Článek

RECENZE: Zombieland 2. Ptákovina, ale nejde se nesmát

 
Před deseti lety kosili zombíky na tisíc způsobů a už jsou tu zase. Šéfík Woody Harrelson, intelektuál Jesse Eisenberg, jeho přítelkyně Emma Stoneová a jejich věčně dospívající chráněnkyně Abigail Breslinová v praštěné komedii Zombieland: Rána jistoty, kde vzduchem poletuje spousta fórů a zombie mozků.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (27 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků)
Podobné články

Premiéry - Oko ve zdi, Galimatyáš i Zombieland

 
Tento týden je v kinech opravdu z čeho vybírat, premiéru má sedm filmů. Mezi nimi například český thriller Oko ve zdi, francouzská komedie Galimatyáš, nebo akční komedie Zombieland.
03.12.2009 06:30 |

podobné články

Nová DVD – Avatar, Zombieland i Den šakala

 
Konečně se můžete podívat, jak vypadá revoluční 3D snímek Jamese Camerona Avatar na DVD. Dále tento týden vychází hororová komedie Zombieland, nebo klasický thriller Den šakala.
27.04.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (182 článků)

Vyšla Kunderova slavná Ptákovina z roku 1970, než ji tehdejší cenzura zakázala

 
Autentický záznam představení hry Milana Kundery Ptákovina vyšel na dvou CD v Supraphonu. Současně se na trhu objevila knižní podoba, kterou připravilo nakladatelství Atlantis. Zvukový záznam...
14.09.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (98 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

S černochem v posteli. Brutálně nekorektní snímek Ulricha Seidla

 
Velmi smutné, přesto se nejde nesmát. Tak by se dal ve zkratce vyjádřit dojem z filmu Ráj: Láska režiséra Ulricha Seidla, který se zaměřil na ne úplně nový fenomén sugar mamas - postarších Evropanek, jež si na dovolené doslova kupují Afričany na sex.
07.07.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ulrich Seidl (2 články)

Dospívání je těžké. Zvlášť mezi zombíky

 
Americká komedie Zombieland Rubena Fleischera nemá čím překvapit, přesto je zábavná. Jako x-tá hororová parodie/komedie v řadě přináší většinu momentů, které už jsme někde viděli, ale tím, co přidává navíc, to dokáže zamaskovat.
19.11.2009 14:20 |

podobné články

Zamilovaný Johnny Depp: Jeho nová kočka je bisexuálka!

 
Když se po 14 letech rozešel s manželkou Vanessou Paradis (39), vypadal Johnny Depp (49) jako žhavý adept na poustevníka roku. Rozchod ale rychle překonal a po jeho boku se začala objevovat bisexuální kráska Amber Heard (26, Zombieland).
06.11.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (786 článků) , Vanessa Paradis (147 článků) , Amber Heard (148 článků)

Ameriku ovládla komedie o likvidování zombíků

 
Bláznivý zombie filmeček s jednoznačným názvem Zombieland se stal aktuálně nejúspěšnějším snímkem v USA. Za první víkend si vydělal cca 25 miliónů dolarů.
06.10.2009 10:35 |

podobné články

Emma Stoneová ze Zombielandu: Nejsem typ pro akční filmy

 
Emma Stoneová hraje v hororové komedii Zombieland, a přesto o sobě tvrdí, že není vhodným typem pro akční filmy. Říká také, že z herce Woody Harrelsona se stal její kamarád.
03.12.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (27 článků) , Emma Stone (50 článků)

Filmové premiéry: Poslední aristokratka, Mladý Ahmed, Sněžný kluk a Zombieland: Rána jistoty

 
Podle bestselleru Evžena Bočka natočil scenárista a režisér Jiří Vejdělek komedii Poslední aristokratka s Hynkem Čermákem v hlavní roli. Cenu za nejlepší režii si z letošních Cannes odvezli bratři Dardennové za film Mladý Ahmed. O přátelství dětí a malého yettiho vypráví animovaný snímek Sněžný kluk. Deset let po Zombielandu se jeho hrdinové vracejí ve filmu s podtitulem Rána jistoty.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vejdělek (118 článků) , Hynek Čermák (179 článků) , Ahmed Ahmed (57 článků) , Jiří Hynek (36 článků)

Skrytá kamera: Na gynekologii

 
Já tedy nevím kdo jim ty scénáře vymýšlí, ale když chcete někoho nachytat je asi nejdůležitější vaše přesvědčivost. Tenhle týpek je přesvědčivý až, až... Zkuste se dokoukat až do konce a pozorujte ohromené výrazy nachytaných dam. Schválně jestli se vydržíte nesmát.
12.09.2012 05:35 |

podobné články

Když se v práci nedaří: Zasmějte se těm největším packalům!

 
Někdy je v práci opravdu rušno a člověk se musí potýkat se zapeklitými úkoly. Někdy je ale zadaný úkol od šéfa velmi jednoduchý a zpackat ho je nemožné. Tedy téměř. Někdy zaměstnanci udělají takovou botu, že nad tím zůstává rozum stát a nesmát se je nemožné.
27.03.2013 16:00 |

podobné články

Zkuste se nesmát: Holka balancuje na vysokých podpatcích a skoro to vypadá, že si zlomí nohy

 
Říkáte si, jak v tom mohou ty holky chodit? "Podpatky vypadají skvěle":http://www.extra.cz/take-milujete-boty-tohle-je-10-zajimavosti-ktere-jste-o-nich-mozna-nevedeli, ale opravdu nejsou pro každého.
09.08.2014 15:10 |

podobné články

Plastová Courtney Stodden touží být jako Marilyn Monroe! Vydržíte se jí nesmát?

 
Courtney Stodden (20) se ze své lásky k Marilyn Monroe vyznala už několikrát a prý touží být jako ona. To je jistě na tuctovou zlatokopku úctyhodný cíl. Ale stále jí k tomu chybí pár věcí. Jako například talent, krása, sex-appeal a mozek.
05.06.2015 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (416 článků) , Courtney Stodden (127 článků)

Jak to bylo s anarchií v AZ-kvízu? Petr s Ladislavem: Nejtěžší bylo se nesmát!

 
Rozhodl se trochu zčeřit stojaté vody české televizní zábavy. Ladislav Zibura, student z Brna, který je známý svými poutěmi, které podniká po celém světě, se vydal do AZ-kvízu, kde společně se svým protihráčem Petrem pobavil nespočet lidí na internetu a televizních diváků… ale co skalní fanoušci oblíbené soutěže České televize?
23.09.2015 16:25 |

podobné články

Komedie Pepa se přiřítila do kin: 4 důvody, proč tuhle nálož smíchu musíte vidět!

 
Hořká komedie Pepa o naději, že všechno jednou dobře dopadne, a o střetu této naděje s realitou vstoupila do kin. Pepa je průměrný český chlápek, který zdánlivě ničím nevybočuje z řady. Od okamžiku, kdy vyšel ze školy, zůstává stále v jedné práci. Má jednu manželku, jednu dceru a jednu mantru, která mu dává naději: věří, že jednou bude žít opravdový, naplněný a spokojený život. Smůla se mu ale na paty lepí takovým způsobem, že se mu nelze nesmát.
13.04.2018 18:05 |

podobné články

Ruského opilce zastavila policie, telefonoval krabičkou cigaret

 
Pití alkoholu za volantem se nevyplatilo ruskému mladíkovi, kterého při zadržení muži zákona raději natáčeli, aby měli evidenci pro případ pozdějších sporů. Moskevští policisté se však nedokázali udržet chvílemi nesmát, když se snažil opilý mladík dovolat kamarádovi krabičkou cigaret, kterou si v alkoholovém opojení zaměnil s mobilním telefonem.
04.06.2011 16:30 |

podobné články

Opilý řidič zkoušel telefonovat krabičkou cigaret

 
Pití alkoholu za volantem se nevyplatilo ruskému mladíkovi, kterého při zadržení muži zákona raději natáčeli, aby měli evidenci pro případ pozdějších sporů. Moskevští policisté se však nedokázali udržet chvílemi nesmát, když se snažil opilý mladík dovolat kamarádovi krabičkou cigaret, kterou si v alkoholovém opojení zaměnil s mobilním telefonem.
05.06.2011 10:05 |

podobné články

Tohle bez smíchu nedáte: Jak zvířata jedí

 
Tohle video má na Youtube již 50 milionů zhlédnutí a je to neskutečná sranda. Borec na videu předvádí, jak zvířata jedí. Dokáže se někdo přitom nesmát?
25.04.2013 08:55 |

podobné články