Článek

Řidička skončila po nehodě s osobním vozem v sadu

 
K dopravní nehodě osobního auta došlo 3. září 2014 ráno u obce Holovousy na Jičínsku. Na hlavní silnici č. I/35 havarovala z dosud nejasných příčin řidička osobního vozidla Škoda Favorit, která vyjela ze silnice, prorazila oplocení sadu a převrátila se na bok.
04.09.2014 00:05 |

podobné články

Podobné články

Řidička skončila s osobním vozem u Slaného na boku

 
Ve Slaném na Kladensku, u odbočky na Drnov, havarovala v sobotu odpoledne řidička s osobním automobilem značky Peugeot. Automobil skončil po nehodě v poli převrácený na boku.
19.07.2014 20:05 |

podobné články

Řidička v Praze skončila s autem na boku!

 
V pražské Čiklově ulici se ve čtvrtek krátce po půlnoci stala děsivá nehoda. Řidička tam s osobním autem smetla zaparkovaný autombil a se svým vozem skončila na boku. Jako zázrakem vyvázla nezraněna.
11.09.2014 01:30 |

podobné články

Vážná nehoda na Olomoucku: Zranila se řidička a čtyři děti

 
Pět lidí, z toho čtyři děti, se dnes zranilo při nehodě osobního auta v Klopině na Olomoucku. Devětadvacetiletá řidička narazila vozem do betonového sloupu. Zranění cestujících nejsou vážná, děti i řidička skončily v péči lékařů.
12.02.2017 11:55 |

podobné články

Popletená řidička najela s hasičským vozem na dva muže

 
V ulicích Birminghamu se toto úterý navečer odehrál trapný incident, který mnohé vyprovokoval ke smíchu a poznámkám o ženách za volantem. Řidička hasičského vozu nezvládla řízení a skončila ve výkladní skříni jednoho z obchodů. Nechybělo však ani drama, řidička při tom totiž málem srazila dva muže, kteří před obchodem trávili pauzu. Uskočili jen taktak.
31.05.2012 20:05 |

podobné články

Na Českobudějovicku se srazil autobus s osobním vozem

 
V obci Vitín na Českobudějovicku se dnes ráno srazil autobus s osobním vozem. Při nehodě utrpěl zranění dvaačtyřicetiletý řidič auta, který nacouval do silnice, po níž zrovna autobus jel, řekla jihočeská policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. 
27.03.2013 08:45 |

podobné články

MHMP: Praha obnovuje své sady, zakládá i nové

 
Hlavní město se v posledních sedmi letech snaží o obnovu sadů, které byly dříve jeho běžnou součástí. V současné době se stará o celkem 65 hektarů sadů, do kterých bylo vysazeno přes 2 500 ovocných stromů. Jedním z nově revitalizovaných sadů je i Třešňovka v Hrdlořezích.
21.06.2017 17:05 |

podobné články

Řidička v Praze nabourala do kruhového objezdu: Co dělala?!

 
K nehodě došlo v Praze-Letech, kde řidička havarovala a i s autem skončila uprostřed kruhového objezdu. Příčina nehody je zatím neznámá. Řidička však vyvázla bez zranění.
21.01.2015 22:51 |

podobné články

Při nehodě u Postoloprt zemřeli dva lidé

 
Ve středu, krátce po půl šesté ráno (za snížené viditelnosti – v husté mlze), došlo na silnici I/7 u Postoloprt k tragické dopravní nehodě dvou osobních a jednoho nákladního vozidla. V osobním automobilu Škoda Fabia zemřela řidička (72. ročník) a v osobním vozidle zn. Daewoo, kde cestovaly celkem čtyři osoby, na místě zahynul řidič (87. ročník) a jeden spolucestující (92. ročník) byl s těžkým zraněním převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice.
24.09.2014 12:35 |

podobné články

V pražské Krči došlo k nehodě autobusu s osobním vozem

 
Ve čtvrtek večer došlo na křižovatce ulic Zálesí a Štúrova v Praze 4 k dopravní nehodě autobusu MHD s osobním vozidlem.
01.08.2014 18:30 |

podobné články

Řidička prorazila svodidla a spadla z mostu do řeky!

 
Hasiči a záchranáři zasahovali v úterý ráno u Těšovic na Karlovarsku, kde řidička osobního automobilu dostala smyk a spadla s vozem do řeky Ohře. Řidička vyvázla se zraněním a je v péči pracovníků záchranné služby, řekla pro Mediafax mluvčí policie Andrea Pomichalová.
15.11.2011 09:25 |

podobné články

Řidička osobního auta vjela v Havířově pod traktor. Je zraněná

 
Do protisměru přímo do dráhy traktoru vjela ve čtvrtek ráno v Havířově řidička se svým osobním vozem.
23.09.2010 12:30 |

podobné články

Opilá řidička bourala s osobním vozem, ve kterém vezla nezletilou dceru

 
Tři dopravní nehody s alkoholem u řidičů řešili během víkendu vsetínští dopravní policisté. U Rožnova p. R. bourala opilá řidička, jež vezla v autě nezletilou dceru, v Huslenkách opilý řidič narazil do betonových sloupů. V Kelči narazil do opilé řidičky muž za volantem VW.
31.03.2014 12:40 |

podobné články

V Praze se srazila sanitka s osobním vozem, DOPRAVA BYLA ZABLOKOVANÁ

 
Srážka sanitky s osobním vozem v pondělí večer v Praze na křižovatce Vodičkovy ulice a Václavského náměstí si vyžádala zranění řidičky malého auta. Agentura Mediafax to zjistila na místě nehody.
30.05.2011 21:45 |

podobné články

Na Plzeňsku se srazil náklaďák s osobním vozem: Čtyři lidé se zranili

 
Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v úterý ráno dopravu u Horní Lukavice na Plzeňsku. Srazil se tady náklaďák převážející uhlí s osobním vozem. Čtyři lidé skončili v nemocnici.
01.08.2017 09:45 |

podobné články

V ulici Na Groši skončilo auto na boku: Při nehodě řidička poškodila další dvě vozidla

 
Řidička mercedesu ve středu ráno kvůli technické závadě auta skončila na boku v ulici Na Groši v Praze 10. Při nehodě poškodila ještě další dvě zaparkovaná vozidla. Událost se naštěstí obešla bez větších zranění, na místě zasahovali pouze dopravní policisté.
06.09.2017 09:40 |

podobné články

Mladý řidič (†20) nezvládl zatáčku: S vozem vyletěl do stromu, při nehodě zahynul

 
Mladý řidič (†20) zahynul v sobotu nad ránem při dopravní nehodě na Klatovsku. S vozem vyletěl ze zatáčky a narazil do stromu. Při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem.
29.01.2017 13:35 |

podobné články

Tragédie na Olomoucku: Při nehodě zemřeli dva dospělí a dítě, další dvě se zranily

 
Tři životy vyhasly při tragické dopravní nehodě, k níž došlo v pondělí odpoledne na Olomoucku. Na hlavním tahu mezi Olomoucí a Šternberkem se střetlo nákladní auto s osobním vozem, který odbočoval na Bohuňovice a řidič nedal protijedoucímu vozu přednost. Při nehodě zemřelo dítě a další dvě se zranily.
16.07.2018 17:05 |

podobné články

Řidička pod vlivem drog ujela od nehody a opakovaně napadla policisty

 
Na křižovatce ulic Kartouzská a Radlická na pražském Smíchově nabourala řidička Peugeotu z boční strany do vozidla VW Golf. Když se řidič Golfu vyšel podívat, jaké škody při nehodě vznikly, šlápla řidička Peugeotu na plyn, přejela muži nohu a z místa ujela.
22.09.2014 13:30 |

podobné články

Policejní honička s nezletilým v Litvínově skončila smrtí řidičky

 
Smrtí kolemjedoucí řidičky skončila v pondělí u Litvínova honička nezletilého mladíka s policejní hlídkou. Mladík s kriminální minulostí a bez řidičského průkazu se v protisměru srazil s vozem, jehož řidička dnes podlehla zraněním způsobeným při nehodě. Pronásledovaný je těžce zraněn. Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.
05.11.2013 19:50 |

podobné články