Článek

Ředitelkou komunikace CSG se stala Kateřina Petko

 
Průmyslově-technologická skupina CSG získala novou posilou do svého top managementu. Ředitelkou korporátní komunikace a marketingu skupiny CSG se stala Kateřina Petko, zkušená profesionálka, která v oblasti korporátní a marketingové komunikace působí již více než patnáct let.
11.03.2024 15:00 |

podobné články

Podobné články

CZECHOSLOVAK GROUP: Nová divize CSG AEROSPACE sdružuje společnosti s obratem 5 miliard a 600 zaměstnanci

 
Průmyslový holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) v minulých letech významně posílil v oblasti letectví a radarové techniky. Na Slovensku vzniklo výcvikové středisko pro piloty vrtulníků SLOVAK TRAINING ACADEMY, novými členy CSG se staly ELDIS Pardubice, specialista na letištní i přehledové radary, a společnost CS SOFT, dodavatel systémů řízení letového provozu. Při současném růstu ostatních společností spadajících do segmentu letectví byla v rámci struktury holdingu CSG založena nová divize CSG AEROSPACE. Díky plánovanému letošnímu obratu ve výši pět miliard korun se ihned stává nejvýznamnějším tuzemským hráčem v oboru. V čele divize stojí její spolumajitel a ředitel Jiří Sauer.
17.09.2018 12:35 |

podobné články

Skupina CSG vykoupila od Tatravagónky podíl v DAKO-CZ a stala se stoprocentním vlastníkem firmy

 
TATRAVAGÓNKA a.s. (Tatravagónka) prodala svůj 49procentní podíl ve společnosti DAKO-CZ, a.s. (DAKO-CZ) majoritnímu vlastníkovi, holdingu Czechoslovak Group (CSG), který doposavad ovládal 51 procent. CSG, průmyslově technologická skupina českého podnikatele Michala Strnada, se tak stala jediným vlastníkem společnosti, která vyvíjí a vyrábí brzdové systémy a komponenty pro kolejová vozidla a ve svém podniku v Třemošnici zaměstnává více než 500 lidí. Cenu transakce strany nezveřejnily.
07.04.2021 17:50 |

podobné články

Czechoslovak Group je nově generálním partnerem ocenění Česká hlava

 
Aktivní podpora vědy a výzkumu může pomoci České republice a firmám, jež v ní působí, udržet prosperitu i do budoucích let. V průmyslově-technologické skupině Czechoslovak Group (CSG) Michala Strnada se proto stala podpora inovací jedním z hlavních pilířů, na nichž skupina staví. Firmy i celé divize v rámci CSG masivně investují do výzkumu i vývoje, spolupracují s vysokými školami. Nově se CSG stává generálním partnerem prestižního ocenění Česká hlava a v jejím letošním, již 22. ročníku, ponese cena Industrie název Czechoslovak Group. Partnerství projektu bude tříleté.
14.02.2023 13:40 |

podobné články

CSG: Polská firma H. CEGIELSKI-POZNAŃ a holding CZECHOSLOVAK GROUP budou spolupracovat na nové generaci užitkových elektromobilů

 
Na veletrhu MSPO v polských Kielcích konaném minulý týden podepsali zástupci polské společnosti H. CEGIELSKI-POZNAŃ (HCP) a holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) memorandum o spolupráci na projektu nové generace užitkových elektromobilů. Jde o další z několika česko-polských projektů, na kterých HCP spolupracuje se společnostmi holdingu CSG.
12.09.2017 14:15 |

podobné články

Článek proti CSG na webu Foreign Policy opraven, objevila se nová fakta o pozadí autora

 
Czechoslovak Group (CSG) předává českým médiím stanovisko právního zástupce CSG Lannyho Davise k článku ´Putin otravuje Prahu´ zveřejněného na websitu Foreign Policy a žádá česká média, která informaci o tomto článku převzala, aby alespoň na své webové mutaci zveřejnila za původní informaci minimálně toto doplnění:
23.03.2018 13:20 |

podobné články

Zaměstnanci CSG již potřetí rozsvítili Strom splněných přání

 
Stejně jako v minulých letech se zaměstnanci CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) zapojili do charitativní aktivity – Strom splněných přání pro Domov u fontány. Tento domov poskytuje péči seniorům v Přelouči již více než 50 let a vánoční dárky od zaměstnanců CSG si jeho obyvatelé rozbalili již potřetí.
20.12.2019 15:55 |

podobné články

Zaměstnanci CSG již potřetí rozsvítili Strom splněných přání

 
Stejně jako v minulých letech se zaměstnanci CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) zapojili do charitativní aktivity – Strom splněných přání pro Domov u fontány. Tento domov poskytuje péči seniorům v Přelouči již více než 50 let a vánoční dárky od zaměstnanců CSG si jeho obyvatelé rozbalili již potřetí.
21.12.2019 02:00 |

podobné články

CSG vystavuje své výrobky ve své karlínské centrále

 
Holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) vystavuje své výrobky ve firemní centrále v Karlíně v paláci AFI. Prvním exponátem, který je v lobby architektonicky výjimečné kancelářské budovy k vidění, je unikátní 3D radar ReGUARD, který vyvinula společnost RETIA z divize CSG Aerospace. Důvodem, proč první exponát souvisí s letectvím, je Den letectva, který se v ČR slaví tento měsíc.
29.09.2020 13:30 |

podobné články

CSG chystá emisi dluhopisů až za dvě miliardy korun

 
Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group vlastněný českým podnikatelem Michalem Strnadem věří české i světové ekonomice a jde si na finanční trh pro zdroje, které umožní další investice, a to cestou emise dluhopisů. Jak informuje dluhopisový prospekt zveřejněný na stránkách skupiny, datum emise bylo stanoveno na 1. 7. 2021. Předpokládá se emise ve výši 1,5 miliardy Kč s možností navýšení až na 2 miliardy Kč. Vedle emise dluhopisů nabízí CSG výměnu nesplacených dluhopisů CSG VAR/21 v hodnotě 1.3 miliardy Kč, které jsou splatné v prosinci 2021.
04.06.2021 11:35 |

podobné články

Czechoslovak Group podpoří vývoj léků proti leukémii v Ústavu hematologie

 
Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) se rozhodl dlouhodobě podporovat Ústav hematologie a krevní transfuze (ÚHKT) ve výzkumu imunoterapeutických přípravků pro léčbu pacientů s akutními leukémiemi. Za tím účelem CSG poskytne ÚHKT významný finanční dar s potenciálem urychlení tohoto důležitého projektu. Spolupráce s CSG je historicky první případ, kdy ÚHKT získává významného sponzora ze soukromého sektoru na podporu konkrétního projektu.
08.03.2022 12:20 |

podobné články

Novým členem představenstva CSG se stal Ladislav Štorek

 
Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) má od září nového člena představenstva. Stal se jím Ladislav Štorek (50), zkušený právník, který téměř 30 let působil v globální právní firmě Dentons (resp. předchozích firmách, které se staly součástí Dentons). V minulých letech již Ladislav Štorek s CSG úzce externě spolupracoval. Nový člen představenstva bude vykonávat funkci člena statutárního orgánu, zároveň bude působit jako General Counsel, zastřeší tedy veškeré zásadní právní záležitosti holdingu.
08.09.2022 11:25 |

podobné články

CSG pokračuje jako hlavní partner hokejové Sparty

 
Spojení HC Sparta Praha s průmyslově-technologickým holdingem Czechoslovak Group (CSG) pokračuje i v extraligové sezoně 2022/2023. Kromě CSG se budou na domácích zápasech úřadujícího vicemistra prezentovat značky Tatra Trucks, DAKO-CZ a Prim.
09.09.2022 12:25 |

podobné články

CSG: Karbox ve spolupráci s ČVUT nabízí unikátní zařízení na výrobu vody z pouštního vzduchu

 
Průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) představil další významnou inovaci. Ve firmě Karbox, jež je součástí CSG, vznikl unikátní produkt: mobilní zařízení EWA, které je schopno získávat vodu ze suchého pouštního vzduchu.
21.06.2023 14:15 |

podobné články

Lukáš Andrýsek se stal generálním ředitelem CSG Mobility

 
Lukáš Andrýsek, generální ředitel společnosti Tatra Trucks, převzal odpovědnost i za vedení nově vzniklé divize CSG Mobility, která v rámci průmyslově-technologického holdingu Czechoslovak Group sdružuje společnosti podnikající v automobilovém a železničním průmyslu. Pokračuje tak kariérní růst manažera, který do holdingu CSG přišel v roce 2016 jako ekonomický ředitel a člen představenstva společnosti DAKO-CZ.
08.08.2023 12:35 |

podobné články

Další nákup. Strnadova CSG hlásí posun v USA, pomůže to prý vztahům

 
Český průmyslově-technologický holding Czechoslovak Group (CSG) je opět blíže nákupu muniční divize Sporting Products od americké společnosti Vista Outdoor. Obě společnosti v úterý oznámily uplynutí čekací lhůty stanovené americkým antimonopolním zákonem a historicky nejvýznamnější privátní investice českého kapitálu v USA v novodobé historii v hodnotě přibližně 45 miliard korun by tak mohla být definitivně dokončena během příštího roku. Majitel CSG Michal Strnad očekává, že obchod prohloubí strategické průmyslové vztahy Česka a USA.
12.12.2023 18:40 |

podobné články

Skupina CSG rozšířila své představenstvo o dva nové členy

 
Průmyslově-technologická skupina Czechoslovak Group, vlastněná českým podnikatelem Michalem Strnadem, posílila své představenstvo. Jeho novými členy byli od Nového roku jmenováni Zdeněk Jurák, finanční ředitel CSG, a Lukáš Andrýsek, který zastává pozice generálního ředitele divize CSG Mobility a generálního ředitele automobilky Tatra Trucks. Ostatní členové představenstva ve svých pozicích zůstávají.
02.01.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Lukáš (37 článků)

CSG: Fiocchi Group nově řídí italský manažer Paolo Salvato

 
Výrobce malorážové munice, skupina Fiocchi, jež je většinově vlastněna průmyslově-technologickou skupinou CSG, má nového CEO. Davida Štěpána, investičního ředitele pro zahraniční projekty CSG, který skupinu Fiocchi v prvním roce po akvizici dočasně řídil, nahrazuje Paolo Salvato.
04.01.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: David Štěpán (14 článků)

Skupina CSG změnila sídlo. Přestěhovala se do budovy Red Court v pražském Karlíně

 
Průmyslově-technologická skupina CSG vlastněná českým podnikatelem Michalem Strnadem se přestěhovala na novou adresu. Sídlem skupiny je od 1. dubna 2024 budova Red Court v pražském Karlíně na adrese U Rustonky 714/1, Praha 8. Osmipatrový moderní kancelářský objekt, který získal certifikaci udržitelnosti LEED GOLD, vlastní nemovitostní fond BlackBird RE Fond SICAV a.s. Skupina CSG si kancelářské prostory v budově pronajímá. Zajímavostí je, že v lobby budovy je umístěn osobní automobil Tatra 57 z 30. let 20. století přezdívaný Hadimrška. Vůz je zapůjčený ze sbírky automobilky Tatra Trucks.
02.04.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Red Red (87 článků)

Ředitelkou magistrátního odboru komunikace Radka Hrstková

 
Ředitelkou magistrátního odboru komunikace se od listopadu stane Radka Hrstková, která v minulosti působila mimo jiné na odboru komunikace liberecké nemocnice a úřadu vlády. Její jmenování dnes schválili pražští radní. ČTK to řekla mluvčí magistrátu Tereza Králová.
23.10.2012 16:06 |

podobné články