Článek

Režisér Jiří Strach na pochybném proruském setkání: Po sžíravé kritice účast odvolal

 
Režisér Jiří Strach měl debatovat na vlasteneckém sletu v Příčovech. Jde o setkání xenofobních a proruských skupin. V minulosti byl jedním z účastníků například šéf Dělnické strany sociální spravedlnosti Tomáš Vandas. Poté, co na to upozornil Zdeněk Šarapatka a Strachovu účast na akci kritizovali Michal Horáček nebo Michael Kocáb, se Strach rozhodl, že na kontroverzní akci nepojede. "V Příčovech nebudu. Bohužel jsem neměl dostatek relevantních informací," uvedl pro eXtra.cz Strach s tím, že už má celou záležitost za uzavřenou.
11.07.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (782 článků) , Michal Horáček (854 článků) , Jiří Strach (304 článků) , Michael Michael (1924 článků) , Michael Michael (220 článků)
Podobné články

Strach z létání a jak se ho zbavit

 
Strach z létání zažívá vysoké procento lidí, mezi které možná patříte i vy. Zatímco pro někoho letecká doprava nepředstavuje nic děsivého a pobyt na palubě letadla si užívá stejně jako úžasný výhled, který se mu naskýtá z okénka, pro jiného je samotná představa letu letadlem natolik stresující, že rázem způsobí nevolnost, rozklepání kolenou či čelo orosené potem. Jestliže chcete vyrazit do zahraničí a jako cíl jste si vybrali nějakou zajímavou exotickou destinaci, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak překonat strach z létání a výrazně si tak způsob dopravy ulehčit. Ne všude se totiž dostanete po pozemních komunikacích a let letadlem je mnohdy jedinou možností. Pokud máte s létání strach, je dnešní článek určený právě vám. Nenechte si ho ujít! Máte strach z létání? Víme, jak se ho zbavit! Co se týče létání, dělí se lidé na tři skupinky. První jej milují, pobyt na palubě si užívají, milují servis, který jim poskytují letušky či stevardi a celkově jim doprava letadlem připadá na úrovni. Pak jsou tu ti, kterým létání nevadí, ale při nástupu na palubu mají podivné pocity. Na závěr je tu skupinka lidí, kteří z létání mají doslova fobii – a právě těm se budeme prostřednictvím dnešního článku snažit pomoci jejich strach z létání překonat! Kdyby bylo létání nebezpečné, letušky by nelétaly Na každé palubě letadla je několik letušek nebo stevardů, pro které je pobyt ve vzduchu naprosto přirozený a většina z nich jej dokonce zbožňují. Je to pro ně práce jako kterákoli jiná a pravdou je, že kdyby bylo létání kdovíjak nebezpečné, s největší pravděpodobností by do letadla nenastoupili vůbec, natož aby létali několikrát do měsíce. Turbulence jsou normální, není třeba se jich bát Jedním z největších strašáků jsou turbulence, které dokážou v člověku ještě více prohloubit jeho nepříjemné pocity a podnítit strach. Skutečnost se má tak, že jsou... Čtěte více Příspěvek Strach z létání a jak se ho zbavit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

Zlatá maska čelí sžíravé kritice: Češi zuří, že jim Slováci všechno prozrazují dopředu

 
Diváci, kteří sledují show Zlatá maska, už v minulosti upozorňovali, že tento formát zábavy měl být pro Česko a Slovensko oddělený. Češi prý nepoznávají slovenské umělce pod maskami a Slovákům jsou naopak neznámé české tváře. Velký problém ale lidé zpozorovali i ve vysílání - zatímco u sousedů běží pořad v sobotu, na Primě ho diváci mohou sledovat až v neděli. Jsou proto naštvaní, že o odhalení se mnohdy nechtě dozvědí už předtím, než se na novou epizodu mohou sami podívat.
05.10.2020 11:41 |

podobné články

Karlos Vémola čelí sžíravé kritice kvůli novému kšeftu: Jsi jenom šašek, vrtí hlavou lidé

 
Karlos "Termintor" Vémola (35) je svým kontroverznějším způsobem života už pověstný. MMA bojovník se už dlouhá léta chlubí svou sbírkou exotických zvířat, která chová doma. Nyní umožňuje svým příznivcům svou malou zoo navštívit za poplatek deset tisíc korun. Tuhle částku většina jeho příznivců jen tak z peněženky vytáhnout nemůže, a tak jej začali kritizovat, i když jde část výdělku na dobrou věc.
09.12.2020 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Slováková se znemožnila řečmi o smrti Matthewa Perryho: Po sžíravé kritice přišla trapná obhajoba

 
Tragicky zemřelého Matthewa Perryho nazvala sobcem nejvyššího kalibru, nyní tvrdí, že je vše jinak a její slova byla nepochopená. Nela Slováková se na Instagramu totiž ohradila vůči vlně kritiky, která se na ni vyvalila kvůli minimálně nevhodnému příspěvku krátce po smrti představitele Chadlera ze seriálu Přátele. Nyní si stěžuje, že je sama terčem nenávistných útoků. 
30.10.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Perry (143 článků)

Režisér Paolo Sorrentino: Berlusconi dělal politiku jako svůdník

 
Po snímku Mládí, který získal na 50. ročníku MFF Karlovy Vary diváckou cenu Práva, natočil v současnosti nejslavnější italský režisér Paolo Sorrentino film Oni a Silvio, sžíravě satirický portrét Silvia Berlusconiho, bývalého předsedy italské vlády a zároveň podnikatele, tiskového magnáta a skandalisty, jehož bouřlivé mejdany prosluly stejně jako on sám.
08.11.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Sorrentino (31 článků) , Silvio Berlusconi (236 článků)

Zásah do voleb na Slovensku? To takhle vyjel vlak. A kdo ho platil... Nitky vedou za oceán

 
Kdo zasahoval do slovenských voleb? Na straně příznivců současné vlády se hovoří o dezinformacích a proruském vlivu. Jak ale upozornil ekonom Pavel Šik, na Slovensko byly vypraveny dva vlaky, aby slovenští studenti mohli volit. Kdo dal statisíce, aby vlaky vypravil? Jako nejpravděpodobnější mecenáš se zdá být think-tank Globsec, který pořádá opulentní fóra a setkání, na která jezdí i čeští politici. A bude zřejmě financován organizacemi spřaženými s americkou vládou.
02.10.2023 14:40 |

podobné články

Volby na Ukrajině: Účast je chabá, ale Kličko a Porošenko už hlasovali

 
Účast Ukrajinců v dnešních parlamentních volbách překročila hranici čtyřiceti procent. Oznámila to v Kyjevě ústřední volební komise. Nejnižší účast je v Luhanské a Doněcké oblasti, kde zatím přišlo volit 23 respektive 28 procent oprávněných voličů, nízká účast je i v Oděse a v Zakarpatské oblasti na západě země. Největší volební účast je ve Lvově, kde už odvolila polovina lidí. Prezident Petro Porošenko a kyjevský starosta Vitalij Kličko již své hlasy do urny vhodili.
26.10.2014 18:30 |

podobné články

Václav Havel je mrtev, a tak je to správně. Jiří Vyvadil poskytl zásadní vyjádření k osobě Andreje Babiše

 
FENOMÉN BABIŠ- NADĚJE, NEBO HROZBA? Přeje si, aby Andrej Babiš byl premiérem. A skutečnost, že Babiše český národ přijímá, považuje za důkaz, že Václav Havel je mrtev už i jako symbol. Řeč je o advokátovi, někdejším poslanci i senátorovi a proruském aktivistovi Jiřím Vyvadilovi.
04.04.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6490 článků) , Andrej Babiš (26372 článků) , Jiří Havel (483 článků) , Jiří Havel (483 článků)

4 rady jak překonat strach z řízení

 
Závěrečné zkoušky v autoškole máte již dávno za sebou, řidičský průkaz nosíte v dokladech a ačkoli jste podle papírů způsobilá řidička, při pohledu na auto a představě, že musíte řídit, se vám zvedá žaludek, kolena připomínají rosol, čelo se orosí potem a srdce začne tlouct nepředstavitelnou rychlostí. Již několik týdnů či dokonce měsíců se ptáte sama sebe, jak překonat strach z řízení. Když už jste se učila na zkoušky a zvládla jste i technickou stránku věci, pak by byla škoda, kdyby vaše vynaložené úsilí ve finále přišlo vniveč. Věřte nebo ne, ale s otázkou jak překonat strach z řízení, si nepohráváte jen vy. Je mezi námi hodně lidí, kteří mají z řízení strach, děsí je představa hustého provozu a nejvíce se bojí ostatních řidičů, kteří ne vždy dokážou respektovat začátečnickou snahu. I přes obavy ale víte, že řídit potřebujete, aby vám auto nestálo ladem skladem v garáži nebo zaparkované před domem. Jak tedy překonat strach z řízení? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Víte, jak překonat strach z řízení? My ano! Možná jste se nad touto otázkou zamýšleli už několikrát, ale ještě se vám nepodařilo přijít alespoň na jedno rozumné řešení. Cesta autem pro vás představuje noční můru a kdo ví, možná jste si do auta nesedli od té doby, co jste z něho vystoupili po dokončení závěrečné zkoušky. Nebojte se, my vám s vaším strachem pomůžeme. Máme totiž několik rad, které vám poradí, jak se zbavit strachu sednout za volant! Rada první: Jezděte v klidném provozu Pokud se bojíte řízení automobilu, nevrhejte se ihned do náročného provozu. Spousta aut kolem vás by vám na jistotě rozhodně nepřidala, nemluvě o neintuitivních řidičích, kteří zkrátka nedokážou pochopit, že se někdo bojí – bohužel i tací jsou mezi námi. Trénovat můžete na poklidných cestičkách nebo můžete vyzkoušet jízdu o... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak překonat strach z řízení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Režisér Jiří Strach má strach o svou pohádku! Víme, co hrozí Andělu Páně!

 
Herec a v poslední době zejména režisér Jiří Strach (44) přiznal, že někdy má strach, jak to bude s pohádkou Anděl Páně. Čeho se nejvíce bojí?
26.12.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Strach (304 článků)

Nové krvavé boje na Ukrajině prý vypukly i v Luhanské oblasti

 
Napětí se vystupňovalo na proruském separatistickém východě Ukrajiny, kde vzbouřenci zaútočili ve středu večer proti jednotce vládních sil v Luhanské oblasti. S odvoláním na tvrzení nově vzniklé ukrajinské národní gardy to uvedla agentura AFP.
29.05.2014 07:35 |

podobné články

Ukrajina: Luhanskou oblast zasáhly další krvavé boje!

 
Napětí se vystupňovalo na proruském separatistickém východě Ukrajiny, kde vzbouřenci zaútočili ve středu večer proti jednotce vládních sil v Luhanské oblasti. Boje pokračovaly i po celou noc!
29.05.2014 08:15 |

podobné články

Francie, Německo, Ukrajina i Rusko slibují hájit příměří na Ukrajině

 
Nejvyšší představitelé Ukrajiny, Francie, Německa a Ruska dnes potvrdili své odhodlání prosazovat příměří na východě Ukrajiny. Uvedli to podle úřadu francouzského prezidenta během společné telefonické konference, při níž hodnotili plnění mírových dohod na proruském východě Ukrajiny.
30.12.2015 13:56 |

podobné články

Benda hovořil o proruském Václaváku. Chtít ukrást státní vlajku je vždy zločin

 
Hosty první hodiny nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli poslanci Marek Benda (ODS) a Radek Vondráček (ANO). Benda hned zpočátku naznačil, že média jsou dnes silnější než prezident. Poté s Vondráčkem svedli slovní souboj o valorizaci důchodů. Došlo i na téma zmrazení platů politiků. Benda řekl, že zmrazení platů poslanců je populismus. A naznačil, kudy by mohla vést cesta. Stranou pozornosti obou hostů nezůstala ani sobotní demonstrace v Praze.
12.03.2023 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (686 článků)

Tvrdé zúčtování s Vondrou. A teď už jsou traktory v Praze

 
Bývalý prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek se tvrdě ohradil proti slovům europoslance Alexandra Vondry (ODS), který Jandejska označil za agrobarona a figurku Andreje Babiše, hovořil o něm také jako o proruském kolaborantovi. Jandejsek je jedním z organizátorů dnešních protestů zemědělců, kdy traktory už vjely za hlasitého troubení do Prahy a chtějí protestovat před resortem zemědělství. Vondra ho obvinil, že napsal podpůrný dopis ruské ambasádě. Jandejsek na něj za to chystá žalobu, řekl včera. Jeden z protestujících zemědělců Adam Lád na Vondru rovnou posílá policii.
19.02.2024 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Alexandr Vondra (1441 článků)

Režisér Jiří Strach o pohádkách Anděl Páně: Do třetice bych si přál něžnou holčičku

 
Filmové pohádky Anděl Páně 1 a 2 patří divácky mezi ty nejoblíbenější a také nejlépe hodnocené. Za tvorbou těchto snímků stojí režisér Jiří Strach, který se inspiroval knižní předlohou Boženy Němcové. Do hlavních rolí obsadil ty nejlepší české herce, v hlavní roli s Ivanem Trojanem, který ztvárňuje anděla Petronela. Jiří Strach pro eXtra.cz prozradil, zda jedno ze svých děl upřednostňuje, a také prozradil, že by si přál "holčičku". Co tímto výrazem myslel, se dozvíte níže.
23.12.2020 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (396 článků) , Jiří Strach (304 článků) , Božena Němcová (178 článků)

Schwarzenberg odvolal z funkce šéfa generální inspekce ve svém rezortu

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) odvolal šéfa generální inspekce svého resortu Vladimíra Válkyho. Informace serveru Lidovky.cz potvrdil dnes ČTK mluvčí Černínského paláce Vít Kolář. Podle něj ministr také odvolal Karla Borůvku z pozice vrchního ředitele, který má pod sebou sekci zpracování informací. Důvod ministerstvo neuvedlo
26.04.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4145 článků)

Kramný může dostat vyšší trest: Žalobce Vít Legerský se také odvolal

 
Žalobce v případu Petra Kramného Vít Legerský se odvolal proti rozsudku. Petr Kramný zavraždil na dovolené v Egyptě svou manželku Moniku a dceru Klárku. Soud ho za to poslal na 28 let do vězení se zvýšenou ostrahou. Kramný se odvolal přímo na místě. Legerský požadoval pro obžalovaného trest 30 let.
10.03.2016 15:05 |

podobné články

Nevěrní kamarádi pohřbili »vodníka« Masopusta (†65): Odpusť nám, Mirku!

 
PRAHA (nik, hlv, daz) – Vedro k zalknutí a sžíravé výčitky! Takové myšlenky se včera asi nejčastěji honily hlavou kolegům herce a skvělého dabéra Miroslava Masopusta (†65), když ho doprovázeli na jeho poslední cestě!
17.07.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Masopust (15 článků)