Článek

Říkali jí žirafo! Podívejte se, jak v 55 letech vypadá představitelka mrchy z Divokého anděla Andrey

 
Mariana Arias byla v Argentině velmi známou modelkou a přes konkurz se stala jednou z vedlejších postav v telenovele Divoký anděl. Sokyni v lásce Milagros (Natalie Oreiro) hrála tak dobře, že v seriálu zůstala až do konce a její postava Andrey v ní po Ivovi (Facundo Arana) vystřídala ještě několik dalších partnerů.
10.08.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariana Arias (1 článek)
Podobné články

Proč mají muži rádi mrchy a vy se jí nikdy nestanete? My to víme!

 
Muži mají odjakživa rádi mrchy a s radostí jim podléhají. Mrchy je totiž často svedou a využívají všech benefitů, co jim vztah s většinou movitým pánem nabízí. Každá spořádaná dívka by si jednou ráda vyzkoušela, jaké to je jí být. My ale víme, že pokud jste se jí nenarodila, s největší pravděpodobností se jí ani nestanete.
09.01.2018 07:05 |

podobné články

Pamatujete si sladkého Iva z Divokého anděla? Přibyly mu vrásky, ale pořád je to fešák!

 
Kdo by si nepamatoval Iva z Divokého anděla nebo sexy Yaga, syna džungle z latinskoamerických telenovel! Představitel Facundo Arana (45) se stal snem dívčích srdcí nejen u českých dívek, ale u dívek téměř po celém světě. Ta doba je sice dávno pryč a Facundovi přibylo trochu vrásek, ale i tak je to pořád sexy samec.
08.08.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Facundo Arana (5 článků)

Tajemství mrchy Evy z Discopříběhu: Promarnila šanci!

 
Krása byla vstupenkou do Discopříběhu i do světového modelingu. Představitelka mrchy Evy Mariana Slováková Konečná (43) mohla být slavnější než Eva Herzigová (42). Lásku ale upřednostnila před kariérou modelky.
09.05.2015 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (460 článků)

Šeherezáda: Říkali mi velbloude a žirafo

 
Šeherezáda Begüzar Korel je bezpochyby ženským idolem mnoha mužů na této planetě. Vždycky to tak ale nebylo…
14.02.2011 07:10 |

podobné články

Češi vzkazují Andree Bezděkové, že je nudná a ošklivá: A co říkali o Taťáně Kuchařové a ostatních?

 
Všem se zavděčit nejde! O víkendu to zjistily naše nejnovější Miss Kristýna Kubíčková a Natálie Kostková v čele s Andreou Bezděkovou. V lepším případě o nich lidé říkali, že jsou to nevýrazné nudné holky, v tom horším je rovnou odsoudili jako bývalé prostitutky. Jenomže jak to vypadá, historie se opakuje. Co říkali diváci o naší jediné Miss World Taťáně Kuchařové poté, co ji v roce 2006 vyhlásili nejkrásnější ženou světa?
06.04.2016 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (948 článků)

Ukecaný Motýlek Lina z Divokého anděla: V padesáti ukázala úplně všechno! Jak dnes vypadá?

 
Divoký anděl byla sice v oblíbeném seriálu služka Milagros v podání Natalie Oreirové (44), pořádné kvítko je ale zjevně i představitelka její kolegyně Liny. Herečka Victoria Onettová (50) šla úplně do naha! Informace přinesl slovenský deník PLUS jeden deň.
07.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Natalie Victoria (3 články)

Potvrzeno! Ženy jsou mrchy. Okamžitě ničí přitažlivější konkurenci

 
Ženy se vůči sobě chovají pudově jako mrchy.
05.12.2011 21:10 |

podobné články

Pamatujete si SEXY Milagros z Divokého anděla? Neuvěříte, jak herečka vypadá po 19 letech od natáčení!

 
Kdo by si nepamatoval nádhernou a divokou Milagros? Někdy kluk, jindy krásná žena. K seriálu Divoký Anděl jsme před devatenácti lety zasedali pravidelně a nemohli se ho nabažit. Jak nádherná herečka vypadá dnes?
19.05.2017 14:05 |

podobné články

Andělské bytosti kolem nás: Jak rozpoznat vtěleného anděla? A co když jste to právě vy!

 
Kromě toho, že máme všichni svého "anděla strážného":http://www.extra.cz/5-zpusobu-jak-se-da-komunikovat-s-andely-zavolejte-si-na-pomoc-sveho-andela-strazneho, jenž nás doprovází životem, vyskytují se na světě i mnozí další andělé. Možná jste se již setkali s andělem, co vypadal jako člověk, jen jste to netušili. Třeba jste jím, aniž o tom máte ponětí, vy.
21.01.2014 19:45 |

podobné články

Budete zírat: Představitelka Andrey z Beverly Hills 90210 vypadá v 52 letech fantasticky i bez podprsenky

 
Snad všichni si dodnes pamatují na uvědomělou, šprtající a předčasně vyspělou novinářku Andreu, která tajně milovala Brandona Walsche v kultovním seriálu Beverly Hills 90210. Její představitelka Gabrielle Carteris oslavila už druhého ledna neuvěřitelných dvaapadesát let.
14.02.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabrielle Carteris (7 článků)

Facundo Arana slaví narozeniny: Ivo z Divokého anděla vypadá i ve 48 letech skvěle

 
Muži nestárnou, ale zrají jako dobré víno. Důkazem toho je i herec Facundo Arana, který je českým televizním divákům známý především z legendární telenovely Divoký anděl. Dnes slaví 48. narozeniny a ačkoliv mu přibylo pár vlásek, stále vypadá skvěle.
31.03.2020 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Facundo Arana (5 článků)

Ewa Farna: Získat Anděla byl můj tajný sen

 
Ewa Farna získala v sobotu 17. dubna na udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2009 Anděla coby zpěvačka roku. Tvrdila, že nadšená byla už z nominace a získat Anděla byl její sen.
19.04.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1363 článků)

Poznáte seriálové herce v rolích nadpřirozených postav? Anděla možná odhalíte, ale s Mikulášem budete mít problém

 
Když na Primě vybírali celebrity, které půjdou letos potěšit děti na dětské chirurgii v Thomayerově nemocnici v Praze v kostýmech Mikuláše, čerta a anděla, byla volba prakticky jasná. Mikulášem se stal hubený dlouhán Radúz Mácha, role anděla se zhostila půvabná Andrea Kerestešová  (30) a čertem nemohl být nikdo jiný než divočák Martin Kraus.
06.12.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (387 článků) , Martin Kraus (164 článků) , Martin Kraus (164 článků) , Radúz Mácha (37 článků)

Vesničané z Indonésie uctívali anděla spadlého z nebe. Vyklubala se z něj sexuální hračka

 
V Indonésii se rozšířila zpráva, že jeden mladý rybář našel pravého anděla spadlého z nebe, čemuž okamžitě uvěřili lidé z jeho vesnice a z panny v životní velikosti se stala náboženská modla. Po vyšetřování místní policie ale bylo odhaleno, že se jedná o nafukovací pannu, která původnímu majiteli sloužila coby sexuální hračka. Vesničané se o anděla ale starali s veškerou úctou. Každý den jej převlékali do tradičního muslimského hidžábu.
04.05.2016 10:00 |

podobné články

Mikulášský speciál: Osudem zkoušená Anča předvedla erotický vrchol Ulice v převleku anděla

 
Vendula automaticky předpokládá, že Pavel dnes bude za Mikuláše a Mário za anděla stejně jako vloni. Jenomže všichni moc dobře vědí, že s těmito dvěma pány to bývá někdy velmi obtížné a tentokrát to nebude výjimka. Celou situaci naštěstí zachrání dobrosrdečná Anička, která se převleče za anděla a nechtěně tak předvede svůj erotický vrchol v seriálu.
05.12.2019 18:55 |

podobné články

Boj proti narkomanům a dealerům drog v Praze 5: Anděl pročesává speciální policejní tým

 
Praha 5 pokračuje ve svém boji proti uživatelům a hlavně dealerům drog, kteří se zdržují v okolí Anděla, Knížecí a spodní části Plzeňské ulice. Poté, co se pátá městská část spojila s Prahou 1 i Prahou 2, aby společně bojovaly proti drogové kriminalitě, je tu další krok. Okolí Anděla od podzimu hlídá speciální tým, který se zaměřuje na boj proti drogovým dealerům. Tento tým funguje již dlouho v centru města, na podzim svůj rajón rozšířil i o okolí Anděla. Praha 5 chce tak zajistit místním obyvatelům větší bezpečí.
30.12.2021 05:25 |

podobné články

Luciu navštívily děti, co ji zapálily, zhroutila se

 
Školačka Lucia (13) zažívala ve škole od svých spolužáků peklo, které vyvrcholilo brutálním napadením, při kterém jí dokonce zapálili vlasy. Děti si ji vybraly za oběť, protože prý byla nejvyšší ze třídy, pokřikovaly na ni žirafo. Dívka se nyní jen pozvolna zotavuje. Psychicky se jí navíc ještě přitížilo, když ji přišli navštívit spolužáci. "Když uslyšela jejich hlas, omdlela," popsala matka dívky.
21.04.2011 15:00 |

podobné články

Pamatujete si nejlepší kamarádku Milagros z Divokého anděla? Herečka je ve 44 letech neuvěřitelně sexy

 
Před téměř 22 lety dotočila poslední díly telenovely Divoký Anděl, kde si zahrála Glorii, nejlepší kamarádku hlavní postavy Milagros. Jak vypadá argentinská herečka Gabriela Sari dnes? Podle jejího výrazného obočí byste ji jistě hned poznali.
08.08.2021 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Sari (1 článek)

Překrásné noční obrazy z Divokého západu od malíře, který předběhl Zdeňka Buriana

 
Podívejte se na obrazy, na kterých zachycuje jedinečný obraz Divokého západu, jeho přírodu, obyvatele i zvířata na konci 19. století.
20.08.2021 06:00 |

podobné články