Článek

Řezník převzal Slavíka, následoval žlučovitý proslov o anketě: Česká hudební scéna je dno!

 
Zadostiučinění! Takový pocit se nejspíše honí hlavou Martinu Pohlovi, který na rapové scéně vystupuje jako Řezník. Poté, co byl v minulosti vyškrtnut z Českého slavíka kvůli své kontroverzní tvorbě, si v obnovené soutěži odnesl prestižní cenu za ovládnutí kategorie hip hop a rap. Sošku přebral v pro něj typické masce smrťáka a jak se dalo čekat, pořádně se opřel do soutěže i pořadatelů.
19.11.2021 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (48 článků)
Podobné články

Řezník si vyřizoval účty s Machettem, kvůli kterému Ruppert vrátil Slavíka. Poslechněte si, jak si drsný rapper Johnyho vychutnal!

 
Český hudební byznys poslední dny žije kauzou, kdy v anketě Český slavík 2013 vyhrál kategorii Hvězda internetu "Johny Machette":http://www.extra.cz/tema/johny-machette, přestože měl podle (omylem) zveřejněných výsledků před vyhlašováním "vyhrát rapper Řezník":http://www.extra.cz/drsny-protest-zpevak-matej-ruppert-vratil-slavika-bouri-se-proti-jednani-poradatelu.
28.11.2013 18:15 |

podobné články

Minulý rok vyfoukl drsnému rapperovi Řezníkovi cenu, teď se vrací: Jak se vám líbí nový Johny Machette?

 
"Johny Machette (21)":http://www.extra.cz/tema/johny-machette není tak úplně neznámé jméno, hodně se totiž propíralo "jeho vítězství v anketě Český Slavík Mattoni":http://www.extra.cz/reznik-si-vyrizoval-ucty-s-machettem-kvuli-kteremu-ruppert-vratil-slavika-poslechnete-si-jak-si-drsny-rapper-johnyho-vychutnal, kde získal ocenění jako Hvězda internetu "na úkor rappera Řezníka":http://www.extra.cz/tema/reznik-1, jehož těsně "před vyhlášením pořadatelé vyloučili":http://www.extra.cz/pozor-clanek-jen-pro-18-poradatele-slavika-obvinuji-media-ze-se-boji-psat-o-reznikovych-textech-a-nadrzuji-mu-prinasime-tedy-srovnani-songu-drzitele-grammy-a-vylouceneho-rappera, ačkoliv s počtem hlasů jasně vyhrál.
04.06.2014 17:10 |

podobné články

Zeman je žlučovitý stařec, po nás potopa. Babišovi se ta firma jménem stát nějak rozpadá. Historik Lang volá po aspoň trochu statečném státním zástupci, který by s tím něco udělal

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Mstivý, žlučovitý stařec. To je Miloš Zeman, obklopující se poradci, jejichž hlavní a vlastně jediné krédo je „po nás potopa“. Babiš poznává, že stát opravdu nejde řídit jako firmu a nějak se mu to rozpadá. Ódéeska si polepšila, topka naopak, neb zvolila kariéristu. A Piráti? Agresivní levice s čírem na hlavě i v hlavě. Tak hodnotí uplynulý rok regionální historik Martin Lang z Rokycanska. Za problémy se zahraničními pracovníky z montoven viní minulé vlády. A zvedá varovný prst ohledně nové technologické revoluce, která může být dobrodiním, ale i peklem…
26.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26706 článků)

Ivan Vyskočil nadmíru pobouřen: Akce pro děti na Prague Pride? To by mělo být už trestné, ne! A žlučovitý článek Hrušínského...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Prague Pride, některé „počiny“ pražské radnice i naše tajné služby s poznámkou, že „ryba smrdí od hlavy“, se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat herec Ivan Vyskočil. Zamyslel se i nad „dvojím metrem“ ohledně migrantů, a v souvislosti s prezidentem Lukašenkem vzpomněl německou kapitánku. Jasný vzkaz poslal Janu Hrušínskému. Použil slovo „žlučovitý“. Na závěr pak prozradil, v čem je tentokrát zajedno s, jak říká, „horlivci“ z KDU-ČSL. Máme tu i čerstvý vzkaz pro Milion chvilek.
08.08.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (300 článků) , Ivan Vyskočil (299 článků)

Řezník na chatu v Blesk.cz: Proč vystupuje v masce a zpívá o vraždách?

 
Rappera Řezníka vyloučili ze Slavíka, ačkoli měl v kategorii Hvězda internetu, do níž se hlasovalo přes internet, našlápnuto k vítězství. Pořadatel to zdůvodnil tak, že odmítá podporovat extrémní násilí, o němž Řezník tak rád zpívá. Martin Pohl alias Marty alias Řezník byl hostem chatu v redakci Blesk.cz. Proč ho baví zpívat o znásilňovaní dívek ve sklepě? Co si myslí o celém skandálu ve Slavíku?
28.11.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (48 článků)

Rapper Řezník čelí trestnímu oznámení: Podala ho na něj advokátka Klára Samková

 
Rapper Řezník se po kontroverzním vyloučení z Českého slavíka musí postavit další výzvě. Tentokrát to ale není jen imaginární boj s větrnými mlýny jako v případě Slavíka, ale reálné ohrožení v podobě soudní tahanice. Žalobu na něj podala kontroverzní česká advokátka Klára Samková. Kvůli čemu?
04.12.2013 19:35 |

podobné články

Řezník: Moje hudba je druh terapie! Masku nosím, protože jsem hnusnej

 
Kontroverzní rapper Martin Pohl alias Marty alias Řezník rozhýbal stojaté vody českého šoubyznysu. Podle mnohých měl vyhrát Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu. Pořadatelé ho ale navzdory drtivému vedení v anketě vyškrtli. Oficiálně kvůli tomu, že jeho tvorba je v rozporu s právním řádem ČR. On sám toto nařčení odmítá a na chatu Blesk.cz prozradil nejen to, proč se věnuje propagaci násilí, ale například i to, proč nosí takřka neustále masku, v níž přišel i do redakce Blesk.cz.
29.11.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (48 článků)

To je ŘEZNÍK bez masky! Martin Pohl jako muž, o kterém se mluví

 
Česká hudební scéna řeší rapera, který si říká Řezník. Kdo je Martin Pohl? Podívejte se do tváře muže, o kterém se nyní hodně mluví.
30.11.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (48 článků)

Drsný protest! Zpěvák Matěj Ruppert vrátil Slavíka: Bouří se proti jednání pořadatelů

 
Známý český zpěvák a člen skupiny Monkey Business Matěj Ruppert učinil celkem nevídaný krok. Rozhodl se vrátit svého "Slavíka":http://www.extra.cz/nejtrapnejsi-moment-ze-slavika-hulvatsky-kraus-pohrbil-gotta-vtipem-o-zaveti-ivana-malem-zkolabovala, kterého získal před sedmi lety jako Skokan roku. A důvod? Nesouhlasí s tím, že byl z letošním předávání cen ex post vyřazen rapper Řezník.
27.11.2013 20:07 |

podobné články

Martin Chodúr - Na Českého slavíka nesmí, na slovenského Slávika musí!

 
Zatímco na Českého slavíka – v němž je nominovaný na Objev roku – finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (20) kvůli zákazu pořadatelů nesmí, na slovenského Slávika 2009 ano! Ve chvíli, kdy tak s největší pravděpodobností bude zítra Chodúr vyhlášen a oceněn, bude zpívat v Bratislavě na podiu sesterské ankety!
27.11.2009 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (467 článků)

Vondráčková Bílou neporazí! Slavíka totiž bojkotuje

 
Helena Vondráčková (64) si svého druhého Slavíka doma zřejmě nevystaví a její jediné vítězství z roku 1965 zůstane osamocené. Důvodem přitom není to, že by snad na své pěvecké konkurentky nestačila, ale její postoj k celé anketě. Mnohonásobnou vítězku posledních let Lucii Bílou neporazí, protože do boje ani nepůjde. Zlatého slavíka, na kterého třeba její kamarád Karel Gott (72) nedá dopustit, prostě a jednoduše bojkotuje.
24.04.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2621 článků) , Karel Gott (6523 článků) , Helena Vondráčková (991 článků) , Lucie Vondráčková (1876 článků)

7 důvodů, proč by Iveta Bartošová měla vyhrát Českého slavíka

 
Celé Česko nedávno překvapila zpráva, že v dubnu zasebevražděná Iveta Bartošová  (✝48) se uchází o nejvyšší příčky v anketě pěvecké popularity Český slavík . Byla to jen vlna nostalgie po hudbě té, které se kvůli jejím častým a nejen alkoholickým úletům lidé jinak celá léta posmívali? A měla by právě ona vyhrát Slavíka, případně proč? Super.cz přináší sedm argumentů, proč právě tahle pěnice by tenhle rok měla porazit Lucii Bílou  (48) . Hlasujte také v anketě pod článkem!
19.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2621 článků) , Iveta Bartošová (6908 článků)

Český slavík 2015 ONLINE: Je to BŮH! Karel Gott vyhrál čtyřicátého Slavíka!

 
Hrdina každým coulem! Miláček národa, zpěvák Karel Gott (76), udělal to, co mu radilo jeho srdce, a navzdory své nemoci přijel na konci galavečera na předávání cen Českého slavíka Mattoni 2015 do Státní opery spolu se svou manželkou. Společně usedli do jedné z lóží a vyčkávali na okamžik, který očekávalo celé Česko... Gott, který doslova sršel energií, pak s obrovskou radostí, humorem a grácií převzal v pořadí ČTYŘICÁTÉHO SLAVÍKA.
28.11.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků)

Rapper Řezník o vyřazení ze Slavíka: Jako kdyby odmítli dát Oscara herci za roli vraha

 
Brutální rapper, který si říká Řezník, přišel o výhru ve Slavíku a cenu 100 000 korun. Pořadatel soutěže ho kvůli extrémně násilnickým textům vyřadil 14 dnů před ukončením hlasování, přestože měl našlápnuto k vítězství. Jeho vyloučení způsobilo doslova internetové zemětřesení. Blesk.cz Řezníka vyzpovídal.
28.11.2013 15:10 |

podobné články

Pozor, článek jen pro 18+: Pořadatelé Slavíka obviňují média, že se bojí psát o Řezníkových textech a nadržují mu. Přinášíme tedy srovnání songů držitele Grammy a vyloučeného rappera!

 
Doposud málo známá postava jménem "Řezník":http://www.extra.cz/tema/reznik-1 (27) se nyní skloňuje v Česku na každém rohu. Martin Pohl, kontroverzní umělec, který byl diskvalifikován z hlasování v kategorii Hvězda internetu ankety Český slavík Mattoni, se domáhá nejen nápravy tohoto podivného kroku, ale i peněžní výhry 100 tisíc korun, která mu měla náležet. Hlasování by totiž vyhrál nebýt zbabělého úleku pořadatele, že by na ceremoniál přišel někdo takový.
02.12.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pohl (48 článků)

Řezníka se všichni bojí, a tak jsme se s ním setkali osobně! Neuvěříte, co řekl o českých hip-hoperech a koho si cení!

 
"Řezník":http://www.extra.cz/tema/reznik-1 - to je ten nejsprostější rapper v masce, který se neštítí hlásat ve svých textech o smrti, násilí, sodomii, prznění mrtvých holek ani o marnosti Linky důvěry. Je dokonce tak strašný a amorální, že mu dali a zase vzali Slavíka a pošťačka mu osmdesát šestkrát doručila psaní s červeným pruhem, uvnitř kterého se ukrývalo trestní oznámení! Není proto divu, že se jej většina „normální“ populace regulérně bojí, a už vůbec není divu, že jsme se s ním chtěli poznat osobně!
22.04.2014 09:25 |

podobné články

Monika Bagárová čelí po Slavících výhrůžkám: Záležitost předávám policii, svěřila se

 
Rapper Řezník (35), který zvítězil v kategorii Hip hop & rap v anketě Český slavík, si během přebírání své ceny nebral žádné servítky. Zkritizoval nejen Slavíky samotné, ale také českou pop music. Svým výrokem rozhořčil mnoho lidí v publiku včetně zpěvačky Moniky Bagárové (27), která v přímém přenosu prohlásila, že je Řezník shnilá, plesnivá osoba. Moničina reakce nabrala na obrátkách, nyní musí čelit výhrůžkám rapperových fanoušků. Celou záležitost Monika předává policii.
20.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (816 článků)

Poblil Gotta. I odpůrce vakcín. Hutka naříkal na minulost i dnešek

 
K obnovenému Českému slavíkovi se vyjádřil písničkář Jaroslav Hutka. Jednak nezapomenul připomenout, že má „nepřekonatelný odpor“ ke Karlu Gottovi, který Zlatého slavíka pravidelně vyhrával. Slavík, ze kterého byl vystrnaděn, mu prý byl lhostejný, „protože byl blbý“. A na tom novém, nenormalizačním mu zřejmě vadil proslov Karla Janečka, který protestoval proti očkování dětí, protože je covid dle jeho názoru neohrožuje. „Před dětmi se zastaví, neboť narazí na nepřekonatelnou překážku Janečkova Slavíka,“ vysmíval se Hutka ironicky miliardářovi.
30.11.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (96 článků) , Karel Gott (6523 článků)

Pořadatel Českého slavíka vstoupil do hádek kolem Ortela: V anketě zůstal, protože...

 
Zatímco někteří, jako například rapper Radek Banga, kritizují účast skupiny Ortel v soutěži Český slavík, samotný pořadatel účast kontroverzní kapely v hudební anketě hájí. Píše o tom server Lidovky.cz.
29.11.2016 16:00 |

podobné články