Článek

Rodiče prý nabádali své dcery k úslužnosti k Berlusconimu

 
Italský tisk ve čtvrtek zveřejnil svědectví rodičů, kteří podle záznamů z telefonních odposlechů nabádali své dcery, aby se účastnily kontroverzních večírků u premiéra Silvia Berlusconiho.
20.01.2011 14:45 |

podobné články

Podobné články

Kaddáfí prý napsal Berlusconimu dopis, aby zastavil operaci NATO

 
Svržený libyjský vůdce Muammar Kaddáfí napsal v srpnu dopis italskému premiérovi Silviu Berlusconimu, aby zastavil intervenci NATO, která pomáhala povstalcům v boji proti libyjskému režimu. Informaci přinesl francouzský týdeník Paris Match. Není však jasné, jestli se psaní dostalo do Berlusconiho rukou.
25.10.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (145 článků)

Prezident Klaus Berlusconimu: Naše mnohá setkání pro mne byla vždy inspirativní

 
Prezident republiky Václav Klaus zaslal v pondělí dne 26. září 2011 blahopřejný dopis předsedovi vlády Italské republiky Silviu Berlusconimu, který v těchto dnech oslavuje své 75. narozeniny.
26.09.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9187 článků)

Berlusconimu hrozí další obvinění, tentokrát z plagiátorství

 
Bývalému italskému premiérovi Silviu Berlusconimu zřejmě hrozí další potíže s italskou justicí. Člen populární italské hiphopové kapely Articolo 31 jej viní z toho, že expremiér v nové hymně své strany použil slova jeho písně, a chce jej kvůli tomu ohlásit úřadům.
22.02.2012 12:06 |

podobné články

Topolánek vzkázal Berlusconimu: Příteli, pusu na zámek

 
Bývalý český premiér Mirek Topolánek vzkázal v pátek italskému ministerskému předsedovi Silvio Berlusconimu, aby se zdržel komentářů k osobě Jan Fischera. Berlusconi se ve čtvrtek pozastavil nad tím, že EU nyní vede šéf českého úřednického kabinetu a naznačil, že Fischer potažmo EU nemá potřebnou autoritu.
29.05.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (208 článků) , Mirek Topolánek (2177 článků) , Jan Fischer (1746 článků)

Soud zrušil zákon zaručující Berlusconimu imunitu

 
Italský ústavní soud rozhodl, že zákon, který zajišťuje imunitu premiérovi Silviu Berlusconimu, je protiústavní.
07.10.2009 19:05 |

podobné články

Mladá prostitutka: Berlusconimu jsem nedala, i když zaplatil!

 
Marocká dívka, u níž italská prokuratura prověřuje, zda neposkytla jako nezletilá italskému premiérovi Silviu Berlusconimu sexuální službu za úplatu, tvrdí, že od něho dostala jako dar 7000 eur (170 tisíc korun), ale že spolu pohlavní styk neměli.
16.01.2011 08:00 |

podobné články

BLAMÁŽ! V mé zemi je vše v pořádku, řekl Kaddáfí Berlusconimu

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí, jehož zemi už několik dní sužují krvavé nepokoje, v úterý telefonoval italskému premiéru Silviu Berlusconimu. Řekl mu, že situace v Libyi je stabilizovaná a není čeho se obávat, píše agentura Reuters s odvoláním na libyjská státní média.
22.02.2011 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (145 článků)

BERLUSCONIMU spravili ČELIST, aby mohl ŽVÝKAT!

 
Italskému premiérovi Silviu Berlusconimu lékaři v pondělí napravili horní čelist, kterou mu předloni v prosinci na mítinku v Miláně pohmoždil vyšinutý násilník. Píše to webový portál deníku La Repubblica.
07.03.2011 15:55 |

podobné články

George Clooney bude svědčit proti Berlusconimu

 
Herec George Clooney byl povolán italským soudem k podání svědectví v kauze proti premiérovi Berlusconimu, který čelí sexuálnímu skandálu s nezletilými dívkami.
31.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (753 článků)

Schwarzenberg: Berlusconimu jsem milostné avantýry záviděl

 
Prostořeký šéf diplomacie Karel Schwarzenberg (TOP 09) si řekl o mezinárodní incident, když o italském premiérovi Silviu Berlusconim prohlásil, že svou zemi uvedl do krize, jelikož šanci na reformy „prošoustal“. Vzápětí se přihlásil na audienci v Černínském paláci italský velvyslanec, se kterým Schwarzenbergovi lidé záležitost urovnávali. Poté, co ministr Berlusconimu milostné avantýry vytknul, připustil, že mu je i záviděl.
02.11.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3740 článků)

Soud napařil Berlusconimu znovu 4 roky vězení: Unikne mu?

 
Odvolací soud v Miláně dnes italskému expremiérovi Silviu Berlusconimu potvrdil čtyřletý trest vězení za daňové úniky. Stejný verdikt si politik vyslechl už loni, hodlá se proti němu ale odvolat k nejvyššímu soudu.
08.05.2013 21:10 |

podobné články

ISIS v Iráku popravil 56 mladých lidí. Většinu jich upálili

 
Členové organizace Islámský stát (IS) popravili v iráckém městě Havídža v provincii Kirkúk 56 mladých lidí za to, že nabádali obyvatelstvo k útěku z území ovládaného IS. Informovala o tom dnes televize al-Arabíja. Většinu z popravených členové IS prý upálili zaživa.
07.08.2016 21:05 |

podobné články

Sládek (SPR-RSČ): Pochmurná vize populační obměny Evropy

 
K dnešnímu zamyšlení mne přivedlo vystoupení několika ekologů, ekonomů a politiků v souvislosti se současnou smogovou situací. Ti nabádali občany ke snížení teploty v příbytcích alespoň o jeden stupeň Celsia. To prý pomůže snížit smogové zatížení.
30.01.2017 07:35 |

podobné články

Takhle to Ztohoven natřeli politikům: Přehled sms plných lásky a porozumění z Poslanecké sněmovny!

 
Poslanci během schůze, při níž odsouhlasili vydání Davida Ratha k trestnímu stíhání, obdrželi smsky od svých kolegů, v nichž se navzájem nabádali k poctivému přístupu ke své práci. Došlo ve sněmoně k hromadnému procitnutí? Ne, byla to jen další provokace umělecké skupiny Ztohoven.
07.06.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

První volební lístek zmuchlejte a zahoďte, nabádali na koncertě Svobodní

 
Strana svobodných občanů připravila v rámci své předvolební kampaně koncert pro Svobodné. Na náměstí Republiky v Praze se ve středu odpoledne sešly desítky lidí. Někteří dorazili, aby podpořili stranu, jiní si poslechli koncert. Svobodné přišlo podpořit i několik umělců. Zahrál například písničkář Vašek Koubek, autor volební hymny Svobodných, dále Rangers, Blanka Šrůmová a ZZ Top Revival.
16.10.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Koubek (8 článků) , ZZ Top (5 článků)

Volte zemanovce, nabádali ministři vládním e-mailem

 
Z ministerstva dopravy byl ve středu médiím rozeslán e-mail na podporu Strany práv občanů - zemanovci (SPOZ) a pěti ministrů, kteří za tuto stranu ve sněmovních volbách kandidují. Podle premiéra v demisi Jiřího Rusnoka není v pořádku, když ministři ke své propagaci využívají aparát svých ministerstev. Dva ministři novinářům řekli, že o e-mailu nevěděli.
23.10.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1852 článků)

Známe už pravého vítěze voleb. Ukázali na něj odborníci

 
POLITOLOGOVÉ Voliči, buďte opatrní, nabádali někteří politici, tentokrát jde o přelomové volby, je ohrožena parlamentní demokracie i svoboda. Varovali před možným návratem komunistů k moci, ústavní většinou levice nebo roztříštěností sněmovny, ve které zasedne mnoho stran, mezi nimi třeba i nové hnutí ANO podnikatele Andreje Babiše. Ale považují tyto sněmovní volby za natolik přelomové i odborníci? Podle nich vyhraje prezident Miloš Zeman, který s největší pravděpodobností po předčasných volbách posílí své mocenské postavení.
26.10.2013 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13747 článků) , Miloš Zeman (21267 článků)

Známe už pravého vítěze voleb. Ukázali na něj odborníci

 
Voliči, buďte opatrní, nabádali někteří politici, tentokrát jde o přelomové volby, je ohrožena parlamentní demokracie i svoboda. Varovali před možným návratem komunistů k moci, ústavní většinou levice nebo roztříštěností sněmovny, ve které zasedne mnoho stran, mezi nimi třeba i nové hnutí ANO podnikatele Andreje Babiše. Ale považují tyto sněmovní volby za natolik přelomové i odborníci? Podle nich vyhraje prezident Miloš Zeman, který s největší pravděpodobností po předčasných volbách posílí své mocenské postavení.
26.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13747 článků) , Miloš Zeman (21267 článků)

Klíma (KDU-ČSL): Pozorný občan jako nezbytná součást prevence před terorem

 
Vzhledem ke stupňujícím se hrozbám teroristickými útoky v evropském prostoru vyzývá Celostátní odborná komise KDU-ČSL pro obranu, bezpečnost a zpravodajské služby všechny své členy ve veřejných funkcích, aby z titulu svých kompetencí nabádali občany ke zvýšenému zájmu o dění v bezprostředním okolí.
12.01.2015 10:02 |

podobné články