Článek

Richard Seemann: SPÖ zachvácena vnitrostranickým sporem

 
Vnitrostranický spor u rakouských socialistů mezi předsedkyní strany Pamelou Rendi-Wagnerovou a burgenlandským hejtmanem Hansem Peterem Doskozilem vyvrcholil na začátku týdne vzájemným ostrým obviňováním.
18.07.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Hans Hans (17 článků)
Podobné články

Karel Januška: Pravda a důkaz sporem

 
Důkaz sporem je jedním z nejstarších důkazů, který je součástí římského práva. V matematice je princip důkazu sporem jednou z nejčastějších vět, kterými se ověřuje pravdivost tvrzení.
11.11.2019 18:05 |

podobné články

Richard Seemann: Rendi-Wagnerová byla potvrzena předsedkyní SPÖ

 
Pamela Rendi-Wagnerová především ve svém projevu na 45. sjezdu rakouských socialistů (SPÖ) zaujala kritický postoj k vládní Rakouské lidové straně (ÖVP) a de facto vyloučila spolupráci s jejím vedením v čele se Sebastianem Kurzem.
28.06.2021 07:40 |

podobné články

Trávník (SPO): Musíme se vrátit ke kořenům

 
Stranu Práv Občanů (SPO) je třeba vzbudit ze zimního spánku, na tom se shodli zástupci krajské organizace SPO kraje Vysočina při setkání s předsedou SPO Janem Velebou.
17.05.2014 16:55 |

podobné články

Lídři SPO do krajských voleb

 
Seznam lídrů SPO do krajských voleb (kde je SPO v koalici, tak pořadí lídrů SPO v této koalici):
07.08.2016 12:25 |

podobné články

Oberreiter (SPO): Praha volila delegáty na Sjezd Strany Práv Občanů

 
Pražská konference SPO volila delegáty na Sjezd.K hlavním tématům se vyjadřovali předseda SPO Ing. J. Veleba, místopř. Ing. M. Soušek i předseda pražské SPO Ing. J. Oberreiter. Sjezd se bude konat 11.2.2017. Rádi by zopakovali úspěch z krajských voleb.
26.01.2017 20:15 |

podobné články

Pardubický lídr SPO Soušek: Ode dna jsme se již odrazili

 
Působení některých lidí v ČSSD zcela podkopalo důvěru občanů v celý sociálnědemokratický směr, povzdechl si pardubický lídr SPO Miloslav Soušek. V rozhovoru, který poskytl naší redakci, se nám svěřil nejen s důvody, proč stejně jako František Ringo Čech a řada dalších přešel ze sociální demokracie právě k SPO. Zamýšlí se ale i nad budoucností obou stran. Prozradil nám, čím chce přesvědčit voliče o správnosti volby SPO. A vyjádřil se také k prezidentské volbě. V kom shledává největší hrozbu pro znovuzvolení Zemana?
28.09.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Soušek (10 článků)

Richard Müller před turné: Píseň pro syna zatím nechystám

 
Přestože konec minulého roku strávil nemocný v posteli, letos už se slovenský zpěvák Richard Müller opět ohání. Své poslední album Ešte si vydal pro radost na vinylové desce, chystá pokračování turné Potichu a před dvěma týdny se mu narodil syn Markus. Další články k tématu: Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna Richard Müller je stále Potichu, přidává koncerty svého turné RECENZE: Richard Müller má na novince Ešte energii i dobré nápady
22.02.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (370 článků) , Richard Müller (370 článků)

Richard Müller: Chtěl jsem zhubnout, ale nepovedlo se

 
Zpěvák Richard Müller si postěžoval, že se na své podzimní turné Hlasy nestačil připravit podle svých představ. Měl několik předsevzetí, která však nesplnil. Další články k tématu: Obejdu se bez kapely, láká na netradiční turné Richard Müller Richard Müller před turné: Píseň pro syna zatím nechystám Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna
06.09.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (370 článků) , Richard Müller (370 článků)

Richard Gere se po jedenácti letech rozešel s manželkou

 
Herec Richard Gere a jeho žena Carey Lowellová se rozhodli rozejít po jedenácti letech manželství. Podle přátel páru spolu manželé nežijí už pár měsíců a jejich právníci připravují podklady pro rozvod. Další články k tématu: Crawfordová o konci manželství s Gerem: Mohl za to velký věkový rozdíl Richard Gere se po delší době ukázal s manželkou, bývalou Bond girl Richard Gere dražil sbírku kytar. Nejdražší skoro za dva miliony korun Lancelot a princ z Pretty Woman dostane cenu. Řím se pokloní Gereovi Ženami zbožňovaný Richard Gere v aukci prodá kytary. Sbíral je 20 let
30.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (189 článků) , Carey Lowell (12 článků)

Richard Seemann: Pamela Rendi-Wagnerová v čele rakouské sociální demokracie

 
V sobotu bylo rozhodnuto stranickým prezidiem po rozporuplných informacích, že bývalá spolková ministryně zdravotnictví, poslankyně Národní rady 47letá Pamela Rendi Wagnerová bude zvolena předsedkyní Sociálně demokratické strany Rakouska SPÖ. Jejím manželem je bývalý rakouský velvyslanec v Izraeli Michael Rendi s kterým má dvě dcery.
24.09.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (13 článků) , Michael Michael (1700 článků)

Richard Seemann: Bývalý šéf rakouské sociální demokracie opouští politiku

 
Prezidium Sociálně demokratické strany Rakouska SPÖ se v neděli rozhodlo, že navrhuje Andrease Schiedera za svého vedoucího kandidáta do eEvropského parlamentu, které se budou konat na jaře příštího roku.
08.10.2018 17:06 |

podobné články

Richard Seemann: Sjezd rakouských sociálních demokratů ve Weisu

 
Od soboty je Pamela Rendi-Wagnerová oficiální šéfkou rakouských sociálních demokratů SPÖ. Byla zvolena na spolkovém sněmu strany 97,81 procenty hlasů přítomných delegátů první ženou do jejího čela od založení v roce 1888.“
27.11.2018 21:45 |

podobné články

Richard Seemann: Sociální demokraté drtivě vyhráli ve Vídni

 
Nedělní volby do zemského vídeňského sněmu a městských okrsků podle předběžných výsledků vyhrála přesvědčivým způsobem Sociálně demokratická strana Rakouska (SPÖ). Není pochyb o tom, že její 59letý starosta Michael Ludwig tak obhájil své místo.
12.10.2020 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Richard (13 článků) , Michael Michael (1700 článků) , Michael Richard (1 článek)

Richard Seemann: Rakouští sociální demokraté pro opatrný postup

 
Možné úvodní kroky pro uvolnění lockdownu, které chce v pondělí Kurzova vláda projednat, jsou velmi kontroverzní. Předsedkyně sociální demokracie (SPÖ) Pamela Rendi-Wagnerová se jasně vyjádřila proti dalšímu uvolňování, protože je pro cestu bezpečnosti, kontroly a opatrnosti.
28.02.2021 21:35 |

podobné články

Interpol v Německu zadržel právníka Altnera známého sporem s ČSSD

 
Interpol v těchto dnech v Německu zadržel právníka Zdeňka Altnera, který je známý sporem s ČSSD o víc než 20 miliard korun kvůli vyhranému soudu o sídlo strany - Lidový dům. Evropský zatýkací rozkaz byl vydán na Slovensku, kde je podle médií Altner podezřelý z maření konkurzního řízení a hrozí mu až pětileté vězení.
24.10.2013 19:06 |

podobné články

Lidinský (Úsvit): Spor o policii není sporem hodných a zlých, ale sporem oligarchů s kmotry

 
Předseda stany Úsvit-Národní koalice se ostře vyjádřil k reorganizaci policie. Premiér Sobotka s ministrem Babišem dle jeho názoru diskreditují, demotivují a politizují policii, což je nepřijatelné.
15.06.2016 08:25 |

podobné články

Lodě KLDR a Jižní Koreje na sebe střílely, jedna oběť

 
Těžce poškozená a zachvácená plameny vyšla z úterní přestřelky s lodí jihokorejského námořnictva severokorejská hlídková loď u západního pobřeží Korejského poloostrova.
10.11.2009 18:25 |

podobné články

Kobza (SPD): Jsme snad jediný stát, donucený k tomu, aby si platil vlastní zkázu?

 
Zachvácena je celá Evropa. Západní už sice prohrává 0:10, střední a jižní bojuje zatím alespoň o remízu. V naší zemi ovšem žijí statisíce lidí, dobře placených za pomoc při rozvracení tradičního českého národa a státu.
05.04.2020 16:45 |

podobné články

Ohnivé inferno pustoší Kalifornii: V plamenech zemřelo 6 lidí, desítky tisíc utíkají z domovů

 
Nejméně šest obětí a přes 40 zraněných už si vyžádaly rozsáhlé lesní požáry v americkém státě Kalifornie. Svoje domy musely opustit desítky tisíc lidí. Informovala o tom dnes agentura Reuters. S ohněm, který hoří na 370 místech a zničil na 500 budov, bojuje přes 12.000 hasičů. Těm ale docházejí síly, protože plocha zachvácená plameny se za poslední den zdvojnásobila, celkem už shořelo za uplynulý týden více než 3000 čtverečních kilometrů porostu.
22.08.2020 09:25 |

podobné články