Článek

Richard Chlad a jeho snoubenka Anna Marie Kánská: Překvapení, při kterém tekly potoky slz

 
Miliardář Richard Chlad se již za dva týdny bude ženit. Vezme si o mnoho let mladší partnerku Annu Marii Kánskou, dceru herečky Veroniky Kánské, kterou Češi znají jako Blaženu ze slavné série komedií Slunce, seno... Richard v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jaké předsvatební překvapení své nastávající přichystal.
05.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)
Podobné články

Miliardář Chlad a jeho krásná snoubenka: Anna Marie se ukázala v odvážných šatech

 
Miliardář Richard Chlad a jeho krásná snoubenka Anna Marie Kánská se opět hodili do gala. Na Tenerife, kde spolu žijí, se totiž zúčastnili druhého ročníku benefičního Česko-Slovenského plesu, který byl plný hvězd. Podle informací eXtra.cz nechyběli Dagmar Havlová, Michal David, zpěvačka Dasha či Ivana Gottová.
17.04.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1655 článků) , Dagmar Havlová (1499 článků)

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Miliardář Richard Chlad o vztahu k Anniným rodičům, svým vrstevníkům: Tatínek byl tedy oříšek

 
Zanedlouho se Česko dočká další velkolepé veselky. Své ano si chtějí říct miliardář Richard Chlad (60) a Anna-Marie Kánská (29). Přeci jen věkový rozdíl mezi nimi je, a tak jsme se bývalého automobilového závodníka zeptali, jak vychází se svou budoucí tchyní a tchánem. Chlad pro eXtra.cz připustil, že tatínek krásné blondýnky byl zprvu oříšek. 
18.10.2022 15:20 |

podobné články

Romantická svatba miliardáře: Richard Chlad a krásná Anna-Marie se vzali v zasněžené Praze

 
Richard Chlad a Anna-Marie Chladová Kánská jsou oficiálně svoji. Nejdříve si své ANO řekli v listopadu na Maledivách, kde ovšem platí právo šaría, i z toho důvodu se rozhodli ještě pro jednu svatbu, a to na Staroměstské radnici. Veselka proběhla v pátek 1. prosince v zasněžené Praze, z čehož vznikly i nádherné fotografie, které má redakce eXtra.cz k dispozici.
02.12.2023 10:55 |

podobné články

Oslnivá Anna Marie Kánská zazářila na party: Miliardář Chlad svou krásku přivezl ve voze za desítky milionů korun

 
Anna Marie Kánská, dcera představitelky Blaženy z hvězdné trilogie Slunce seno, je čím dál úchvatnější. Partnerka českého miliardáře Richarda Chlada očividně zdědila její krásu a nyní všem vyrazila dech, když se objevila na narozeninách casina ve Vestci u Prahy. Tam nechyběla ani naše redakce, která půvabnou blondýnku vyfotila, a dlužno dodat, že vypadala skutečně úchvatně.
23.06.2023 18:45 |

podobné články

Miliardář Richard Chlad (56) má novou lásku: Randí s dcerou (26) Blaženy ze Slunce, seno...!

 
Bývalý automobilový závodník Richard Chlad miluje adrenalin a krásné blondýnky! Šestapadesátiletý český miliardář se kdysi na veřejnosti objevoval s Miss Europe 2016 Liou Keesovou. Ovšem jejich vztah už dávno skončil. Jeho srdce si nyní získala další krásná blondýnka se slavným jménem. Na sociální síti Instagram majitel luxusních aut oznámil, že jeho přítelkyní je Anna-Marie Kánská, šestadvacetiletá dcera slavné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Richard Chlad a jeho žhavá nevěsta: Miliardář se pochlubil snímky své drahé Aničky

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad se chlubí svou polovičkou a nyní i snoubenkou na sociálních sítích. Pár si vyjel na předmanželskou dovolenou, kde Anna-Marie Kánská ukazuje své krásné tělo a vše si do posledního momentu užívá. 
23.08.2023 05:10 |

podobné články

Richard Chlad prozradil detaily svatby s Kánskou: Žádné megalomanství, jen skromná veselka na Maledivách

 
Miliardář Richard Chlad a okouzlující Anna Marie Kánská jsou již nějakou dobu zasnoubeni. I když by se od takového páru očekávala velkolepá svatba, opak je pravdou. V rozhovoru pro naši redakci se s námi podělili o podrobnosti blížící se veselky. Vše už je detailně naplánováno. 
06.07.2023 05:10 |

podobné články

Richard Chlad a Anna Marie Kánská: Detaily dvojité svatby a termín obřadu v Praze

 
Miliardář Richard Chlad se po seznámení s maledivskými zákony rozhodl, že se nakonec se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou ožení dvakrát. V exotické destinaci totiž platí islámské právo šaría, které dovoluje ženichovi mít víc nevěst najednou, což se Anně samozřejmě nelíbilo. A tak se na pobídku svého notáře rozhodli vzít i v Čechách, jak miliardář řekl v rozhovoru pro eXtra.cz spolu s dalšími detaily.
17.10.2023 05:10 |

podobné články

Úžasný svatební dar pro Aničku: Chlad na ostrov pozval tchyni, Blaženu ze Slunce, seno...

 
Miliardář Richard Chlad a Anna Marie Kánská jsou konečně svoji. Své ano si řekli během romantického obřadu na Maledivách. Milovník luxusních automobilů se na svém Instagramu pochlubil, jaké překvapení své milované ženě přichystal. Na svatbu totiž pozval i svou dnes už tchyni Veroniku Kánskou.
18.11.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Miliardář Chlad odjel na předsvatební cestu: Krásná snoubenka Anna-Marie ukázala výstavní postavu v plavkách

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad odjel se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou do Chorvatska. Společně si užívají sluníčko, moře a také plavby na luxusní jachtě. Anna-Marie navíc ukázala svou dokonalou figuru v jednodílných plavkách, zatímco miliardář redakci eXtra.cz prozradil, že cesta byla naprosto spontánní. Proč? 
20.08.2023 07:10 |

podobné články

Miliardář Chlad se oženil. Dceru Blaženy ze Slunce seno si vzal na Maledivách

 
Richard Chlad (61) a jeho láska Anna Marie Kánská (30) vstoupili do stavu manželského. Intimní obřad se konal na Maledivách. Miliardář před svatbou popsal, že vzhledem k zákonům v exotické destinaci, se na radu notáře po návratu do Česka vezmou i podruhé. Oficiálně a na jedné z pražských radnic.
01.02.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6036 článků) , Stormy Daniels (36 článků) , Stephanie Daniels (7 článků)

Richard Chlad a jeho snoubenka o provokatérce Krainové: Má koule, říká miliardář

 
Miliardář Richard Chlad a modelka Simona Krainová mají mezi sebou skvělý vztah. A tak není divu, že se zastavil se svou snoubenkou Annou Marií Kánskou na křest nového kalendáře, který je nafocený velice vyzývavě. Richard s Annou dali společně rozhovor eXtra.cz, kde promluvili právě o nestárnoucí blondýnce či o tom, zda by do toho šla i Anna.
08.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2320 článků) , Richard Simon (10 článků) , Anna Simon (3 články)

Miliardář Chlad přiznal první komplikace před svatbou. Krásná Kánská v šoku z cen svých šatů. Nuly nemohla dopočítat

 
Miliardář Richard Chlad tráví letní dovolenou se svou krásnou snoubenkou Annou-Marií Kánskou v Chorvatsku. Společně se plaví na jachtě a na první pohled si užívají klidu. Ten ale, zdá se, příliš nemají. Páru se totiž blíží svatba, a když Anna-Marie viděla ceny svatebních šatů, nestačila se divit. Jak miliardář prozradil redakci eXtra.cz, i on sám byl v šoku.
21.08.2023 05:10 |

podobné články

Žhavá předsvatební noc a luxusní snídaně v bazénu: Miliardář Chlad si bere Aničku v přepychu

 
Richard Chlad a Anna Marie Kánská se konečně dočkali. Jejich den D je tady. Dvojice si své ano řekne na pohádkových Maledivách. Jak sdíleli na svých sociálních sítích, samotné svatbě předcházela pořádně žhavá noc a luxusní snídaně v bazénu, který byl plný rudých růží. 
17.11.2023 09:10 |

podobné články

Miliardář Chlad se oženil s Aničkou, ano si řekli na pláži: Romantika naboso a v kraťasech

 
Richard Chlad a Anna Marie Kánská jsou konečně svoji. Své ano si řekli na kouzelných Maledivách za přítomnosti těch nejbližších. Jak sdíleli na svých sociálních sítích, romantická svatba na pláži se povedla na jedničku. Novomanželé obdrželi hned celou řadu gratulací od českých celebrit. 
17.11.2023 15:35 |

podobné články

Anička Chladová nešetřila slzami: Vůbec netušila, co chystám, říká pyšný ženich Richard

 
Miliardář Richard Chlad a jeho krásná Anna Marie si konečně řekli ano a jsou z nich manželé. Jako svatební překvapení si známý sběratel drahých aut pro svou lásku připravil příjezd celé rodiny na překrásné Maledivy, kde se jejich romantický obřad odehrával. Nyní pro eXtra.cz popsal Anninu reakci, když se ve dveřích objevila její maminka Veronika Kánská, tatínek a další svatebčané.
18.11.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Richard Chlad o nevhodném chování Vlasty Hájka: U Anny to mají prohrané, já mu jednou odpustím

 
Přátelství Richarda Chlada a Vlasty Hájka je sice v troskách, známý miliardář ale nad svým letitým kamarádem hůl neláme. To vyznělo z rozhovoru, který poskytl redakci eXtra.cz. Hned ale dodal, že jeho snoubenka Anna Marie Kánská tak velkorysá rozhodně vůči Hájkovi a jeho partnerce Zuzaně Belohorcové nebude. 
25.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (609 článků)

Snoubenka Richarda Chlada má dokonalé geny. Blažena (56) z komedií Slunce, seno snad nestárne

 
Veronika Kánská se proslavila jako Blažena z trilogie Slunce, seno.., pak se ale na dlouhé roky vytratila z veřejného života. Až když miliardář Richard Chlad začal randit s její dcerou Annou-Marií Kánskou, se Češi dozvěděli, co dnes Veronika dělá a jak vypadá. A nutno říci, že i když jí táhne na šedesátku, vypadá stále skvostně, jak je patrné z fotografie, kterou Chlad zaslal do redakce eXtra.cz.
16.10.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)