Článek

Režiséra rozřezali na kusy zrůdní rodiče, zabili i jeho sestru: Byli prohnilí, tvrdí

 
Rodiče otrávili a rozřezali na kusy svého syna, známého íránského režiséra Babaka Chorramdína. V popelnici na předměstí Teheránu našel tělo kolemjdoucí. Rodiče mají na svědomí další dvě vraždy, své dcery a zetě. Přestože jim hrozí doživotí, ničeho nelitují.
29.05.2021 10:00 |

podobné články

Podobné články

Spojenci Turecka měli zohavit tělo kurdské bojovnice. Rozřezali ho na kusy a natočili na video

 
Syrská kurdská milice YPG dnes oznámila, že spojenci Turecka, kteří proti ní v severosyrské oblasti Afrín vedou ofenzivu, zabili a rozřezali na kusy kurdskou bojovnici. Tvrzení YPG se opírá o video, které koluje na sociálních sítích. Informovala o tom agentura Reuters.
02.02.2018 23:30 |

podobné články

Případ vraždy íránského režiséra, který šokoval celou zemi: Rodiče ho otrávili a rozřezali

 
Íránem otřásá případ nesmírně brutální vraždy režiséra Babaka Chorramdína (†47), jeho vlastní rodiče ho nejdříve otrávili, pak zavraždili a jeho tělo nakonec rozřezali. Není to navíc poprvé, kdy se Iran (74) a Akbar (81) Chorramdínovi uchýlili k tak ohavnému činu, před několika lety stejným způsobem zabili vlastní dceru a zetě, uvedl deník The Guardian.
30.05.2021 05:35 |

podobné články

Mravenčí práce policistů: Rok a půl hledali kusy ukradené octavie, kterou zloději rozřezali a prodali

 
Kriminalisté z Prahy 7 poslední rok a půl řešili případ krádeže osobního vozidla, které zmizelo z ulice V Podhoří koncem roku 2018. Auto tehdy pachatelé odvezli, rozřezali na kusy a ty pak prodali na náhradní díly. Policistům se nakonec podařilo je všechny dohledat. Konkrétní pachatele sice nedopadli, odsouzená byla ovšem firma, která díly rozprodala.
03.07.2020 11:45 |

podobné články

Bezdomovci zabili muže: Co nesnědli, prodali na kebab

 
Ruská policie zatkla tři bezdomovce, kteří podle všeho zabili pětadvacetiletého mladíka, jeho tělo rozřezali na kusy, část lidského masa snědli a zbytek prodali místním prodejcům pirohů a kebabu.
14.11.2009 09:05 |

podobné články

Ruští bezdomovci prý zabili a částečně snědli mladíka

 
Ruská policie zatkla tři bezdomovce, kteří podle všeho zabili pětadvacetiletého mladíka, jeho tělo rozřezali na kusy, část lidského masa snědli a zbytek prodali místním prodejcům pirohů a kebabu.
14.11.2009 19:05 |

podobné články

BRUTÁLNÍ VRAŽDA: Žena a její přítel znásilnili dceru (†14). Pak ji uškrtili, rozřezali a nacpali do krabice s kočičím stelivem!

 
Americkým státem Pensylvánie otřásla brutální vražda. Dívku Grace Parker (†14) znásilnil přítel její matky a pak ji společně zabili a rozřezali. Její zohavené části našli po půl roce lovci na severu země.
09.01.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Grace Parker (1 článek)

Novináře zabili a rozřezali na kusy: Za vraždu Chášukdžího padlo pět trestů smrti

 
Veřejný prokurátor Saúdské Arábie v pondělí oznámil, že v souvislosti s loňským usmrcením novináře a kritika saúdské vlády Džamála Chášukdžího v Istanbulu bylo pět lidí odsouzeno k trestu smrti a další tři lidé dohromady ke 24 rokům za mřížemi. Dva hlavní podezřelí byli osvobozeni. Všichni odsouzení se mohou proti rozsudku odvolat. Proces tak podle médií vyvolává pochybnosti o tom, zda byli odsouzeni opravdu ti, kdo jsou za vraždu odpovědní. Organizace Novináři bez hranic (RSF) ho považuje za výsměch spravedlnosti, podle Turecka nebylo spravedlnosti učiněno zadost.
23.12.2019 11:10 |

podobné články

Děsivé detaily vraždy novináře: Tělo rozřezali na tři kusy a propašovali v kufrech

 
Vražda novináře Džamála Chášukdžího dál děsí svět. Turecký deník Yeni Şafak nyní uvedl, že tělo muže, který byl zavražděn 2. října na saúdskoarabském konzulátu v Istanbulu, bylo podle vyšetřovatelů rozřezáno na tři kusy. Ty pak následně vrahové nacpali do kufrů a z konzulátu převezli do rezidence konzula, kde ostatky hodili do dvanáct metrů hluboké studny.
26.10.2018 12:45 |

podobné články

Zmizelý novinář prý umíral 7 minut. „Rozřezali ho zaživa,“ říká svědek

 
V případu opozičního saúdskoarabského novináře Džamála Chášakdžího se objevily nové důkazy. Anonymní zdroj vystoupil s tím, že slyšel poslední momenty žurnalistova života, které zachytily jeho chytré hodiny od Applu. Internetovému deníku Middle East Eye (MEE) popsal, jak Chášakdží 7 minut umíral 7. „Rozřezali ho zaživa,“ popsal zdroj s tím, že novinářův bolestný křik byl děsivý. Důkazy, že k vraždě skutečně došlo na saúdskoarabském konzulátu v Istanbulu, po devítihodinové prohlídce našla i turecká policie. Po samotném konzulovi se ale slehla zem, informoval deník Daily Mail.
17.10.2018 11:20 |

podobné články

Češka, kterou rozřezali v Egyptě, radí Petrovi K.: Ukryjte se na ambasádě, lékaři jsou lháři!

 
Petr K. je od smrti manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) už dva měsíce držený v Egyptě. Nad příčinou úmrtí Češek se stále vznášejí otazníky a nyní jiná Češka vypovídá o své děsivé zkušenosti s Egyptským zdravotnictvím. Kvůli střevním potížím ji rozřezali a skončila v invaliditě!
06.10.2013 10:40 |

podobné články

Oprava nádraží v Karlových Varech: Rozřezali unikát z roku 1879!

 
Na kousky rozřezali dělníci unikátní litinovou konstrukci u karlovarského vlakového nádraží. Opravují tam zdevastované nástupiště. Památku přitom měli za úkol zachránit.
11.05.2017 12:05 |

podobné články

Dva žáci třetí třídy poničili Mauglího stezku: Rozřezali ochranné sítě lanové dráhy

 
Oblíbenou atrakci Mauglího stezku v Bohumíně vážně poškodili dva malí kluci! Žáci třetí třídy rozřezali ochranné boční sítě. Provozovatel atrakci uzavřel, kdy ji znovu zpřístupní, není jasné.
11.10.2017 13:05 |

podobné články

Malého žirafáka (2) v zoo zastřelili a ROZŘEZALI před dětmi na kusy! HRŮZNÉ VIDEO

 
Lidé jsou zhnuseni. Ošetřovatelé odstřelili úplně zdravého žirafího samečka Mariuse (2), před dětmi ho naporcovali jak prase na zabijačce, stáhli ho z kůže a hodili lvům. Nikdo nechápe, proč ho zabili.
10.02.2014 10:50 |

podobné články

Matka nechala přítele, aby jí znásilnil dceru (†14)! Pak ji společně zabili a rozřezali na kusy

 
Půl roku vyšetřování brutální vraždy teprve čtrnáctileté Grace Packer přineslo šokující rozuzlení. Dívenku z amerického Bucks County ve státě Pensylvánie totiž zavraždila matka se svým přítelem. Před smrtí ale zvrhlá žena dovolila partnerovi, ať dceru znásilní, a na celou hrůzu se sama dívala kvůli sexuálnímu potěšení.
09.01.2017 20:15 |

podobné články

Novinář zmizel po návštěvě konzulátu. Turci: Saúdové ho zabili a tělo rozřezali

 
Saúdskoarabského opozičního novináře Džamála Chášakdžího, který se pohřešuje od návštěvy konzulátu Saúdské Arábie v Istanbulu, na zastupitelském úřadu zabili. S odvoláním na zdroj blízký turecké vládě o tom informovaly zahraniční tiskové agentury. Podle druhého muže turecké vládnoucí strany AKP mají úřady o případu konkrétní informace a kauza neskončí nevyšetřena. Rijád trvá na tom, že Chášakdží konzulát opustil.
09.10.2018 23:40 |

podobné články

Rodiče nechali umřít syna (†8), raději zachránili psa

 
Zrůdní rodiče nechali vlastní dítě umřít na rakovinu, přestože se z ní mohlo úplně vyléčit. Nešli s ním k lékaři. Místo toho šli k veterináři s pitbulem. Nyní stojí před soudem za zabití.
13.01.2012 11:00 |

podobné články

Zrůdní rodiče nechali své miminko zemřít hladem, zatímco se oni cpali ve fastfoodu!

 
Vůbec nechápeme, jak na světě můžou existovat takové zrůdy, jako jsou tito krkavčí rodiče malého miminka, "které nechali zemřít hlady.":http://www.extra.cz/dve-zrudy-nechaly-psa-tak-vyhladovet-az-sezral-souseda-trest-ktery-dostaly-je-vysmechem-spravedlnosti
01.01.2015 08:52 |

podobné články

Zrůdní rodiče se zfetovali heroinem před dcerou: Mami, tati, vstávejte

 
Drogová epidemie v USA si vybírá svou daň i na těch nejmenších. Na internetu se objevilo znepokojivé video, které zachycuje, jak se dívenka snaží probudit své rodiče. Matka a otec se předtím zfetovali heroinem.
10.10.2016 11:45 |

podobné články

Zrůdní rodiče utýrali čtyřletého syna: Chlapec vážil jen 11 kilo, po těle měl rány

 
Jacob Davis (28) a jeho přítelkyně Michelle Key (34) byli zatčeni a obviněni z vraždy poté, co bylo v jejich přívěsu nalezeno bezvládné tělo chlapce. Čtyřletý Darien Davis zemřel na následky týrání, konkrétně bití, hladovění a odpírání vody. V době své smrti vážil pouhých 11 kilogramů.
21.06.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jacob Davis (1 článek) , Michelle Michelle (36 článků)