Článek

Redl je venku z vazby

 
Podnikatel Michal Redl obviněný v korupční kauze Dozimetr kolem pražského dopravního podniku (DPP) byl propuštěn z vazby, uvedl dnes server Seznam Zprávy. Uplynula tříměsíční lhůta, pro kterou mohl být ve vazební věznici kvůli ovlivňování svědků. Kvůli obavě z možného útěku složil podle serveru kauci. Na svobodu se již dříve dostali i vazebně stíhaní bývalý náměstek pražského primátora za STAN Petr Hlubuček a podnikatel Zakaría Nemrah.
15.09.2022 16:50 |

podobné články

Podobné články

Redl je venku z vazby

 
Podnikatel Michal Redl obviněný v korupční kauze Dozimetr kolem pražského dopravního podniku (DPP) byl propuštěn z vazby, uvedl dnes server Seznam Zprávy. Uplynula tříměsíční lhůta, pro kterou mohl být ve vazební věznici kvůli ovlivňování svědků. Kvůli obavě z možného útěku složil podle serveru kauci. Na svobodu se již dříve dostali i vazebně stíhaní bývalý náměstek pražského primátora za STAN Petr Hlubuček a podnikatel Zakaría Nemrah.
15.09.2022 17:00 |

podobné články

„Vy jste se zbláznili. Nevíte, kdo je Redl?“ Elitní detektiv už kdysi varoval Gazdíka

 
Elitní detektiv Karel Tichý tvrdí, že varoval Petra Gazdíka (STAN) před kontroverzním podnikatelem Michalem Redlem, který byl kdysi pravou rukou zločince Radovana Krejčíře. „Nevydržel jsem to, šel jsem za Gazdíkem a říkal jsem mu: Prosím vás, vy jste se zbláznili? To nevíte, kdo je Redl?“ připomněl Tichý s tím, že Redl se zástupci Starostů přesto dále spolupracoval.
21.06.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (784 článků) , Petr Gazdík (1197 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Karel Michal (58 článků) , Michal Gazdík (24 článků)

Michal Redl obviněný v kauze Dozimetr byl propuštěn z vazby

 
Podnikatel Michal Redl obviněný v korupční kauze Dozimetr kolem pražského dopravního podniku (DPP) byl propuštěn z vazby. Uplynula tříměsíční lhůta, pro kterou mohl být ve vazební věznici kvůli ovlivňování svědků. Kvůli obavě z možného útěku složil podle serveru  Seznam Zprávy kauci. Na svobodu se již dříve dostali i vazebně stíhaní bývalý náměstek pražského primátora za STAN Petr Hlubuček a podnikatel Zakaría Nemrah.
15.09.2022 15:50 |

podobné články

Novinky nestředního proudu: Yvonne Sanchez, Redl, Nerez, Fast Food Orchestra

 
Mimo střední proud popu se vydává nejen půvabná jazzová vokalistka Yvonne Sanchez se svými písněmi o lásce, ale také Vlasta Redl, Nerez či Věra Špinarová a Fast Food Orchestra.
23.11.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (458 článků) , Vlasta Redl (13 článků)

Vlasta Redl: Každý dělá to nejlepší, co umí. To je prokletí člověka

 
Písničkář Vlasta Redl překvapil. Přihlásil se albem nazvaným Koncert, který se nekonal. S vynikajícími spoluhráči pro ně nahráli na několika místech republiky skladby, v nichž je velký prostor pro muzikantství, uměleckou radost i improvizaci. Písničkář se na tomto albu vrhá k jazzrockovým oblastem.
01.12.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (13 článků)

Zpěvák Vlasta Redl šokoval: Jednou budeme za Putina rádi!

 
Hodně překvapil! Moravský zpěvák a skladatel Vlasta Redl (56) totiž prohlásil, že jednou bude Evropa ráda za ruského prezidenta Vladimira Putina (62).
21.07.2015 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4622 článků) , Vlasta Redl (13 článků)

Ještě budeme rádi, že máme Putina, uhranul známý zpěvák v rádiu. A dodal, co je mu divné na uprchlících

 
Putin je diktátor, ale ještě budeme rádi, že ho máme, prohlásil na Frekvenci 1 zpěvák a textař Vlasta Redl. Tím, že dokáže zavřít hranice, nás totiž dle něj může zachránit před uprchlíky. V rozhovoru s Těžkými Pokondry se Redl vyjádřil i k řecké krizi a prozradil, kdo z českých politiků ho nejvíce irituje.
29.07.2015 07:36 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (13 článků)

Vlasta Redl nám skvěle vařil a my hráli, přiznal Malátný

 
Neuvěřitelné spojení se stalo skutečností. Legendární hudebník Vlasta Redl (56) se spojil s kapelou Chinaski. Spolupráce jim šla nejen při hraní, ale i při vaření.
24.09.2015 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (13 článků)

Nový seriál ČT Rédl: Najde Ondřej Sokol vraha a ztracené vagony sovětských okupantů?!

 
Komu lze ještě opravdu věřit? Kam až sahají chapadla nově vznikajícího organizovaného zločinu v porevolučním Československu? Ondřej Sokol jako nadpraporčík Rédl ve stejnojmenném thrilleru Jana Hřebejka odkrývá pozadí podivného případu.
06.11.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků) , Ondřej Sokol (423 článků)

Sokol jako Rédl předvedl lechtivé scény s mužem: Na Profesora T. to ale nestačilo

 
První díl nového seriálu ČT Rédl s Ondřejem Sokolem (47) v hlavní roli se postavil do konkurenčního boje s Pavlem Řezníčkem (52) coby Profesorem T. na Nově. Sokol šel do toho naplno, dokonce hned v úvodu předvedl lechtivé scény s kolegou.
12.11.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (44 článků) , Pavel Řezníček (69 článků) , Ondřej Sokol (423 článků)

Působivý thriller Rédl stojí na málo přesvědčivé konstrukci

 
Temný krimithriller Rédl, který včera v České televizi čtvrtým dílem skončil, vyzněl především díky režii Jana Hřebejka působivě a v kontextu domácí žánrové produkce i mimořádně jak tématem, tak ztvárněním. Přesto zanechal i dojem díla, které se nepovedlo dotáhnout k úplně konzistentnímu tvaru.
03.12.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (519 článků)

Gazdík uslyšel jméno Redl a začal křičet. A pak mu hned volal. V roce 2012, šlo o Národní divadlo, vzpomíná svědek

 
Vyslovení jména „Redl“ vyvolávalo v Petru Gazdíkovi rozčílení už v roce 2012, jak vzpomíná Jakub Hrubý z Národního divadla, který s tehdejším předsedou STAN řešil veletoče ministryně Aleny Hanákové ve Zlaté kapličce. A dodává i jiné jméno, které spojuje tehdejší a dnešní kauzy STAN.
21.06.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1197 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Alena Hanáková (320 článků)

Michal Redl si koupil nesvéprávnost až za 10 milionů! Tvrdí to detektiv, který ho vyšetřoval

 
Elitní detektiv Karel Tichý, který před dvaceti lety vyšetřoval vlivného podnikatele Michala Redla obžalovaného ve kauze Dozimetr, se vyjádřil k údajné Redlově nesvéprávnosti. Je přesvědčen o tom, že si ji podnikatel koupil. V rozhovoru pro iRozhlas.cz Tichý přibližuje praktiky, které Redl před dvaceti lety používal a naznačil, kolik jej posudek o nesvéprávnosti mohl stát.
24.06.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Michal (58 článků)

Bývalý šéf FAČR Pelta je venku z vazby

 
Bývalý předseda Fotbalové asociace ČR (FAČR) Miroslav Pelta byl ve středu propuštěn z vazby. Pelta opustil brněnskou věznici na základě středečního rozhodnutí pražského městského soudu, který vyhověl jeho stížnosti proti vzetí do vazby a nařídil jeho okamžité propuštění. Pelta čelí obvinění v souvislosti s údajným zmanipulováním sportovních dotací, ve vazbě strávil měsíc.
07.06.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (90 článků) , Petr Kučera (90 článků) , Miroslav Pelta (95 článků)

ŽIVOT ZA PLOTEM: Petra Kvitová ukázala fotky z olympijské vesnice. Tam venku ale číhají gangy, tam venku šlapou zdrogovaný holky, tam venku je skutečné Rio

 
Rio je sice pod obecnou kritikou, ovšem české tenistky si to užívají i tak. Daří se jim a své momenty na olympiádě poctivě zveřejňují na sociálních sítích. Díky tomu máme možnost vidět unikátní záběry přímo z dějiště her! V olympijské vesničce je pohoda, mimo areál se ale odváží jen ti největší borci. Tam venku je totiž to pravé nebezpečné Rio.
10.08.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1572 článků)

STAN se radí s mužem, kterého soudili s Krejčířem. Vazby přiznal i Gazdík

 
Hnutí STAN si našlo nového poradce. Je jím zlínský podnikatel Michal Redl, který byl odsouzen hned ve dvou kauzách Radovana Krejčíře. Do vězení nemusel, má potvrzení o vážné duševní nemoci. Hnutí se s Redlem radí i o personálních záležitostech. STAN k tomu ale sdělil, že programovou nebo personální politiku si určuje hnutí a jeho orgány, nikoliv jednotlivci či sponzoři stojící mimo něj.  Informoval o tom dnes Radiožurnál.
27.02.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (784 článků) , Michal Gazdík (24 článků)

Další bomba na Rakušana. A zase Redl, osobně. Už to jede

 
Nový šéf české rozvědky Petr Mlejnek má podle serveru SeznamZprávy.cz silné vazby na obviněného podnikatele Michala Redla, jenž je považován za hlavu zločinecké skupiny spjaté s pražským dopravním podnikem a hnutím STAN. Ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) se s Redlem setkával pravidelně a podle výpovědi jednoho z obviněných mu předával citlivé informace, což je i důvod, proč se nyní o šéfa rozvědky zajímá policie. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) o napojení Mlejnka na Redla dobře věděl, už když jej jmenoval do úřadu. „Nevadí mi to,“ vzkazuje.
10.08.2022 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (540 článků)

Tauchenová vzata do vazby na nemocničním lůžku

 
AKTUALIZUJEME: Přímo na nemocničním lůžku vzala plzeňská soudkyně Bohdana Kučerová do vazby Dagmar Tauchenovou (28). "Ano, mohu potvrdit, že bude převezena do vazby," řekla soudkyně. Údajně hrozí její útěk!
19.11.2009 20:05 |

podobné články

Soud rozhodne o návrhu vazby dalších sedmi lidí z Rathova případu

 
Soudci Okresního soudu v Ústí nad Labem by dnes měli rozhodnout o tom, zda pošlou do vazby dalších sedm lidí obviněných ve stejném případu jako poslanec David Rath. Vazbu pro ně navrhla ústecká státní zástupkyně Lenka Bradáčová, na jejíž návrh soud už ve středu poslal do vazby Ratha.
17.05.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4622 článků)