devítiletý trest za pašování drog. Pákistánský prezident ale vyhlásil amnestii, jež by mohla pašeračku osvobodit. V její návrat domů ale příliš nevěří její rodina.
11.09.2020 18:45 |

podobné články

Podobné články

Vězení pašeračky Terezy (23) otevřelo brány: Propuštění na Vánoce!

 
Zatímco ostatní si přejí pod vánoční stromeček dovolenou, elektroniku, domácího mazlíčka nebo obálku s tučnou sumou, ona si přeje jediné – propuštění z vězení. České pašeračce Tereze Hlůškové (23) svitla naděje, že by mohla být na Vánoce opravdu konečně doma. Co by ji mohlo zachránit?
26.11.2019 05:15 |

podobné články

Nová naděje pašeračky Terezy (24): V září na svobodu?! Právník promluvil o rozhodujícím soudu

 
Den D se blíží. V půlce srpna by měl odvolací soud konečně začít projednávat případ Terezy Hlůškové (24), která v Pákistánu dostala trest osm let a osm měsíců vězení za pašování heroinu. Mladá Češka strávila v tamním vězení už víc než dva a půl roku.
18.08.2020 05:20 |

podobné články

Pašeračka Tereza v ohrožení: Drsná opatření ve vězení kvůli koronaviru

 
Panika kvůli koronaviru zasáhla i Pákistán, kde je již 28 nakažených. Strach z nebezpečné nemoci dorazil i do vězení v Láhauru k Češce Tereze Hlůškové (23), která si zde odpykává více než osm let dlouhý trest za pašování heroinu. Mladá Češka učinila několik drsných kroků, aby pandemii přežila ve zdraví!
15.03.2020 05:25 |

podobné články

Další zkrácení trestu rok po děsivém rozsudku: Pašeračka Tereza dostane mýdlo a masku?!

 
České pašeračce Tereze Hlůškové (23) utekl další dlouhý rok v pákistánském vězení. Čeká, až bude prošetřena její žádost o odvolání. Za pašování tvrdých drog ji soud v Láhauru poslal za mříže na 8 let a 8 měsíců. Dočká se Tereza vůbec někdy odvolání? Kdoví kdy… Jedinou útěchou jí může být, že jí byl trest již několikrát snížen. Za vysokou zdí ale na ni, stejně jako na všechny ostatní, číhá nebezpečný zabiják.
20.03.2020 05:15 |

podobné články

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě

 
Před třemi dny zemřel známý obdivovatel Terezy Hlůškové (24). Pašeračku kdysi advokát Shoaib Niazi (†35) obhajoval před pákistánským soudem. Češka byla totiž odsouzena za pašování drog. Zesnulý se však do Terezy zamiloval a později ji údajně žádal o ruku.
12.08.2020 13:35 |

podobné články

Úsměv vystřídaly slzy: Pašeračka Tereza H. se dozvěděla před Vánoci krutou zprávu

 
Pobyt ve vězení je pro Terezu Hlůškovou (23) velmi těžký. Ovšem nedávno se do Česka dostaly informace o tom, že pašeračka by mohla mít důvod k radosti. Potěšila ji zejména zpráva, že soud schválil zrychlené řízení v jejím případu. Do poslední chvíle tak doufala, že na Vánoce bude doma. Ve středu měl soud v Láhauru projednat její odvolání, jednání bylo ke smůle Terezy ale odročeno.
18.12.2019 07:00 |

podobné články

Dostane se brzy na svobodu? Pašeračce Tereze svitla naděje, ve vězení se propouští

 
Nejznámější české pašeračce Tereze Hlůškové (24) zase svitla naděje na brzké propuštění na svobodu. Tereza, která si v pákinstánském vězení odseděla už 2 roky a tři měsíce za pašování heroinu, dostala dobrou zprávu. Její trest byl snížen o další dva měsíce. Projednání jejího odvolání je však pořád v nedohlednu kvůli pandemii nemoci covid-19.
22.05.2020 08:35 |

podobné články

Zdrcující zpráva pro pašeračku Terezu: Její pákistánský nápadník tragicky zemřel!

 
Tragicky zemřel ctitel Terezy Hlůškové (24), která si v pákistánském vězení odpykává trest za pašování drog. Advokát Shoaib Niazi (†35), který se do pohledné Češky zbláznil natolik, že ji chtěl pojmout za ženu, zemřel před třemi dny při tragické autonehodě!
12.08.2020 05:25 |

podobné články

Nejistota Terezy H. se chýlí ke konci: Víme, kdy se pašeračka se dozví, jak dlouho bude sedět!

 
Dlouhých 10 měsíců čeká pašeračka heroinu Tereza H. (22) na verdikt. Ten měl padnout už dnes, místo toho bylo soudní jednání opět odročeno. Známe termín, kdy by to už konečně mohlo klapnout!
23.10.2018 18:30 |

podobné články

Nejistota Terezy H. brzy pomine: Víme, kdy se pašeračka se dozví, jak dlouho bude sedět!

 
Dlouhých 10 měsíců čeká pašeračka heroinu Tereza H. (22) na verdikt. Ten měl padnout už dnes, místo toho bylo soudní jednání opět odročeno. Známe termín, kdy by to už konečně mohlo klapnout!
23.10.2018 18:55 |

podobné články

Na pašeračku Terezu se usmálo štěstí: Od soudu dostala předčasný dárek k Vánocům

 
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) nakonec nebude mít tak špatné Vánoce, jak předpokládala. Od soudu jí totiž přišel předčasný dárek v podobě schválení žádosti o urychlené jednání. O schválení se nejvíce zasloužil Terezy právník Asghar Dogar, kterého ke snaze pašeračka v minulosti motivovala vyhrožováním.
04.12.2019 11:35 |

podobné články

Česká pašeračka Tereza v pákistánském vězení: Našla víru v Boha?!

 
Česká pašeračka Tereza H. (22), která byla v lednu na pákistánském letišti zadržena s devíti kilogramy heroinu, se zřejmě dala na víru. Na posledních záběrech, které zachycují její cestu k soudu, totiž ukázala na kameru kříž, jenž nosí na krku. Našla blonďatá Češka v pákistánském vězení víru v Boha?
06.08.2018 05:05 |

podobné články

Koronavirus v Pákistánu nahrál pašeračce Tereze! Dostane se z vězení na kauci?

 
Pákistán se podle zdrojů Blesku v zemi chystá hromadně propustit řadu vězňů na kauci, aby zabránil šíření koronaviru v přeplněných zařízeních. Opatření by se patrně mělo dotknout i Češky Terezy Hlůškové!
29.03.2020 05:15 |

podobné články

Utrpení pašeračky Terezy: Peklo na cele se spoluvězeňkyní!

 
Pašeračce Tereze Hlůškové (24) nevoní její spolubydlící z cely. A to doslova. Dotyčná trestankyně si totiž údajně příliš neláme hlavu s hygienou, nemyje se a nosí stále to samé oblečení, což je ve čtyřicetistupňových vedrech, která v současnosti v Pákistánu panují, smrtící kombinace.
09.06.2020 05:30 |

podobné články

Zvláštní návštěva v pákistánském vězení. Co tam dělali čeští poslanci?

 
Tereze Hlůškové, jež je uvězněná v pákistánském vězení za pašování drog, se podle českých poslanců Daniela Pawlase (KSČM) a Michala Ratiborského (ANO) daří dobře. Uvedli to poté, co ji v rámci zahraniční cesty do Pákistánu navštívili. Hlůšková byla odsouzena na osm let a osm měsíců vězení. Píše o tom server Novinky.cz.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Dopis od pašeračky Terezy z Pákistánu: V zoufalství se obrátila na prezidenta

 
Pašeračka Tereza (24) se nevzdává své vidiny svobody. Mladá blondýna zatvrzele tvrdí, že je nevinná, a nevidí důvod, proč by odvolací soud neměl očistit její jméno a propustit ji z vězení, kde sedí od ledna roku 2018 kvůli pašování heroinu. Tereza se o své nevině snaží přesvědčit i politické špičky!
17.07.2020 06:25 |

podobné články

Štědrovečerní menu pašeračky Terezy: Na čem si pochutná místo kapra a salátu?

 
Tereza Hlůšková (24) doufala, že odvolací soud před Vánoci rozhodne o jejím propuštění. Poslední naděje na Štědrý den strávený s rodinou u stromečku však už před pár dny vyprchaly a pašeračka tak tráví další svátky v pákistánském vězení. Na tradiční večeři může také zapomenout, na čem si tedy pochutná?
24.12.2019 07:55 |

podobné články

Soud dal pašeračce Tereze novou naději! Neexistují důkazy. Všechny komplice pustili na svobodu

 
Soud v pákistánském Láhauru zprostil viny údajného komplice pašeračky Terezy Hlůškové (23). Obviněný Aftab Anwer měl Češku v den jejího zatčení vézt na letiště. To se však podle vyšetřovatele nepotvrdilo, jméno Aftaba Anwera bylo do vyšetřovacího spisu zaneseno omylem.
30.10.2019 05:30 |

podobné články

Soud s pašeračkou Terezou zasáhla náhlá zpráva: Smrt otce!

 
Pákistánská soudkyně Alia Neelumová, která má v rukou osud české pašeračky Terezy Hlůškové (23), se musí vypořádat s tvrdou ranou. V úterý ji zastihla zpráva o smrti otce, Neelumová proto odročila všechna soudní stání, jichž se do konce týdne měla zúčastnit.
31.10.2019 05:10 |

podobné články