Článek

Richard Chlad se pochlubil vášnivou snoubenkou. Z dcery Blaženy ze Slunce, seno se vám bude tajit dech

 
Miliardář Richard Chlad se často chlubí svým nablýskaným vozovým parkem, doma si ale hýčká mnohem cennější poklad. A to svou o třicet let mladší partnerku Annu Marii Kánskou. Ze snímku, který vznikl během jejich nedávné návštěvy Tenerife, je zřejmé, že je dokonalá. On ji na Instagramu hrdě okomentoval slovy Moje nastávající. 
23.11.2022 12:15 |

podobné články

Podobné články

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

To není Paris Hilton: Miliardář Chlad se pochlubil novou láskou. Chodí s krásnou dcerou Blaženy ze Slunce, seno...

 
Bývalý automobilový závodník a milovník silných vozů Richard Chlad se pochlubil novou přítelkyní. Čtyři měsíce je ve vztahu s Annou Marií Kánskou, dcerou někdejší herečky a představitelky Blaženy v Troškově trilogii Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (652 článků) , Veronika Kánská (48 článků)

Miliardář Chlad dovádí u moře: Volno si užívá se žhavou dcerou Blaženy ze Slunce, seno

 
Vyrazit si jen tak na dovolenou, to by byla paráda. O naprostém klidu, pohodě a válení se na pláži může vyprávět miliardář Richard Chlad (56), který si teď užívá klid se svou novou přítelkyní a dcerou představitelky Blaženy Škopkové ze Slunce, seno, Annou Marií Kánskou (26), ve Spojených arabských emirátech. Parádním výhledem se pochlubil na Instagramu.
29.11.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Miliardář Richard Chlad (56) má novou lásku: Randí s dcerou (26) Blaženy ze Slunce, seno...!

 
Bývalý automobilový závodník Richard Chlad miluje adrenalin a krásné blondýnky! Šestapadesátiletý český miliardář se kdysi na veřejnosti objevoval s Miss Europe 2016 Liou Keesovou. Ovšem jejich vztah už dávno skončil. Jeho srdce si nyní získala další krásná blondýnka se slavným jménem. Na sociální síti Instagram majitel luxusních aut oznámil, že jeho přítelkyní je Anna-Marie Kánská, šestadvacetiletá dcera slavné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Miliardář Richard Chlad se zasnoubil s dcerou Blaženy ze Slunce seno

 
Miliardář Richard Chlad (60) se zasnoubil s Annou Marií Kánskou (29), dcerou herečky Veroniky Kánské, známé díky roli Blaženy z filmů Slunce seno. Bývalý automobilový závodník a podnikatel v oblasti hazardních her žije s blondýnkou ve své rezidenci v Dobřichovicích už dva roky.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuelle Seigner (8 článků) , Roman Polanski (105 článků)

Dcera (29) Blaženy ze Slunce, seno je zasnoubená. Miliardář Chlad (60) ji požádal o ruku

 
Vedle sebe jen září a tak se rozhodli svůj vztah posunout na další level. Český miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (60) požádal o ruku svou partnerku Annu-Marii Kánskou (29), což je dcera Veroniky Kánské (55), nezapomenutelné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Jak informoval Blesk, pár se zasnoubil již letos v létě.
11.10.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Richard Chlad a dcera Blaženy ze Slunce, sena: Miliardář se vyjádřil ke své milence

 
Ještě před nedávnem se miliardář Richard Chlad (56) objevoval po boku půvabné missky Lii Kees. Velká láska však ztroskotala a pár měsíců po rozchodu ukázal Chlad novou ženu. Pochlubil se přítelkyní Annou-Marií Kánskou (26), která je dcerou představitelky legendární Blaženy Škopkové. Co o nové přítelkyni prozradil?
16.11.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Hoštice na nohou! Dcera Blaženy ze Slunce, seno ulovila miĺiardáře

 
Miliardář Richard Chlad (56) miluje blondýnky! Po rozchodu s kráskou Liou Keesovou si totiž našel další sexy mladici s blond hřívou. Podle informací Blesku je jeho novým objevem dcera Veroniky Kánské alias Blaženy z legendární trilogie Slunce, seno…!
16.11.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Dcera Blaženy ze Slunce, seno… se ukázala v plavkách. Takto ji zvěčnil její zamilovaný miliardář

 
Bývalý automobilový závodník a miliardář Richard Chlad randí už několik měsíců s Annou Marií Kánskou, dcerou někdejší herečky a představitelky Blaženy v Troškově trilogii Slunce, seno... Veroniky Kánské.
30.11.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Hezčí než Paris Hilton. Dcera Blaženy ze Slunce seno...se sluní v Emirátech a známý miliardář na ni pěje ódy

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad je zamilovaný až po uši. S půvabnou dcerou představitelky Blaženy v Troškově komedii Slunce, seno,... si užívá na prosluněné dovolené ve Spojených arabských emirátech.
05.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (652 článků)

Kdes byla? Za Richardem přece: Miliardář Chlad má randit s dcerou Blaženy Škopkové

 
Miliardář Richard Chlad (57) se v červnu rozešel s Miss Europe z roku 2016 Liou Kees, dlouho sám ale nezůstal. Ačkoliv se král hazardu snažil nový vztah utajit, zdroj z jeho okolí prozradil, že randit má s dcerou Blaženy Škopkové z trilogie Slunce, seno..., pohlednou Annou-Marií Kánskou (26).
28.09.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Miliardář Chlad a dcera Blaženy ze Slunce seno odtajnili soukromí. Bude svatba s o třicet let mladší kráskou?

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) žije po boku své krásné partnerky Anny-Marie Kánské (29) už téměř dva roky. Chlad nechal redakci eXtra.cz nahlédnout do jejich soukromí a promluvil o svatbě. Ještě před pár roky by se prý podruhé neoženil, avšak kvůli své půvabné blondýnce se ještě jednou možná zlomit nechá. 
16.05.2022 16:15 |

podobné články

Miliardář Chlad obdivuje přírodní krásu: Dcera Blaženy ze Slunce, seno nastavila zrcadlo plastikovým zrůdičkám

 
Miliardář Richard Chlad (56) si skutečně umí vybrat krásné ženy. Ještě nedávno ho pojil velmi intenzivní vztah s Liou Kees, ale tomu již dávno odzvonilo. Chlad se čas od času se svými fanoušky na sociálních sítích podělí se střípky ze svého soukromí. Čerstvě navíc randí s pohlednou Annou-Marií Kánskou (26), na které neustále vyzdvihuje její přírodní přednosti. Tentokrát ale sledujícím oblíbeného miliardáře spadla brada.
05.12.2020 11:30 |

podobné články

Dcera Blaženy ze Slunce seno chodí s miliardářem starším než její matka

 
Dcera herečky Veroniky Kánské (54), známé díky roli Blaženy z filmů Slunce seno, Anna-Marie Kánská (26), chodí s miliardářem Richardem Chladem (58). Bývalý automobilový závodník a podnikatel v oblasti hazardních her se s novou přítelkyní pochlubil na sociálních sítích.
16.11.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Richard Chlad promluvil o svatbě s o třicet let mladší Annou Kánskou: Předmanželská smlouva a žádné děti

 
Miliardář Richard Chlad se konečně rozhoupal a svou o více než 30 let mladší partnerku Annu Marii Kánskou požádal o ruku. Předtím ale požádal nejen její slavnou maminku, Veroniku Kánskou, známou díky roli Blaženy z filmů Slunce, seno..., ale i jejího tatínka o svolení. Nyní se pro eXtra.cz rozpovídal o chystané svatbě a proč nechystají žádnou honosnou veselku. Dokonce i prozradil, že již má připravenou předmanželskou smlouvu. 
13.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Dcera Blaženy ze Slunce, seno: Chci utéct na Bali a napsat chlapský Sex ve městě!

 
Jak žije dcera herečky Veroniky Kánské (50), slavné Blaženy z trilogie letních komedií Slunce, seno? Anna-Marie Kánská (23) po popularitě zrovna netouží, byť díky podobě se svou mámou geny nezapře. Sama má však jiné cíle!
22.08.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Dcera Blaženy ze Slunce, seno… se odhalila! Sexy křivky jako máma!

 
Po mámině popularitě rozhodně netouží, přesto ji nezapře. Dcera Veroniky Kánské (50) alias Blaženy ze Slunce, seno… Anna-Marie Kánská (23) je mamince nejen podobná jako vejce vejci, ale je i pořádně sexy!
23.08.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)

Potvora Miluna ze Slunce seno erotika: Udělala závratnou kariéru plnou peněz!

 
Petra Pyšová, která ztvárnila potvoru Milunu v Troškově trilogii Slunce, seno, jahody, Slunce, seno a pár facek a Slunce, seno, erotika, to ve skutečném životě dotáhla hodně daleko! A také vydělala pořádné peníze.
29.12.2013 16:23 |

podobné články

Osobnosti: Petra Pyšová (13 článků)

Snoubenka Richarda Chlada má dokonalé geny. Blažena (56) z komedií Slunce, seno snad nestárne

 
Veronika Kánská se proslavila jako Blažena z trilogie Slunce, seno.., pak se ale na dlouhé roky vytratila z veřejného života. Až když miliardář Richard Chlad začal randit s její dcerou Annou-Marií Kánskou, se Češi dozvěděli, co dnes Veronika dělá a jak vypadá. A nutno říci, že i když jí táhne na šedesátku, vypadá stále skvostně, jak je patrné z fotografie, kterou Chlad zaslal do redakce eXtra.cz.
16.10.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (48 článků)