Článek

Richard Chlad jde do války. Kamarádi mu odmítli podporu, zrazený miliardář s nimi zatočil po svém

 
Miliardář s kontroverzními názory Richard Chlad se vyjádřil k tomu, proč se letos nebude účastnit některých automobilových akcí. Důvodem podle něj je, že organizátoři, které dříve finančně podporoval, nechtěli otevřeně podpořit kandidáta do europarlamentu Filipa Turka. "Celý problém vygradoval v momentě, když jsem je požádal o síťovou i finanční podporu pro mého kamaráda Filipa Turka na cestě do Evropy a Bruselu," uvedl Chlad na svém kanále na YouTube.
08.05.2024 08:10 |

podobné články

Podobné články

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Miliardář Richard Chlad o vztahu k Anniným rodičům, svým vrstevníkům: Tatínek byl tedy oříšek

 
Zanedlouho se Česko dočká další velkolepé veselky. Své ano si chtějí říct miliardář Richard Chlad (60) a Anna-Marie Kánská (29). Přeci jen věkový rozdíl mezi nimi je, a tak jsme se bývalého automobilového závodníka zeptali, jak vychází se svou budoucí tchyní a tchánem. Chlad pro eXtra.cz připustil, že tatínek krásné blondýnky byl zprvu oříšek. 
18.10.2022 15:20 |

podobné články

Miliardář Richard Chlad po boku Radky Třeštíkové: Půvabnou spisovatelku vychválil do nebe

 
Miliardář Richard Chlad (61) se tentokrát netulil ke své krásné snoubence Anně Marii Kánské (30), ale ke spisovatelce Radce Třeštíkové (42). Společně si udělali několik fotek před jeho luxusními vozy na akci Legendy na pražském výstavišti, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Na svém Instagramu následně Chlad všechny zvědavce usadil slovy, že s Radkou jsou jen dlouholetými přáteli.
01.06.2023 08:55 |

podobné články

Richard Chlad a dcera Blaženy ze Slunce, sena: Miliardář se vyjádřil ke své milence

 
Ještě před nedávnem se miliardář Richard Chlad (56) objevoval po boku půvabné missky Lii Kees. Velká láska však ztroskotala a pár měsíců po rozchodu ukázal Chlad novou ženu. Pochlubil se přítelkyní Annou-Marií Kánskou (26), která je dcerou představitelky legendární Blaženy Škopkové. Co o nové přítelkyni prozradil?
16.11.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Válka o švába na Tenerife: Richard Chlad se zastal Alice Bendové, Hájkovi se krutě vysmál

 
Válka mezi českými celebritami na Tenerife nabírá na obrátkách. Poté, co se Alice Bendová na svém Instagramu obula do Vlasty Hájka, který podniká ve stejném oboru, se ozvaly další známé osobnosti. Na stranu Bendové se veřejně postavil také miliardář Richard Chlad. "Společně se Zuzanou Belohorcovou udělali z nuly nějakou kauzu jenom proto, aby se o nich znovu začalo psát" sdělil eXtra.cz Chlad, který na svém bývalém příteli nenechal nit suchou.
03.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (618 článků)

Rozzuřený miliardář Chlad tepe rodiče: Vaše děti mi poničily lak za miliony!

 
Miliardář, bývalý závodník a milovník luxusních vozů Richard Chlad zuří. Diváci na jedné z přehlídek, na které své auto vystavoval, poničili malůvkami do prachu lak jeho luxusního Bugatti Chiron. To je momentálně nejdražší auto na světě. Chlad se po nepříjemných zkušenostech rozhodl udělat ve vystavování extrémně drahého supersportu zásadní krok. Celou anabázi s poškrábaným Chironem sdílel na svém Instagramu.
07.09.2022 17:40 |

podobné články

Miliardář Chlad obdivuje přírodní krásu: Dcera Blaženy ze Slunce, seno nastavila zrcadlo plastikovým zrůdičkám

 
Miliardář Richard Chlad (56) si skutečně umí vybrat krásné ženy. Ještě nedávno ho pojil velmi intenzivní vztah s Liou Kees, ale tomu již dávno odzvonilo. Chlad se čas od času se svými fanoušky na sociálních sítích podělí se střípky ze svého soukromí. Čerstvě navíc randí s pohlednou Annou-Marií Kánskou (26), na které neustále vyzdvihuje její přírodní přednosti. Tentokrát ale sledujícím oblíbeného miliardáře spadla brada.
05.12.2020 11:30 |

podobné články

Miliardář Chlad vzteky bez sebe: Bývalka Lia si prý na jeho účet užívala v pražském baru

 
Miliardář Richard Chlad (58) supí. Po návratu z dovolené zjistil, že mu dorazil účet z pražského baru, aniž by se k místu vůbec přiblížil. Fanoušci pak dokázali zjistit, jak vůbec k takovému dluhu došlo. Podle všeho si totiž jeho bývalá přítelkyně Lia Kees v onom baru užívala s přáteli. Chlad o tom neměl nejmenší tušení...
10.12.2020 11:56 |

podobné články

Miliardář Chlad a dcera Blaženy ze Slunce seno odtajnili soukromí. Bude svatba s o třicet let mladší kráskou?

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) žije po boku své krásné partnerky Anny-Marie Kánské (29) už téměř dva roky. Chlad nechal redakci eXtra.cz nahlédnout do jejich soukromí a promluvil o svatbě. Ještě před pár roky by se prý podruhé neoženil, avšak kvůli své půvabné blondýnce se ještě jednou možná zlomit nechá. 
16.05.2022 16:15 |

podobné články

Richard Chlad a jeho snoubenka o provokatérce Krainové: Má koule, říká miliardář

 
Miliardář Richard Chlad a modelka Simona Krainová mají mezi sebou skvělý vztah. A tak není divu, že se zastavil se svou snoubenkou Annou Marií Kánskou na křest nového kalendáře, který je nafocený velice vyzývavě. Richard s Annou dali společně rozhovor eXtra.cz, kde promluvili právě o nestárnoucí blondýnce či o tom, zda by do toho šla i Anna.
08.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2343 článků) , Richard Simon (12 článků) , Anna Simon (3 články)

Miliardář Richard Chlad chtěl zanevřít na vztahy: Řekl, co musela jeho nová žena Anna splnit

 
Být miliardářem má také své trable. O tom ví své i známý český miliardář Richard Chlad. Než potkal svou manželku Annu-Marii Kánskou, vzdával již naději na krásný vztah o lásce. Jak to tak totiž bývá, na peníze se lepí ženy, kterým o lásku spíše nejde. O tom, jak Richard takové ženy pozná už na první pohled, promluvil v pořadu EXtra Host. 
13.12.2023 05:10 |

podobné články

Miliardář Chlad se plácl přes kapsu: Pořídil si nejdražší SUV a na vládu udělal dlouhý nos

 
Miliardář Richard Chlad (61) si k Vánocům nadělil jak jinak než nové luxusní auto. Tentokrát si pořídil Rolls-Royce Cullinan, které se řadí mezi nejdražší SUV vůbec. Na automobil si nechal dokonce vyrobit iniciály Anna-Marie & Richard Chladovi. A i když se šířily spekulace, že je nový vůz darem pro novomanželku, Richard pro eXtra.cz vše uvedl na pravou míru.
26.12.2023 16:20 |

podobné články

Richard Chlad o novém domě na Tenerife: Prozradil, co je tam s Aničkou vyhnalo

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) si pořídil novou nemovitost, a to na španělském ostrově Tenerife, který ho doslova uchvátil. Chlad redakci eXtra.cz prozradil, za jakým účelem si dům koupil, co ho přesvědčilo a proč se vzdal svých domů na Floridě. 
25.05.2022 05:15 |

podobné články

Miliardář Chlad terčem hejtů kvůli poškrábanému laku a Ukrajině: Jsi rusofil, píšou mu lidé

 
Když se podnikatel a miliardář Richard Chlad před časem rozčílil nad tím, že si někteří rodiče neumí pohlídat své děti, ještě určitě netušil, že tím rozvíří více emocí, než sám čekal. Lidé mu totiž kvůli kauze nepřestali psát a nejvíce jim vadí, že ve svých původních příspěvcích zmínil i děti ukrajinských návštěvníků akce. Chladovi přicházejí zprávy, ve kterých lidé vulgarismy rozhodně nešetří a miliardář je neváhá zveřejnit na svém instagramovém profilu.
23.10.2022 05:10 |

podobné články

Miliardář Richard Chlad vytáhl archivní snímky z mládí: Překvapil jako bigbítová hvězda

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (61) si na svém Instagramu pořádně zavzpomínal. Přidal totiž několik fotografií z roku 2003, kdy ještě jezdil oranžovým Lamborghini Murcielágo a působil v kapele Vajnot. Lidé v komentářích se shodují, že by Chlada před dvaceti lety vůbec nepoznali.
21.07.2023 14:20 |

podobné články

Miliardář Chlad odjel na předsvatební cestu: Krásná snoubenka Anna-Marie ukázala výstavní postavu v plavkách

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad odjel se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou do Chorvatska. Společně si užívají sluníčko, moře a také plavby na luxusní jachtě. Anna-Marie navíc ukázala svou dokonalou figuru v jednodílných plavkách, zatímco miliardář redakci eXtra.cz prozradil, že cesta byla naprosto spontánní. Proč? 
20.08.2023 07:10 |

podobné články

Miliardář Chlad přiznal první komplikace před svatbou. Krásná Kánská v šoku z cen svých šatů. Nuly nemohla dopočítat

 
Miliardář Richard Chlad tráví letní dovolenou se svou krásnou snoubenkou Annou-Marií Kánskou v Chorvatsku. Společně se plaví na jachtě a na první pohled si užívají klidu. Ten ale, zdá se, příliš nemají. Páru se totiž blíží svatba, a když Anna-Marie viděla ceny svatebních šatů, nestačila se divit. Jak miliardář prozradil redakci eXtra.cz, i on sám byl v šoku.
21.08.2023 05:10 |

podobné články

Miliardář Richard Chlad (56) má novou lásku: Randí s dcerou (26) Blaženy ze Slunce, seno...!

 
Bývalý automobilový závodník Richard Chlad miluje adrenalin a krásné blondýnky! Šestapadesátiletý český miliardář se kdysi na veřejnosti objevoval s Miss Europe 2016 Liou Keesovou. Ovšem jejich vztah už dávno skončil. Jeho srdce si nyní získala další krásná blondýnka se slavným jménem. Na sociální síti Instagram majitel luxusních aut oznámil, že jeho přítelkyní je Anna-Marie Kánská, šestadvacetiletá dcera slavné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (54 článků)

Miliardář Richard Chlad se zasnoubil s dcerou Blaženy ze Slunce seno

 
Miliardář Richard Chlad (60) se zasnoubil s Annou Marií Kánskou (29), dcerou herečky Veroniky Kánské, známé díky roli Blaženy z filmů Slunce seno. Bývalý automobilový závodník a podnikatel v oblasti hazardních her žije s blondýnkou ve své rezidenci v Dobřichovicích už dva roky.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuelle Seigner (8 článků) , Roman Polanski (107 článků)