Článek

Rodiče Kuciaka a Kušnírové nevydrželi v soudní síni: Tohle už na ně bylo moc!

 
Četbou pitevních zpráv Martiny Kušnírové (†27) a Jána Kuciaka (†27) pokračovalo v pondělí odpoledne projednávání kauzy nájemné vraždy investigativního novináře a jeho snoubenky. Rodiče obětí se rozhodli opustit soudní síň. Zpráva patologa obsahující informace o smrti jejich dětí pro ně byla zkrátka příliš těžkým soustem.
03.02.2020 16:40 |

podobné články

Podobné články

Vražda Kuciaka u soudu: Šokující záběry! Objednavatelka se smála a šklebila, rodiče se zhroutili

 
Den D nastal. V slovenském Pezinoku rozhodoval soud v kauze vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) o tom, zda obžaluje čtyři obviněné z jejich vraždy. Matka Zlatnica Kušnírová se poprvé podívala do očí lidem, kteří jí měli vzít milovanou holčičku a muže jejího života. Děsivý byl pohled na Alenu Zs., údajnou objednavatelku vraždy. V soudní síni byla k nepoznání, když ji přiváděli, v soudní síni se šklebila, smála a vyplazovala jazyk.
19.12.2019 10:15 |

podobné články

Proces s vrahy Kuciaka (†27) jen pro silné povahy: Soudkyně se rozplakala přímo v jednací síni!

 
Slzy bez konce tekly v soudní síni během pátého dne projednávání vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) a svědecké výpovědi byly velmi emotivní. Rozplakala se dokonce i soudkyně Růžena Sabová.
22.01.2020 11:50 |

podobné články

Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí

 
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
27.10.2018 08:10 |

podobné články

Rodiče Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové: O vraždě našich dětí nic nevíme! Gašpare, odstup

 
Rodiče zavražděného slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) promluvili v exkluzivní relaci TV Markíza. Jejich slova se vpíjela hluboko pod kůži. Ani jeden z rodičů nevěří ve férový průběh vyšetřování. Podle jejich slov by měl okamžitě odstoupit policejní prezident Tibor Gašpar.
20.03.2018 05:10 |

podobné články

Brnem prošel smuteční pochod na počest zavražděných snoubenců Kuciaka (†27) a Kušnírové (†27)

 
Přibližně tisíc lidí zaplnilo v pátek večer Malinovského náměstí v Brně. Krátce po 17. hodině ze seřadiště u brněnského divadla vyšel pietní pochod k uctění památky zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27).
02.03.2018 18:55 |

podobné články

Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové: Svědek promluvil o vylepšení vražedné zbraně

 
V pondělí 20. ledna proběhl další soud s údajnými vrahy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Před soudem vypovídal klíčový svědek Marián S., který měl pro Tomáše Szabóa a Miroslava Marčeka údajně upravit vražednou zbraň. Popsal, v čem se lišila od běžných střelných zbraní.
21.01.2020 18:30 |

podobné články

Italský investigativní novinář Papaleo: Kuciaka se snoubenkou zabili hloupí Češi nebo Slováci

 
Chladnokrevnou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové řeší policie na Slovensku již měsíc. Ačkoliv zatím neznají vraha, na povrch vyplouvá mnoho nepříjemných skutečností, které doslova rozvrátily slovenskou vládu. Antonio Papaleo, italský investigativní novinář, v rozhovoru pro server Topky.sk tvrdí, že Kuciaka zabili na objednávku Češi či Slováci.
29.03.2018 05:10 |

podobné články

Exšéf špionů sledoval Kuciaka

 
Býval žurnalistou, a přesto zorganizoval sledování novináře Jána Kuciaka (†27). Exšéf kontrarozvědky slovenské civilní tajné služby SIS Peter Tóth to přiznal u soudu, jenž řeší vraždu Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové (†27).
16.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (42 článků)

„Nedajte sa oje*ať.“ Památku vraždy Kuciaka uctily tisíce Slováků, zlobí se na vládu

 
Na mnoha místech Slovenska, ale také v Česku si v pátek lidé připomínají smutnou událost - výročí vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Plánovali svatbu, zemřeli rukou vraha, který chtěl Kuciaka umlčet, podotkla dnes Zuzana Čaputová. Vzpomínkovou akci za účasti rodičů zavražděné dvojice svolala do centra Bratislavy opoziční strana Svoboda a solidarita. Dorazily tisíce lidí, někteří s protivládními protesty.
21.02.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Svoboda (60 článků)

Jána popravili na schodech, Martinu do temene hlavy: Rodiče zavražděného Kuciaka a jeho snoubenky prozradili šokující detaily

 
Vypravili se na místo činu a našli tam hrůzu, na kterou nikdy nezapomenou. Rodiče Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky Martiny Kušnírové (†27) promluvili pro Českou televizi o tom, co v domě, kde vrah popravil jejich milované, viděli a co z toho vyvozují.
06.03.2018 12:30 |

podobné články

Zásadní selhání policie v případu vraždy Kuciaka! Soudní lékaři se bouří

 
Ani dva týdny od brutální vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) neví Slovensko, kdo je pachatelem brutálního činu. Kriminalisté jsou proto pod palbou ostré kritiky. Ukazuje se přitom, že pochybili už na samém počátku vyšetřování.
10.03.2018 14:55 |

podobné články

Z modelky troskou! Soud projednává vraždu novináře Kuciaka. Mafiánská kráska budí hrůzu

 
Na Slovensku začal soudní proces s obžalovanými novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Před trestním soudem v Pezinku stanuli čtyři obžalovaní, Marián Kočner, Alena Zsuzsová, Miroslav Marček a Tomáš Szabó. Novinář a jeho snoubenka byli zastřeleni 21. února 2018 v jejich domě v obci Vel'ká Mača v okresu Galanta. Podle dostupných informací si měl vraždu novináře objednat Marián Kočner jako pomstu za články, které Kuciak publikoval. Slovenská veřejnost řeší, jak velmi se od začátku kauzy změnila Kročnerova spolupracovnice Alena Zsuzsová. Ta měla vraždu objednat.
19.12.2019 11:10 |

podobné články

Překvapení v kauze Kuciaka: Podrazí posudek žalobci nohy?

 
Během pondělního soudního procesu s údajnými vrahy investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) došlo k nenápadnému, ale velice zajímavému momentu. Přineslo ho vyjádření soudní znalkyně v oboru kriminalistické antropologie Olgy Petrusové.
05.02.2020 13:10 |

podobné články

Zemřel pedofilní vrah Brady: Nahrávky s jeho oběťmi nevydrželi poslouchat ani zkušení kriminalisté

 
Ian Brady a Myra Hyndleyová v 60. tých letech šokovali Velkou Británii. Tento párek zvrhlých milenců zavraždil minimálně pět dětí ve věku 10-17 let a náramně si to užíval. Poslech nahrávek s naříkající Lesley Ann Downeyovou u soudu tehdy nevydrželi ani otrlí kriminalisté. Těla některých obětí dodnes nebyla nalezena. Brady byl nejdéle sedícím vrahem Anglie a zemřel ve věku 79 let.
16.05.2017 22:05 |

podobné články

Vojáci při oslavě narozenin Alžběty II. padali jako švestky! Nevydrželi horko

 
Vysoké teploty a medvědí kožichy nevydrželi britští gardisté. Několik mužů Královské gardy odpadlo přímo během ceremonie u příležitosti oslavy narozenin královny Alžběty II. Jeden z nich upadl do mdlob a museli mu pomáhat policisté. Celé to zachytily kamery.
17.06.2017 22:40 |

podobné články

Vražda Kuciaka a jeho snoubenky: Martina se před smrtí bránila, tvrdí matka Martiny

 
Jsou přesvědčeni, že jejich děti zemřely z politických důvodů. Rodiče zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové chtějí bojovat za vyšetření případu, který otřásl Slovenskem.
14.03.2018 15:55 |

podobné články

Už se nic nedozvíme! Případ vraždy novináře Kuciaka možná zůstane nevyřešený

 
Od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové uplynulo dalších několik týdnů. Zahrada domu, v němž byli mladí lidé zavražděni, pomalu zarůstá plevelem. A rodiče zavražděných už nevěří, že vrah jejich dětí bude někdy odhalen.
03.08.2018 11:45 |

podobné články

Vyhrocené emoce u soudu: Matka zavražděné Kušnírové (†27) ostře uzemnila obžalovanou

 
Ve slovenském Pezinku v úterý pokračovalo hlavní líčení ostře sledovaného případu vraždy Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Zatímco první den jednání přinesl přiznání obžalovaného Miroslava Marčeka, který na objednávku mladého reportéra zastřelil v jeho domě, v úterý se líčení neslo v duchu výčitek a slz.
14.01.2020 14:25 |

podobné články

Do registru GLORIA™-AF je zařazeno již 10 000 pacientů s fibrilací síní

 
Společnost Boehringer Ingelheim oznámila, že do registru GLORIA™-AF, jednoho z nejrozsáhlejších aktuálně celosvětově běžících registrů zařazující pacienty s fibrilací síní2, byl zařazen 10 000. pacient. Registr GLORIA™-AF, tj. celosvětový registr pacientů s fibrilací síní dlouhodobě léčených perorálními antitrombotickými přípravky, je součástí trvalé snahy společnosti Boehringer Ingelheim o optimalizaci prevence cévních mozkových příhod u pacientů s fibrilací síní. Registr bude poskytovat důležité informace z každodenní klinické praxe týkající se zvyklostí používaných při předepisování antitrombotické léčby a výsledků dosahovaných u pacientů. Kromě toho se očekává, že registr poskytne cenné informace o další možné optimalizaci antitrombotické léčby, aby bylo možné poskytovat pacientům s fibrilací síní co nejlepší možnou ochranu před potenciálně invalidizující nebo fatální cévní mozkovou příhodou. Inovativní třífázové uspořádání registru GLORIA™-AF publikované v březnovém čísle amerického časopisu American Heart Journal pomůže při shromažďování užitečných dat o účinnosti a bezpečnosti přípravku Pradaxa® (dabigatran etexilate) ve srovnání s warfarinem a umožní vyhodnocovat změny v předepisování antitrombotické léčby v průběhu času a v různých částech světa1.
11.04.2014 18:30 |

podobné články