Článek

Robinsonka Martina Helis oznámila radostnou novinku. S manželem čekají další přírůstek

 
Finalistka Robinsonova ostrova Martina Helis oznámila radostnou novinku. S manželem Jakubem Helisem čekají druhé miminko. Roztomilou fotku sdílela na sociálních sítích.
23.04.2024 14:45 |

podobné články

Podobné články

Robinsonka Martina Helis o nové roli mámy: Dva týdny po porodu byly náročné a 20 kg nahoře

 
Zanedlouho tomu bude pět let, kdy se na televizních obrazovkách objevila drsná reality show Robinsonův ostrov, která se u diváků stala velmi populární. Hvězdou druhé řady se stala neohrožená Martina Helis, které vítězství uteklo skutečně jen o kousek. Od reality show ale uběhlo dost času. Martina Helis je měsíc čerstvou maminkou a v rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala o mateřství.
28.02.2021 07:00 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis: Prozradila, kolik během těhotenství nabrala a jestli chce taťku u porodu

 
Bývalá Robinsonka Martina Helis prožívá v současné době jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Martina je v sedmém měsíci těhotenství a porod se nezadržitelně blíží. Budoucí maminka se svým těhotenství nedělá přílišné drahoty a fanouškům prozradila, že se už nemohou dočkat, až s manželem přivítají malého chlapečka.
15.11.2020 07:01 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis o partnerovi i mateřství: Mrzí mě, že jsem s tím nezačala už dříve

 
Martina Helis (29) patřila k nejvýraznějším účastnicím reality show Robinsonův ostrov. Po účasti v drsné show se stihla provdat, ale také se stala maminkou syna Sebastiena, kterého přivítala na svět se svým manželem Jakubem. Nově se Robinsonka stala tváří služby Tesco Online nákupy. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak mateřství aktuálně prožívá, co ji překvapilo a jak zvládá roli tatínka její partner. Padla otázka i na téma Vánoc, které jsou již za rohem, a nakupování nejen dárečků. 
20.10.2021 10:20 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis si na ostrově sáhla na dno: Dnes bych udělala některé věci jinak

 
Robinsonka Martina Helis (29) patřila mezi nejoblíbenější účastnice Robinsonova ostrova, ve kterém se dostala až do samotného finále. Aktuálně jsou v procesu přípravy na novou reality show Survivor Česko Slovensko, která má stejný koncept, ale má být náročnější a také větší. V rozhovoru pro eXtra.cz Martina zavzpomínala na svou účast v Robinsonově ostrově, svěřila se, co bylo nejnáročnější, ale také prozradila, proč si myslí, že právě ona zaujala nejen na castingu, ale postupně se probojovala až do finálního dílu.
22.10.2021 13:55 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis se rozplývá nad těhotenstvím: Promluvila o pohlaví miminka

 
Jedna z nejoblíbenějších soutěžících druhé řady Robinsonova ostrova Martina Helis před pár dny oznámila radostnou novinu. Poté, co do toho praštila po dlouholetém vztahu s přítelem Jakubem, podařilo se jim zadělat na potomka. Šťastná Martina promluvila pro eXtra.cz o prvních měsících těhotenství a také o tom, jak si na novou roli zvyká.
05.08.2020 09:30 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis o těhotenství: Cítím se víc žensky, může za to bujný dekolt

 
Martinu Helis si lidé pamatují hlavně z drsné reality show Robinsonův ostrov. Před nějakou dobou do toho Martina praštila s dlouholetým partnerem Jakubem a záhy po svatbě oba přispěchali s krásnou novinou. Půvabná Robinsonka je v šestém měsíci těhotenství a redakci eXtra.cz prozradila, jak ji změnilo těhotenství a jak se připravuje na blížící se porod.
11.10.2020 09:01 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis ukázala tělo po porodu: Není to ideální, ale jiné by pro její váhu vraždily

 
Martina Helis patřila k nejvýraznějším účastnicím drsné reality show Robinsonův ostrov. Od té doby ale uplynulo spoustu času a Martina je nyní šťastnou maminkou a s manželem Jakubem si užívají rodinného štěstí s malým Sebastienem. Martina rozhodně nepatří mezi ten typ maminek, které by retušovaly každou fotku na sociálních sítích, a nedávno ukázala realitu těsně po porodu a prozradila, kolik váží a na jakou váhu by se chtěla pomalu, ale jistě dostat.
10.04.2021 14:05 |

podobné články

Robinsonka Martina Helis se stala maminkou: Novorozený syn dostal krásné jméno

 
Účastnice reality show Robinsonův ostrov Martina Helis se stala poprvé maminkou. S manželem Jakubem vybrali novorozenému synovi krásné jméno. Informaci o porodu zveřejnila Martina na svých sociálních sítích.
30.01.2021 18:21 |

podobné články

Potetovaná Robinsonka Martina Helis skáče radostí: S manželem čeká miminko

 
V drsné reality show Robinsonův ostrov patřila Martina Helis mezi favoritky. Potetovaná černovláska neměla z ničeho nahnáno a v soutěži se rvala jako lev. Sice nezvítězila, zato ji potkalo něco krásného v osobním životě. Minulý rok se vdala a teď přišla s další krásnou novinkou. Do rodinky přibude třetí člen!
02.08.2020 18:20 |

podobné články

Pandemický babyboom! 5 slavných maminek, které jsou šťastné i v zoufalé době

 
Pandemie koronaviru všem nám obrátila životy vzhůru nohama a pěkně je zkomplikovala. Jestli se v této nelehké době něčemu daří, tak je to jednoznačně plození dětí. Oblíbená herečka Veronika Arichteva (34) nedávno přivedla na svět syna Luka Christa, Robinsonka Kateřina Šuriaková malého Františka a Vendula Pizingerová (48) Pepíčka. Ještě v očekávání jsou Robinsonka Martina Helis nebo moderátorka Zorka Hejdová (30).
23.10.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (675 článků)

Potetovaná Robinsonka o dítěti a nechutnostech na ostrově: Každý tam měl svoji jámu

 
Martina Helis (27) patří mezi ty účastníky reality show, kteří ani po jejich skončení neupadli v zapomnění. Za chvíli to budou tři roky od doby, kdy se zúčastnila drsné soutěže o přežití Robinsonův ostrov. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala nejenom o tom, co by udělala nyní jinak, ale také prozradila, jestli se svým manželem Kubou uvažují o potomkovi.
22.11.2019 15:05 |

podobné články

Kráska z Ulice oznámila radostnou novinku: Jsem v šestém měsíci těhotenství, potvrdila

 
Herečka Malvína Pachlová (30), která momentálně hraje v nekonečném seriálu Ulice kavárnici Šárku, je těhotná. Dítě čeká s hercem Milanem Ligačem a tento stav se jí podařilo skrývat téměř půl roku. Radostnou novinku oznámila webu Super.cz. 
12.09.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Malvína Pachlová (28 článků)

Hvězda Harryho Pottera oznámila radostnou novinku: Devon Murray se stane otcem

 
Herec Devon Murray (31), kterého si lidé zamilovali jako nešikovného čaroděje Seamuse z filmů Harry Potter, na sociálních sítích oznámil radostnou novinku. Jeho přítelkyně Shannon McCaffrey Quinn čeká miminko a pár se už v lednu dočká vysněného potomka. Svým fanouškům se Devon pochlubil oblečkem pro děťátko a ultrazvukem.
09.07.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Devon Murray (22 článků) , Harry Potter (1643 článků) , Harry Shannon (1 článek) , Shannon Murray (1 článek) , Shannon Murray (1 článek) , Harry Harry (1946 článků)

Robinsonka Kateřina Šuriaková: Přestala řádit, otěhotněla a vzala si statného chasníka

 
Robinsonka Kateřina Šuriaková se od dob vysílání Robinsonův ostrov poměrně hodně zklidnila, založila rodinu a stihla se vdát. Ještě před dvěma lety si Kateřina užívala svobodného života a pařila ostošest. To se ale před časem změnilo, když oznámila, že čeká rodinu a brzy se navíc bude vdávat. Nyní na sociálních sítích uveřejnila svatební snímek od moře a strhla se vlna gratulací.
28.02.2020 07:01 |

podobné články

Překvapivý přírůstek v rodině Jitky Boho: Jmenuje se Amálka!

 
Česká Miss 2010 Jitka Boho (27), dříve Válková, oznámila radostnou zprávu. S manželem Lukášem mají nyní kromě dcery Rosalie (3) doma ještě další »miminko« a musí řešit jeho loužičky! Jaký přírůstek do rodiny si pořídili?
02.01.2019 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Boho (64 článků) , Jitka Válková (533 článků)

Plíšková oznámila radostnou zprávu: Poslední Vánoce ve dvou, napsala

 
Tenistka Kristýna Plíšková (29) a fotbalista Sparty Dávid Hancko (23) čekají své první dítě. Radostnou novinku sdílel pár na svých sociálních sítích, kam připojili i krásný černobílý snímek se vzkazem od srdce.
06.12.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Plíšková (86 článků)

Céline Dion čeká dvojčata

 
Zpěvačka Céline Dion dnes oznámila světu radostnou zprávu.  Po několika neúspěšných pokusech konečně otěhotněla a ve svých dvaačtyřiceti letech čeká dvojčata! Zpěvačka kanadského původu Céline Dion dnes médiím oznámila radostnou novinku v podobě svého těhotenství. Céline podstoupila již několikrát umělé oplodnění, které však vždy skončilo neúspěšně.  Po několika letech se tak podařilo to, v co už [...]
31.05.2010 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (201 článků)

Lenka Zahradnická oznámila radostnou novinu: Herečka bude potřetí maminkou

 
Herečka Lenka Zahradnická (38) oznámila radostnou novinku. Je potřetí těhotná. Fanouškům to sdělila prostřednictvím videa na sociálních sítích, na kterém ukázala už pěkně vypouklé bříško. Pod videem se okamžitě začaly objevovat komentáře od známých celebrit plné gratulací. 
15.04.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Zahradnická (122 článků)

Nejslavnější český youtuber Jirka Král oznámil radostnou novinku: S partnerkou čekají první dítě!

 
Český youtuber Jirka Král (31) oznámil na svém Instagramu krásnou novinku. Se svou ženou Karolínou čekají prvního potomka. 
01.01.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (107 článků) , Jiří Král (107 článků)