Článek

Řidič si v Kroměříži nezabrzdil auto a sjelo mu do řeky! Bylo rok staré

 
Pořídil si ho teprve před rokem, ale příliš ho nestřežil. Muži z Kroměříže ujel jeho vůz značky Suzuki při vyjíždění z garáže tak daleko, že skončil v řece Moravě. Ven z vody ho museli hasiči i potápěči vytahovat celé čtyři hodiny.
11.07.2018 11:35 |

podobné články

Podobné články

Roztržitý řidič nezabrzdil. Auto skončilo v řece

 
Nečekané překvapení asi prožil řidič vozu Ford Escort, který zaparkoval přímo před budovou Krajského úřadu v Liberci. Kolem poledne se auto rozjelo a sjelo do koryta řeky Nisy, řekla mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.
01.07.2013 14:15 |

podobné články

Nahodil pruty, ale nezabrzdil auto: Zmizelo mu pod hladinou řeky Moravy

 
Na zatažení ruční brzdy příště určitě nezapomene rybář z Rohatce na Hodonínsku. Na půlnoční rybařeníčko se asi těšil tak moc, že zapomněl zabrzdit svůj Citroën Berlingo. Auto mu sjelo do Moravy.
17.07.2017 11:10 |

podobné články

Řidič nezabrzdil auto, našel ho dole pod schody

 
Neobvyklý případ zaměstnal v pondělí dopoledne brněnské hasiče - vytahovali vozidlo, které samo sjelo ze schodů. Agenturu Mediafax o tom informoval mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.
12.12.2011 14:15 |

podobné články

V centru Prahy auto sjelo do Vltavy, řidič nepřežil

 
V centru Prahy na Masarykově nábřeží dnes ráno auto prorazilo zábradlí a sjelo do Vltavy, 31letý řidič nehodu nepřežil. Sdělily to mluvčí pražské policie Jana Rösslerová a mluvčí hasičů Pavlína Adamcová.
23.12.2011 07:55 |

podobné články

U Otrokovic zemřel při nehodě řidič, na Liberecku sjelo auto ze srázu

 
Tragická nehoda se stala na Zlínsku u Otrokovic, po nehodě s náklaďákem zemřel řidič osobního auta. Na Liberecku zase sjelo auto do hlubokého srázu.
15.08.2012 20:45 |

podobné články

U Palackého mostu sjelo do Vltavy zřejmě špatně zabržděné auto

 
Z náplavky u Palackého mostu v Praze dnes v pozdním odpoledni sjelo do Vltavy auto, z vody ho vytahovali za asistence policie hasiči a potápěči. "Vůz sjel do řeky při manipulaci s jeho přívěsem, na kterém byla loď. Je možné, že byl špatně zabržděný," řekla ČTK policejní mluvčí Iveta Martínková.
14.07.2015 21:15 |

podobné články

Smrtelná nehoda. Auto sjelo do řeky, řidič nepřežil převoz do nemocnice

 
V Bílině na Teplicku dnes odpoledne zahynul řidič osobního auta. Sjel do stejnojmenné řeky, a přestože se ho podařilo vyprostit, při převozu do nemocnice zemřel. Řekl to policejní mluvčí Daniel Vítek.
07.04.2012 18:10 |

podobné články

Auto sjelo v noci v Nejdku do řeky: Řidič nehodu nepřežil

 
Dvaačtyřicetiletý řidič nepřežil nehodu, při níž v noci na dnešek sjel s vozem do řeky v Nejdku na Karlovarsku. Policisté spolu se strážníky, hasiči i záchranáři se snažili muže oživit, resuscitace nebyla úspěšná.
17.03.2013 11:30 |

podobné články

Uhynul Bohouš, hvězda zookoutku v Kroměříži

 
Pavián Bohouš, oblíbený obyvatel zookoutku v Podzámecké zahradě v Kroměříži, uhynul na srdeční slabost. Novináře o tom v pátek informovala Dagmar Šnajdarová z Národního památkového ústavu v Kroměříži.
16.12.2011 18:05 |

podobné články

Dožínky v Kroměříži doprovodil rekordní počet krojovaných účastníků

 
Rekordní počet krojovaných účastníků ozdobil v sobotu dožínky Zlínského kraje v Kroměříži. Ulicemi prošlo přes osm set krojovaných členů folklorních souborů z Hané, Valašska, Slovácka a dalších regionů. Jako hosté pak krojované soubory ze Slovenska a v Kroměříži poprvé také z Číny.
25.08.2012 23:20 |

podobné články

Čunku, tu koncepci krajských nemocnic přepracuj, žádají hejtmana zastupitelé v Kroměříži

 
BOJ O KRAJSKÉ NEMOCNICE Spor kolem nové koncepce pro krajskou nemocnici v Kroměříži pokračuje. Aktuálně zastupitelé v Kroměříži na svém zasedání 15. února přijali usnesení, ve kterém žádají hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL), o zachování péče v tamní nemocnici.
26.02.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (739 článků)

Národní památkový ústav k obnově tzv. Kozánkovy vily v Kroměříži

 
Právě probíhající obnova tzv. Kozánkovy vily v Kroměříži poutá pozornost nejen médií, ale i veřejnosti. S ohledem na množství dotazů, ke kterým se odborné pracoviště Národního památkového ústavu opakovaně vyjadřovalo, a zejména ve snaze objasnit a vysvětlit vzniklou situaci, vydává územní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Kroměříži k dané záležitosti následující stanovisko.
19.04.2018 10:25 |

podobné články

Auto v Děčíně prorazilo svodidla a sjelo do Labe: Uvnitř našli mrtvolu!

 
Tragickou nehodu v Děčíně vyšetřuje policie – v automobilu, který spadl do Labe, byl totiž nalezen mrtvý člověk. Není jasné, zda byl mrtev už ve chvíli, kdy vozidlo sjelo do řeky. Hasiči vozidlo vytáhli pomocí jeřábu na břeh.
13.11.2017 14:30 |

podobné články

Muž natankoval a zmizelo mu auto

 
Šok zažil řidič na benzince v Chomutově. Nejprve se lekl, že mu někdo ukradl červený ford, pak v něm hrklo podruhé, když zjistil, že auto nezabrzdil a samo mu ujelo.
19.03.2018 09:25 |

podobné články

Auto sjelo do potoka!

 
Nepříjemnou koupel si užila včera před sedmou hodinou ranní pětičlenná posádka vozu Citroën Picasso v Lomnici na Bruntálsku, když auto sjelo do potoka.
12.08.2012 12:05 |

podobné články

Na Kolínsku sjelo auto do rybníka: Zraněnou ženu odvezl vrtulník

 
Na Kolínsku sjelo v neděli do rybníka auto se třemi lidmi. Dva dokázali sami vyplavat, jedna žena musela být vyproštěna a záchranáři ji na místě resuscitovali. Do nemocnice ji pak přepravil vrtulník.
17.04.2016 22:15 |

podobné články

Na Klatovsku sjelo auto do potoka: Našli v něm mrtvé tělo

 
U Chudenic na Klatovsku našli včera odpoledne auto, které zřejmě při nehodě sjelo do potoka. V autě byl mrtvý člověk.
15.08.2016 06:50 |

podobné články

Auto v Michelské sjelo ze srázu a zastavilo se o lampu: Hasiči ho navijákem vytáhli zpátky na silnici

 
Zaparkované auto v Michelské ulici v Praze zřejmě nebylo dobře zabržděné a rozjelo se, sjelo ze srázu a nabouralo do lampy veřejného osvělení. U nehody zasahovali hasiči a policisté. Podle tiskové mluvčí pražské záchranky Jany Poštové na místo vyjížděli také záchranáři, ale po příjezdu zjistili, že ošetření nikdo nepotřebuje.
25.11.2018 13:30 |

podobné články

Ukradli mi auto, křičel muž na benzince v Chomutově. Měl ho »zaparkované« ve svodidlech

 
Hned dva šoky zažil řidič na benzince v Chomutově. Nejprve se lekl, že mu jeho červený ford někdo ukradl, pak v něm hrklo podruhé, když zjistil, že vozidlo správně nezabrzdil a to se z kopce rozjelo.
17.03.2018 15:15 |

podobné články