Článek

Restart vlády tvrdé pravice. Stále stejné firmy. Bude se to řezat, varuje zkušený komentátor

 
Na výsledky voleb se ve svém komentáři na sociální síti Facebook zaměřil komentátor a publicista Martin Hekrdla. „Pracující třída – drtivá většina společnosti – nemá odteď v této – prý demokratické – zemi vůbec žádné institucionální zastoupení, a to už ani na povrchu, ani čistě formálně,“ poznamenal ve svém textu.
10.10.2021 11:20 |

podobné články

Podobné články

Národní divadlo moravskoslezské: Nová sezóna

 
Restart. ReStart. RestArt. ReStArt. StArt. Restart v mnoha podobách grafických i slovních - To je motto Národního divadla moravskoslezského pro sezónu 2020/2021.
05.06.2020 10:10 |

podobné články

VIDEO: RESTART SLAVIE. Tým opustí sedm hráčů a bude se řezat do živého

 
Slavii čeká po zpackané sezoně restart. O znovuzrození se postará nový kouč Miroslav Beránek, který chce postavit Slavii na nohy. A už teď je jasné, že musí řezat do živého. Slavii opustí hned sedm hráčů.
18.06.2014 07:25 |

podobné články

Rozhlasový komentátor se vysmál snahám o záchranu pravice. Nic takového tu prý nikdy nebylo

 
Představa, že je u nás ohrožena pravice a že pravici je třeba zachraňovat, vychází z iluze, že zde něco jako pravice vzniklo a existuje, uvedl komentátor Ivan Hoffman v Českém rozhlase. Hoffman vyslovuje názor, že zatímco k záchraně tu nic není, pro založení slušné konzervativní strany díra na trhu existuje.
01.09.2013 10:05 |

podobné články

Restart firmy prý nemusí znamenat její přežití, říká podnikatel

 
ROZHOVOR Řada firem prochází v současné době těžkým obdobím. Majitelé a manažeři se proto pokoušejí o jejich restrukturalizaci s cílem zlepšení a zefektivnění jejich fungování, záchranu v tísnivé situaci často spatřují také v čerpání dotací. V mnoha případech jsou ale pokusy o restart neúspěšné a firmy zanedlouho končí krachem, nebo se nacházejí v horší situaci než na počátku. Jak se dostat z tohoto bludného kruhu radí firmám Václav Edl, jednatel společnosti Edolo Consult, s. r. o., která má s pomáháním českým firmám z hospodářské krize bohaté zkušenosti.
06.08.2013 12:40 |

podobné články

Matěj Hollan jásá: Skončila ČSSD, to nejodpornější na levici. Teď je šance na restart

 
Někdejší brněnský radní za hnutí Žít Brno Matěj Hollan se zaradoval nad výsledky voleb. Krach levicových stran vnímá jako šanci na restart životaschopné levice. ČSSD v její současné podobě totiž považuje za odpornou. Vítězství pravice však považuje toliko za optický klam, kterému není radno podléhat.
10.10.2021 16:25 |

podobné články

Nosková přiznala drastickou liposukci: Měla devadesát kilo a nechala si řezat do těla

 
Zpěvačka Míša Nosková (28) jako první známá tvář přiznala, že si nechala řezat do těla. V devatenácti letech vážila devadesát kilogramů a proto podstoupila klasickou liposukci. V narkóze ji odsáli stehna i zadek. Přiznala také boj s anorexií.
28.04.2011 20:50 |

podobné články

Školačka poslala vyděrači intimní videa! Spolužáci se jí smáli, vzala žiletku a začala se řezat

 
Otřesný případ mají na stole pražští kriminalisté. Chlapec, kterému ještě nebylo 18, vylákal po sociálních sítích z nezletilé dívky intimní fotografie a videa - vyhrožoval jí totiž, že jinak její tajemství, které prý zná, práskne spolužákům. Choulostivá videa se ale dostala mezi její vrstevníky a ti se jí začali posmívat. Nebohá dívka se pak začala řezat žiletkou.
29.11.2019 09:35 |

podobné články

Řezat uši. Útok na seniory! Hřebejkovo nové dílo přidělává ČT problém

 
Česká televize nabídla divákům v neděli opět novinku – krimikomediální seriál Boží mlýny od Jana Hřebejka a Janka Kroupy. Podle kritičky Spáčilové se seriál snaží „dolovat“ smích a trpí řadou klišé. Právník Petr Kolman se ptá, zda je taková kvalita, srovnatelná se seriály TV Nova, ospravedlnitelná na veřejnoprávní televizi. Nemluvě o tom, jak seriál nepřispívá k právnímu povědomí skrz příklady úplatných soudců nebo podivně korumpovaných policistů, ačkoliv to má ČT uloženo jako povinnost. Objevila se i další námitka, která může zajímat zejména seniory, a návrh, že za selhání by se měly řezat uši.
13.04.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (497 článků) , Janek Kroupa (212 článků)

Poslanec ODS: Co je to pravice, když TOP v našem městě vládne s komunisty?

 
Poslanec za ODS Jan Kubata napsal pro ParlamentniListy.cz text, ve kterém se zabývá směřováním české pravice. Tu podle něj nyní představují ODS a TOP 09. Podle Kubaty se prý nemáme ptát, kam směřuje česká pravice, ale co to vlastně ta pravice je, a to v českém i evropském měřítku.
12.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubata (15 článků)

Pravice může uspět. Přehlížíme totiž podstatnou věc, varuje zkušený pozorovatel Lebeda

 
Mají se občanští demokraté bát, že budou rádi, když vůbec překročí pětiprocentní hranici nutnou ke vstupu do Poslanecké sněmovny, jak ukazují poslední průzkumy veřejného mínění? Podle politologa Tomáše Lebedy mají ještě naději, že někteří voliči, kteří chtějí volit, ale zatím nejsou rozhodnuti, komu vhodí svůj hlas, se nakonec rozhodnou pro ODS. A to je prý i věc pravice jako takové - její příznivci se ještě rozhodují, průzkumy to nezdůrazňují, čímž jí mylně věští katastrofu.
15.10.2013 07:05 |

podobné články

Zkušený publicista Václav Žák: Hřeje vás, že jsme zaplatili rozkradení státu? KSČM je zdegenerovaná. Je komické, že pravice varuje před Babišem

 
25 LET OD LISTOPADU. Komunistická strana po volbách v roce 1990 podle chartisty, bývalého politika a publicisty Václava Žáka nikdy neznamenala hrozbu pro demokracii. „Používala se pouze jako strašák, s jehož pomocí se pravice snažila zamezit tomu, aby sociální demokracie mohla spolupracovat s komunisty a tím pádem bylo pro levici obtížné dávat dohromady vládní většinu. Bohužel, je až neuvěřitelné, že strašení mělo a má úspěch dodneška,“ prohlásil Václav Žák v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
09.10.2014 16:56 |

podobné články

Zeman už má vedoucí úlohu jako KSČ, říká zkušený novinář. A naříká nad těmi druhými

 
Všichni Zemanovi vrstevníci odešli z politiky a on hraje své šachy s politickými dorostenci typu Bohuslava Sobotky a Michala Haška. I díky tomu si prezident vymohl něco, jako byla vedoucí úloha KSČ. A ani to nemusel uzákoňovat, uvádí pro ParlamentníListy.cz zkušený politický komentátor týdeníku Reflex Bohumil Pečinka. Ten tvrdě kritizuje Rusnokovu vládu za to, že pořádá velké čistky ještě předtím, než vůbec požádala sněmovnu o důvěru.
01.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2441 článků)

ODS se zasekla, nabízím restart, řekl Fuksa

 
Bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa se v sobotu večer rozhodl, že bude kandidovat na předsedu ODS. V nedělním projevu před volbou, řekl, že straně nabízí alternativu k dosavadnímu chodu strany. Strana se podle něj zasekla a potřebuje restart.
04.11.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Fuksa (394 článků)

Restart předmětových metodiků v Ústeckém kraji

 
V Ústeckém kraji se rozjel záměr podpořit vzdělávání předmětových metodiků na školách a vzájemně je propojit pro uskutečňování společných cílů. Projekt s názvem PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ A VYTVÁŘENÍ PODMÍNEK PRO ČINNOST PŘEDMĚTOVÝCH METODIKŮ NA ZŠ V ÚSTECKÉM KRAJI se pokouší o „restart předmětových komisí a metodiků ZŠ“ pro potřeby aktuálního vzdělávání a výchovy. Bonusem bude práce s tablety a smartphony, které naplňují myšlenku techniky směřující k jednoduchosti a přirozenosti.
14.11.2012 17:50 |

podobné články

Restart Tour Marka Ztraceného bude

 
Zpěvák a hudebník Marek Ztracený přivezl prostřednictvím koncertního projektu Tour de Léto 2021 své písně i zábavu do různých míst republiky. Na dvacet převážně vyprodaných venkovních akcí se přišlo podívat více než padesát tisíc diváků. Na závěr turné padlo rozhodnutí o uskutečnění odloženého halového Restart Tour 2021.
23.08.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (346 článků)

Restart značky SsangYong předznamenává nové Korando

 
Značka SsangYong se vrací. Po krachu oznámila restart a nabídne nový model Korando.
01.10.2010 08:00 |

podobné články

3 kroky pro jarní restart: Zkuste exkluzivní jarní vůni s krystalky Swarovski!

 
Vypadá to, že zima už řekla své poslední slovo. Je tady jaro! Přivítejte ho i vy – zkuste jarní očistu, probuďte pleť ze zimního spánku a rozmazlete se s novou jarní vůní. Poradíme vám, jak na to, a navrch přidáme tipy na ty nejlepší jarní vůně a trendy doplňky! Proveďte jarní restart!
12.03.2012 00:05 |

podobné články

Kováčik: Církev se pokouší o restart katolického politicismu. A Korte úpí

 
Podle předsedy komunistického poslaneckého klubu Pavla Kováčika jsou tahanice kolem zákona o narovnání státu s církvemi pokusem o restart katolického politicismu. Církvi jde podle něj o reálný výkon moci v Česku, čímž nás chce vrátit do středověku. Podle Daniela Korte (TOP09) je to ale pitomost, protože církev se věnuje docela jiné činnosti.
16.09.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kováčik (308 článků) , Daniel Korte (132 článků)

Zemanovce povede senátor Veleba. Přeje si restart strany

 
Novým předsedou Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ) se stal současný senátor Jan Veleba. Od 162 delegátů získal 111 hlasů. Jeho protikandidát Miroslav Matějka získal 22 hlasů, Martin Schubert ještě o jeden méně. Veleba si přeje, aby byl nastartován restart strany.
29.03.2014 12:40 |

podobné články