Článek

Richard Pokorný: Nejpravicovější Sněmovna v naší historii?

 
Co čekat od nově zvolené PS, když je v podstatě celá pravicová? A mají se levicově smýšlející a sociálně slabí občané bát?
14.10.2021 11:05 |

podobné články

Podobné články

Už to prasklo - Pokorný měl poměr s Bočanovou!

 
PRAHA (kre) – Je to venku! Scenárista a dramaturg Vítek Pokorný (39) přiznal, že jeden čas měl poměr s herečkou Mahulenou Bočanovou (41). „Asi měsíc jsme se měli fakt hodně rádi,“ přiznal poprvé Pokorný. A Mahulena okamžitě zareagovala. „Co kecáš, byly to měsíce tři!“
11.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (851 článků)

ČRo: Radiožurnál povede Jan Pokorný

 
Šéfredaktorem Českého rozhlasu 1 – Radiožurnálu se od 15. června stane Jan Pokorný. Jan Pokorný ve funkci nahradí dosavadního šéfredaktora Petra Součka, který z čela stanice odchází z osobních důvodů.
04.06.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (160 článků)

Zemřel překladatel Jindřich Pokorný, autor překladu Cyrana

 
Ve věku 87 let zemřel v noci na neděli překladatel, esejista a literární historik Jindřich Pokorný. S odvoláním na jeho rodinu to uvedl magazín Revolver Revue, k jehož dlouholetým spolupracovníkům Pokorný patřil.
24.08.2014 09:40 |

podobné články

Farmář hledal ženu, našel smrt: Indián Honza Pokorný spáchal sebevraždu! Jeho smrt oznámil Novotný

 
Černovlasý „indián“ Jan Pokorný (†53) z Pardubicka se stal rozhodně nejvýraznějším účastníkem primácké reality show Farmář hledá ženu. Byl to macho, frajírek, někdy hulvát, milovník žen, zvířat a života. To poslední už neplatí. Jan Pokorný zvaný „Indy“ spáchal sebevraždu.
25.01.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (160 článků)

Miloš Pokorný hlásí návrat do éteru. Moderovat bude sám, bez letitého parťáka Ondráčka

 
Miloš Pokorný se vrací do éteru. Plácl si s rádiem Expres FM, kam se po letech vrací. Pokorný je jedním ze spoluzakladatelů stanice.
26.11.2019 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Pokorný (49 článků)

Po operaci a rehabilitaci návrat do rádia: Miloš Pokorný láká na pražskou kavárnu nebo asijskou hitparádu

 
Moderátor Miloš Pokorný se vrací do éteru , konkrétně do rádia Expres FM, kde bude od 1. dubna moderovat pořad Ranní klub. „Je to pro mě v mnoha směrech unikátní situace. Po letech nebudu vysílat ve dvojici, navíc v rádiu, které jsem spoluzakládal a jemuž jsem programově šéfoval,“ říká Pokorný.
30.03.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Pokorný (49 článků)

Ha, Plesl. Právník Pokorný od Sobotky triumfálně vytáhl obrázek. Jenže si šéfredaktora spletl s někým úplně jiným...

 
Šéfredaktora Mladé Fronty DNES patřící Andreji Babišovi Jaroslava Plesla obvinil právník Radek Pokorný, že byl u natáčení týdenního hlášení Andreje Babiše „Čau lidi“. To se ukázalo jako nepravda. „A mám ho. Dámy a pánové, takhle pracuje dezinformátor Radek Pokorný,“ napsal Plesl. Připojil se i jiný novinář, který měl s ním též zážitek. Šlo o Hitlera.
13.07.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23499 článků) , Jaroslav Plesl (359 článků)

Richard Müller před turné: Píseň pro syna zatím nechystám

 
Přestože konec minulého roku strávil nemocný v posteli, letos už se slovenský zpěvák Richard Müller opět ohání. Své poslední album Ešte si vydal pro radost na vinylové desce, chystá pokračování turné Potichu a před dvěma týdny se mu narodil syn Markus. Další články k tématu: Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna Richard Müller je stále Potichu, přidává koncerty svého turné RECENZE: Richard Müller má na novince Ešte energii i dobré nápady
22.02.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (375 článků) , Richard Müller (375 článků)

Richard Müller: Chtěl jsem zhubnout, ale nepovedlo se

 
Zpěvák Richard Müller si postěžoval, že se na své podzimní turné Hlasy nestačil připravit podle svých představ. Měl několik předsevzetí, která však nesplnil. Další články k tématu: Obejdu se bez kapely, láká na netradiční turné Richard Müller Richard Müller před turné: Píseň pro syna zatím nechystám Richard Müller je v padesáti znovu otcem, přítelkyně mu porodila syna
06.09.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (375 článků) , Richard Müller (375 článků)

Richard Gere se po jedenácti letech rozešel s manželkou

 
Herec Richard Gere a jeho žena Carey Lowellová se rozhodli rozejít po jedenácti letech manželství. Podle přátel páru spolu manželé nežijí už pár měsíců a jejich právníci připravují podklady pro rozvod. Další články k tématu: Crawfordová o konci manželství s Gerem: Mohl za to velký věkový rozdíl Richard Gere se po delší době ukázal s manželkou, bývalou Bond girl Richard Gere dražil sbírku kytar. Nejdražší skoro za dva miliony korun Lancelot a princ z Pretty Woman dostane cenu. Řím se pokloní Gereovi Ženami zbožňovaný Richard Gere v aukci prodá kytary. Sbíral je 20 let
30.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Richard Gere (190 článků) , Carey Lowell (12 článků)

Drsňák z Teplic. Příběh nejpravicovějšího primátora v zemi

 
Uprostřed nejlevicovějšího kraje země již patnáct let vyhrává všechny volby snad nejpravicovější starosta v zemi. Před týdnem s přehledem obhájil svůj mandát v Senátu a čím dál více lidí jej vyzývá k větší účasti na stranickém životě. Jaroslav Kubera je jedním z nejpozoruhodnějších fenoménů naší polistopadové politiky.
25.10.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků)

Sobotka (ČSSD): Obyčejný hyenismus

 
Pokročilá myšlenková bída české pravice se projevuje i v tom, že si symbolicky vybrala právě ty nejchudší za hřiště, na kterém rozehrává rituální souboj, kdo je v naší zemi ten nejpravicovější.
09.04.2013 19:51 |

podobné články

Mrkněte se: Takhle řádila "Miládka" Richard Genzer v těsně upnutých fosforových elasťácích před desítkami let!

 
"Nedávno zesnulý tanečník a choreograf Richard Hes":http://www.extra.cz/zemrel-choreograf-richard-hes-podlehl-stejne-nemoci-jako-tanecnik-a-herec-patrick-swayze proslul zejména jako zakladatel taneční skupiny UNO, která vznikla v roce 1987. Spolu s "Geňou", tedy "Richardem Genzerem":http://www.extra.cz/tema/richard-genzer, a dalšími vysportovanými tanečníky tehdy v osmdesátých letech působili na naší scéně tak trochu jako "zjevení".
23.02.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (536 článků)

Přítel mnoha a Sobotkův spojenec. ČT se podívala na historii advokáta Pokorného

 
Radek Pokorný, vlivný a úspěšný advokát, na něhož poukázal i Michal Hašek ve „slavném“ Interview Daniely Drtinové, kde popíral setkání v Lánech. Poukázal tehdy na neautentičnost řízení ČSSD od Bohuslava Sobotky. Právě Pokorný je podle ČT člověk, který možná hýbe příštím premiérem.
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2440 článků) , Daniela Drtinová (365 článků)

Gazdík viní VV z obstrukcí. Peake: Brousíme nejpravicovější hrany

 
Spory vládní koalice čím dál víc ovlivňují chystané reformy. Ve středu se vládní strany šest hodin bezúspěšně dohadovaly o reformě zdravotnictví. Podle ODS a TOP 09 můžou za neefektivitu Věci veřejné. Slovy předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Petra Gazdíka se prý stylizují do role opozice v koalici. ''Ve vládě a o reformách jednáme, abychom obrousili ty největší pravicové hrany,'' oponuje předsedkyně poslanců VV Karolína Peake v rozhovoru pro Právo.
28.05.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1045 článků) , Petr Gazdík (1034 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Polanecký (Svobodní): Omezení pracovní doby obchodů - státní dirigismus a drzost

 
Nemůžu uvěřit, že se v současné době opět začínají diskutovat návrhy na omezení pracovní doby některých obchodů. Tento fakt je sám o sobě dosti absurdní a zarážející, navíc je předkládán k diskusi uvnitř vládní koalice její „nejpravicovější“ stranou, tedy TOP 09.
04.01.2012 21:35 |

podobné články

ODSák Štěpánek lituje pravicového voliče: Díru po nás využívá Babiš

 
Publicista, hudebník, člen ODS a někdejší tiskový tajemník Václava Klause Petr Štěpánek ve svém příspěvku na serveru Neviditelný pes přemítá o tom, jaká alternativa se nabízí pravicovému voliči v předčasných volbách. TOP 09 sama o sobě tvrdí, že není pravicovou stranou, na ODS jsou zase nejpravicovější její billboardy, proto Štěpánek hovoří o rozpacích pravicového voliče.
14.10.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10581 článků) , Petr Štěpánek (872 článků) , Petr Štěpánek (872 článků)

Smrt české pravice: O stárnoucím a nebezpečném Klausovi, chamtivém Babišovi a radosti z Okamury

 
ROZHOVOR Podle pravicového sociologa Petra Hampla, který se zabývá marketingem, u nás pravice totálně zmizela, vítězem je nová levice a jedinou opozicí jsou komunisté a Úsvit. Jediný rozdíl mezi Karlem Schwarzenbergem a Jiřím Dienstbierem je věk. ODS si podle něho udrží svých pět až sedm procent, ale to je tak všechno. Za nejpravicovější z parlamentních stran považuje Úsvit. Je to hnutí nižších tříd proti politickým elitám. Andrej Babiš podle něho své voliče zklame.
19.12.2013 14:47 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23499 článků) , Karel Schwarzenberg (4031 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Radek Pokorný: Boj o internacionální rozměr školství

 
Radek Pokorný rozebírá motivy naší současné vlády, která chce dostat na české vysoké školy turecké odborníky a za české ponky ukrajinské soustružníky.
12.10.2016 16:50 |

podobné články