Článek

Retuši řekly jasné NE: Tyhle krásky to mají rády na přírodno

 
Lady Gaga, Beyoncé i Sarah Jessica Parker. To jsou ženy, které říkají retuši jasné: ne! Podívejte se do galerie krásek, které ve světě plném filtrů, plastik a fotoshopu, zůstávají samy sebou.
17.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Parker (193 článků) , Lady Gaga (1455 článků) , Jessica Jessica (171 článků)
Podobné články

Nahá Kim Kardashian

 
Podobně jako Jessica Simpson se nechala také Kim Kardashian nafotit  bez make-upu a  bez retuší. Kim se však navíc také  odhalila… Herečka Kim Kardashian (29) se nechala vyfotit nahá pro Harper’s Bazaar. Na fotografiích je Kim zcela bez make-upu a bez retuší. Tímto gestem chtěla pomoci ženám, aby se cítili dobře „ve své kůži“. Kim, jež se [...]
17.04.2010 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (160 článků) , Kim Kardashian (1372 článků)

Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši

 
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) je ve svém postupu proti upraveným reklamám nekompromisní. Po kampani s Julií Robertsovou zakázal i reklamu s Rachel Weiszovou. Kosmetická firma L´Oréal totiž přiznala, že nechala snímky digitálně upravit. Další články k tématu: V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Winsletovou v reklamě vyretušovali, vadily i drobné vrásky Vrásky a dvě brady, to je Madonna bez retuše Herečku Johanssonovou změnili v reklamní kampani k nepoznání
01.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Rachel Weisz (58 článků) , Julie Roberts (143 článků)

Britové zakázali reklamu se sexy letuškami společnosti Ryanair

 
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) znovu zasahuje. Po zákazech reklam s retušovanými snímky teď zakázal i plakáty letecké společnosti Ryanair. Ty sice nejsou retušované, úřadu ale vadí ponižování letušek na sexuální objekty. Další články k tématu: Letušky Ryanairu odhalily téměř vše. V novém kalendáři na 2010 Kalendář žhavých dívek z oblaků pod palbou kritiky Letušky nedostaly zaplaceno, tak se svlékly pro kalendář Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši
16.02.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (143 článků)

Herečku Demi Moore v reklamě vyretušovali k nepoznání

 
Devětačtyřicetiletá Demi Moore se stala tváří reklamní kampaně kosmetické značky. Na tom by nebylo nic divného, vždyť herečka se snaží s věkem bojovat za každou cenu, ale grafici to s úpravou fotek poněkud přehnali. Nejen, že herečce vyhladili všechny vrásky, ale Moore si není téměř vůbec podobná. Další články k tématu: Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Christina Aguilera v reklamě „zhubla“ pomocí retuše Vrásky a dvě brady, to je Madonna bez retuše Herečku Johanssonovou změnili v reklamní kampani k nepoznání
20.03.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Demi Moore (603 článků) , Christina Aguilera (331 článků) , Julie Roberts (143 článků)

OBRAZEM: Reklamy zakazují ve světě kvůli nahotě i cizím modelkám

 
Jiný kraj, jiný mrav. Co projde u nás, nemusí projít třeba ve Spojených státech. Tam si dávají velký pozor na ukazování nahoty, takže řada dráždivých reklam je zakázána. Pro jejich tvůrce to ale neznamená neúspěch, spíš naopak. Zakázaná reklama má daleko větší dosah, protože se dostane i do zpráv a šíří se šeptandou. Dá se tedy předpokládat, že tvůrci reklam nebudou kvůli zákazům zdrženlivější. Další články k tématu: Provokatérka Klumová: ukázala holý zadek a zakázali její sexy reklamu Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britské úřady zakázaly před návštěvou papeže reklamu s těhotnou jeptiškou
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (143 článků)

Váháte, jakou knihu si vzít na dovolenou? Hrabicovy Tváře bez retuší vám seberou dech!

 
Říká se, že kolik jsi viděl tváří, tolikrát ses setkal s člověkem. Jaká je však skutečná tvář těch, které si společnost v každé době upravuje k obrazu svému? To se snaží odhalit v další své knize nazvané příznačně Tváře bez retuší kontroverzní český spisovatel a novinář Zdeněk Hrabica. A literární kritici tak jako u předchozích autorových titulů raději mlčí.
02.07.2014 18:45 |

podobné články

Linda Vojtová se ukázala bez retuší! Za tohle tělo se platí za mořem tučné částky!

 
Hvězda přehlídkových mol a světových módních kampaní vyrazila na dovolenou! Za tohle tělo se platí neskutečnými částkami a my vám ho dneska ukážeme bez retuší.
07.01.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (160 článků)

ŠOK! Agáta Prachařová se vyfotila bez retuší a filtrů! Její zjev vás totálně vyděsí!

 
Dřív to byla lvice salonů, dneska už raději nevychází z domu. Jak doopravdy vypadá Agáta Prachařová bez retuší a filtrů?
23.05.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2980 článků)

Nahá a bez retuší: Bastien představila nový úchvatný song

 
Slovenská zpěvačka Bastien představila nový singl Bez retuší. Dříve moderovala například v českých rádiích Kiss nebo Dálnice. Sama si nikdy nebyla jistá, zda je Slovenka nebo Češka. Narodila se právě na Slovensku, ale už devátým rokem žije v Ostravě. "Nevyznala jsem se v sobě a nevěděla, kdo jsem," uvedla zpěvačka v rozhovoru. Co mohou posluchači od písně očekávat?
01.05.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (458 článků)

Velké srovnání sexy vánočních fotek Martiny Pártlové: S retuší a bez ní!

 
Kdo nemá vánoční fotky, jako by nebyl. A tak se nechala nafotit i zpěvačka Martina Pártlová (41). Výrazné nalíčení, dlouhé blond vlasy a rudé šaty. Vypadá velmi přitažlivě, ale jak sama přiznala, je to hlavně díky retuši.
15.12.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (324 článků)

Trapas královny retuší Kim Kardashianové: Kvůli sexy fotce z pláže přišla o prst!

 
Jako kdyby jí nestačilo, že byla pro smích před dvěma lety, kdy jí po četných zásazích grafických úprav na noze přibyl prst. Nyní se královně retuší Kim Kardashianové (40) stalo trošku jiné faux-pas: zatímco před dvěma lety jí na fotce něco přebývalo, nyní jí tam něco chybělo! Co to bylo tentokrát…?
14.05.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1732 článků)

To byl ale divoký týden! 10 nejžhavějších fotek, které málem zbořily Instagram

 
Čím větší vedro, tím méně oblečení! Pro tyhle skoro nahé krásky to platí dvojnásob!! Tyhle krásky se svlékly na Instagramu!! Pokud jste horkem ještě nezemřeli, tyhle fotky vás totálně rozpálí!!
03.07.2016 08:30 |

podobné články

Žádný make-up ani podprsenka vycpaná froté ponožkami: Agáta si dala svátky na přírodno

 
Zatímco na párty chodí Agáta Prachařová  (28) s vlasy nadělanými od svého dvorního kadeřníka, nalíčená od vizážisty, který se leckdy zřejmě ohání fankou, a v podprsence mívá i několik párů froté ponožek, o vánočních svátcích si dala od všech zkrášlovadel pauzu.
26.12.2013 20:07 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2980 článků)

Plus size modelka »na přírodno«! Ukázala více, než možná sama chtěla

 
Plus size modelka Ashley Grahamová (33) patří bezesporu k ženám, které se za sebe nestydí. Ani za to, že nemá míry zrovna jako dámy, co obvykle chodí po přehlídkových molech… a ani za to, že jí, stejně jako každé jiné ženě, rostou chloupky. Jenže ona si je neholí!
04.11.2020 22:15 |

podobné články

Samy jako kůly v plotě: Tyhle slavné krásky jsou bez chlapa a na ples vyrazily single nebo s náhradníky

 
Ne všechny krásky mají vedle sebe lásku. Ani to jim ale nebrání vyrazit juchat na plesovou událost, pražský Ples v Opeře. Pavlína Němcová  (41) , Gábina Partyšová  (35) , Mahulena Bočanová  (46) , Tereza Chlebovská  (23) nebo Monika Bagárová  (19) , všechny tyto krásky vyrazily tančit buď samy, nebo s náhradníky z řad kamarádů.
10.02.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (841 článků) , Monika Bagárová (776 článků) , Tereza Chlebovská (285 článků)

Modelky v důchodu: Tyhle krásky do "starého železa" rozhodně nepatří!

 
ANKETA: Naomi Campbell (42), Paulina Porizkova (47), Eva Herzigová (39), Heidi Klum (39), Cindy Crawford (46) a Helena Christensen (43). Všechny tyhle světové krásky zná celá zeměkoule už pár desítek let. Ale mají už to nejlepší za sebou?
23.10.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (235 článků) , Heidi Klum (612 článků) , Naomi Campbell (332 článků) , Helena Christensen (37 článků) , Eva Herzigová (452 článků) , Cindy Crawford (219 článků)

STOPY VEDOU DO MUZEA! Vzali jsme do Ústí nad Labem senzibilky, řekly nám, kde je Míša

 
Redaktoři portálu eXtra.cz ve spolupráci s kolegy z onetv.cz vyrazili v pátek ráno do Ústí nad Labem. Chtěli jsme zjistit něco nového k záhadnému zmizení dvanáctileté dívky Michaely Patricie Muzikářové. Dostali jsme se hodně daleko. Možná jsme se dostali dál, než jsme čekali, že se můžeme dostat. Proč dívka zmizela? Unesl ji někdo, koho její máma dobře zná? Je dívka naživu? To jsou zásadní otázky celé kauzy. V Ústí nad Labem nás čekaly tři ženy, které tvrdí, že mají mimosmyslové vnímání. S nimi jsme prožili v Ústí nad Labem tři hodiny. Co nám k případu řekly?
20.01.2017 16:30 |

podobné články

Prostitutky z doby druhé světové: Tyhle "krásky" obšťastňovaly pány ve Městě hříchu

 
Tyhle dámy šlapaly chodníky v dobách, kdy ve Spojených státech zuřila prohibice a svět poté strhl vír druhé světové války. Byly to ony, kdo měl v napjatých dobách společně s pašeráky alkoholu či zbrojaři pré! A kdo dával zhrzeným mužům naději. Nebo alespoň chvíli zapomnění. Z kanadského Montrealu se však v té době stalo učiněné "město hříchu". Jestli ale čekáte nějaké dlouhonohé krásky, nechte si zajít chuť.
02.10.2013 19:45 |

podobné články

Co říkáte na tyhle kočičky? Mladé muzikálové krásky se pro nás svlékly do plavek. Takhle je na pódiu neuvidíte

 
Tak tyhle krásky se už za necelý měsíc objeví na muzikálovém pódiu. Nikdy ale pohromadě. Tři budoucí představitelky titulní dívčí role v novém muzikálu Romeo a Julie jsme vytáhli k bazénu, aby se čtenáři Super.cz pokochali jejich těly, než poznají jejich hlasy. A pozor, dvě z nich jsou nezadané!
01.09.2015 09:40 |

podobné články