Článek

Rodiče se mnou měli svatou trpělivost, vypráví herec a dabér Pavel Soukup

 
Herectví k němu přišlo vlastně náhodou, když kamarádce „nahazoval“ při zkouškách na DAMU. Ač vystudovaný žurnalista, vybral si tuhle „lehkonohou profesi“. A nikdy nelitoval. Ani když vinou špatného kádrového profilu musel opustit Prahu. „Během tohohle, vyhnanství‘ jsem na oblastech v Olomouci i v Liberci potkal spoustu úžasných lidí, režisérů i herců, a skvěle si zahrál,“ říká Pavel Soukup.
01.07.2024 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)
Podobné články

„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT a vysmál se právní odvetě

 
„Blbe, kr*téne, kluku ušatá!“ Soukup nadával lidem z ČT, televizi došla trpělivost.Generální ředitel a univerzální moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup se postaral o nový spor s Českou televizí. Tentokrát je v jeho jádru návštěva maďarského premiéra Viktora Orbána v Česku. Zatímco Orbán přišel do TV Barrandov jako host, ČT o rozhovor žádala marně a Soukup na ni v jednom ze svých pořadů navíc zaútočil, že si pro komentář k návštěvě maďarského premiéra vybrala špatného člověka. Vulgárně přitom napadl moderátora a dramaturga ČT Luboše Rosího, veřejnoprávní televize se proto rozhodla kontrovat trestním oznámením.
14.12.2018 09:05 |

podobné články

Jak si žije Pavel Soukup: V malebné roubence se zastavil čas!

 
Jakmile má český herec a převážně dabér Pavel Soukup (65) chvilku volna, sbalí si tašku a vyráží na svou milovanou chaloupku. Právě tam mu před nedávnem praskl vřed na dvanácterníku. Vnitřek roubenky herec s pětičlennou rodinnou udržují jako za starých časů.
11.09.2014 05:11 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Herec Pavel Soukup přestal dýchat v divadle: Museli ho oživovat, skončil ve vážném stavu v nemocnici

 
Poslední léta má samý zdravotní malér! Populární herec a dabér Pavel Soukup (jeho hlasem mluvil Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger, ale také mnozí další) zkolaboval přímo v divadle Goja. Byl tam coby divák, zničehonic zůstal ležet bez dechu v hledišti a zachránilo ho možná jen to, že mu několik diváků nezávisle na sobě rychle přivolalo lékařskou pomoc. Sanitka ho odvezla do vinohradské nemocnice na anesteziologické a resuscitační oddělení (ARO).
06.06.2015 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (349 článků) , Arnold Schwarzenegger (686 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Ťukněte si s celebritou! Herec Pavel Soukup slaví 68

 
Herec a dabér Pavel Soukup je především známý jako český hlas Arnolda Schwarzeneggera. Zviditelnil se také rolí Roberta Vejnara v Cestách domů.
31.12.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (686 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Legendární herec Pavel Soukup (71): ROZDAL VŠECHEN MAJETEK!

 
Po náhlém kolapsu a vážné nemoci učinil zásadní životní rozhodnutí. Pavel Soukup (71) rozdělil všechen majetek svým dětem a vydal se směrem minimalismu. Herec, dabér a bývalá hvězda seriálu Cesty domů nechce dle svých slov nic vlastnit!
30.06.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Herec Pavel Soukup po boji s nádorem: Proč rozdal veškerý svůj majetek?!

 
Po náhlém kolapsu a vážné nemoci učinil zásadní životní rozhodnutí. Pavel Soukup (71) rozdělil všechen majetek svým dětem a vydal se směrem minimalismu. Herec, dabér a bývalá hvězda seriálu Cesty domů nechce dle svých slov nic vlastnit!
01.07.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Pavel Soukup z Cest domů: Dnešní seriály nemají úroveň!

 
Už je to dva roky, co začal na Prima family populární seriál Cesty domů. A stále se drží! Stejně jako role kriminalisty Roberta Vejnara, kterého v seriálu ztvárňuje herec a dabér Pavel Soukup (63). Chovají se k němu policisté díky jeho roli jinak? I o tom promluvil v rozhovoru pro magazín Aha!TV, v němž si rýpnul i do současné televizní produkce.
28.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Pavel Soukup (66) o odhalení rakoviny tlustého střeva: Nádor byl před rozvinutím!

 
Ohromné štěstí! Pavel Soukup (66) se zbavil nádoru v tlustém střevě, na který mu přitom lékaři přišli jen shodou náhod. „Mám teď pocit návštěvníka tohoto svého života,“ řekl herec a dabér.
15.10.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Pavel Soukup rok po kolapsu: Musím se šetřit!

 
Je to rok, co herec a dabér Pavel Soukup (67) zkolaboval v divadle. Kvůli potížím se srdcem několik minut nedýchal a jen zázrakem přežil. Jak se mu daří teď?
01.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Herecká hvězda Pavel Soukup (72): PŘESTAL JÍST!

 
Žaludek už nebude mít Pavel Soukup (72) nikdy v pořádku. Před sedmi lety zkolaboval, praskl mu vřed a několik hodin krvácel do břicha. To si vybralo svou daň. Herec a dabér nemůže normálně jíst, hubne. Přesto ale pracuje jak zběsilý.
25.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Nejpopulárnější dabér v ohrožení života: Krvácení do břicha

 
Dabér a herec Pavel Soukup (65) měl na mále. Po odehraných představeních vyrazil o víkendu sám relaxovat na chalupu, kde ho přepadly náhlé bolesti břicha a křeče.
15.06.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (180 článků)

Jaromír Soukup provokuje Agátu ze Španělska. Vrátil se na místo, kde to s ní všechno skončilo, a ukázal svaly

 
Podnikatel Jaromír Soukup se ukázal svým fanouškům v plavkách na pláži ve Španělsku. "Docela dost z vás mi píše, co se mnou je. Přesně tohle se mnou je. Pár týdnů mne česká politika ani showbiz nezajímají," vzkázal svým sledujícím v příspěvku na Instagramu z místa, které znamenalo začátek konce jeho vztahu s Agátou Hanychovou.
07.07.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3971 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Zemřel dabér a herec Pavel Vondra: Propůjčil hlas Hughu Grantovi a Stevovi z Beverly Hills

 
Zemřel známý dabér a herec Pavel Vondra. Umělci s jedinečným hlasem, který propůjčil britskému fešákovi Hughu Grantovi či sympaťákovi Ianu Zieringovi z Beverly Hills, bylo pouhých 54 let. Smutnou zprávu oznámila na sociálních sítích jeho kolegyně Mirka Součková.
01.01.2024 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (236 článků) , Ian Ziering (46 článků)

Vážně nemocný Soukup vyslovil přání: Chce vidět jednoho slavného muže!

 
Ještě nikdy se oscarový herec Mel Gibson (58) u nás neukázal, ale už 4. července se projde po červeném koberci v Karlových Varech. Jeho český dabér Pavel Soukup (65) se proto musí rychle uzdravit!
25.06.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (355 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Svědek kolapsu dabingového krále: Soukupa oživovali, byl jsem v šoku!

 
Jak Super.cz již informoval, herec a asi nejvytíženější český dabér Pavel Soukup málem přišel o život při muzikálu Fantom opery . Tam ho pozval představitel hlavní role Radim Schwab. Z kolegova kolapsu v hledišti (Soukup se zničehonic skácel na zem a přestal dýchat) byl v šoku.
07.06.2015 22:56 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (46 článků) , Pavel Soukup (180 článků)

Sirotci? Teroristi! Jaromír Soukup roztopil pekelnou výheň. To si v TV ještě nikdo nedovolil... Šokující hosté

 
Jaromír Soukup uvádí svůj, stále prý nový pořad, Jaromír Soukup LIVE. Soukup, údajně kvůli svému smyslu pro spravedlnost, se rozhodl pozvat někoho jiného než „elitní politiky“. Pozval si předsedu Národní demokracie Adama B. Bartoše, kandidáta na senátora Martina Konvičku, aktivistu a bývalého předsedu akce DOST Ladislava Bátoru, Vladimíra Frantu z webu Sputnik a neúspěšného kandidáta na prezidenta a současného kandidáta na senátora za Realisty Jiřího Hynka.
20.09.2018 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků) , Jiří Adam (66 článků)

Zase demonstrujou! Pochoďák, nesmysly! Soukup si nedá říct. Opět se smál Minářovi

 
Moderátor Jaromír Soukup chválí bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha za „dobrý čuch na marketing“. Soukup tak reaguje na Rathovy proklamace, že si bude ve vězení přivydělávat malováním ženských aktů. Kromě toho se svérázný moderátor také opřel do spolku Milion chvilek pro demokracii, jejichž akce považuje za zbytečné. „V tom průvodu není ani jediný volič ANO. A přesvědčovat ty, co tam budou, aby nevolili Andreje Babiše, je úplně zbytečné,“ prohlásil Soukup.
18.12.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26366 článků) , David Rath (4633 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Soukup promluvil o malé Mie. Vztah mezi sebou si musíme nalézt, říká. Holčička zatím otčímovi říká "pane"

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) prozradil detaily o těhotenství své přítelkyně Agáty Hanychové (37). V rozhovoru pro časopis Sedmička se Soukup rozpovídal o termínu porodu či jaký vztah má k Mie. Co se týká výchovy, oba se prý skvěle doplňují, ale Soukup ctí pravidla a Agáta spíš rozmazluje. I když Jaromír hezky mluví o malé Mie, ona svému otčímovi říká pane Soukupe.
30.09.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3971 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Soukup přirovnal Hanychovou ke Karlu Gottovi: Jsi těhotná, máš mě a ničí ti to kariéru

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) jsou aktuálně nejsledovanějším párem českého showbyznysu. Třešničkou na dortu je poklad, který nosí známá modelka pod srdcem. Avšak ne všichni s Agátou a Jaromírem sympatizují, což je znát v některých diskuzích. Soukup svou partnerku v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa dokonce přirovnal ke Karlu Gottovi (†80), když oznámil, že se oženil s Ivanou (46), na kterou se svalila lavina hatů. Stejně tak prý Agátě ničí kariéru Soukup, což sama modelka uznala a dokonce řekla, že je z toho rozhozená.
03.10.2022 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3971 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)