Článek

Řezníkem je 20 let. To, co teď, nezažil ale nikdy

 
PŘÍBĚH Luděk Šleis je jednatelem řeznicko-uzenářské firmy Prima, která na českém trhu působí již 20 let. Dříve zaměstnávala 300 zaměstnanců a vlastnila 50 prodejen. Dnes má firma pouze 80 zaměstnanců a 2 prodejny. Na vině je podle Šleise dovoz levnějšího masa ze zahraničí a politika obchodních řetězců.
30.05.2012 14:50 |

podobné články

Podobné články

Řezníkem je 20 let. To, co teď, nezažil ale nikdy

 
PŘÍBĚH Luděk Šleis je jednatelem řeznicko-uzenářské firmy Prima, která na českém trhu působí již 20 let. Dříve zaměstnávala 300 zaměstnanců a vlastnila 50 prodejen. Dnes má firma pouze 80 zaměstnanců a 2 prodejny. Na vině je podle Šleise dovoz levnějšího masa ze zahraničí a politika obchodních řetězců.
30.05.2012 14:45 |

podobné články

Za 37 let života v Německu jsem tohle nezažil. Já bych řval. Otevřená zpověď krajana

 
ROZHOVOR Trojí zemské volby ve Spolkové republice Německo na konci tohoto týdne pořádně zamíchají figurkami na politické šachovnici. Je o tom přesvědčen v Hannoveru žijící český exilový spisovatel Luděk Frýbort. Přitom ale nevěří tomu, že by mohly znamenat pád kancléřky Angely Merkelové. Nejmocnější evropská politička podle jeho názoru sama neodstoupí, ani kdyby jí nezdary a blamáže sahaly až nad hlavu. Za 37 let života v Německu totiž ještě nezažil na tamní politické scéně osobu tak urputně ješitnou.
09.03.2016 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2554 článků)

Rocker Janda po operaci: Větší bolest jsem nezažil!

 
Zpěvák a hudebník Petr Janda (68) musel pod „kudlu“! V posledních dnech mu život ztrpčovaly žaludeční obtíže, které ho dohnaly až do nemocnice. „Prošel jsem si žaludeční kolikou, větší bolest jsem snad v životě nezažil,“ přiznal Šípu frontman skupiny Olympic.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (720 článků) , Petr Janda (720 článků)

To jsem nezažil, říká k příznivcům Slavie kapitán Olomouce

 
V sedmatřiceti letech toho má stoper a kapitán olomouckých fotbalistů Radim Kučera za sebou hodně, včetně úspěšného bundesligového angažmá v Bielefeldu, ovšem to, co se dělo ve čtvrtek v pohárovém utkání na Slavii, ještě nezažil.
06.05.2011 10:55 |

podobné články

Moravec o prezidentských volbách: Takové emoce jsem ještě nezažil

 
Známý novinář a moderátor Václav Moravec v rozhovoru pro magazín Právo hovořil o vypjaté atmosféře před prezidentskými volbami. Takový tlak a emoce prý během své kariéry dosud nezažil. Přiznal se, že Otázky Václava Moravce, které letos Česká televize vysílá desátým rokem, splnily jeho očekávání.
30.03.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (533 článků)

Aby se rukojmí vrátil k únoscům? Nezažil jsem to, říká o Hance vyjednavač

 
Mezinárodně uznávaný odborník na terorismus Adam Dolník (38), který se specializuje na vyjednávání s únosci, odmítá informace o tom, že by se Hana Humpálová chtěla vrátit ke svým únoscům. Během dlouholetých zkušeností prý něco podobného nezažil a varuje, že Hanku mohou podobné spekulace velmi ohrozit.
10.02.2016 05:10 |

podobné články

Vegetariánka ochutnala maso a stala se „závislou“. Teď provozuje řeznictví

 
Více než deset let nejedla maso, protože nesouhlasila s krutým zabíjením zvířat na jatkách. Když ale čekala své třetí dítě, těhotenské chutě ji přemohly a Tammi Jonasová (49) zhřešila v podobě burgeru. Tehdy ještě netušila, že se sama stane řezníkem!
31.10.2019 16:55 |

podobné články

Milovník Joaquin Phoenix: Nikdy jsem neměl zlomené srdce

 
Když Joaquin Phoenix vyzná lásku ženě, která mu řekne, že ho nemiluje, nemá zlomené srdce. Nikdy to ještě nezažil. Odmítnutím v lásce je prý maximálně lehce pohmožděno ego hollywoodského herce, nikdy se prý ale netrápil tak, že by ho bolelo srdce.
25.02.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (47 článků)

Obraz ze 17. století ukrýval pod přemalovanou vrstvou vykuchané prase

 
Celých 350 let čekal na odhalení v celé své kráse originál obrazu holandského malíře Egberta van der Poela. Jeden z jeho majitelů ho totiž nechal před stovkami let zřejmě jiným malířem přemalovat tak, aby ho neznervózňovalo řezníkem zabité prase natažené na žebříku. Prase nechal zamalovat a na snímku byl tak vidět pouze žebřík bez prasete.
01.09.2009 09:35 |

podobné články

'Ředitel nechápal, co je nezávislost,' říká nejvýraznější tvář odcházejících slovenských novinářů

 
"Doufám, že je to jen nekompetentnost, a ne politická objednávka," hodnotí současné kroky vedení veřejnoprávní televize a rozhlasu na Slovensku (RTVS) Zuzana Kovačič Hanzelová. Ta je nejviditelnější tváří reportérů, kteří se v posledních měsících dostali do sporu s generálním ředitelem Jaroslavem Rezníkem a jeho lidmi. Teď podala výpověď, spolu s ní dalších 11 kolegů, píše Vojtěch Berger na webu Hlídací pes.
01.06.2018 18:45 |

podobné články

Svět se zbláznil. Král diskoték Michal David si zazpíval písničku s řezníkem Rytmusem

 
Nemožné se stalo skutečností. Tvůrcům pořadu Hlas Česko Slovenska se podařil opravdový majstrštyk. Přemluvili k nazpívání společné písně „Let Me Entertain You“ rockera Pepu Vojtka  (46) , divu Daru Rolins  (39) , popového krále Michala Davida  (51) a rappera Rytmuse  (34) .
16.02.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2504 článků) , Michal David (1460 článků) , Josef Vojtek (624 článků) , Josef Král (88 článků)

Řezníkova exmanželka Karolína Drössler: Po rozvodu jsem začala rozkvétat

 
Rapper Řezník (33), jakkoliv se zdá být soustředěný pouze na svou hudbu a jiné projekty, má i soukromý život. Jeho součástí po dlouhou dobu byla Karolína Drössler, s níž byl léta nejen ve vztahu, ale i v manželství. Je tomu už ale nějaký ten pátek, co se tento vztah rozpadl. Jak se dnes daří ženě, která po rapperově boku stála už jako náctiletá? Karolína exkluzivně pro eXtra.cz promluvila o tom, jak se s Řezníkem seznámila, co je přivedlo k manželství a následnému rozvodu, a také o tom, jak se jí daří dnes, když žije už zcela jiný život.
27.10.2019 07:00 |

podobné články

Jako hráč Martin Procházka na domácím MS nikdy nestartoval, teď si v Praze splnil sen a říká: Ta atmosféra, to je nářez!

 
Osmkrát oblékl reprezentační dres na hokejovém mistrovství světa, čtyři z nich vyhrál. Jenže nikdy nezažil atmosféru šampionátu v domácím prostředí. Martin Procházka (43) se dočkal až letos. Coby tiskový mluvčí Růžičkova mančaftu.
16.05.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (29 článků) , Martin Procházka (29 článků)

Několik veřejnoprávních novinářů na Slovensku podalo hromadně výpověď. Jsou ale ochotni vrátit se do práce, pokud...

 
Některé novináře nové vedení veřejnoprávní televize a rozhlasu propustilo už dříve. Veřejnoprávní médium je navíc velmi kritizováno za to, že se snaží politicky ovlivňovat. Nyní pracovníci veřejnoprávního rozhlasu a televize Slovenska (RTVS) začali hromadně podávat výpovědi. Dvanáct redaktorů a editorů se tak rozhodlo na základě neúspěšného jednání odborů s ředitelem RTVS Jaroslavem Rezníkem.
02.06.2018 09:25 |

podobné články

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

 
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?
15.01.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (3 články)

Kobylku Jasnou zachránili před řezníkem

 
Dobrovolníci z útulku Ostrovský Macík v Horním Žďáru na Karlovarsku zachránili před smrtí šestnáctiletou kobylku jménem Jasná. Ta je jedním z mnoha koní, kteří kvůli těžké práci v lese onemocní… Jejich cesta pak často končí na jatkách!
18.06.2009 05:15 |

podobné články

Chládek (ČSSD): Ministr Dobeš je řezníkem českého školství

 
Stínový ministr školství a senátor ČSSD Marcel Chládek dnes při příležitosti začátku nového školního roku informoval veřejnost o připravovaných návrzích ČSSD pro reformu v oblasti školství. Zároveň s tím kriticky zhodnotil více než roční působení ministra Josefa Dobeše ve funkci.
01.09.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

V Haagu začal soud s "bosenským řezníkem", hrozí mu doživotí

 
AKTUALIZOVÁNO. Před Mezinárodním trestním tribunálem pro bývalou Jugoslávii (ICTY) v Haagu dnes začal proces s někdejším velitelem bosenskosrbské armády Ratkem Mladičem. Je obviněn z válečných zločinů, ze zločinů proti lidskosti a z genocidy. Pokud ho soud shledá vinným, hrozí Mladičovi doživotní vězení.
16.05.2012 09:45 |

podobné články

Organizace vyzývají policii, ať řeší tvorbu rappera Řezníka: Redakce eXtra.cz přináší 5 věcí, které jsou daleko horší než jeho umělecká činnost

 
Je to kauza, u níž si nepřejeme, aby upadla v zapomnění. Právě proto, že pořadatelé Slavíka ve skrytu duše doufají, že se kravál "s rapperem Řezníkem":http://www.extra.cz/tema/reznik-1, vlastním jménem Martin Pohl (27), přežene a sám od sebe vyšumí. Nebude již tedy po čase co řešit, protože nikdo se tím už nebude zabývat, nebude potřeba nikomu vracet žádné peníze a tohle vlastně byla taková přeháňka, nad níž se mávne rukou.
04.12.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (46 článků)