Článek

Rodina nové majitelky Krejčířovy vily po něm už jeden dům koupila: Prodala ho za trojnásobek!

 
Novou majitelkou slavné původně Krejčířovy vily v Černošicích se v listopadu loňského roku stala Petra Kučerová. Koupila ji za 21,38 milionu korun. Její rodina, která podniká v realitách, už v minulosti jednou vlastnila dům po Krejčířovi. Tenkrát šlo o objekt v Karlštejnské ulici taktéž v Černošicích. Dům rodina opravila a prodala za trojnásobek ceny. S informací přišla ve čtvrtek MF DNES.
08.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)
Podobné články

Tady se maká i v neděli! Nová majitelka Krejčířovy vily se pustila do práce: Dělníci rozebírají střechu

 
Nová majitelka slavné původně Krejčířovy vily se vrhla zevrubně do vyklízení kdysi honosného objektu. Dělníci na místě rozebírají střechu a pustili se do vyklízení domu. Zdevastovanou vilu, která v minulosti dokonce hořela, koupila v dražbě za více než dvacet milionu korun záhadná Petra Kučerová.
02.01.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily, zkusili trezor i záchod, hráli fotbal: Uvnitř pak policie zatkla jejich fanoušky

 
Každou chvíli mají problém s policií, přesto se pouštějí do dalších šíleností – řeč je o partě kluků, která si na YouTube říká TVTwixx. Před pár lety se nechvalně proslavili petardou hozenou do prázdného autobusu, později nechali přejet batoh vlakem. Tentokrát se vloupali do Krejčířovy vily! O pár dní později tam policie zadržela jinou partičku, kterou zřejmě youtubeři inspirovali. Policie ale teď bude šetřit i je.
05.06.2017 10:50 |

podobné články

Spratci z Krejčířovy vily? Ti jsou jen pro ostudu, říkají urbexeři a popsali střety s policií

 
Skoky u Žlutic jsou vesnice, kterou v roce 1968 nechala vláda srovnat se zemí. Hlavní příjezdovou cestu totiž odstřihla nová přehrada a lidé odtud odcházeli. Dneska tady stojí jen zbytky několika domů a starý kostel. Právě taková opuštěná místa dokumentují takzvaní urbexeři. Navštěvují nejrůznější prázdné budovy, které fotí. Správný urbexer nesmí nic zničit, zároveň si z místa odnáší jenom fotografie. I z toho důvodu se běžní urbexeři distancují od nechvalně známých puberťáků z TVTwixx, kteří se například vloupali do Krejčířovy vily.
29.04.2018 12:10 |

podobné články

Prodala jsem společný dům v Řecku, přiznala Paroubková. Expremiér neviděl ani korunu

 
Špinavé peníze v rodině Petry a Jiřího Paroubkových. To je jedno z nejzávažnějších obvinění, které po sobě brzy bývalí manželé hážou. Podle Petry měl její manžel nelegální příjmy, podle expremiéra si zase manželka slušně vydělávala u obviněného lobbisty. Jedno je ale jisté. Paroubková prodala společně pořízený dům v Řecku a zdá se, že bývalý šéf ČSSD z něj neviděl ani korunu. Druhá expremiérova manželka se brání, že peníze „spolkla“ starost o společnou dceru, řekla Paroubková v rozhovoru pro Blesk. Podle Paroubka jeho stále ještě manželka dům prodala za 4,8 milionu korun.
25.08.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4331 článků) , Petra Paroubková (541 článků)

Teenagerka Taylor Swift si koupila svůj první dům

 
Americká teenagerská hvězda Taylor Swift (19) si podle informací internetového magazínu Showbiz Spy ve věku 19 let koupila svůj první dům. „Právě jsem si koupila svůj první dům v Nashville, a proto sháním vhodné tapety ...
26.10.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (320 článků)

Napadl Topolánka a hlídal pohřeb Václava Kočky! Kdo je manžel majitelky firmy, která vlastní chráněnou vilu?

 
Demolice vily Na Šafránce, která leží v chráněné oblasti, vzbudila velký rozruch. Rondokubistický skvost začaly bagry „kousat“ na přání firmy AWM Bohemia CZ, která dům vlastní, Praha 10 však na poslední chvíli úplnému zbourání zabránila. Firma, která za celým skandálem stojí, má vazby na rodinu Kočkových. Manžel majitelky Veroniky Hofmanové (26) Martin Hofman (40) je navíc známý pro svou kontroverzní minulost - je známý útokem na bývalého šéfa ODS Mirka Topolánka.
05.12.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2397 článků)

Agáta si koupila pozemek za milióny a nesmí na něm stavět: Nemá povolení, stěhuje se k mámě Žilkové

 
Agáta Hanychová  (27) nyní prožívá těžkou chvíli. Koupila si pozemek, na kterém chtěla stavět svůj nový dům. Bohužel se ale ukázalo, že si tam může maximálně pěstovat rajčata. "Koupila jsem pozemek za 4,5 miliónu a je na něm stavební uzávěra. To jenom já můžu takhle blbě naletět podvodníkovi," řekla Super.cz Agáta.
22.08.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3156 článků)

Kupkova studie k Amorfě se prodala za 3,3 miliónu korun

 
Zhruba za trojnásobek odhadní ceny se v dražbě aukční síně Christie's prodala studie ke slavnému plátnu Amorfa, Dvoubarevná fuga českého malíře Františka Kupky. Dílo se prodalo za 121 500 eur (zhruba 3,3 miliónu Kč). Odhadní cena přitom činila 30 000 až 50 000 eur (asi 800 000 až 1,3 miliónu korun).
26.03.2015 09:26 |

podobné články

Dům vedle hospody jsem koupila, abych vysvobodila majitele, říká Bílá

 
Nejdřív koupila v Otvovicích kulturní dům, aby ho zachránila. V něm byla hospoda a tu zachránila také. U hospody byl další dům a i ten Lucie Bílá (55) odkoupila. V primácké Show Jana Krause zpěvačka vysvětlila proč.
01.08.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (365 článků)

Teď ho ZATKLI, ODSUD Čechům utekl. PLÁN Krejčířovy vily

 
Český podnikatel Radovan Krejčíř má problémy se zákonem i v Jihoafrické republice. My vám přinášíme pohled do vily, ze které utekl mužům zákona v Česku.
25.03.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily! Prsty v tom má i Mike Pán

 
Co jsou někteří lidé schopni udělat pro trošku slávy? Klidně se vloupat do vily miliardáře Radovana Krejčíře. Tak se dá nahlížet na jednání mladíků, kteří si na oblíbeném videokanálu YouTube říkají TVTwixx. Kvůli nim dokonce musela vyjíždět policie! A kdo za celou akcí stojí? Prý i provokatér Mike Pán.
05.06.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Mladíci vlezli do Krejčířovy vily: Zkoušeli záchod i trezor!

 
Chtěli si zařádit ve vile uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (48), ale místo toho skončili v klepetech. Partu kluků, která se zřejmě inspirovala youtubery, již do vily vnikli minulý týden, nyní vyšetřuje policie.
06.06.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Mladíci vlezli do Krejčířovy vily: Zkoušeli záchod i trezor!

 
Chtěli si zařádit ve vile uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (48), ale místo toho skončili v klepetech. Partu kluků, která se zřejmě inspirovala youtubery, již do vily vnikli minulý týden, nyní vyšetřuje policie.
12.06.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Youtubeři se vloupali do Krejčířovy vily a ukradli tam TREZOR! Teď je řeší kriminálka

 
Není to tak dlouho, co se partička youtuberů z TV Twixx vloupala do opuštěné vily Radovana Krejčíře. Mladíky následně zadržela policie, jenže celá kauzička má hodně nemilou dohru. Podle informací eXtra.cz si hoši měli z domu podnikatele odnést trezor! Teď vše řeší kriminální policie.
15.06.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků)

Problém s prodejem Krejčířovy vily: Nová majitelka má zatím smůlu!

 
Prodej vily uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře (53) se zdál být hotovou věcí. Nová majitelka Petra Kučerová kdysi honosné sídlo vydražila, uhradila cenu 21,38 milionu korun a čekala na převod v katastru nemovitostí.
27.01.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (776 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků)

Nájemníci brněnských bytů dostali studenou sprchu. Město jim chce prodat byty za trojnásobek

 
Obyvatelé brněnských domů, ve kterých byla pozastavena privatizace bytů, se pomocí petice domáhají dřívějších pravidel pro koupi bytů. Nové vedení města po nich totiž chce až trojnásobek oproti původní ceně. Magistrát se odvolává na odborný posudek a tvrdí, že byty už nemůže prodávat tak levně jako dřív. Právní rozbor, který nespokojení nájemníci přikládají k petici, naopak říká, že město může prodat byty levně.  
30.03.2015 17:35 |

podobné články

Praha 1 prodala přednostně byt muži, který pronajímá dům Bémovi

 
Praha 1 už přes deset let privatizuje dům U Lužického semináře 114, byty zatím prodala jen dvěma lidem - zakladateli ODS v městské části Michaelu Gregorovi a Zbyňku Karešovi, který pronajímá dům Pavlu Bémovi.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Už dvacet let se soudí o dům, který ztratil kvůli emigraci: Soud mu nepomohl ani dnes

 
Ústavní soud se dnes zastal emigranta Jiřího Rábla, jenž přes 20 let vede spor o dům v Brně-Kohoutovicích. Případ musí znovu řešit Krajský soud v Brně, který nemovitost ponechal v držení nové majitelky. Její otec, někdejší dlouholetý člen komunistické strany, dům koupil poté, co kvůli Ráblově emigraci propadl státu. Krajský soud se musí důkladněji zabývat tím, zda stát tehdy prodal dům férově. Podstatné je například to, zda o prodeji věděla veřejnost.
25.03.2015 11:10 |

podobné články

Scarlett Johansson prodala dům se ztrátou 48 milionů

 
Herečka Scarlett Johansson se s manželem Ryanem Reynoldsem stěhuje z Kalifornie. Dvojice se chce natrvalo usídlit v New Yorku. Ovšem dům v Los Angeles neprodá za více než 4,5 milionu dolarů, to je v přepočtu na koruny o 48 milionů méně, než za kolik dům koupila sama v roce 2007.
28.02.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (320 článků) , Ryan Reynolds (192 článků)