Článek

Řešíme věci nenásilně a pokojně, ale pokud... Organizátor plného Václaváku udeřil. Varování Fialovi!

 
Organizátor demonstrace na Václavském náměstí z 3. září Jiří Havel nadále požaduje demisi vlády Petra Fialy s tím, že už připravuje jména možných odborníků do úřednické vlády, která by byla u moci do předčasných parlamentních voleb. Pokud vláda demonstrující občany nevyslyší, mohou prý přijít „jiné, daleko zásadnější možnosti, jak s vládou mluvit“.
23.09.2022 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4253 článků) , Jiří Havel (457 článků) , Jiří Havel (457 článků) , Jiří Fiala (324 článků) , Jiří Fiala (324 článků)
Podobné články

Řešíme věci nenásilně a pokojně, ale pokud... Organizátor plného Václaváku udeřil. Varování Fialovi!

 
Organizátor demonstrace na Václavském náměstí z 3. září Jiří Havel nadále požaduje demisi vlády Petra Fialy s tím, že už připravuje jména možných odborníků do úřednické vlády, která by byla u moci do předčasných parlamentních voleb. Pokud vláda demonstrující občany nevyslyší, mohou prý přijít „jiné, daleko zásadnější možnosti, jak s vládou mluvit“.
23.09.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4253 článků) , Jiří Havel (457 článků) , Jiří Havel (457 článků) , Jiří Fiala (324 článků) , Jiří Fiala (324 článků)

Kolaborant? Já bojoval proti korupci. Hlavní organizátor Václaváku odpovídá Fialovi. I těm z ODS, co chtějí do demonstrantů střílet

 
Jako aktivista v Českých Budějovicích bojoval proti korupci. Dnes ho některá média označují za „předního kolaboranta s putinovským Ruskem“. Není členem žádné strany ani hnutí, ale chce svrhnout vládu Petra Fialy a změnit systém, v němž žijeme. Říká, že je představitelem nového druhu „apolitické politiky“, která se nedělá v parlamentních salónech, nýbrž na náměstích a v ulicích. Finanční problémy, které jsou mu vyčítány, přisuzuje zvůli systému. Ladislav Vrabel je hlavním organizátorem jedné z největších demonstrací v polistopadové historii, kterému se minulou sobotu podařilo na Václavské náměstí dostat přes 70 tisíc nespokojených občanů. Nebyla to zdaleka poslední akce, kterou plánuje.
07.09.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4253 článků)

Toto hrozí Fialovi. Plus propočet k ČEZu. Holec po Václaváku

 
KONTEXT PETRA HOLCE Fialovi by se mohlo stát, že jednoho dne předstoupí před novináře Pavel Blažek a představí Martina Kubu jako nového premiéra, varuje komentátor Petr Holec. Ten ParlamentnímListům.cz též citoval výpočet: I kdyby stát vykoupil minoritní akcionáře ČEZu za 300 miliard, ušetříme dle něj ročně na elektřině 600 miliard.
06.09.2022 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (680 článků) , Petr Fiala (4253 článků) , Martin Holec (3 články) , Martin Blažek (45 článků) , Pavel Fiala (208 článků) , Petr Pavel (976 článků)

V Řecku přituhuje, důchodce spáchal sebevraždu. Důvod? Snížení penze

 
K pokojné demonstraci se v centru Athén sešlo přes tisíc Řeků. Reagovali na demonstrativní sebevraždu sedmasedmdesátiletého důchodce, který ve svém dopise na rozloučenou uvedl, že ho k zoufalému činu donutila vláda snížením jeho penze na minimum. „Nenechme se využít k smrti,“ hlásaly transparenty při večerní pokojné demonstraci na náměstí Syntagma. Sebevražda penzisty šokovala celý národ, včetně politiků.
05.04.2012 12:50 |

podobné články

Dcera Whitney Houston bude převezena domů, aby mohla pokojně zemřít

 
„Bobbi Kristina trpí nevratně globálním poškozením mozku a vůbec nereaguje,“ prohlásila na konci dubna její babička a zároveň matka zesnulé Whitney Houston, Cissy Houston. Nyní podle Radar Online rodina rozhodla převézt Bobbi Kristinu do domu její matky, kde se má její stav vzhledem k tomu, že bude obklopena rodinou a blízkými věcmi, buď zlepšit, nebo má mladá dívka po čtyřech měsících od tragédie pokojně zemřít.
14.06.2015 23:26 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (492 článků) , Cissy Houston (5 článků)

Rodina prý chce dceru Whitney Houston vzít domů, aby pokojně zemřela

 
Rozpory mezi Bobbym Brownem a zbytkem rodiny ohledně osudu dvaadvacetileté Bobbi Kristiny Brown se i nadále prohlubují. Zatímco otec se bojí dceru odpojit od přístrojů a odebrat ji z péče odborníků, ostatní příbuzní, především ze strany její zesnulé matky Whitney Houston, prý už plánují její převoz do domu v Georgii, kde bydlela s matkou, aby zde pokojně odešla na věčnost.
16.06.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (492 článků) , Bobby Brown (106 článků)

Tam by je stříleli. Člen ODS žádá po Václaváku tvrdé zákroky

 
Sobotní demonstrace na Václavském náměstí, kde se podle mnohých pozorovatelů sešlo daleko víc lidí, než 70 tisíc, které uvádějí média, nenechává v klidu ani odpůrce této akce a obhájce vlády Petra Fialy (ODS). Řeč je třeba o střelbě do demonstrantů, odsuzování atentátu na Heydricha, či porovnání plného Václaváku se shromážděním na podporu Třetí říše.
05.09.2022 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4253 článků)

V O2 se zbláznili – Na Václaváku rozdávali kytky zdarma!

 
Na Václaváku se včera rozdávaly tisíce jarních kytek zdarma. A to nenechalo v klidu stovky Pražanů ani turistů. Různobarevné primulky v květináčích si odnášeli i po více kusech. Živý velký obrazec, který v dolní části Václaváku připravil pro kolemjdoucí k uvítání jara a svých nových výrazně zvýhodněných tarifů mobilní operátor O2, tak rychle měnil podobu. Lidé se přitom ale dobře bavili a nečekaný darem jim zjevně udělal velkou radost. Podívejte se na fotoreportáž, jak celá akce vznikala.
12.04.2013 00:20 |

podobné články

To nečekali. Průlom po akci proti povinnému očkování na Václaváku

 
Už nejen „hospodští“ a další podnikatelé, ale i policisté a strážníci se účastní demonstrací proti povinnému očkování. Nejinak tomu bylo i v neděli na Václaváku, kde zástupci těchto skupin vybudili dav ke skandování, že Milan Kubek či Václav Hořejší jsou „dobytek“. Celou akci se zděšením sledoval redaktor Seznam Zpráv Vojtěch Gibiš, podporovatel povinného očkování i dalších proticovidových opatření. Vyzýval k zákroku ministra Rakušana či policejní prezidium. Řady policistů rozleptával na Václaváku i další řečník, advokát Jindřich Rajchl. Ten vyjádřil přesvědčení, že když se jich on a jeho kolegové zastali proti povinnému očkování, tak je oni nebudou mlátit.
09.01.2022 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Hořejší (2 články) , Václav Vojtěch (157 článků)

„Neustále řešíme důsledek, nikoli příčinu,“ varuje ekonom Říha

 
„Pokud by plyn nebyl k dispozici vůbec, situace by byla velmi vážná a samozřejmě důsledkem by byla velká nezaměstnanost a ekonomický propad,“ varuje ekonom Zdeněk Říhá z Trikolory, který v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz cupuje kroky vlády v boji proti inflační i energetické drahotě. „Neustále řešíme důsledek, nikoli příčinu. Zelená politika, která ve skutečnosti žádnou zelenou politikou není, vede k vysokým cenám energií,“ je přesvědčen Říha, kterému se nelíbí ani diskutovaný krok se zdaněním nadměrných zisků například energetických společností. „Když někdo dosáhne neočekávané ztráty, bude to stát naopak dotovat. Opravdu chceme dávat do ruky státu takový klacek? Doufám, že ne,“ řekl Zdeněk Říha.
08.08.2022 13:40 |

podobné články

Kdo slouží Fialovi? Pikantní odhalení. A k tomu varování. V Německu chtějí „umlčet“ antivaxery. Petr Žantovský ví více

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Novinář z ničeho dovodil, že TV Nova slouží Andreji Babišovi. „Mně zase přijde, že stejně jako celé neslavné Forum 24 slouží Fialovi. Proč by jinak činili to, co činí? Totiž pletli z jisté materie bič,“ konstatuje Petr Žantovský v prvním novoročním přehledu mediálních zajímavostí. Upozorňuje na hrozící mediální regulaci u našich západních sousedů, v jejímž důsledku mohou být biti ti, kdo nesdílejí státní ideologii a zájmy korporací. Vzpomíná i na legendu rockové kultury a vynikajícího publicistu Pavla Chrastinu.
01.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Chrastina (42 článků) , Petr Fiala (4253 článků) , Petr Pavel (976 článků)

Výzva 21 – recenze

 
Předně je důležité si vysvětlit, co to vůbec Výzva 21 je. Jedná se o program lidem pevně odhodlaným změnit svůj životní styl k lepšímu tím, že se začnou zdravě stravovat a pravidelně cvičit. Nejde pouze o cvičení, ale postupně získávané informace a znalost, jak je v praxi využít. Nechybí motivační část, což je velmi důležité. Hodně lidí začne a také rychle skončí. První týden je zcela zdarma, aby si každý člověk mohl vyzkoušet a osahat, jak to zhruba funguje a poznat blíže zakladatele Tomáše. Ten je pro ty úspěšnější, kteří to nevzdají a Výzvu 21 absolvují vždy k ruce, pokud potřebujete jakoukoliv radu ohledně cvičení či jídelníčku. Co vše se ve Výzvě 21 naučíte Naučíte se udělat si cvičební plán a ten dodržovat. Což je klíčové, protože pokud nemáte předem jasno a naplánováno – nelze se čeho chytat a jen těžko si vytvoříte návyk. Určitě po vás nikdo nechce, abyste ze dne na den zrušili knedlíky a začali chroupat mrkev. Vše jde postupně a nenásilně. Výzva 21 se skládá ze 4 modulů po 21 dnech. V každé fázi se dozvíte něco nového a postupně se zvedá i náročnost cvičení. Sama momentálně končím třetí modul a mám překvapující výsledky. Osobně jsem nepotřebovala ani tak moc hubnout, jako spíš vytvořit návyk a dozvědět se spoustu informací. Dobrá rada nad zlato Možná odvětíte, ale ty dnes najdete kdekoliv na internetu. To je bezpochyby pravda, ale musíte vědět, co přesně hledáte. Samu od sebe by mě určitě nenapadlo hledat informace, jak si změřit rychlost metabolismu, co dělat, když je zpomalený. Proč je důležitá detoxikace u likvidace nejspodněji uložených tuků, jak aplikovat do stravy sacharidové vlny a mnoho dalších věcí. Program je sestaven důmyslně s nejčastěji kladenými otázky a zaměřením na nejčastější problémy všech smrtelníků. U nás holek je to většinou i při nízké váze spodní bříško a zbavit se... Čtěte více Příspěvek Výzva 21 – recenze pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

Vánoční služba pražských záchranářů: „Uvízlé kosti v krku řešíme málo,“ říká Zdeněk

 
Během vánočního shonu je pražská záchranka stále v pohotovosti. Mnozí lidé si myslí, že kosti v krku musí patřit k většině výjezdů záchranářů, dávno tomu ale tak není. „Kosti řešíme zcela minimálně, nevím, jestli je to tím, že si lidé dávají pozor, nebo jestli jí kapry stále méně,“ popsal pro Blesk.cz Zdeněk Vrána (40). Na Vánocích je podle něj nejkrásnější ta atmosféra, když vstoupí do bytu, co dále prozradil redaktorovi?
16.12.2017 07:15 |

podobné články

Elitní expert: Neubráníme se ani člověku s nožem. A řešíme sirotky. Bezpečnost? Horší, než si myslíte, zde je pravda

 
ROZHOVOR Řešíme sirotky, ale máme otevřené hranice, tedy dveře a okna do našich domovů,. Nejsme připraveni na jediného ozbrojeného člověka a diskutujeme přijetí padesáti dětí, jako by to byla alfa a omega našeho života. Přitom bezpečnostní a silové složky mají zastaralé vybavení, je problém ve vzájemné komunikaci a mladí lidé zírají do obrazovek počítačů a telefonů místo toho, aby se připravovali bránit vlast a udělali také něco sami pro sebe. Bezpečnostní expert David Bohbot v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvádí, že je nejvyšší čas řádně zabezpečit takzvané měkké cíle – obchodní centra, nádraží…
01.10.2018 10:30 |

podobné články

Průšvihy, co dnes řešíme, mají kořeny v Moskvě. Povídání velvyslance Koláře s Tvarůžkovou o Putinovi, řezání končetin a mírumilovných muslimech

 
Bývalý velvyslanec ČR v Rusku a USA Petr Kolář usedl do křesla hosta pondělního Interview ČT24. EU by podle jeho názoru měla odhodit politickou korektnost a opravdu začít řešit problémy, tedy netutlat kauzy podobné té ze silvestra v Německu. Ve druhé polovině pořadu nenechal nit suchou na ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi. Dnes prý totiž řešíme problémy, na které zadělal Sovětský svaz.
11.01.2016 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4585 článků) , Petr Kolář (646 článků)

Török: Řešíme jen přežití, lékaři na sebe musí vzít odpovědnost

 
Emeritní přednosta kliniky anes­teziologie a intenzivní medicíny Východoslovenského ústavu srdečních a cévních nemocí Pavol Török už tři týdny podává pacientům s covidem-19 ivermektin. Řešíme jen přežití, lékaři na sebe musí vzít odpovědnost, říká v rozhovoru pro Právo. Podle něj není pravda, že je podávaná dávka pro tělo nebezpečná.
04.03.2021 14:30 |

podobné články

Zatímco my řešíme Ukrajinu... Indický premiér v Paříži a zásadní změny ve světových vztazích

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Svět jde dál a konflikt na Ukrajině je jen jeden z dalších neuralgických bodů naší planety. Jak usilovně řešíme Kyjev, zapomínáme na další události. Se spisovatelem literatury faktu a zkušeným novinářem PhDr. Milanem Syručkem jsme hovořili třeba o evropském turné prezidenta Indie, kterého si od začátku války předchází Washington, Moskva i Peking.
08.05.2022 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Washington Washington (199 článků) , Washington Washington (199 článků)

Suchý (TOP 09): Pokojné a požehnané Velikonoce

 
V uplynulých týdnech je naše společnost vystavena zatěžkávací zkoušce. Nejvíce pak ti, kteří jsou v „první linii“, bez jejichž plného nasazení bychom se neobešli, a kterým patří moje upřímné díky.
13.04.2020 08:40 |

podobné články

Mohutný blesk udeřil těsně vedle mostu plného aut, mladík to natočil

 
Dvacetiletý Brit Marc Burton byl ve čtvrtek ve správnou chvíli na správném místě. Když nad Newcastelem řádila bouře, s mobilem v ruce stál u okna a přírodní show natáčel. Najednou těsně u mostu Tyne Bridge, na kterém v tu chvíli bylo plno aut, udeřil mohutný blesk.
01.07.2012 15:05 |

podobné články