Robbenova „strašlivá“ penalta stála Bayern vítězstí nad Chelsea

Nizozemský fotbalista Arjen Robben přiznal, že pokutový kop v prodloužení finále Ligy mistrů proti Petru Čechovi zahrál strašlivě a připravil tím Bayern o možný triumf. Chelsea následně vyhrála penaltový rozstřel. Zklamání je to pro něj o to větší, že v této sezoně už při jedné důležité penaltě v dubnu zklamal, a připravil tak Bayern o německý titul.
20.05.2012 18:15 |

Osobnosti: Petr Čech (1137 článků) , Arjen Robben (39 článků)

ŽIVĚ Bayern - Chelsea 1:2P. Chelsea vyhrála Ligu mistrů

Podívejte se na online reportáž ze zápasu Bayern - Chelsea
19.05.2012 20:35 |

Rukavice v českých barvách vychytaly Bayern, Čechova Chelsea je králem Ligy mistrů!

Fotbalisté Chelsea slaví premiérový triumf v Lize mistrů. V mnichovském finále porazili až po penaltovém rostřelu Bayern. Po základní hrací době i následném prodloužení skončilo utkání 1:1. Hrdinou pokutových kopů, v nichž Chelsea zvítězila 4:3, byl Petr Čech.
19.05.2012 23:55 |

Osobnosti: Petr Čech (1137 článků)

Bayern a Chelsea hrají o titul v LM, po trofeji prahne i Čech

Mezi Bayernem Mnichov a Chelsea se dnes rozhodne o vítězi fotbalové Ligy mistrů. V brance londýnského celku bude Petr Čech, který se může stát čtvrtým českým fotbalistou, který nejprestižnější klubovou soutěž vyhraje. Dějištěm rozhodující bitvy je mnichovská Allianz Arena a Bayern je prvním týmem, který si ve dvacetileté historii soutěže zahraje finálový zápas na svém stadionu.
19.05.2012 09:50 |

Chelsea vyhrála Ligu mistrů, na penalty zdolala Bayern Mnichov

Fotbalisté londýnské Chelsea získali poprvé v historii trofej pro vítěze Ligy mistrů. V sobotním finále porazili Bayern Mnichov na jeho půdě po penaltovém rozstřelu 4:3, když po základní hrací době skončil duel nerozhodně 1:1. Oporou hostujícího týmu byl opět brankář Petr Čech - v nastavení zneškodnil penaltu Robbenovi a v následné loterii uspěl proti střelám Oliče a Schweinsteigera, kterou zastavila tyč.
20.05.2012 00:20 |

Superpohár z Edenu: Chelsea a Bayern v Praze!

Páteční zápas o fotbalový Superpohár, v němž se v Praze utkají londýnská Chelsea a Bayern Mnichov, uvidí diváci ve 115 zemích světa. O zápas je mimořádný zájem i mezi žurnalisty, i přes přísná výběrová kritéria UEFA jich do Prahy dorazí více než dvě stovky. V Edenu tři dny před utkáním pořadatelé výrazně rozšiřují prostory pro média.
27.08.2013 19:50 |

BAYERN NEBO CHELSEA? Komu budete fandit?

V pražském Edenu se večer odehraje souboj o první trofej nové sezony. O superpohár UEFA se střetnou Bayern Mnichov a londýnská Chelsea. V Praze proti sobě stanou trenérské veličiny Pep Guardiola a Jose Mourinho!
30.08.2013 16:30 |

Čech už zná soupeře! Chelsea narazí na Atlético, Bayern se utká s Realem

Fotbalisté Chelsea s Petrem Čechem v brance se v semifinále Ligy mistrů utkají s Atlétikem Madrid. Druhou dvojici tvoří Real Madrid a Bayern Mnichov.
11.04.2014 12:55 |

Z Clintonové je televizní redaktorka, je prý nudná a bez charizmatu

Dcera amerického exprezidenta a současné ministryně zahraničí Chelsea Clintonová pracuje pro televizi NBC. Své první vysílání zvládla, tréma však prý byla poznat. Její vystoupení vyvolalo protichůdné reakce. Podle některých amerických médií byla nervózní a postrádala charizma. Další články k tématu: Manželství Chelsea Clintonové je prý v krizi, pár si dává čtvrtletní pauzu Rabín, kněz a krásná Clintonová. Svět se dočkal svatby roku Svatba Clintonové podléhá utajení, mlčí i matka nevěsty Chelsea Clintonová se zasnoubila v Den díkůvzdání Chelsea Clintonová se bude vdávat Chelsea Clintonová je z Evropy rozčarovaná Keňan chce dceru Clintonových, nabízí čtyřicet koz a dvacet krav
13.12.2011 15:15 |

Chelsea a Real zopakovaly výhry a jsou v semifinále Ligy mistrů

Fotbalisté Chelsea s brankářem Petrem Čechem po třech letech postoupili do semifinále Ligy mistrů, když i podruhé porazili Benfiku Lisabon. Doma zvítězili po dramatickém závěru 2:1. Také Real Madrid v domácí čtvrtfinálové odvetě zopakoval výhru proti APOELu Nikósie (5:2). Chelsea v semifinále za dva týdny narazí na Barcelonu, Real vyzve Bayern Mnichov.
04.04.2012 23:00 |

Chelsea bez Čecha jen remizovala se Schalke, Bayern udolal City

Fotbalisté Chelsea poprvé v sezoně ztratili body, když v 1. kole základních skupin Ligy mistrů doma jen remizovali 1:1 se Schalke. Reprezentační gólman Petr Čech to znovu jen sledoval z lavičky Chelsea. Šlágr mezi Bayernem Mnichov a Manchesterem City rozhodl minutu před koncem Jerome Boateng a zajistil německému mistrovi výhru 1:0. Porto deklasovalo 6:0 BATE Borisov i zásluhou hattricku Yacine Brahimiho.
17.09.2014 23:45 |

Osobnosti: Petr Čech (1137 článků) , Yacine Brahimi (1 článek)

Chelsea je venku! Oslabený PSG ji vyřadil v prodloužení

V dramatickém zápase se v odvetě osmifinále Ligy mistrů střetly Chelsea a Paris Saint-German a po několika nečekaných zvratech jde dál francouzský tým. Zápas dvou miliardářských týmů skončil po prodloužení remízou 2:2 a trenér Chelsea José Mourinho tak Ligu mistrů s londýnským týmem letos opět nevyhraje. V druhém osmifinále nadělil Bayern Mnichov na svém hřišti Šachtaru Doněck debakl 7:0 a rovněž postupuje.
11.03.2015 23:45 |

Osobnosti: José Mourinho (202 článků)

Prohru neškodné Ostravy v Olomouci ovlivnila i chybná penalta

Olomoučtí fotbalisté se po výhře 2:0 nad Ostravou vrátili na třetí místo tabulky. Osud utkání výrazně ovlivnila chybně nařízená penalta, z které vstřelil Janotka vedoucí gól. Druhý přidal devět minut před koncem střídající Přikryl, pro kterého to byla premiérová ligová trefa.
07.03.2011 20:00 |

Gólové hody v LM: Bayern potupil AS Řím, Čech má nulu i vysokou výhru

Rovných 40 gólů padlo v osmi úterních zápasech fotbalové Ligy mistrů. Brankář Petr Čech si poprvé v letošní sezoně zachytal Ligu mistrů a čistým kontem přispěl k výhře Chelsea 6:0 nad Mariborem. Ještě o gól víc svým soupeřům nastřílel Bayern Mnichov s Šachtarem Doněck.
22.10.2014 09:45 |

Hitem internetu je chudák Sergio Ramos z Realu Madrid a jeho neproměněná penalta proti Bayernu. Díky lidové tvořivosti vznikají videa i vtipy, kterými se baví doslova celý svět.
27.04.2012 19:35 |

Osobnosti: Sergio Ramos (12 článků) , Sergio Ramos (11 článků)

Penalta v 98. minutě! A na sudího si vyšlápl rozzuřený šejk

Penalta v osmé minutě nastavení dokáže pořádně naštvat, a co teprve když je tak trochu vymyšlená a navíc vede k rozhodujícímu gólu? A když se to stane ve Spojených arabských emirátech a ve hře je rozzuřený šejk coby bafuňář poškozeného týmu....
29.12.2013 10:28 |

Kabourková: Za tři rohy penalta

Poslouchala jsem písničku od Jarka Nohavici, Za tři rohy penalta, a vrátila jsem se zpátky do svých dětských let, kdy kluci po škole chodili do parku hrát fotbal.
16.07.2018 11:30 |

Na jachtu dosedla 40tunová velryba

Pořádným šokem, ale jinak bez větší újmy skončil nedělní výjezd jihoafrického páru s jejich jachtou poblíž Robbenova ostrova u Kapského města. Na plavidlo vyskočila 40 tun vážící velryba, uvedla agentura AP.
21.07.2010 16:11 |

Video jako důkaz: Jachtu opravdu rozmáčkla velryba

Nevídaný snímek vyskakující velryby, která zničila poblíž Robbenova ostrova u Kapského Města jachtu, obletěl celý svět. Odborníci i laici stále nemohli uvěřit, že se něco takového odehrálo a navíc se událost podařilo vyfotografovat.
27.07.2010 21:31 |

Strašlivá nehoda na rallye. Auto narazilo v plné rychlosti do diváků, vzduchem létali dospělí i děti. Varování! Video obsahuje brutální záběry

Strašlivá tragédie se stala v neděli na rallye Gran Turismo Polonia v polské Poznani. Řidič žlutého vozu Koenigsegg nezvládl řízení a krátce po startu v obrovské rychlosti vletěl do diváků.
01.07.2013 13:00 |