Článek

RedFace přišel o svůj největší trhák: Souboj Kajínek versus Bejr se ruší. Nejsem padouch, vzkazuje bývalý trestanec

 
Organizace RedFace přišla o jeden ze svých největších dosavadních trháků. Zápas kontroverzního youtubera Aleše Bejra a nejslavnějšího českého vězně Jiřího Kajinka, který se měl uskutečnit v červnu na 4. turnaji, se totiž ruší. "Já nejsem ten padouch," vyjádřil se Kajínek pro eXtra.cz a objasnil důvody, proč k souboji nedojde. 
06.05.2024 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků) , Jiří Kajínek (876 článků)
Podobné články

Chystá se epický boj v RedFace? Kontroverzní Psychopat Bejr chce zdolat Íránského Hulka

 
Organizace RedFace má na prosinec naplánovaný již třetí galavečer, ke kterému organizátoři postupně zveřejňují podrobné informace. Ačkoli promotéři ještě nezveřejnili kompletní sestavu zápasů, již nyní je zřejmé, že startovní listina bude nabitá. V kleci by měla opět zazářit hvězda OnlyFans Anna Hamannová alias Kafuu, ale zřejmě také kontroverzní Aleš Bejr, který se pokusí zdolat influencera Sajada Gharibiho alias Íránského Hulka. 
10.10.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků)

Na Bejra drsně zaútočil jeho dvojník. Po bitce na RedFace skončil Psychopat se zkrvaveným obličejem

 
Tisková konference ke čtvrtému turnaji organizace RedFace opět nezklamala a znovu nabídla divákům pořádnou dávku bizáru. Terčem se nepříliš překvapivě stal i moderátor Aleš "Psychopat" Bejr, kterého na pódiu napadl jeho dvojník, říkající si "Drzý Čert". V přímém přenosu se mezi dvojicí semlela pořádná mela a Bejr skončil se zkrváceným nosem. 
22.05.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků)

Kajínek o souboji v RedFace: Končí mi podmínka a není to dno, tvrdí nejslavnější český vězeň

 
Nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek míří do klece, na červnovém galavečeru RedFace 3 ho čeká souboj s kontroverzním youtuberem Alešem "Psychopatem" Bejrem. Co ho však v třiašedesáti letech přimělo na takovou nabídku kývnout? Důvodem jsou nejen peníze, ale překvapivě i konec podmínky! Ve svém vyjádření Kajínek neopomněl zmínit ani Oktagon. 
30.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (876 článků) , Aleš Bejr (42 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků) , Aleš Bejr (42 článků)

RedFace hlásí velkou posilu: Novým spolumajitelem se stává bývalý sponzor Karlose Vémoly

 
Promotéři organizace RedFace se právě nyní připravují na další galavečer. Třetí turnaj se uskuteční už 9. 12. v pražské Unyp Areně, přičemž zástupci pomalu odkrývají zápasy, na které se mohou fanoušci těšit. Spolumajitel Petr Diviš a influencer Jakub Smrek alias Freescoot v rozhovoru pro eXtra.cz nastínili, co je v plánu. V kleci by se měla objevit známá blondýnka Anna Hamannová alias Kafuu nebo "Iránský Hulk". RedFace se nyní těší především z jednoho velkého úspěchu. Do čela organizace přibyl Vít Kaiser, bývalý sponzor Karlose Vémoly. "Společně dokážeme udělat velké věci," sdělil Kaiser. 
05.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků) , Jakub Diviš (2 články)

Jaromír Soukup spadl na dno do Clash of the Stars: Soupeř Bejr ho zkopal, i svázaný v kazajce

 
Mediální magnát a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup míří do Clash of the Stars. Utká se se známým youtuberem Alešem Bejrem, který si říká „Psychopat Bejr“. Soupeři mají za sebou první staredown i menší potyčku na podiu. Přesto, že Bejr dorazil na tiskovou konferenci COTS v kazajce, Soukupa napadl. 
12.12.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků) , Jaromír Soukup (405 článků)

Psychopat Bejr se utrhl ze řetězu: V roli moderátora drsně napadl svého hosta. Přes čáru, mohl ho zabít, zuří lidé

 
Nový spolumajitel organizace Red Face Aleš Bejr se neudržel na uzdě a v přímém přenosu napadl jednoho z aktérů třetího galavečera. Během natáčení podcastu Bejr coby moderátor nejdříve Václavu Krškovi vlepil facku a poté mu dal tvrdou ránu kolenem do hrudníku. O předem domluvenou scénku se rozhodně nejednalo. "To bylo hodně, ale fakt hodně přes čáru," zuří diváci na sociálních sítích. 
25.03.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (42 článků) , Red Red (89 článků)

Psychopat Bejr se klepal strachy. Po napadení Vencíčka si pro něj přišlo sto světských. Bijec se musel potupně omlouvat

 
Po napadení profesionálního cirkusového klauna Václava Kršky v přímém přenosu to Aleš Bejr pořádně schytal. Před dům kontroverzního influencera se sjelo přibližně sto "světských", kteří po něm požadovali omluvu. Bejr se hájil, že se jednalo o předem domluvenou show, ale pak stáhl ocas a v doprovodu několika policistů se nakonec omluvil. Celý incident, který trval téměř čtyřicet minut, zaznamenal na svém YouTube.
26.03.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků)

Psychopat Bejr doplatil na své chování. Po incidentu se světskými přiznal strach o rodinu a malou dceru. Manželka je stále v šoku

 
Za všechno mohla jedna facka a koleno, které vrazil kontroverzní influencer Aleš "Psychopat" Bejr coby moderátor Red Face svému hostu Václavu Krškovi, který si říká Vencíček. Ačkoli šlo o předem sehranou scénku, kamarádi a příbuzní napadeného z řad "světských" se sjeli k Bejrovi před dům, kde mu vyhrožovali napadením. Sám Bejr se nyní na svém kanále na YouTube k celé záležitosti vyjádřil. Nejhorší podle něj je, že byla vystrašená jeho žena s malou dcerkou.
27.03.2024 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (3 články) , Aleš Bejr (42 článků) , Red Red (89 článků)

Psychopat Bejr se vychloubá, že uškrtil Karlose. Ten ho obvinil ze lži. Vyřešit to mají v ringu

 
Není to tak dávno, co se kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr pochlubil, že ve škrtící výzvě zdolal tuzemského "Terminátora" Karlose Vémolu, a promluvil dokonce o tom, že si to brzy možná rozdají i v ringu. Zápasník však Bejrovo tvrzení popřel, a tak zůstalo na uvážení každého, které straně uvěří. "Jsem v médiích označován za lháře, ale ať se vydá to video a tam bude vidět i ta pravda," brání se nyní Bejr v rozhovoru pro eXtra.cz. 
13.04.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (938 článků) , Aleš Bejr (42 článků)

Jiří Kajínek míří do klece. Nejslavnější český vězeň vyzval v Red Face Bejra. Chce mu dát lekci a bojuje za očištění svého jména

 
Organizace RedFace přišla s oznámením zcela nevídaného zápasu. Při příležitosti dalšího galavečera proti sobě stanou Jiří Kajínek a Aleš Bejr. Kdysi nejslavnější český vězeň promluvil o motivaci, která ho donutila duel přijmout. Jde mu především o peníze, aby mohl znovu obnovit proces a dokázat tak svou nevinu. 
26.04.2024 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (876 článků) , Aleš Bejr (42 článků) , Red Red (89 článků)

Bizár v RedFace: Droběna připomínala Helenu Růžičkovou, Psychopat Bejr tahal opilé stařeny

 
Taková show tu ještě nebyla. Pokud jste tušili, že některé bojové turnaje v Česku se už netočí kolem soubojů, ale kolem bizarních osobností jednotlivých účastníků, u RedFace o tom není žádných pochyb. Vážení před turnajem se konalo v pátek v pražském obchodním centru Harfa a o bizarní momenty tu rozhodně nebyla nouze. Redakce eXtra.cz byla samozřejmě na místě.
06.04.2024 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (177 článků)

Do RedFace míří zápasník KSW: Frederico Komuenha začal s bojovými sporty ve vězení

 
Na prvním galavečeru organizace RedFace, který se uskuteční již 24.6. v Praze, se představí i talentovaný MMA zápasník Frederico Monuenha (31), který před časem podepsal smlouvu s prestižní polskou organizací KSW. Zápasník s angolskými kořeny svou bojovou kariéru, která bleskově stoupá na vrchol, přitom odstartoval až v šestadvaceti letech - ve vězení. „Když jsem se dostal do vězení, měl jsem 130 kg. Řekl jsem si, že se sebou musím něco dělat. Setkal jsem se tam s člověkem, se kterým jsem od prvního dne začal trénovat,“ zavzpomínal Frederico pro eXtra.cz. Co stojí za jeho zápasem v RedFace? 
18.06.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Frederico Komuenha (1 článek)

Potupa pro Novotného: Jeho hvězdný zápasník mu zběhl z Oktagonu k RedFace

 
Moderátor Oktagonu MMA Ondřej Novotný nedávno redakci eXtra.cz sdělil své pocity ohledně rostoucí konkurenční soutěže RedFace. Moc nadšený z toho nebyl. RedFace měl totiž pořádat soutěž ve fackované, což bohužel neprošlo přes úřady. Proto se organizace začala soustředit na zápasení bojovníků, influencerů a známých osobností. První turnaj je už za námi a druhý by se měl konat v září. V druhém kole by měl nastoupit MMA zápasník Oktagonu Dan Vinni, který už podepsal smlouvu a přechází, jak informovala organizace na sociálních sítích. 
25.07.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (268 článků) , Dan Vinni (2 články)

Novotný tvrdě útočí na konkurenci: Kdo se s ní spolčí, u mě si neškrtne, slibuje. Pokrytec a vyděrač, zuří RedFace

 
Přesně týden před druhým galavečerem nově vznikající MMA organizace RedFace vyrukoval majitel konkurenčního Oktagonu s drsným ultimátem. Jak se nechal slyšet ve svém pravidelném pořadu MMA letem světem, jeho organizace nebude do budoucna spolupracovat s nikým, kdo se zaplete s tolik nenáviděným konkurentem. Majitel RedFace Petr Diviš ho označil za pokrytce a jeho chování označil za vydírání a nekalou hru. 
02.09.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Petr Novotný (144 článků)

Kafuu už nebude v kleci špulit jen zadeček. Nejnahatější dívka českého internetu jde do zápasu v RedFace

 
Organizace RedFace hlásí svůj dosud asi největší trhák. V kleci se opět objeví známá tvůrkyně obsahu pro dospělé, Anna Hamannová alias Kafuu, kterou čeká velmi atraktivní bitva. „Máte se opravdu na co těšit, protože něco takového tu ještě nebylo,“ láká šéf organizace Petr Diviš. Ačkoli mladá blondýnka po uskutečněném "booty slapu", tedy plácání přes zadek, avizovala, že už na další výzvu nekývne, přece jen udělala výjimku. 
30.09.2023 16:15 |

podobné články

Drama v kanceláři Pavla Novotného: Starostu Řeporyjí přepadl psychopat, vzduchem lítala jedna nadávka za druhou

 
Když Aleš Bejr před pár dny vyzval na souboj starostu Řeporyjí Pavla Novotného, reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Kontroverzní politik z ODS reagoval na youtubera podobně vulgárně a vyzval ho na souboj ve fackované, a to v rámci turnaje organizace Red Face. A jak se zdá, Bejr výzvu přijal, což Novotnému řekl z očí do očí, když ho přepadl u něj v kanceláři, jak je patrné z videa na sociálních sítích.
16.03.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1330 článků) , Aleš Bejr (42 článků) , Red Red (89 článků) , Drama Drama (370 článků)

RedFace v problémech: Jedno z lákadel večera, Tomáš Cina alias B.I.G., přišel o soupeře

 
Další galavečer RedFace klepe na dveře. Sobotní večer toho nabídne mnoho. Jak se ale ukázalo na veřejném vážení, vše neproběhne podle plánu. O svého soupeře přišel Michal Severa alias Ultrapárek, ale i Tomáš Cina alias B.I.G. Co se stalo? To prozradil Tomáš v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 
09.09.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Red Red (89 článků)

Souboj Vémolových exmilenek, které o sobě nevěděly: Lulu a Denise plánují poměřit nejen své síly

 
Fanoušci organizace RedFace se mají opravdu na co těšit. V kleci totiž proti sobě stanou hned dvě majitelky obřích vnad a milovnice vylepšení tělesné schránky plastickými operacemi. Zdeňka Černá alias Lulu vyzvala k bitce playmate Denise Ayverdi. Důvod je jasný, jak potvrdily na tiskové konferenci ke 3. galavečeru RedFace, obě totiž v minulosti spojovala náklonnost ke stejnému muži, a to Karlosu Vémolovi. Redakce eXtra.cz samozřejmě nechyběla.
20.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (47 článků) , Denise Ayverdi (5 článků) , Karlos Vémola (938 článků) , Lulu Lulu (58 článků) , Lulu Lulu (52 článků)