Článek

Regé-Jean Page končí v Bridgertonových, jak se budou seriálové osudy odvíjet dál?

 
Fanynky seriálového hitu Bridgertonovi jsou zklamané. Ústřední krasavec Regé-Jean Page se v druhé sérii už neobjeví. Kolem koho se bude seriálový hit Netflixu točit v nadcházejících epizodách?
23.04.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)
Podobné články

Tenhle fešák bude hvězdou druhé řady nejžhavějšího seriálu současnosti: Dámy si ovšem musí nechat zajít chuť

 
Fanoušci Bridgertonových těžce rozdýchávají zprávu, že se jejich oblíbený hrdina, sexy vévoda Simon s druhou sérií do netflixového hitu nevrátí . Jeho představitel Regé-Jean Page se se seriálem rozloučil, a tak se pozornost pomalu upíná k Jonathanovi Baileymu alias Anthonymu Bridgertonovi, jehož milostný život bude hlavním tématem připravované řady.
06.04.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Page (1 článek) , Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Herec z nejžhavějšího seriálu současnosti ukázal svalnaté tělo v posteli: Takového Bonda bychom brali, vzkazují fanoušci

 
Hřebec z Bridgertonových Regé-Jean Page nažhavil sledující, když se na Instagramu podělil o snímek z postele, na kterém hrály hlavní roli jeho svaly.
25.08.2021 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Nejdražší čtenáři... Nejvíc sexy seriálový herec současnosti se loučí s diváckým hitem! V šoku je i Kim Kardashian

 
Herec Regé-Jean Page se neobjeví ve druhé sérii diváckého hitu Bridgertonovi, oznámili tvůrci jednoho z nejpopulárnějších seriálů poslední doby . Další řada tak bude bez vévody Simona. „Životní jízda. Bylo mi potěšením a poctou být vévodou,“ napsal k odchodu Page.
02.04.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1378 článků) , Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Sexy herec promluvil o odchodu z nejžhavějšího seriálu současnosti, který z něj udělal hvězdu: Jak se s ním srovnal?

 
Když krasavec Regé-Jean Page v dubnu oznámil , že se neobjeví v druhé řadě žhavého netflixového seriálu Bridgertonovi, zlomil srdce miliónům fanynek. Show bude pokračovat bez jeho postavy vévody Simona a herec se o svém odchodu nyní rozpovídal víc.
31.05.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Božena je proti tomu slabý odvar: Tohle je nejžhavější seriál poslední doby. I choreografka sexuálních scén se divila

 
Se seriálem Bridgertonovi slaví Netflix obrovský úspěch, stal se celosvětovým hitem. Poutá romantickým dějem, kostýmy, ale také pikantními scénami, které divák v dobových seriálech jen tak nevidí. Alespoň ne v takové míře a podobě, jakou ukazují právě Bridgertonovi, respektive představitelé hlavních postav Daphne a Simona Phoebe Dynevor a Regé-Jean Page.
06.02.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

I díky žhavým postelovým scénám se o něm mluví jako o příštím Bondovi: Co k nim řekl krasavec z populárního seriálu?

 
Žhavé postelové scény v senzaci Bridgertonovi nenechaly diváky chladnými. Dokonce nedaly spát například ani slavné herečce Mile Kunis . Hlavní aktér Regé-Jean Page (31) se nyní o jejich tvorbě trochu rozpovídal.
09.02.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mila Kunis (242 článků) , Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Tvůrkyně nejžhavějšího seriálu současnosti konečně kápla božskou: Vrátí se do show někdy sexy vévoda Simon?

 
Když se minulý měsíc provalilo, že se krasavec Regé-Jean Page neobjeví v druhé sérii oblíbené netflixové show Bridgertonovi, fanouškům seriálu se zhroutil svět. Většina si bez něj pokračování ani neumí představit, a tak vkládali naděje alespoň do dalších sérií. Tvůrci to však nyní rozsekli. A divákům opět bude do pláče.
16.05.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Svalovec z nejžhavějšího seriálu současnosti kápnul božskou: Jaké bylo sledovat vlastní postelové scény?

 
Regé-Jean Page ztvárnil vévodu z Hastings v netflixové senzaci Bridgertonovi. Seriál z něj udělal hvězdu v podstatě přes noc, a když se fanoušci doslechli, že se neobjeví v dalších řadách, jejich srdce pukala žalem.
22.06.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků) , Jean Jean (55 článků)

Lesbická svatba roku 2018: Ellen Page se vdala. Její vyvolenou je o sedm let mladší tanečnice

 
Kanadská herečka Ellen Page (30) se vdala. Její ženou se stala tanečnice a choreografka Emma Portner (23). Svatba se konala hned třetí den v lednu. Pár musí být štěstím bez sebe, že se nemusí se svou láskou schovávat. Ellen Page totiž prolomila ledy mlčení už v roce 2014, kdy udělala veřejný coming out.
04.01.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Ellen Page (25 článků)

Hvězda snímku Počátek Ellen Page šokovala veřejnost: Jsem Elliot, transgender

 
33letá kanadská herečka Ellen Page přišla s obrovskou novinou, kterou nikdo nečekal. Přiznala se, že je transgender a na sociálních sítích se přejmenovala na Elliot Page. Pochopitelně se tedy o Elliotovi nebude psát jako o ženě, ale jako o muži. Vzkázal zároveň něco všem, kteří to mají stejně jako on, a také těm, kteří trans lidi neustále zesměšňují a ubližují jim.
01.12.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Ellen Page (25 článků) , Page Page (51 článků)

Matka podporuje moji změnu pohlaví. Svět se hodně posunul, míní Page

 
Herec Elliot Page (34) loni v prosinci přiznal, že ačkoli se narodil v ženském těle a většina světa ho zná jako herečku Ellen Page, je ve skutečnosti už několik desetiletí mužem. V rozhovoru pro magazín Time nyní otevřeně promluvil o celém procesu, který začal, když mu bylo devět.
21.03.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ellen Page (25 článků) , Page Page (51 článků)

Nejžhavější seriál současnosti se dočká nejen druhé, ale i třetí a čtvrté řady: Vrátí se diváky milovaný vévoda Simon?

 
Modlitby fanoušků Bridgertonových byly vyslyšeny. Příznivci, a především příznivkyně netflixového hitu, sice ještě oplakávají odchod svalovce Regého-Jeana Page alias Simona Basseta, který se k jejich zármutku neobjeví v připravované druhé řadě, najednou jim ale svitla nová naděje.
14.04.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků)

Platy státních zástupců se budou odvíjet od platů soudců

 
Platy státních zástupců se budou odvíjet od soudcovských mezd. Počítá s tím návrh zákona, který dnes podle zdroje ČTK schválila vláda.
20.04.2011 12:00 |

podobné články

Platy žalobců se budou zřejmě odvíjet od platů soudců

 
Platy státních zástupců se zřejmě budou od příštího roku odvíjet od soudcovských mezd. Jejich platová základna by se již nestanovila jako násobek průměrné mzdy v nepodnikatelské sféře. Počítá s tím vládní novela, kterou v úterý v prvním čtení podpořila sněmovna.
14.06.2011 20:20 |

podobné články

Odměny pěstounů zřejmě vzrostou a budou se odvíjet od minimální mzdy

 
Odměny pěstounů zřejmě vzrostou a budou se odvíjet od minimální mzdy. Zvýší se také státní příspěvky na dítě pro klokánky a podobné azylové domy. Ve vládní novele o sociálně-právní ochraně dětí to dnes schválila Sněmovna hlasy 99 ze 113 přítomných poslanců. Na návrh skupiny zákonodárců v čele s Pirátkou Olgou Richterovou dolní komora předlohou prakticky zrušila takzvané kojenecké ústavy, když do budoucna stanovila až na výjimky věkovou hranici tři roky pro umísťování dětí do ústavní péče. Novelu nyní dostanou k posouzení senátoři.
07.08.2021 07:30 |

podobné články

Kam se hrabe Jean-Claude Van Damme v reklamě na kamiony, teď přichází Chuck Norris a dokáže mnohem přísnější kousky!

 
Nedávno jsme vám představili geniální reklamu na náklaďák, "ve které exceluje":http://www.extra.cz/reklama-ktera-nas-dostala-a-vy-budete-dalsi-na-rade-jean-claude-van-damme-ma-pro-vas-jedno-ohromne-prekvapeni akční hrdina "Jean-Claude Van Damme":http://www.extra.cz/tema/jean-claude-van-damme (53). Svalnatý herec stojí během jízdy dvou trucků na zrcátkách, předvádí neuvěřitelnou roznožku a s naprosto klidným výrazem v obličeji pokračuje v krasojízdě.
19.12.2013 21:02 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Van Damme (49 článků) , Chuck Norris (113 článků)

„Čas opustit hnízdo.“ Spoluzakladatelé Googlu Page a Brin končí ve vedení mateřské firmy

 
Zakladatelé technologické společnosti Google Larry Page a Sergey Brin odstupují z vedení mateřské společnosti Alphabet, jejich místo v čele konglomerátu zaujme generální ředitel Googlu Sundar Pichai.
03.12.2019 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Sergey Brin (4 články) , Larry Page (3 články) , Sergey Brin (2 články) , Larry Page (1 článek) , Page Page (51 článků)

Jak to bylo s Led Zeppelin. Geniální kytarista Page vydá knihu

 
Ještě tento rok hodlá vydat kytarista Led Zeppelin Jimmy Page knižně svůj vlastní pohled na velkolepou hudební kariéru, která začala už v šedesátých letech minulého století.
03.06.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Page (18 článků)

Herec Elliot Page: Chlapec v těle dívky

 
Hollywoodský herec Elliot (dříve Ellen) Page (34) se koncem minulého roku osvobodil od svých trápení a veřejně přiznal, že se sice narodil s ženským tělem, ale již delší dobu se bere jako muž. Nyní se rozhodl veřejně promluvit o tom, jak se jako devítiletá holčička cítil spíš jako kluk.
30.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Page Page (51 článků)