Článek

Řidiči přišli o nadité šrajtofle: Jednoho napálili podvodníci, druhý ji nechal na střeše

 
O své peněženky přišli o víkendu hned dva řidiči osobních aut. Jednoho okradli podvodníci přibližně o 100 tisíc korun, druhý může zpytovat hlavně svou paměť. Peněženku totiž zapomněl na střeše auta. Přišel tak o více než 20 tisíc korun.
10.02.2020 11:35 |

podobné články

Podobné články

Kajínek prozradil, jaký balík nosí v peněžence: Mám tam jen pětitisícovky

 
Rozdal stovky podpisů, hodil na sebe koženou bundu, vzal přítelkyni za ruku a vydal se do víru velkoměsta. Omilostněný vrah Jiří Kajínek (56) pak při placení parkovného poodhalil obsah nadité šrajtofle.
23.09.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (789 článků)

Podvodníci s falešnou pokutou málem napálili i brněnského radního

 
Neznámí podvodníci se už více než měsíc snaží přivydělat na důvěřivosti Brňanů. Stovky z nich v poště našli upomínající dopis se složenkou na 500 korun: Zaplatit mají za dopravní přestupek, kterého se nikdy nedopustili. Minulý týden podobné psaní přišlo i náměstkovi brněnského primátora Ladislavu Mackovi (ČSSD).
28.11.2011 14:10 |

podobné články

Podvodníci na Twitteru se snaží zneužít omluvy Elona Muska. Z lidí tahají bitcoiny

 
Podvodníci nikdy nespí. Ani když jde o vážné téma, o kterém by se nemělo vtipkovat. Ihned poté, co se šéf Tesly a SpaceX Elon Musk v noci na středu omluvil za svůj podivný komentář na konto jednoho ze zachránců fotbalového týmu v Thajsku, podvodníci toho na Twitteru zneužili a začali předstírat, že jeho jménem rozdávají virtuální měny. Tahají přitom z lidí peníze.
26.07.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Elon Musk (100 článků)

Eltona Johna napálili vtipálci. Myslel si, že telefonuje s Putinem

 
„Dostal, co chtěl!“ říkají ruští vtipálkové, kteří napálili britského zpěváka Eltona Johna (68). Ten byl přesvědčen, že mluví s ruským prezidentem Vladimirem Putinem (62), Elton John se hned po rozhovoru svým zážitkem pochlubil přes sociální síť Instagram celému světu.
17.09.2015 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3414 článků) , Elton John (534 článků) , John Elton (144 článků)

Pozor! Ve Varech řádí gang okrádající seniorky!

 
Kriminalisté z Karlových Varů vyšetřují během týdne už druhý případ okradení důvěřivých seniorek o statisíce. Obě ženy napálili jednoduchým způsobem zřejmě stejní podvodníci.
17.01.2012 13:30 |

podobné články

Netypické medobraní: v centru Prahy a navíc na střeše obchodního centra

 
V pátek dopoledne se na střeše obchodního centra Chodov sešli včelaři i milovníci medu. Všichni za jediným účelem. Stočit med od místních včel, kterým se na střeše jednoho z největších nákupních center kupodivu daří výtečně.
27.07.2012 18:25 |

podobné články

Odkud utekla? Agamu vousatou chytili strážníci na střeše automobilu

 
V pondělí odpoledne, kdy Prahu sužovaly vysoké teploty a sluníčko pařilo, na městskou policii zavolal oznamovatel, že se v ulici Makovského v Praze 6 po střeše automobilu prochází ještěr. Strážníci na místo vyjeli a na střeše jednoho ze zaparkovaných aut opravdu spatřili agamu vousatou. Tu odchytli a předali kolegům z útulku v Dolních Měcholupech, kde si počká, než se objeví její majitel.
14.07.2016 14:10 |

podobné články

Aktivisté na střeše Kliniky: „Bydleli uvnitř, vyhodit je uprostřed zimy je nesmyslné,“ řekl člen centra Ort v Epicentru

 
Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kde v roce 2014 nelegálním obsazením budovy vzniklo Autonomní sociální centrum Klinika, zůstává už šestý den několik aktivistů. Protestují tak proti jejímu vyklízení. Podle jednoho z členů centra Jakuba Orta na střeše hodlají být ještě hodně dlouho a v pořadu Epicentrum na Blesk.cz prozradil, jaká nahoře panuje nálada.
15.01.2019 06:20 |

podobné články

HYENY: Důvěřivým seniorkám ukradli 140 tisíc!

 
Hned dvojici seniorek napálili neznámí podvodníci v Praze a připravili je dohromady o 140 tisíc korun. První žena naletěla na trik s nemocným příbuzným, druhá pozvala neznámé domů a ti ji okradli, sdělil ve středu Mediafaxu mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.
27.07.2011 16:20 |

podobné články

4 podvodníci, kteří se úspěšně vydávali za celebrity

 
Vedle práce, která je zároveň i jejich koníčkem, lidé obvykle celebritám závidí dvě věci - slávu a bohatství. Co kdybyste se však mohli do role slavného herce či zpěvačky vžít čistě pro  podobnost své tváře k té jejich? Poznejte čtveřici právě takových filutů. Historie podvodníků, kteří si úspěšně hráli na celebrity a napálili své okolí je totiž tak dlouhá, jak dlouho se jen píší dějiny showbyznysu.
06.03.2017 11:05 |

podobné články

Řidiči demolují krytá parkoviště: Zapomínají, že mají na střeše kola

 
Hned tři stejné dopravní nehody řešili v rozmezí několika dnů brněnští policisté. Řidiči osobních aut demolovali parkoviště v obchodních centrech. Nejednalo se přitom o vandaly, ale o sklerotiky. Zapomněli totiž, že mají na střeše připevněná cyklistická kola.
21.08.2017 09:05 |

podobné články

Blesk: Tluchoř lovil pětitisícovky z podezřelé brašny

 
Ve čtvrtek večer slavil narozeniny bývalý ministr vnitra Ivan Langer (ODS). Oslavám byli přítomni i reportéři bulvárního deníku Blesk a ti si všimli zvláštního počínání jednoho z pozvaných hostí poslance Petra Tluchoře (ODS). Bývalý šéf poslaneckého klubu ODS prý v jednu chvíli vyšel z baru a od jednoho z řidičů čekající limuzíny si vyzvedl peníze. Z nadité tašky, kterou mu řidič podal, vytáhl pětitisícovky a vrátil se zpátky do podniku.
14.01.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (561 článků) , Ivan Langer (674 článků)

Na 'stočených' autech vydělají podvodníci víc, než zvládne utratit řada ministerstev

 
Na autech se stočeným tachometrem vydělávají podvodníci na 19 miliard ročně – to je částka, kterou zaplatí řidiči při koupi upravených vozů. Pro srovnání, zhruba stejnou částku by mělo letos utratit ministerstvo financí a je to také víc, než utratí třeba ministerstvo kultury (něco přes 11 miliard), životního prostředí (přes devět miliard), zdravotnictví (6,7 miliardy) či zahraničních věcí (6,5 miliardy).  
14.10.2015 14:31 |

podobné články

Iveto Bartošová, valí se na tebe pořádné dluhy! Z dovolené v cizině přišla další faktura

 
Situace se opakuje jako přes kopírák! Před nedávnem zpěvačku Ivetu Bartošovou  (47) zaskočil „Liebesbrief“ z rakouské nemocnice, která po ní požadovala uhrazení zhruba patnácti tisíc korun za akutní ošetření při jejím útěku se Zdeňkem Macurou  (39) . Ten po výhrůžkách Josefa Rychtáře  (55) nakonec vše uhradil, ale teď asi bude do šrajtofle muset sáhnout znovu. „Objevila se další faktura,“ prozradil Super.cz Macura.
06.09.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Sexy Diana s vtípkem

 
Ptá se jeden druhého: "Není tohle tvoje šrajtofle?" "No jo, to je ona! Já už ji hledám jakou dobu! Tak tys ji našel?"
02.01.2014 06:10 |

podobné články

V Praze řádí podvodníci: Matou pokladní tak, až jim vrátí moc peněz

 
Pražská policie hledá dvojici mužů, která okrádá pokladní. Podle dostupných informací podvodníci nepoctivě přišli k penězům nejméně v jednom obchodním domě a na poště. Po obsluze vždy chtějí různým způsobem směnit peníze a počínají si tak, až pokladní zmatou. Ti jim potom vrátí víc, než měli.
24.06.2017 14:50 |

podobné články

Partneři sexbomby Vlaďky Erbové. Sportovec, kam se podíváte. Ale co je jejich prvotním znakem? My na to přišli!

 
Víte, co mají společného manželé a milenci prsatice Vlaďky Erbové? Je to nejen kladný přístup ke sportu, vypracované tělo, ale hlavně nadité peněženky. Jenže jak se bankovní konto začne zužovat, tak hned hledá náhradu. Na vlastní kůži to poznal teď Tomáš Řepka a před ním Zdeněk Bahenský.
09.08.2015 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1171 článků) , Zdeněk Bahenský (41 článků)

Řidič ignoroval zatáčku, SUV vzlétlo a přistálo na střeše domu

 
Není úplně neobvyklé, že se auta při nehodách převrátí. Krajně neobvyklé je však to, když auto leží převrácené na střeše domu. Tento podivný pohled se naskytl lidem v americkém Houstonu, když přistál na střeše domu se svým terénním vozidlem mladý muž.
26.02.2013 10:50 |

podobné články

Jak tohle, probůh, dokázali: Auto na střeše a v okně!

 
Auto na střeše je běžným výsledkem nehody. Jenže většinou vozy končí na té vlastní... Černý cadillac v Kalifornii zaparkoval na střeše domu stojícího u silnice!
28.03.2013 12:05 |

podobné články