Článek

Rod Kennedyů děsí rodinná kletba: Atentáty, pády letadel, tragédie na lyžích i drogy

 
Je tomu už dvaadvacet let od doby, kdy tragicky zahynul John Fitzgerald Kennedy mladší, jenž byl synem 35. americké prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. Prezidentův syn odešel na onen svět v pouhých osmatřiceti letech, v rodu Kennedyů však k tragickým úmrtím docházelo tak často, že se dokonce začalo mluvit o rodinné kletbě…
16.07.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: John Fitzgerald (10 článků) , John Fitzgerald (7 článků) , Kennedy Kennedy (30 článků)
Podobné články

Rodinná kletba: Po 58 letech zahynul ve stejném letadle jako jeho otec i bratr!

 
V roce 1954 přežil jako jedenáctoletý nehodu letadla, při které zahynuli jeho otec a bratr. Přesto se stal Australan Desmond Porter (†68) pilotem a nehody se mu vyhýbaly. Až do pondělka, kdy zahynul v troskách stejného typu stroje, jako před 58 lety jeho otec. Rodinná kletba se naplnila...
06.10.2012 12:10 |

podobné články

V Poště pro tebe proklela vlastní dceru: KLETBA SE NAPLNILA! Foto jako důkaz

 
Všichni příznivci pořadu Pošta pro tebe si jistě pamatují legendární díl, kdy oněměla i Ester Janečková. Když totiž dcera odmítla shledání s vlastní matkou, zazněla kletba, která v pořadu neměla obdoby. Teď to vypadá, že se kletba naplnila.
12.12.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (240 článků)

Zamiloval se do dívky, ubil ji holí? Příbuzný Kennedyů dostal 20 let, teď má šanci očistit se

 
Příbuzný rodiny Kennedyů Michael Skakel, který byl vězněn za vraždu, se znovu pokusí prokázat svou nevinu. Obnovení jeho procesu v sobotu nařídil nejvyšší soud v americkém státě Connecticut.
05.05.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1694 článků)

Ohromná smůla, nebo rodinné prokletí? Více než deset Kennedyů zemřelo předčasně tragickou smrtí

 
Dnes je to přesně 57 let od nechvalně proslulého atentátu na amerického prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho. O nevyjasněné smrti jednoho z nejpopulárnějších politiků minulého století slyšel snad každý, málokdo už ale ví, že to byl jen začátek. Rodina Kennedyů totiž předčasně přišla dokonce o více než 10 členů! Sama Jacqueline Onasis Kennedy, vdova po zastřeleném prezidentovi, věřila, že rodina musí být prokletá. Jinak totiž tragické události ani vysvětlit nešly.
22.11.2020 07:31 |

podobné články

Osobnosti: John Kennedy (111 článků) , John Kennedy (111 článků) , Kennedy Kennedy (30 článků) , John Kennedy (12 článků) , Sam Sam (453 článků)

Velký návrat dynastie Kennedyů: Vdova po senátorovi bude velvyslankyní v Rakousku

 
Rodina Kennedyů ve Spojených státech platí za politickou dynastii, z jejích řad vzešel americký prezident a spousta senátorů a politiků. Také současný prezident Joe Biden si přeje ve svém týmu mít někoho z tohoto slavného rodu. Jako velvyslankyni v Rakousku nominoval Victorii Kennedyovou, právničku a vdovu po senátorovi Tedovi Kennedym, uvedl list Daily Mail.
22.07.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (531 článků)

Lobotomie, předávkování, smrt na lyžích i nehoda letadla: Historie prominentních rodin jsou plné tragédií

 
Příslušníci rodin bohatých prominentů, vlivných bankéřů a průmyslníků se většinou rodí se stříbrnou lžičkou v ústech. Zajištěn šťastný život ale ani tak nemají. Ani to, kolik jim zakladatel rodu svým výjimečným nápadem, výjimečnou pílí a často také výjimečně ostrými lokty vydělal, jim nezaručuje, že půjde i v následujících generacích dynastie všechno jako po drátkách. Neštěstí a tragické smrti se nevyhýbají ani jim. Třeba takový rod Kennedyů je tragédiemi přímo vyhlášený a s různými neštěstími jsou spojené i jiné známé rody, například miliardářů Gettyů, Rothschildů nebo Rockefellerů.
26.11.2020 05:45 |

podobné články

Další tragédie Kennedyů se završila: Našli tělo malého Gideona (†8)! Leželo pár set metrů od mámy

 
Rod Kennedyových provázejí tragické události. Po několika dnech pátrání byla nalezena část těla osmiletého Gideona McKeana. Pohřešován byl společně se svou matkou. Její tělo se našlo o dva dny dříve.
09.04.2020 07:20 |

podobné články

Rod Stewart: Rebelství Justina Biebera je falešné

 
Rocker Rod Stewart prý pečlivě sleduje všechny mladé kolegy a hudební novinky. Má přehled o tom, co dnes lidé poslouchají a co jim producenti předkládají. Radost má třeba z Harryho Stylese ze skupiny One Direction. Naopak velké zklamání pro něj představuje Justin Bieber. Ten se prý tak urputně snaží ze sladkého hošíčka proměnit v rebela a drsňáka, že je to až trapně falešné. Rod totiž tvrdí, že to buď v člověku přirozeně je, nebo nikoli. A u jednadvacetiletého Kanaďana platí to druhé.
14.10.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Rod Stewart (102 článků) , Justin Bieber (1570 článků) , Harry Styles (161 článků) , Rod Stewart (59 článků) , One Direction (162 článků)

Národní muzeum: Čeští vědci popsali nový rod žáby z Konga

 
Tým Václava Gvoždíka objevil a popsal nový rod rákosničkovité žáby žijící v pralesích středního Konga. Popis nového rodu žáby v Africe je relativně vzácná událost, poslední rod byl popsaný před sedmi lety. Jedná se tak o významný objev, který je důležitý zejména pro ochranu místních ekosystémů.
09.05.2021 12:55 |

podobné články

Americký horor Kletba z temnot vznikl podle skutečné události

 
Od 4. října se v kinech objeví americký horor Kletba z temnot. Byl inspirován skutečným příběhem starodávné skříňky, ukrývající prý zlověstného démona Dybbuka, kolem níž se stala série paranormálních ...
28.07.2009 13:10 |

podobné články

Nová DVD: Mrtvý muž přichází, Star Trek: Do temnoty, Podfukáři a Chuckyho kletba

 
Oscarový snímek Mrtvý muž přichází, natočený podle skutečné události, přináší výtečné herecké výkony Susan Sarandonové a Seana Penna. V sérii akční sci-fi Stark Trek vychází film Do temnoty. Podfukáři jsou americká krimikomedie s Jesse Eisenbergem, Morganem Freemanem a Woodym Harrelsonem. A vychází i psychologický hororový thriller Chuckyho kletba.
08.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (88 článků) , Sean Penn (225 článků) , Susan Sarandon (124 článků) , Woody Harrelson (33 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků) , Susan Eisenberg (1 článek)

Pronásleduje rodinu Karešovych kletba? Všechny sužuje rakovina!

 
U příběhu rodiny Karešových vás možná napadne, že nad ní snad visí kletba. Rodinu včetně dětí totiž postihla rakovina. A děti jsou na tom nejhůř. Trpí genetickou poruchou, která vede k tomu, že se nádor s největší pravděpodobností bude objevovat znovu a znovu.
01.04.2014 22:20 |

podobné články

Naplněná kletba z Pošty pro tebe: Matka ji proklela, Alena skončila opuštěná a zbídačená!

 
Kletba matky Bohumily Karáskové, která před dlouhými jedenácti lety proklela svou dceru Alenu Horáčkovou v Poště pro tebe, se bohužel naplnila. Paní Alena je na tom zle, skončila opuštěná na ubytovně, nemůže chodit a živí ji časopis, jehož prodejem si přivydělávají bezdomovci.
12.12.2018 14:55 |

podobné články

Drsný život Ivety Bartošové: Sláva, pády, návraty, závislosti a nepovedené vztahy

 
Iveta Bartošová spáchala sebevraždu! Její život je protkán slávou, pády, vzestupy a dalšími pády. Léčila se závislostí na prášcích, alkoholu i depresí. Svůj život si nakonec vzala sama, když skočila pod vlak na přejezdu v Uhříněvsi.
29.04.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6869 článků)

Boeing zastavuje výrobu letadel 737 MAX. Po dvou tragédiích stále nelétají

 
Americký výrobce letadel Boeing od ledna pozastavuje výrobu letadel 737 MAX, která po dvou tragických haváriích nesmí od letošního jara létat. Společnost to oznámila v pondělí v tiskovém prohlášení, ve kterém uvedla, že v současné chvíli nechystá zaměstnance propouštět či posílat na nucenou dovolenou. Pozastavení produkce Boeing zdůvodnil především tím, že schvalovací proces provozu letadel u amerického Federálního úřadu pro letectví (FAA) se přesouvá do roku 2020 a že není jasné, kdy a za jakých podmínek se stroje vrátí do provozu.
17.12.2019 07:35 |

podobné články

Rod Stewart šokuje: Kokain jsem si strkal i do zadku

 
Rocker Rod Stewart (67) zavzpomínal na divoké začátky své kariéry v sedmdesátých letech a prozradil, že tehdy drogy užíval nejen orálně. S kolegou Ronniem Woodem si je strkali přímo do konečníku ve speciálních kapslích. Ronnie prý tehdy šňupal kokainu tak moc, až si propálil díru v nosní přepážce.
29.10.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Rod Stewart (102 článků)

Rod Winchesterů pronásledovala kletba smrti: Strašidelný dům sloužil jako skrýš před duchy

 
Rodina Winchesterů se především Američanům zapsala do pamětí tím, že zbohatla na výrobě zbraní. Jednou z nich byla i puška, takzvaná Winchesterovka, s níž se Unii podařilo vyhrát americkou občanskou válku. Traduje se, že právě ti, kteří střelou z této zbraně zemřeli, po smrti rodinu pronásledovali a prokleli. Dědička Sarah proto vybudovala dům Winchesterů, jenž jí se spoustou dveří do prázdna, okny v podlaze či slepými chodbami sloužil jako skrýš před duchy.
15.10.2020 20:41 |

podobné články

Ušlapání, požáry, pády letadel, bomby: Pouť do Mekky stála život tisíců lidí

 
Nejtragičtější pouť do Mekky za posledních 25 let končí v sobotu posledními rituály. Při čtvrtečním neštěstí v tlačenici zahynulo 769 poutníků a 934 dalších bylo zraněno. Nejde ale rozhodně o ojedinělý incident. Hadždž, jak Arabové pouť nazývají, poznamenala v minulosti řada požárů, útoků, pádů letadel i nehod věřících.
26.09.2015 18:50 |

podobné články

TOP 10: Nejbrutálnější pády skokanů na lyžích!

 
Skákat na lyžích z obřích můstků může být krásné, ale také dost zrádné a nebezpečné. Nejmenší technické chyby či lehké větrné poryvy mohou katapultovat sportovce z nebe přímo do pekla. Pádu se asi vyhne jen málokterý skokan, nicméně z některých pádů naskakuje husí kůže. Švýcarský server Blick vybral top deset nejbrutálnějších dopadů.
14.02.2010 05:00 |

podobné články