Článek

Reklamu v televizi Metropol začalo prodávat zastupitelství Atmedia

 
Pražská televize Metropol se od letošního jara dohodla na spolupráci při prodeji reklamních časů s mediálním zastupitelstvím Atmedia. Ve stávající fázi rozvoje televize bude Metropol zařazen do balíčku neměřených stanic. Nemá tedy zatím k dispozici přesná data o sledovanosti z peoplemetrů.
13.02.2012 16:00 |

podobné články

Podobné články

Atmedia vyvinula novu mobilní aplikaci Atmedia SHR Service

 
Mediální zastupitelství Atmedia vyvinulo novou - vylepšenou verzi mobilní aplikace pro zobrazení podílu stanic na sledovanosti s názvem Atmedia SHR Service.
03.08.2012 09:25 |

podobné články

TV Metropol vstane z mrtvých. Mladá fronta obnoví vysílání

 
Vydavatelství Mladá fronta (MF) přebralo vysílání TV Metropol. Firma už zahájila výrobu nových pořadů, které chce představit v nejbližších dnech. Dnes o tom informovala mluvčí MF Pavlína Míčová. TV Metropol v souvislosti s finančními problémy společnosti Metropol TV nyní vysílá jen smyčku reprízovaných pořadů. Do portfolia firmy patřila i TV Pětka, která byla spuštěna loni v říjnu a začátkem letošního února vysílání ukončila. 
11.03.2013 17:10 |

podobné články

Atmedia překonává rekordy

 
Mediální zastupitelství tematických televizí Atmedia překonává v posledním období rekordy. Za uplynulých devět týdnů neustále posiluje svoji pozici a v posledním týdnu dosáhla dokonce 4% podílu na sledovanosti v cílové skupině diváku ve věku 15+.
12.07.2013 18:40 |

podobné články

Televize Pětka a Metropol zastavily výrobu. Běží pouze reprízy

 
Sesterské televize Pětka a Metropol dnes zastavily výrobu vlastních pořadů. Uvedl to server  Mediář.cz , podle kterého stanice údajně nemají už dva měsíce peníze na provoz. Již dříve média informovala, že vysílání obou televizí patřících pod Metropol Production přestal loni na podzim financovat podnikatel Luboš Měkota. Policie mu totiž obstavila majetek. O stanice se zajímá Vydavatelství Empresa Media. 
01.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Měkota (32 článků)

OBRAZEM: Reklamy zakazují ve světě kvůli nahotě i cizím modelkám

 
Jiný kraj, jiný mrav. Co projde u nás, nemusí projít třeba ve Spojených státech. Tam si dávají velký pozor na ukazování nahoty, takže řada dráždivých reklam je zakázána. Pro jejich tvůrce to ale neznamená neúspěch, spíš naopak. Zakázaná reklama má daleko větší dosah, protože se dostane i do zpráv a šíří se šeptandou. Dá se tedy předpokládat, že tvůrci reklam nebudou kvůli zákazům zdrženlivější. Další články k tématu: Provokatérka Klumová: ukázala holý zadek a zakázali její sexy reklamu Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britské úřady zakázaly před návštěvou papeže reklamu s těhotnou jeptiškou
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (131 článků)

Pražská televize Metropol bude od října vysílat celoplošně, v síti 3

 
Televize Metropol, vysílající dosud pozemně pro Prahu a střední Čechy, rozšíří v rámci vysílací sítě 3 letos v říjnu svůj dosah na celou republiku. Na tiskové konferenci to dnes uvedl Kamil Levinský, generální ředitel Českých Radiokomunikací, které síť provozují a Metropol v ní šíří od loňského srpna.
24.07.2012 10:50 |

podobné články

Pražská televize Metropol se chce s rozšířením do celé republiky přejmenovat na Pětku

 
Televize Metropol, která od října spustí celoplošné pozemní vysílání, hodlá změnit název na Pětka. O schválení nového názvu bude na zasedání v příštím týdnu rozhodovat Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. ČTK to potvrdil generální ředitel TV Metropol Marek Vítek.
31.08.2012 12:00 |

podobné články

TV Metropol představila nové moderátorky

 
Televizní štáb TV Metropol natáčel se svými novými moderátorkami další série lifestylových pořadů na známé flotile Nepomuk u Karlova mostu. TV Metropol plánuje natáčet i na dalších různých výjimečných místech ve veřejném prostoru v Praze a být tak blízko reálnému a aktuálnímu životu Pražanů.
12.05.2013 11:30 |

podobné články

Vysílání televize Metropol bude oficiálně ukončeno 30. června

 
Vydavatelství Mladá fronta ukončí vysílání televize Metropol a dceřinné společnosti MF TV. Stanice je podle Mladé fronty ekonomicky neefektivní a k 30. červnu bude proto její činnost ukončena. Metropol TV se součastí vydavatelství stala terpve loni v březnu.
30.05.2014 16:26 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 3x láhev aperitivu

 
Vyhrajte lahev aperitivu Metropol Bianco a Metropol Cherry! Pro tři z vás máme přichystán balíček dvou výrobků špičkové kvality, s výraznou vůní  a plnou chutí. Metropol můžete využít jako aperitiv, tedy nápoj, který se podává 15-20 minut před jídlem, nebo jako základní ingredienci míchaných (nejen horkých) nápojů.
11.02.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Cherry Cherry (27 článků)

TV Metropol je nově zařazena v nabídce Atmedia

 
Společnost MF TV s.r.o., dceřiná společnost vydavatelství Mladá fronta a.s., aktuálně vybudovala své aktivity v televizním byznysu.
27.04.2013 13:05 |

podobné články

Kristelová v televizi povýší, bude uvádět pořad o VIP

 
Pouhé čtyři měsíce působení v TV Metropol stačily Kateřině Kristelové k tomu, aby v televizi povýšila. Od října bude moderovat na novém celoplošném kanálu Pětka vlastní pořad o celebritách. Televize má stejného majitele jako TV Metropol. Další články k tématu: VIDEO: Hokejistu už nikdy nechci, tvrdí zklamaná Kristelová Kristelová na nový vztah teprve čeká, dovolenou si užila s kamarádkou Kristelová strávila víkend s moderátorem Kazmou, vztah ale popírá
19.09.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (849 článků)

V soukromé televizi Metropol se vyhazovalo. Kvůli rasismu

 
Z televize Metropol odešli v minulých dnech po dohodě s vedením čtyři zaměstnanci. Příčinou ukončení jejich pracovního poměru byly rasistické narážky na facebookovém profilu na jednoho ze zaměstnanců televize.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Babiš chce koupit televizi Metropol

 
Majitel Agrofertu Andrej Babiš vyjednává o koupi televize Metropol, tvrdí zdroje týdeníku Euro. Stanice by se mu hodila kvůli možné spolupráci s novým týdeníkem 5+2 dny. Miliardář sám ale zprávy popírá.
01.07.2012 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18437 článků)

Zájem o televizi neklesá: Češi se dívají 3,5 hodiny denně, ignorují více reklam

 
Televizní stanice v ČR se potýkají s nárůstem počtu odvysílaných reklamních spotů, na které se nikdo nedívá. Mají nulovou sledovanost, a proto za ně zadavatelé reklamy neplatí. Od roku 2012 se zvýšil počet nulových spotů desetinásobně. Vyplývá to z údajů mediálního zastupitelství Atmedia Czech.
09.06.2018 11:50 |

podobné články

Pražská prokurátorka chce mluvit u Johna o razii na státním zastupitelství

 
VÍME PRVNÍ Kvůli hloubkové kontrole na na Městském státním zastupitelství v Praze, kterou minulý týden nařídil pověřený šéf pražských vrchních žalobců Stanislav Mečl, pozval předseda sněmovního Výboru pro bezpečnost Radek John (VV) Mečla a státní zástupce z městského zastupitelství na zasedání výboru, které se bude konat v úterý 21. února. Státní zástupci z městského státního zastupitelství požádali o zbavení mlčenlivosti. Informaci ParlamentnímListům.cz potvrdila mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.
15.02.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Radek Štěpánek (896 článků)

Vláda proti sněmovní reformě státního zastupitelství, má vlastní

 
Vláda dnes podle očekávání odmítla návrh poslankyně Olgy Havlové (Úsvit) na reformu státního zastupitelství, která počítá se zrušením vrchních státních zastupitelství a zřízením zvláštního zastupitelství pro boj se závažnou hospodářskou kriminalitou a s větší odpovědností žalobců. Kabinet se totiž chystá předložit vlastní návrh zákona o státním zastupitelství. Poslaneckou normou se nyní budou zabývat zákonodárci.
22.04.2015 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Olga Havlová (124 článků)

ČT začne reklamu prodávat sama, bez mediální agentury

 
Česká televize ukončí spolupráci s mediální agenturou Media Master a vůbec poprvé tak začne prodávat reklamu sama, v rámci svého obchodního oddělení. Důvodem je pokles objemu reklamy v programech veřejnoprávní televize. Dnes o tom informovala mluvčí televize Alžběta Plívová. 
19.07.2013 19:05 |

podobné články

Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši

 
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) je ve svém postupu proti upraveným reklamám nekompromisní. Po kampani s Julií Robertsovou zakázal i reklamu s Rachel Weiszovou. Kosmetická firma L´Oréal totiž přiznala, že nechala snímky digitálně upravit. Další články k tématu: V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Winsletovou v reklamě vyretušovali, vadily i drobné vrásky Vrásky a dvě brady, to je Madonna bez retuše Herečku Johanssonovou změnili v reklamní kampani k nepoznání
01.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Rachel Weisz (58 článků) , Julie Roberts (131 článků)