Článek

Rodina Jiřího, který zahynul při nehodě se zápasníkem Kohoutem: Lítost mu nevěříme

 
Tragická nehoda připravila Jiřího (†47) rodinu o milujícího otce a partnera. Nepřežil čelní srážku s druhým vozem – v něm seděl známý bojovník MMA Matouš Kohout (25). Prostřednictvím Blesku vyjádřil rodině lítost, Jiřího blízcí jeho slova ale rázně odsoudili!
14.02.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kohout (46 článků)
Podobné články

Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní

 
Soudní jednání se zpěvačkou Darou Rolins kvůli nehodě, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista, trvalo přes čtyři hodiny. Po výpovědi zpěvačky, vdovy po zesnulém muži, svědka a dvou soudních znalců soudkyně jednání odročila na březen. Rolins bude tou dobou v zahraničí. Další články k tématu: Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Rolins čeká soud, státní zastupitelství zamítlo stížnost jejího právníka Policie znovu obvinila Daru Rolins kvůli nehodě, zpěvačka to vítá Nový posudek vinící Rolins z nehody neexistuje, tvrdí její advokát Za nehodu může Rolins, stojí v novém posudku smrtelné havárie Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu Dara Rolins: V autě jsem dřív psala esemesky, přiznávám Rolins vypovídala na policii, podle právníka to zvládla důstojně Rodina zemřelého muže po srážce s Rolins dostává výhrůžky Rodina se rozloučila s mužem, který zemřel po srážce s Rolins Je mi nesmírně líto, co se při nehodě událo, píše Rolins vdově Motocyklista zemřel po nehodě. Narazila do něj Dara Rolins, tvrdí vdova
18.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků)

ČSSD: Důvodům premiéra k odvolání Pospíšila nevěříme. Chceme pravdu

 
Důvodům, které prý vedly k odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS), nevěříme. Lidé by měli znát pravdu, sdělili zástupci největší opoziční strany Bohuslav Sobotka, Lubomír Zaorálek a Jeroným Tejc. Vidí za tím souvislosti kolem projednávání viny Vlasty Parkanové (TOP09) či snahu okleštit nezávislost státního zastupitelství v Praze.
27.06.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Lubomír Zaorálek (2428 článků) , Jeroným Tejc (662 článků) , Bohuslav Sobotka (9526 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků) , Vlasta Parkanová (700 článků)

Vrah Elišky: Sadista, kterého vzrušují děti a krev, říká soudní znalec

 
Lítost, lítost a nic než jen lítost. Pedofilního vraha Romana K. (26) konečně postavili před soud, u kterého naříkal nad zvěrstvy, která napáchal na nevinné devítileté Elišce. Tu podle obžaloby znásilnil a pak uškrtil jejími kalhotkami. Muž, který byl strýcem dívenky, se k vraždě doznal, znásilnění však popírá.
14.04.2015 09:40 |

podobné články

Rusnok zběsile shání ministry. Jednal i se spisovatelem Kohoutem

 
Designovaný premiér Jiří Rusnok od rána pokračuje v jednáních s možnými kandidáty na ministry. Sešel se se spisovatelem Pavlem Kohoutem. Kohout při odchodu z Kramářovy vily nechtěl jednání komentovat. Řekl jen, že vše napíše do svého sobotního fejetonu, který vychází v jednom z českých deníků. Nabídku na působení v Rusnokově vládě zatím přijal Martin Pecina, který se má vrátit na ministerstvo vnitra, a Marie Benešová (ČSSD), která míří na ministerstvo spravedlnosti. 
27.06.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (225 článků) , Martin Pecina (409 článků) , Jiří Rusnok (1856 článků) , Jiří Rusnok (691 článků) , Marie Benešová (254 článků)

Putin otočil kohoutem, plynovod Nord Stream se plní plynem

 
Rusko zahájilo napouštění plynu do prvních částí plynovodu Nord Stream, který ho spojuje přes Baltské moře přímo s Německem. Spouštěcím kohoutem dnes poblíž Vyborgu na severu země slavnostně otočil ruský premiér Vladimir Putin. Oznámila to ruská média.
06.09.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3203 článků)

Radní spolupracoval s aktivistou Kohoutem. Dokazuje to nahrávka

 
Radní Ústeckého kraje Petr Jakubec dál popírá, že by nějak spolupracoval s jedním organizátorů demonstrací na Šluknovsku Lukášem Kohoutem. Nyní existuje další důkaz, který hovoří spíše pro Kohouta – nahrávka.
05.11.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Jakubec z ČSSD, který spolupracoval s Kohoutem, na krajské kandidátce bude

 
Radní Ústeckého kraje Petr Jakubec (ČSSD) nemusel na sobotní konferenci strany v Děčíně příliš vysvětlovat svou spolupráci s podvodníkem a organizátorem demonstrací Lukášem Kohoutem. Na krajské kandidátce radní bude.
07.11.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Kohout (105 článků)

Francouzský umělec se procházel pod Eiffelovkou s kohoutem přivázaným k penisu

 
Jako každý rok touto dobou i letos se davy návštěvníků rozhodly zavítat k Eiffelově věži, aby vylezly na jednu z nejnavštěvovanějších turistických "atrakcí":http://www.extra.cz/tema/atrakce světa. 10. září měli ale všichni turisté o zábavu postaráno – zavítal tam také umělec Steve Cohen, který všechny vyděsil ptačím "kostýmem":http://www.extra.cz/tema/kostym s kohoutem, kterého měl přivázaného přímo ke svému "údu":http://www.extra.cz/tema/ud.
15.09.2013 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Steve Cohen (3 články) , Steve Cohen (3 články)

Jude Law přišel na červený koberec s bizarním kohoutem a make-upem

 
Herec Jude Law si zahrál fiktivního papeže Pia XIII. v nové minisérii televize Sky Atlantic. Pontif, který nikdy neexistoval, ale prý by mohl, kouří jako tovární komín a má chorobně zbytnělé ego. Jako by chtěl jeho představitel rebelovat i po natáčení, přišel na premiéru s bizarním kohoutem a očními stíny.
20.10.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (193 článků)

Mladý řidič (†20) nezvládl zatáčku: S vozem vyletěl do stromu, při nehodě zahynul

 
Mladý řidič (†20) zahynul v sobotu nad ránem při dopravní nehodě na Klatovsku. S vozem vyletěl ze zatáčky a narazil do stromu. Při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem.
29.01.2017 13:35 |

podobné články

Abrhám s kohoutem na hlavě: Punk´s not dead!

 
Herec Josef Abrhám (71) se na slovenském filmovém festivalu předvedl jako pankáč! Když do jeho šedivé hřívy zafoukal vítr, začaly se dít věci. Z postaršího elegantního pána se stal stylový punker s kohoutem na hlavě a rockerskými brýlemi. Takový účes by měl Abrhám nosit běžně!
27.06.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (161 článků)

Černý s Kohoutem mistry Evropy

 
K titulům mistrů České republiky Honza Černý s Pavlem Kohoutem včera přidali titul mistrů Evropy v rally. V oblasti Mazurských jezer, asi 230 kilometrů severně od Varšavy, se končila soutěž FIA mistrovství Evropy v rally s názvem 69. Rajd Polski. Právě na této soutěži se rozhodovalo o titulu mistrů Evropy v rally vozů s pohonem jen jedné nápravy.
03.10.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (225 článků) , Pavel Černý (59 článků) , Pavel Černý (59 článků)

S Kohoutem je to snazší než s knížetem, pochvaloval si hradní Kmoníček v ČT

 
S novým ministrem zahraničí Janem Kohoutem se podle vedoucího zahraničního odboru prezidentské kanceláře jedná lépe než s jeho předchůdcem. Jednání je podle Hynka Kmoníčka operativnější a jednodušší.
25.07.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků)

Neuvěřitelná zpověď Daniela Landy: Žito s kohoutem byla moje sebevražda!

 
Daniel Landa alias Žito 44 konečně promluvil o svém vystoupení na předávání Slavíků v roce 2012. Proč napochodoval na pódium s kohoutem v ruce? Schválně prý ze sebe udělal blázna! Co ho k tomu vedlo?
03.02.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (467 článků)

Armáda ČR: V Afghánistánu uctili památku kolegy, který zahynul při dopravní nehodě

 
Nočním pochodem na šest kilometrů vojáci ze Skupiny ochrany 22. AAT AAT (AAT - Air Advisory Team - Letecký poradní tým) Úkolového uskupení AČR mise Resolute Support podpořili desátníka L. R., příslušníka 21. AAT, který několik dní po návratu ze zahraniční operace tragicky zahynul při dopravní nehodě.
22.10.2017 16:00 |

podobné články

Manažerka Dary Rolins promluvila: Dara projevila lítost, byla to nehoda

 
Zatímco zpěvačka Dara Rolins (37) o sobotní tragické nehodě, jíž se účastnila stále mlčí, její manažerka Eva Skallová (30) konečně promluvila. „Dara projevila lítost, byla to nehoda,“ řekla pro slovenskou televizi JOJ.
12.07.2010 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2269 článků)

Soud kvůli nehodě, při které zahynul mladý Daniel Ryčl: Omluva za smrt syna!

 
Všechny slzy už příbuzní Daniela Ryčla (†25), mladíka, který zahynul loni v květnu při nehodě u Slaného, vyplakali. U kladenského soudu včera panovala jen nervozita a obavy rodičů, zda se dočkají spravedlnosti.
31.08.2012 12:05 |

podobné články

RODINA POD LUPOU: Nejvíc jsem se bála při porodu, říká Holubová o dceři

 
Herečka Eva Holubová má s devatenáctiletou dcerou Karolínou, která se mimochodem zajímá o fotografování, výborný vztah. Ukazuje to dotazník Rodina pod lupou, v níž si maminka s dcerou vyloženě notují. A to i v těch intimnějších otázkách. "Nejvíc jsem se o ni bála při porodu," přiznává známá herečka. Další články k tématu: RODINA POD LUPOU: Máma má moje holky předem ráda, říká syn Stašové RODINA POD LUPOU: Poslední roky nežárlím, říká manželka Jakuba Smolíka RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá RODINA POD LUPOU: Svět je teď méně bezpečný, řekla před dcerou Březinová
21.10.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (226 článků) , Jakub Smolík (51 článků)

Na Mělnicku zahynul při nehodě motorkář

 
Ve středu ráno u obce Lužec nad Vltavou na Mělnicku při vážné dopravní nehodě zahynul motorkář.
13.06.2012 06:40 |

podobné články