Článek

Rodiče adoptovali čtyři děti: Žena vzápětí otěhotněla s čtyřčaty!

 
Byl jednou jeden neplodný pár, který si přál děti. Přání se jim splnilo. Během necelého roku měli pět dětí a o jeden rok a kousek později jich doma napočítali rovnou devět. Mají pět vlastních, čtyři adoptované a výhled na pěknou řádku let „krásného chaosu“ před sebou!
06.09.2020 15:55 |

podobné články

Podobné články

Slavná YouTuberka se vzdala adoptivního syna kvůli jeho autismu: Štěstí našel u nové rodiny

 
Autistický chlapec, jehož adoptovali slavní youtuberští manželé Myka a James Staufferovi, našel štěstí u nové rodiny. Youtubeři, kteří vychovávají další čtyři děti, chlapce adoptovali před třemi lety z Číny. Jeho adopci s nimi prožívali jejich fanoušci na sociálních sítích, nicméně po několika letech od adopce čtyřletého chlapce, se ho rodiče rozhodli vzdát! Chlapec prý byl velice agresivní vůči jejich biologickým dětem a už se o něj nemohli dál starat.
06.07.2020 15:10 |

podobné články

Zpěvačka Olga Lounová: Rodiče jí adoptovali bratra

 
Zpěvačka Olga Lounová (30) je nejstarší ze čtyř sourozenců, přesto její rodiče adoptovali dalšího kluka.
21.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (391 článků)

Moderátorka Retra Martina Vrbová: Adoptovala dceru, tři měsíce nato otěhotněla

 
Martina Vrbová (41) vždy toužila po dítěti. Čtyři roky se s manželem Jiřím Hynkem marně snažili, z toho tři roky zkoušeli umělé oplodnění a nic. Když pak adoptovali malou holčičku, moderátorka pořadu Retro tři měsíce poté otěhotněla.
11.02.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Vrbová (14 článků)

Adoptovali ji a byla pro ně vším: Rodiče Denisy, kterou zastřelil učitel, zveřejnili dojemné video

 
Usměvavá, sympatická, s velkým srdcem. Taková byla Denisa (†17) z Raškovic, kterou zastřelil její učitel, protože neopětovala jeho lásku. Boles v srdci rodičů, kteří si dívku adoptovali, když byla ještě miminko, je i třičtvrtě roku po její smrti obrovská.
08.08.2014 06:25 |

podobné články

Adoptovali dítě, přestože mezitím měli vlastní!

 
Neuvěřitelné. Když manželé z Prahy po letech zoufalého snažení o miminko zažádali o adopci, žena jako zázrakem otěhotněla. Bez jakýchkoliv komplikací pak porodila vlastní dítě. Mnoho lidí by v tento moment adopci zastavilo. Mladí rodiče se však rozhodli v žádosti o ní pokračovat.
05.11.2010 05:10 |

podobné články

Poprvé zahnízdili v Česku: Zpěvanka se pyšní čtyrčaty!

 
Pár labutí zpěvných zahnízdil poprvé v Česku. Elegantní ptáci se zabydleli na Zámeckém rybníku v Chropyni na Kroměřížsku a vyvedli čtyři mláďata.
17.06.2017 10:15 |

podobné články

Krajčo s manželkou adoptovali pejska. Po čase musel chlupáč z domu

 
Chtěli udělat dobrý skutek, ale nedopadlo to dobře. Muzikant Richard Krajčo (40) s manželkou Karin (42) adoptovali fenku Daisy. Bohužel se nesnesla s jejich početnou smečkou zvířat a dětmi.
08.11.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (359 článků)

Česko se bouří: Matku paterčat zahrnuli dary a čtyřčata, která se narodila před devíti lety, nemají nic. Jaká je ale pravda?

 
Jak je to vlastně s "matkou paterčat Alexandrou Kiňovou":http://www.extra.cz/tema/patercata (23) a její bohatou pomocí od státu? Zdá se, že Češi srovnávají jablka s hruškami a na mladou romskou rodinu Kiňových svolávají hromy blesky jenom proto, že se matce povedl unikát, díky kterému "dostane od státu velkou pomoc":http://www.extra.cz/cesko-zavalila-vlna-solidarity-matka-patercat-si-zaslouzi-luxus-prectete-si-co-vsechno-pro-ni-stat-a-mesto-chystaji. Zatímco rodina, která naposledy měla v Česku velký počet dětí najednou, tedy rodina Janušova se čtyřčaty, trpí podle lidí v chudobě.
06.06.2013 18:05 |

podobné články

Manželé adoptovali 7 dětí, které přišly o rodiče při havárii, i když vychovali už pět vlastních!

 
Manželé Pam (49) a Garry (52) Willisovi z kalifornského Menifee mají obrovská srdce. Na svět přivedli pět krásných dětí, ale tím jejich rodičovské povinnosti neskončily. Rozhodli se totiž adoptovat sedm dětí, které přišly o své rodiče při děsivé autonehodě.
07.10.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Garry Garry (5 článků)

Chlípná sexy učitelka otěhotněla s 13letým žákem: Rodiče se těší na vnoučátko

 
Chlípná učitelka z USA otěhotněla s teprve 13letým žákem! Alexandria Vera (24) se s chlapcem seznámila prostřednictvím sociálních sítí a rodiče chlapce prý o jejich románku věděli. A z vnoučátka jsou prý nadšení!
01.06.2016 21:05 |

podobné články

Finalistka české hudební reality show je zase v tom! Otěhotněla čtyři měsíce po prvním porodu

 
Bývalá zpěvačka skupiny Koule a finalistka reality show Robin Hood: Cesta ke slávě Petra Slaninová čeká druhého potomka. Po porodu první dcery je to pořádná rychlovka. Dceru Sáru přivedla Petra na svět loni v červenci a otěhotněla jen čtyři měsíce po porodu. Děti tak bude od sebe dělit rok.
14.03.2015 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Robin Hood (221 článků)

Zázrak! Po smrti 4 dětí a speciální operaci za 134 tisíc Kč žena porodila trojčata

 
Po velké rodině vždy toužili manželé Crystal a Marco (29) Milutinovicovi. Poslední dva roky jim však osud připravil tvrdé rány. Manželé se těšili, že se jejich prvorozený syn Dimitrij (3) dočká hned tří sourozenců, ovšem Crystal porodila předčasně a dvě miminka zemřela. Přežila jen holčička Lana (2). Devětadvacetiletá žena znovu otěhotněla, ale dvojčátka nakonec potratila. V lednu otěhotněla znovu a tentokrát se jí podařilo trojčátka donosit a přivést na svět! Ke šťastnému konci přispěla i speciální operace, která pár vyšla na 6 tisíc dolarů (134 tisíc Kč).
18.11.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Marco Marco (6 článků)

Světová rarita: Sedmnáctileté zrzky jsou identickými čtyřčaty

 
Megan, Sarah, Kendra a Calli Durstovy jsou sestry, je jim sedmnáct let a žijí se svými rodiči v americkém Buffalu. Jsou zároveň velice výjimečné, jelikož patří mezi šedesátku prokázaných identických čtyřčat na světě, z nichž 37 "skupinek" tvoří dívky. Zrzavé vlasy a pihy však z těchto sester dělají opravdovou raritu.
27.01.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články)

V jihlavské zoo se před Silvestrem narodila čtyřčata kapybar

 
Dárek v podobě čtyřčaty kapybary dostala těsně před koncem roku jihlavská zoo. Jak uvedla mluvčí zoo Kateřina Kosová, mláďata se narodila den před Silvestrem.
05.01.2012 10:15 |

podobné články

Ve 14 letech se vdala a otěhotněla. O rok později se stalo něco strašného!

 
Dívky ve 14 letech řeší úplně jiné věci než vztahy, těhotenství a svatby. Derye ale měla v životě velkou smůlu. Rodiče jí domluvili výhodný sňatek, proti kterému se neměla jak bránit. Krátce nato otěhotněla a o rok později se stala velká tragédie.
19.10.2016 18:05 |

podobné články

Učebna hrůzy: Holčičku (11) znásilňoval školník tak dlouho, až otěhotněla!

 
Odporný případ, kdy školník opakovaně znásilňoval malou holčičku (11), šokoval veřejnost. Nevinná dívenka přes svůj nízký věk otěhotněla. Rodiče vzorné studentky s hrůzou zjistili, že jejich dcera je už v pátém měsíci těhotenství. Případ je v řešení policie.
26.01.2018 12:35 |

podobné články

Jako přes kopírák s Ivou z Výměny! Katka taky OTĚHOTNĚLA V PATNÁCTI a taky je v telce...

 
Už zítra diváci TV Nova uvidí nejmladší maminku dokureality Malé lásky! Chodili spolu teprve dva měsíce a ona otěhotněla. Mladí budoucí rodiče Katka a Tomáš se rozhodli si miminko nechat. Katka k porodu přistupuje odvážně. Vypadá to skoro, že tu máme další Ivu. Ta byla sice ve Výměně manželek, ale také to vzala hopem.
25.09.2018 16:10 |

podobné články

Vytoužené dítě: Žena otěhotněla po 22 letech pokusů

 
Některé páry se rozhodnou mít miminko a téměř vzápětí žena otěhotní. To je úžasný dar. Ale na druhou stranu existují i takové páry, kterým se nedaří počít dítě dlouhá léta. Manželům Comiskey z Velké Británie to trvalo neuvěřitelných dvacet dva let, ale dočkali se rozkošné holčičky a oba teď září štěstím!
24.10.2010 04:45 |

podobné články